LAIŠKAS. Likti draugais po skyrybų - realu?

 (31)
Mūsų skaitytoja Ginta prašo patarimo: po nenusisekusių santykių jos vaikinas pasiūlė likti draugais. Bet ar tai įmanoma?
Ar įmanoma likti draugais po išsiskyrimo?
Ar įmanoma likti draugais po išsiskyrimo?
© Shutterstock nuotr.

Sveikos braškės,
kreipiuosi į jus, nes žinau, kad retai vyniojate dalykus į vatą, todėl noriu, kad tiesiai šviesiai pasakytumėte, ką manote apie situaciją, kurioje atsidūriau.
Po 4 mėnesių draugystės mano vaikinas pareiškė, kad jo "jausmai man išblėso". Tačiau jis tvirtina, kad nori likti gerais draugais (ir man atrodo, kad jis kalba nuoširdžiai). Jis pasakė, kad "nori būti draugais" ir pažiūrėti "gal pavyks susigrąžinti buvusius jausmus". Ar jis mane tampo mane už nosies? Ar turėčiau likti su juo draugais ir puoselėti viltį, kad mudu vėl būsime pora (atsižvelgdama į tai, ką jis man sakė)? Man jis tikrai svarbus ir artimas žmogus, aš jį vertinu kaip draugą, bet tuo pačiu jaučiu jam didelę trauką, todėl bijau likti įskaudinta (nors jau ir taip širdį skauda...).

Miela Ginta,
noriu paklausti, ar iki tol jūs buvote geri/artimi draugai? Ne? Tuomet "ate". Ačiū už seksą ir sudaužytą širdį. Prašau, ištrink mano telefono numerį. Einu deginti tavo šlepečių. P.S. Tavo bajeriai niekada iš tikrųjų nebuvo juokingi.
Vaikinas, kurį vis dar myli, nori daugiau negu gali suvalgyti, tiksliau, jis yra savanaudiška kiaulė. Jis žino, kad esi gera partija, todėl jam naudinga tave turėti netoliese tuo atveju, jei jo nuotykiai su kitomis merginomis nenusiseks ar jam reikės peties išsiverkti. Skamba kaip pasaka, ar ne?
Jis žino, kad tu jį myli, kitaip nė nesistengtų tavimi manipuliuoti - už frazę "gal pavyks susigrąžinti tai, kas buvo" jam skiriami papildomi taškai. Verslus velnias
Na, tarkim, jis tikrai nori likti artimais draugais. Kas iš to? Tu turėsi slopinti savo jausmus (mėnesiais, metais, dešimtmečiais)? Nuolatinis vilimąsis vargins ir sekins. Tu norėsi jo. Tu pavydėsi jo. Tu liksi įskaudinta.
Nors galutinis sprendimas yra tavo, kažkodėl "likime draugais" vaizdelis man neatrodo idealus. Nemanau, kad iš tokios draugystės turėsi daug naudos. Nekankink savęs, geriau patausok jausmus ir savo ego. Sėkmės!

P.S. Kokia jūsų nuomonė?


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (17)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?