LAIŠKAS. Myliu du vyrus

 (56)
Mūsų skaitytoja Karolina prisipažino pasiklydusi savo jausmuose – moteris suprato, kad myli du vyrus.
LAIŠKAS. Myliu du vyrus
© Shutterstock nuotr.

Sveikos,

rašau jums, nes neturiu, su kuo pasidalinti mane užgriuvusia dilema. Esu laimingai ištekėjusi jau 6 metus, myliu ir gerbiu savo vyrą, tačiau jau nuo pavasario pradėjo megztis jausmai kolegai. Mes su juo daug laiko praleidžiame kartu... bendri projektai, komandiruotės, viršvalandžiai padarė savo - rūpesčiai ir iššūkiai, kaip žinia, suartina. Tai supratau, kai jis išvyko mėnesiui į stažuotę. Pradėjau jo ilgėtis. Tuomet pasipylė ilgi laiškai, pokalbiai internetu, vienas kitam prisipažinome apie jausmus. Kadangi nesu piemenė, žinau, kad tai ne susižavėjimas. Šis žmogus man tikrai brangus. Ir, nors ir fiziškai vyro neišdaviau, jaučiu didelę kaltę.
Kai draugės juokais užklausiau, ar įmanoma vienodai mylėti du žmones, ji tik pasijuokė, kad taip būna tik serialuose. Nejaugi aš sapnuoju? Ir ką man daryti?

Miela Karolina,
atsakymas į tavo klausimą yra taip. Tu gali vienu metu mylėti du vyrus. Bet kaip apsaugoti jų jausmus ir iš balos išlipti sausai? Tai jau sudėtingiau.
Gali nuskambėti keistai, bet, mano nuomone, pamilti du yra taip pat lengva kaip įsimylėti vieną. Nėra jokio skirtumo. Ar bent jau aš tokio nematau (kad ir kaip tai siutintų tavo antrąją pusę).
Meilė - tai emocija, pasireiškianti išgyvenant tam tikrus simptomus: jis jums įdomus, jums kartu smagu, jis patrauklus ir seksualus. Bum, ir jūs jau pamilote!
Keista ta jūsų draugė. Žmonės įsimyli. Kartais jausmai prašalaičiui sudrebina sąjungą, bet, kaip sakė aktorė Virginija Kochanskytė, jeigu ateina likiminė meilė, prieš ją nepakovosi. Turi tik pervertinti, kas tau svarbiausia santuokoje.
Nesijaudinkite. Tai, kad jūs pamilote bendradarbį, nereiškia, jog mažiau mylite savo vyrą.
Aš buvau panašioje situacijoje prieš metus. Kadangi Nielsas gyvena Danijoje, taip dažnai nesimatome. Mano gyvenime atsirado vyriškis. Jis man patiko. Aš jam patikau. Įsimylėjau. Bet taip pat mylėjau ir Nielsą. Buvau pasimetusi, bet laiminga. Mylėjau du žmones ir pati mėgavausi jų meile. Tik tuomet nesuvokiau, kad iš tikrųjų myliu juos abu. Žinojau tik tai, kad abiems meluoju. Tačiau dabar tame nematau nieko blogo. Juk tokioje situacijoje gali nutikti bet kas.
Vienas iš pagrindinių klausimų, kurį turėtum sau užduoti - ar tu tikrai nori mylėti du žmones? Tai, patikėk manimi, nėra lengva. Ir tai, kaip mano atveju, netruks amžinai. Jeigu širdžiai neįsakysi, protą pareguliuoti vis dėlto gali. Gali sustoti arba žengti žingsnį atgal.
Ir dar. Prieš darydama išvadas žinok, kad nevalia lyginti mylimųjų. Niekada. Savo ilgalaikiam partneriui gali puoselėti prieraišumą, subrandintus jausmus, tuo tarpu naujas mylimasis visada atrodys patrauklesnis, šviežesnis... Bet aistra trunka kelis mėnesius, o ne kelerius metus. Tad jeigu griebsies analizės, vertink vyrų patikimumą, o ne drugelių pilve kiekį.
Kas dar... meilė dviem žmonėms niekada nebus suparasta aplinkinių. Jiems atrodys, kad užmezgei niekingą romaniūkštį, nieko daugiau. Todėl geriau, kad ir kaip sunku, jo netęsti.
Vis dėlto, jeigu tavęs neįtikinau, ir tu nenori skirtis nė su vienu iš jų, apmąstyk kelis dalykus:
- Ar tavo vyras tave supras? Jeigu nori mylėti du vyrus, turi jiems abiems atskleisti visas kortas. Kaip manai, ar tavo sutuoktinio jausmai tau tokie besąlygiški, jog jis bandytų tave suprasti?
- Pavydas. Gali bandyti laviruoti tarp dviejų gyvenimų ir po lygiai dalinti savo meilę abiems vyrams, tačiau ar tikrai vyrai jausis laimingi ir neims vienas kitam pavydėti?
- Kerštas. Du vyrai - dvigubai daugiau džiaugsmo. Ką darytum, jei tavo antroji pusė nuspręstų atsigriebti ir susirasti dar vieną moterį.
- Etika. Jei gyventume Tibete, kur poliandrija (santuoka su keliais vyrais) yra legali, gal šio straipsniuko ir nebūtų. Negrasinu tau kalėjimu, tačiau dvigubi santykiai gali sukelti nemažų emocinių (arba, neduokdie, fizinių) pasėkmių. Ypač jei jie trunka ne vienerius metus.

Pabaigai norėčiau pridurti, kad turėtumei elgtis taip, kaip sako tavo širdis. Ši situacija savaime neišsispręs. Tokia jau ta meilė - ji komplikuota, o jeigu myli du žmones, problemos dvigubėja. Taigi, siūlau rimtai įvertinti savo naujuosius jausmus. Mes įsimylime, paskui išsimylime, tad gal neverta rizikuoti ilgamečiais santykiais dėl kažko, kas gali būti laikina. Išsiskirti visada suspėsi.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (16)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.