LAIŠKAS. Likti draugais po skyrybų - realu?

 (31)
Mūsų skaitytoja Ginta prašo patarimo: po nenusisekusių santykių jos vaikinas pasiūlė likti draugais. Bet ar tai įmanoma?
Ar įmanoma likti draugais po išsiskyrimo?
© Shutterstock nuotr.

Sveikos braškės,
kreipiuosi į jus, nes žinau, kad retai vyniojate dalykus į vatą, todėl noriu, kad tiesiai šviesiai pasakytumėte, ką manote apie situaciją, kurioje atsidūriau.
Po 4 mėnesių draugystės mano vaikinas pareiškė, kad jo "jausmai man išblėso". Tačiau jis tvirtina, kad nori likti gerais draugais (ir man atrodo, kad jis kalba nuoširdžiai). Jis pasakė, kad "nori būti draugais" ir pažiūrėti "gal pavyks susigrąžinti buvusius jausmus". Ar jis mane tampo mane už nosies? Ar turėčiau likti su juo draugais ir puoselėti viltį, kad mudu vėl būsime pora (atsižvelgdama į tai, ką jis man sakė)? Man jis tikrai svarbus ir artimas žmogus, aš jį vertinu kaip draugą, bet tuo pačiu jaučiu jam didelę trauką, todėl bijau likti įskaudinta (nors jau ir taip širdį skauda...).

Miela Ginta,
noriu paklausti, ar iki tol jūs buvote geri/artimi draugai? Ne? Tuomet "ate". Ačiū už seksą ir sudaužytą širdį. Prašau, ištrink mano telefono numerį. Einu deginti tavo šlepečių. P.S. Tavo bajeriai niekada iš tikrųjų nebuvo juokingi.
Vaikinas, kurį vis dar myli, nori daugiau negu gali suvalgyti, tiksliau, jis yra savanaudiška kiaulė. Jis žino, kad esi gera partija, todėl jam naudinga tave turėti netoliese tuo atveju, jei jo nuotykiai su kitomis merginomis nenusiseks ar jam reikės peties išsiverkti. Skamba kaip pasaka, ar ne?
Jis žino, kad tu jį myli, kitaip nė nesistengtų tavimi manipuliuoti - už frazę "gal pavyks susigrąžinti tai, kas buvo" jam skiriami papildomi taškai. Verslus velnias
Na, tarkim, jis tikrai nori likti artimais draugais. Kas iš to? Tu turėsi slopinti savo jausmus (mėnesiais, metais, dešimtmečiais)? Nuolatinis vilimąsis vargins ir sekins. Tu norėsi jo. Tu pavydėsi jo. Tu liksi įskaudinta.
Nors galutinis sprendimas yra tavo, kažkodėl "likime draugais" vaizdelis man neatrodo idealus. Nemanau, kad iš tokios draugystės turėsi daug naudos. Nekankink savęs, geriau patausok jausmus ir savo ego. Sėkmės!

P.S. Kokia jūsų nuomonė?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (11)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (81)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.