Lyčių nelygybė verčia parsidavinėti

 (2)
Amžina tema – vyro ir moters santykiai – labiausiai domina ir mokslininkus. Atlikę tarptautinį tyrimą, jie gavo įdomių rezultatų.
Kai neturi jokių teisių, moteris seksą naudoja kaip jauką vyrui... Neskanu.
© Shutterstock nuotr.

Pasirodo, šalyse, kuriose moterys neturi jokių teisių, jos vengia sekso ir dažnai jį pasitelkia tam, kad pakeltų savo vertę. Moterys, trokštančios santuokos, vyrams mainais už tai siūlo meilę, įskaitant ir kūniškąją.

Apklausoje dalyvavo 317 tūkstančių moterų, atstovaujančių 37 pasaulio tautoms. Šalių, kuriose vyrai ir moterys turi lygias teises, gyventojai mylisi dažniau, turi daugiau seksualinių partnerių, anksčiau pradeda lytinius santykius ir palankiau žiūri į seksą iki vestuvių.

Šalyse, kuriose moterys yra beteisės, viskas yra atvirkščiai. Kai moterys neturi galimybių savęs išreikšti, jos sekso griebiasi kaip vienintelės priemonės santykiams sureguliuoti ir savo troškimams patenkinti. Jos sekso vengia, juo nesimėgauja, o vyrui savo kūną siūlo mainais į žmonos statusą.

Tyrėjų nuomone, tai gana neromantiška. Bet čia irgi suveikia pasiūlos ir paklausos dėsnis. Juk vyrai sekso nori dažniau (labai abejočiau šiuo tyrėjų teiginiu, nebent tose šalyje, kur moterys užspaustos...), todėl moterys kerta būtent ta korta - siūlo tai, ko vyrams reikia, kad patenkintų savo svajonę - ištekėti ir sukurti šeimą.

„Tai vyrai linkę daryti viską, kad gautų sekso. O situacijos, kad moterys kažką darytų, yra labai retos", - sako ekspertai.

Tai kas išeina? Jei moterys manipuliuoja seksu, vadinasi, nebėra santykiuose moralės. Kas moraliau - padovanoti save už seksą išrinktajam ar mėgautis santykiais laisvai, be įsipareigojimų? Žinoma, tokie klausimai kyla, jei mąstysim, kad vyrai ima, o moterys duoda tai, ko jiems reikia. Kai vienas mano gyvenimo vyras pasakė „Jei duosi man sekso tiek, kiek man reikia, ištikimesnio šuns už mane nerasi", jis kaip mat tapo buvusiu. Mečiau jį. Kam reikalingas šuniukas, kuri į moterį žiūri kaip į kalę?

Sena diskusija, kad seksas visais laikais buvo prekė. Net meilę, santuoką mėginama paversti verslo sandėriu: tu man tą, aš tau - šitą. Netgi skiriamasi dažniausiai dėl sekso, temperamento, nesuderinamumų, nors mėginama dangstytis tipine fraze - „Nesutapo charakteriai".

Kai žmogiškiems santykiams mėginame pritaikyti prostitucijos dėsnius, juos pasmerkiame žlugimui. Nes žmonės keičiasi, jų seksualumas - taip pat.

Meilė, santuoka, atsidavimas, pagarba, rūpestis, noras drauge pasenti - ne vien aukštos materijos, gražus popierėlis, į kurį mėginame įvynioti žemiškus instinktus. Tai iš tiesų kitoks santykių lygmuo, nepanašus į primityvius mainų santykius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.