Kokiu paros metu geriausia mylėtis?

 (17)
Mylėtis pagal grafiką – tai užmušti jausmus. Tačiau jei šiek tiek su mylimuoju paderintumėte savo bioritmus, gal patirtumėte abu daugiau malonumo, a?
Mylėtis ryte daugiau galimybių turi bevaikės poros...
Mylėtis ryte daugiau galimybių turi bevaikės poros...
© Shutterstock nuotr.

Ekspertai teigia, kad mūsų organizmas užprogramuotas nubusti po 7-8 valandų miego. Tų, kurie keliasi tarp 5.22 ir 7.22, streso hormono kortizolio lygis kraujyje yra padidėjęs, nepriklausomai nuo to, kada jie nuėjo miegoti. Šiuo metu taip pat įvyksta daugiau širdies priepuolių.

7.30 - geriausias laikas mylėtis, nes šiuo metu organizme vyksta lytinių hormonų ir adrenalino sprogimas. Kaip parodė Italijos mokslininkų tyrimas, šiuo metu poros dažniau patiria orgazmą ir pastoja.

Pusryčiaukite 8.10 - maždaug nuo pabudimo praėjus valandai. Australų mokslininkai mano, kad tiek laiko užtenka apetitui sužadinti, o tų, kurie valgo anksčiau, skrandis dar nebūna „prabudęs" normaliam virškinimui ir medžiagų įsisavinimui.

Pačias sudėtingiausias problemas verta spręsti apie 9 valandą ryto. Šiuo metu mūsų energija yra aukščiausio lygio, kaip ir hormono kortizolio lygis bei cukraus kiekis kraujyje.

10.30 - verta pasistiprinti, nes energijos lygis ima mažėti. Tam geriausia rinktis vaisius.

13.30 - metas pietums. „Dabar virškinimo sistema dirba visu pajėgumu. Jūs galėsite normaliai suvirškinti maistą ir nepersivalgyti, nes cukraus kiekis kraujyje tebėra pakankamai aukštas", - aiškina ekspertai iš Londono.

14.15 - mažėja energijos atsargos, todėl mes jaučiame mieguistumą. Šiuo metu galima išgerti puodelį arbatos arba kavos.

16.00 - mūsų jėgoms pastiprinti tiks nedidelis užkandis, pavyzdžiui, jogurtas.

17.00 - kai reakcijos ir koordinacijos greitis pasiekia kulminaciją, ekspertai iš Kalifornijos pataria visiems skuosti į sporto sales.

Jei norite išgerti taurę vyno, padarykite tai 19.00, kai organizmo procesai ima lėtėti, ir alkoholis į kraują patenka lėčiau.

19.30 - galima pavakarieniauti, tačiau pasistenkite nepadauginti angliavandenių, nes šie padidina cukraus kiekį kraujyje. Vakare rinkitės nedideles daržovių, vaisių ir baltyminių produktų porcijas.

22.00 - šilta vonia padės organizmui pasiruošti miegui. Gultis į lovą verta apie 23.00, kai streso hormonų lygis krenta, o organizme pradeda išsiskirti miego hormonas melatoninas. Ar mylėtis prieš miegą? O čia jau priklauso nuo seksualinio temperamento. Jei tik abu to norite, visada UŽ. Tik ilgesnius meilės vakarus geriau nukelti savaitgaliui, kad galėtumėte gerai išsimiegoti...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (11)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.