Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams)

 (224)
Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.
© Shutterstock

Apie 45 proc. vyrų sekso metu baigia per dvi minutes ar net greičiau (šis faktas nepasikeitė per daugiau nei 70 metų, kol buvo vykdomas tyrimas). Tačiau net ir tie, kurie sulėtina tempą ir gali mylėtis ilgiau, turi kitokių problemų, kurios trikdo seksualinį gyvenimą.

O moterys viena kitai apie tai išsipasakoja VISKĄ.

Štai 10 dalykų, kuriuos daro vyrai, ir apie kuriuos moterys rašo viena kitai kitą rytą... arba kol tu esi vonioje.

Neatsižvelgia į laiką ir aplinkybes

Kai vyras prileidžia vonią su putomis ir įjungia senamadišką R&B muziką, tai dažniausiai atrodo kiek pritempta ir nenatūralu. Bet kai šoka ant moters iškart, vos tik ji grįžta namo, taip pat vargu ar padeda jai susijaudinti.

„Aš dirbu visą dieną, tada sėdu į perpildytą autobusą, o pakeliui dar užsuku į parduotuvę nupirkti maisto, kurioje taip pat minios žmonių, – pasakoja 38 m. Kristina. – Tad kai įžengiu pro duris į ryškiai apšviestą butą, kuriame įjungtas televizorius transliuoja trisdešimties metų senumo trilerį, toli gražu nesijaučiu įsiaudrinusi ir geisminga.“

Uždek žvakių, įpilk jai taurę mėgstamo gėrimo ir visų pirma su ja pasikalbėk. Ji atsipalaiduos, o tau bus daug lengviau ją suvilioti ir perkelti veiksmą į miegamąjį.

Taikosi tiesiai į tikslą

Kai vienintelė vyruko įžanga yra nusimauti kelnes ir užkišti ranką jai už kelnaičių, moters geismas užgęsta net kaip reikiant neįsižiebęs. „Vyrai, kurie iškart šoka prie sueities be jokios įžangos, pasirodo kaip dideli savanaudžiai arba visiški idiotai, – sako 26 m. Jurga. – Negaliu net apsakyti, kokia geram seksui svarbi yra įžanga. Be jos moteris nepatirs malonumo. Taškas. “

Žinai, kas yra blogiau už seksą be įžangos? Niekam tikusi įžanga.

Dauguma vyrų giriasi, kad žino, kur liesti moterį, ir puikiai moka tai daryti. Bet gera įžanga būna ne tada, kai tiesiog liežuviu ar pirštais braukai per jos intymiausias vietas. „Jis mane čiupinėjo lyg kutendamas katę, – sako 28 m. Marija. – Aš noriu jausti, kaip tu drąsiai mane lieti, kad pajusčiau bent kažkokį malonumą.“

Tyrinėja moters kūną tarsi per biologijos pamoką

Nėra žinoma, kodėl kai kurie vyrai mano, kad frazės iš medicinos vadovėlių skamba seksualiai – daugumai moterų yra pasitaikę situacijų, kai itin karštą akimirką sugadina vyro tarstelėti žodžiai, tokie kaip „makštis“ ar „išangė“. Kai mūsų intymius žaidimus paverčiate tyrinėjimo projektu, taip pat neatleistina. „Kartą mylėjausi su vaikinu, kuris apžiūrinėjo mano makštį su labai smalsia veido išraiška, lyg tyrinėtų žemėlapį, – sako 36 m. Natalija. – Taip, moterų makštys skirtingos, bet aš nesu mokslinio vadovėlio iliustracija. Nebetyrinėk, o imkis darbo!“

Elgiasi su moterimi kaip su treniruočių drauge

Taip, seksas primena treniruotę, nes nuo jo taip pat sušyli, suprakaituoji, pasikeičia širdies ritmas. Tačiau jei elgsiesi su ja kaip su draugeliu iš krepšinio komandos, ji tikrai nebenorės su tavim žaisti antro kėlinio. „Kartą mylėjausi su vaikinu, su kuriuo nepatyriau orgazmo, bet baigęs pats, jis vis tiek susimušė su manimi rankomis, – sako 32 m. Toma. – Ir tada pasakė: „Dieve, koks aš puikus.“ Likau priblokšta.

Pakeičia pozą tada, kai moteris pradeda jausti malonumą

Labai svarbu yra kreipti dėmesį į savo partnerės reakcijas. Jei ji juda ir aimanuoja lyg jausdama pasitenkinimą, arba dar geriau – jei ji tau sako, kad jai gera, – tęsk tai, ką darei. „Nėra nieko blogiau už vaikiną, kuris taip skuba išbandyti naują pozą, kad tiesiog pavagia tavo orgazmą“, – sako 36 m. Monika.

Manevruoja jos kūnu kaip pripučiama lėle

Vyrai myli akimis, mes tai žinome. Tačiau jei bandysi sulenkti jos kojas tarsi plastikinio manekeno, kad surežisuotum sceną, kurią matei savo mėgstamiausiame pornografijos filme, bus labai neseksualu – netgi iškrypėliška. „Kartą buvau su vaikinu, kuris išskėtė mano kojas kaip žirkles ir ėmė daužytis į mane lyg pneumatinis kūjis, – prisimena 32 m. Agnė. – Nežinau, ar jis apskritai prisiminė, kad aš su juo.“

Niekam tikę bučiniai

Bučiniai sueičiai reikalingi kaip degalai automobiliui. Jei nemoki bučiuotis, seksualine prasme esi nevykėlis, net jei paties akto techniką išmanai puikiai. Moterys skirtingos ir jų skoniai bučiniams taip pat skiriasi, tad bučiuodamas ją atkreipk dėmesį į jos užuominas, ir vadovaukis jomis.

„Jei vyras prastai bučiuojasi – gal per šlapiai (liežuviu tiesiog laižo jos veidą), o gal mano, kad įaudrins ją baksnodamas jos veidą staigiais trumpais bučiniais tarsi paukštis snapu – jis visada gaus moters signalą, jei tik stebės jos reakciją, – sako 40 m. Roma. – Ar ji sąmoningai bando lėtinti veiksmą? O gal laiko tavo galvą tam tikru kampu? O gal tiesiog atsitraukia su nelabai patenkinta, sumišusia išraiška veide, ir ranka valosi lūpas? Visa tai yra ženklai, į kuriuos turėtum atsižvelgti, jei nori pelnyti jos palankumą.“

Baigęs iškart atsitraukia

Nebūtina glamonėtis ir glaustytis visą naktį. Bet kai po sueities visai neparodai jokio švelnumo – tai prastas tonas. „Vyrai, kurie po sekso nepriglaudžia partnerės arba apskritai iškart išeina, atrodo kaip savanaudžiai ir socialiai neadekvatūs“, – sako 43 m. Daiva.
.
Susinervina, jei per greit baigia (arba kai nekaip pasirodo)

Taip nutinka ne vienam, mes žinome statistiką, bet taip pat mes žinome, kad tai ne tavo kaltė. „Mes visi esame žmonės ir kartais pasitaiko baigti per greit, visai nebaigti arba iškyla problemų su prietaisais, – sako 25 m. Sandra. – Nereikia dar labiau išpūsti situacijos ir palūžti.“ Nepulk atsiprašinėti ir liūdėti, verčiau toliau bučiuok moterį ir baik kitu būdu. Kuo būsi kūrybingesnis, tuo geriau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (150)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (205)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (145)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (201)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (224)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu (138)

Jei moteris nemoka gerai vyro patenkinti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (110)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (20)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (209)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (159)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.