Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti?

 (4)
Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.
© Shutterstock nuotr.

Pateikiame pačių ištikimiausių partnerių horoskopą. Visi Zodiako ženklai įvertinti skalėje nuo 1 (monogamiškas) iki 3 (nepataisomas mergišius).

Avinas

Vertinimas lojalumas: 2

Jei jūsų partneris yra Avinas, jums tiksliai pasisekė - tai romantiška ir sentimentali asmenybė. Avinai linkę pasitikėti savo jausmais ir pojūčiais, todėl mėgsta pažadėti viską, ką tik nori. Tačiau nereikia skubinti įvykių. Avinas - užkariautojas, po kurio laiko gali užsinorėti užkariauti naują objektą. Tačiau jei santykiai jį tenkina, Avinai bus geri ir mylintys, ištikimi vyrai, puikūs tėvai ir geri meilužiai.

Jautis

Vertinimas lojalumas: 1

Jautis atrodo uždaras, tačiau šio ženklo atstovo jausmai yra labai gilūs. Jie labai užsispyrę: bet kokia kaina pasieks savo tikslą. Jei Jautis jus įsimylėjo, jums tikrai pasisekė. Jautis labai švelnus, aistringas. Ir jei Jautis vedęs, jo pasirinkimas yra sąmoningas. Vadinasi, jis tikisi abipusio lojalumo. Todėl Jautis gali būti laikomas lojaliausiu vyru!

Dvyniai:

Vertinimas lojalumas: 3

Vyras Dvynys - kietas riešutėlis. Jie į santykius žiūri labai šaltakraujiškai. Iš visų santykių nori daug mokytis, pažinti tave. Bet ateina laikas, kai Dvyniai pradeda analizuoti, ar santykiai yra pelningi ir patogūs. Jei esama padėtis juos tenkina, jie bus toliau, jei ne - ieškos naujo tikslo. Todėl, kaip taisyklė, Dvyniai yra labai nestabilūs, santykius gali nutraukti lengva ranka.

Vėžys:

Vertinimas lojalumas: 3

Vėžys iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip patikimas partneris, lojalus meilužis ir puikus šeimos žmogus. Tiesą sakant, Vėžiai linkę tik į savo komfortą. Vėžys randa pasiteisinimą viskam, jis niekada nebus kaltas. Net jei bus užtiktas lovoje su kita mergina, jis sugalvos 100 priežasčių ir pasiteisinimų, dėl ko bus visiškai nekaltas. Vėžiai yra labai nepastovūs.

Liūtas:

Vertinimas lojalumas: 1

Liūtus lengvai atpažinsi iš minios vien dėl jų išvaizdos. Jie bus visada nepriekaištingai apsirengę, susišukavę, madingi materialistai. Dovanas kitiems dovanoja noriai. Liūtas - vienas iš patikimiausių zodiako ženklų.

Mergelė:

Vertinimas lojalumas: 1

Vyras Mergelė nėra labai lengvas partneris. Jie nemėgsta teatro, todėl šokti su jumis iki ryto ir skaityti eilėraščius jie negali. Bet tai nereiškia, kad Mergelės yra neromantiškos. Šio Zodiako ženklo atstovai visada analizuoja ir atkreipia dėmesį į detales, prisimena, ką dėvėjote, kaip elgėtės, kalbėjote per pirmąjį pasimatymą. Jie vertina ne tik fizinį kontaktą.

Svarstyklės:

Vertinimas lojalumas: 1

Svarstyklės - sąžiningas, atidus, patikimas partneris. Svarstyklės mėgsta daryti staigmenas, tačiau už tai visada laukia pagyrimo, patvirtinimo ir susižavėjimo. Svarstyklės yra stabilus žmogus, todėl nemėgsta pokyčių ir nenutraukia santykių.

Skorpionas:

Vertinimas lojalumas: 3

Manoma, kad Skorpionai yra geriausi meilužiai. Skorpionai yra sielos ir kūno vergai. Šie du komponentai nuolat prieštarauja vienas kitam. Siela nori, bet kūnas leidžia tai ne visada. Todėl vyrai Skorpionai yra patys neištikimiausi iš visų Zodiako ženklų. Tačiau jei ištekėjote už Skorpiono, jums pasisekė: jie saugos savo namus ir šeimą kaip tvirtovę.

Šaulys:

Vertinimas lojalumas: 3

Šauliai santykiuose mėgsta eksperimentuoti, ir nesvarbu, ar tai turi ateitį ar ne. Pats procesas jiems yra labai svarbus. Jie nori išbandyti viską. Kai kurie Šauliai savo seksualinę energiją nukreipia į kūrybą, sportą. Kiti visą savo libido išlieja vis naujuose santykiuose.

Ožiaragis:

Vertinimas lojalumas: 1

Ožiaragiams įsimylėti nėra lengva, bet jei tai atsitiko, jų meilė yra labai gili. Ožiaragiai nemoka išreikšti savo jausmų, jie nėra romantiški, bet tai netrukdo jiems sukurti tvirtų santykių. Kai Ožiaragis įsimyli moterį, galite būti visiškai tikri, kad jis bus ištikimas. Ožiaragio širdies nereikia užkariauti seksualiais drabužius ar įmantriu makiažu. Jie yra gana konservatyvūs, klasikinius kostiumėlius vertina labiau už miniatiūrinį sijonėlį. Ožiaragis vedęs būna praktiškas, ekonomiškas ir darbštus. Tokio požiūrio jis reikalauja ir iš partnerio.

Vandenis:

Vertinimas lojalumas: 3

Vandeniams nėra paprasta paklusti, todėl, jei norite su jais kurti santykius, turite žengti pirmą žingsnį, kuris gali virsti į didelį šuolį. Vandeniai dažnai būna monogamiški. Jie pasitiki savo partneriu, nenori jo kontroliuoti, dažnai leidžiasi į kompromisus. Tačiau, paradoksalu, tarp Vandenių yra labai paplitusios skyrybos. Vandenis gali palikti pajutęs, kad yra pririštas prie namų.

Žuvys:

Vertinimas lojalumas: 1

Žuvys yra malonūs svajokliai. Meilė į jų širdis ateina tyliai. Tai yra Zodiako ženklas, kuris gali skaityti eilėraščius ir dainuoti serenadas. Bet, medalis turi dvi puses. Neretai Žuvys vietoj didingų jausmų ir emocijų dažnai renkasi tik seksualinį malonumą. Vedusios Žuvys yra ištikimos, atsidavusios šeimai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.