Lyčių nelygybė verčia parsidavinėti

 (2)
Amžina tema – vyro ir moters santykiai – labiausiai domina ir mokslininkus. Atlikę tarptautinį tyrimą, jie gavo įdomių rezultatų.
Kai neturi jokių teisių, moteris seksą naudoja kaip jauką vyrui... Neskanu.
Kai neturi jokių teisių, moteris seksą naudoja kaip jauką vyrui... Neskanu.
© Shutterstock nuotr.

Pasirodo, šalyse, kuriose moterys neturi jokių teisių, jos vengia sekso ir dažnai jį pasitelkia tam, kad pakeltų savo vertę. Moterys, trokštančios santuokos, vyrams mainais už tai siūlo meilę, įskaitant ir kūniškąją.

Apklausoje dalyvavo 317 tūkstančių moterų, atstovaujančių 37 pasaulio tautoms. Šalių, kuriose vyrai ir moterys turi lygias teises, gyventojai mylisi dažniau, turi daugiau seksualinių partnerių, anksčiau pradeda lytinius santykius ir palankiau žiūri į seksą iki vestuvių.

Šalyse, kuriose moterys yra beteisės, viskas yra atvirkščiai. Kai moterys neturi galimybių savęs išreikšti, jos sekso griebiasi kaip vienintelės priemonės santykiams sureguliuoti ir savo troškimams patenkinti. Jos sekso vengia, juo nesimėgauja, o vyrui savo kūną siūlo mainais į žmonos statusą.

Tyrėjų nuomone, tai gana neromantiška. Bet čia irgi suveikia pasiūlos ir paklausos dėsnis. Juk vyrai sekso nori dažniau (labai abejočiau šiuo tyrėjų teiginiu, nebent tose šalyje, kur moterys užspaustos...), todėl moterys kerta būtent ta korta - siūlo tai, ko vyrams reikia, kad patenkintų savo svajonę - ištekėti ir sukurti šeimą.

„Tai vyrai linkę daryti viską, kad gautų sekso. O situacijos, kad moterys kažką darytų, yra labai retos", - sako ekspertai.

Tai kas išeina? Jei moterys manipuliuoja seksu, vadinasi, nebėra santykiuose moralės. Kas moraliau - padovanoti save už seksą išrinktajam ar mėgautis santykiais laisvai, be įsipareigojimų? Žinoma, tokie klausimai kyla, jei mąstysim, kad vyrai ima, o moterys duoda tai, ko jiems reikia. Kai vienas mano gyvenimo vyras pasakė „Jei duosi man sekso tiek, kiek man reikia, ištikimesnio šuns už mane nerasi", jis kaip mat tapo buvusiu. Mečiau jį. Kam reikalingas šuniukas, kuri į moterį žiūri kaip į kalę?

Sena diskusija, kad seksas visais laikais buvo prekė. Net meilę, santuoką mėginama paversti verslo sandėriu: tu man tą, aš tau - šitą. Netgi skiriamasi dažniausiai dėl sekso, temperamento, nesuderinamumų, nors mėginama dangstytis tipine fraze - „Nesutapo charakteriai".

Kai žmogiškiems santykiams mėginame pritaikyti prostitucijos dėsnius, juos pasmerkiame žlugimui. Nes žmonės keičiasi, jų seksualumas - taip pat.

Meilė, santuoka, atsidavimas, pagarba, rūpestis, noras drauge pasenti - ne vien aukštos materijos, gražus popierėlis, į kurį mėginame įvynioti žemiškus instinktus. Tai iš tiesų kitoks santykių lygmuo, nepanašus į primityvius mainų santykius.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.