Kokio tipo flirtuotoja esi?

 (6)
Pagaliau mokslininkai savo smegenis nukreipė tinkama linkme – jie ištyrė flirtą, suskirstė jį į grupes ir net nustatė į kokius santykius jis veda!

Kanzaso universiteto tyrėjai nusprendė, kad užtenka tuščiai pilstyti iš vieno mėgintuvėlio į kitą, ir ėmėsi žmonijai (ar bent jau man) itin svarbių tyrimų. Jie apklausė tonas žmonių, domėjosi jų santykiais, meilės ryšiais bei pasimatymų „technologijomis".
Tyrimui vadovavęs Dr. Jeffrey Hall'as ne tik suskirstė flirtuotojus į 5 pagrindines grupes, bet ir numatė, kokie santykiai laukia kiekvienos grupės atstovų. Keisčiausia yra tai, kad mokslininkas neaptiko jokių skirtumų tarp vyrų ir moterų flirto. Taigi, kuriam iš žemiau pateiktų flirtuotojų priklausai tu? (Kad būtų lengviau, tinklapis fonsecaradio.com  juos palygino su serialo Beverly Hills 90210 herojais.)

Fiziniai flirtuotojai. Geismo objektui jie nebijo išreikšti savo seksualinio susidomėjimo. Jie atviri ir į santykius neria stačia galva, labai greitai prisiriša prie partnerio ir vienodai jį apipila tiek aistra, tiek emocijomis. Jie jautrūs ir šiek tiek vaikiški, bet dėl to nė kiek ne mažiau žavūs. Fiziniai flirtuotojai yra geismų pasaulio Steve'ai Sandersai.

Tradiciniai flirtuotojai. Jie laikosi papročių: moterys įsitikinusios, kad jas turi užkalbinti vyrai, o vyrai niekada nekabins moters prieš tai jos artimiau nepažinę. Tradicinėms flirtuotojoms sunku susirasti partnerį, mat jos retai kada atkreipia vyrų dėmesį. Dėl to kalčiausias jų pačių įsitikinimas, kad jos nemoka flirtuoti. Tai intravertiškos asmenybės, kažkas panašaus į Donną Martin.

Mandagūs flirtuotojai. Jie visada elgiasi teisingai, seka visomis taisyklėmis ir dažniausiai flirtuoja neturėdami jokių seksualinių intensijų. Tiesa, jie gan lėtos reakcijos ir prie savo dėmesio objekto dažniausiai priartėja, kai jau galiausiai būna per vėlu. Kita vertus, jei mandagieji flirtuotojai užmezga santykius, jiems lemta trukti amžinybę. Beverly Hillse šiam tipažui atstovauja Andrea Zucherman.

Nuoširdūs flirtuotojai. Šios grupės atstovai žino, ką daro. Jie nuoširdžiai domisi savo geismų objektu ir jiems itin svarbu su juo užmegzti emocinį kontaktą. Tiesa, šio tipo flirtuotojų daugiau pasitaikė tarp moterų, o ne vyrų. Bet tai nesvarbu, nes santykiai kuriuos užmezga nuoširdūs flirtuotojai, garantuoja visišką pilnatvę ir stiprų tarpusavio ryšį. Nuoširdiems flirtuotojams atstovauja Brandonas Walshas.

Žaismingi flirtuotojai. Jie nėra blogos valios žmonės ir tikrai santykių neužmezga tam, kad juos nutrauktų. Jie patys to nesupranta, bet žaismingiems flirtuotojams partneris reikalingas tam, kad padidintų jų savivertės jausmą. Daugumai šios grupės atstovų ilgalaikiai ryšiai neįdomūs, o ir tikimybė, kad jie užmegs kažką „gilaus", labai maža, tačiau tai nė kiek netrukdys jų gerai nuomonei apie save. Žaismingiems flirtuotojams atstovauja Kelly Taylor.

P.S. Įdomu, kada jie atras flirtuotojų grupę, kuriai priklausys Dylanas McKay...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (465)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.