Kokio tipo flirtuotoja esi?

 (6)
Pagaliau mokslininkai savo smegenis nukreipė tinkama linkme – jie ištyrė flirtą, suskirstė jį į grupes ir net nustatė į kokius santykius jis veda!
<span style="margin-bottom: 0cm;">Kokio tipo flirtuotoja esi?</span>

Kanzaso universiteto tyrėjai nusprendė, kad užtenka tuščiai pilstyti iš vieno mėgintuvėlio į kitą, ir ėmėsi žmonijai (ar bent jau man) itin svarbių tyrimų. Jie apklausė tonas žmonių, domėjosi jų santykiais, meilės ryšiais bei pasimatymų „technologijomis".
Tyrimui vadovavęs Dr. Jeffrey Hall'as ne tik suskirstė flirtuotojus į 5 pagrindines grupes, bet ir numatė, kokie santykiai laukia kiekvienos grupės atstovų. Keisčiausia yra tai, kad mokslininkas neaptiko jokių skirtumų tarp vyrų ir moterų flirto. Taigi, kuriam iš žemiau pateiktų flirtuotojų priklausai tu? (Kad būtų lengviau, tinklapis fonsecaradio.com  juos palygino su serialo Beverly Hills 90210 herojais.)

Fiziniai flirtuotojai. Geismo objektui jie nebijo išreikšti savo seksualinio susidomėjimo. Jie atviri ir į santykius neria stačia galva, labai greitai prisiriša prie partnerio ir vienodai jį apipila tiek aistra, tiek emocijomis. Jie jautrūs ir šiek tiek vaikiški, bet dėl to nė kiek ne mažiau žavūs. Fiziniai flirtuotojai yra geismų pasaulio Steve'ai Sandersai.

Tradiciniai flirtuotojai. Jie laikosi papročių: moterys įsitikinusios, kad jas turi užkalbinti vyrai, o vyrai niekada nekabins moters prieš tai jos artimiau nepažinę. Tradicinėms flirtuotojoms sunku susirasti partnerį, mat jos retai kada atkreipia vyrų dėmesį. Dėl to kalčiausias jų pačių įsitikinimas, kad jos nemoka flirtuoti. Tai intravertiškos asmenybės, kažkas panašaus į Donną Martin.

Mandagūs flirtuotojai. Jie visada elgiasi teisingai, seka visomis taisyklėmis ir dažniausiai flirtuoja neturėdami jokių seksualinių intensijų. Tiesa, jie gan lėtos reakcijos ir prie savo dėmesio objekto dažniausiai priartėja, kai jau galiausiai būna per vėlu. Kita vertus, jei mandagieji flirtuotojai užmezga santykius, jiems lemta trukti amžinybę. Beverly Hillse šiam tipažui atstovauja Andrea Zucherman.

Nuoširdūs flirtuotojai. Šios grupės atstovai žino, ką daro. Jie nuoširdžiai domisi savo geismų objektu ir jiems itin svarbu su juo užmegzti emocinį kontaktą. Tiesa, šio tipo flirtuotojų daugiau pasitaikė tarp moterų, o ne vyrų. Bet tai nesvarbu, nes santykiai kuriuos užmezga nuoširdūs flirtuotojai, garantuoja visišką pilnatvę ir stiprų tarpusavio ryšį. Nuoširdiems flirtuotojams atstovauja Brandonas Walshas.

Žaismingi flirtuotojai. Jie nėra blogos valios žmonės ir tikrai santykių neužmezga tam, kad juos nutrauktų. Jie patys to nesupranta, bet žaismingiems flirtuotojams partneris reikalingas tam, kad padidintų jų savivertės jausmą. Daugumai šios grupės atstovų ilgalaikiai ryšiai neįdomūs, o ir tikimybė, kad jie užmegs kažką „gilaus", labai maža, tačiau tai nė kiek netrukdys jų gerai nuomonei apie save. Žaismingiems flirtuotojams atstovauja Kelly Taylor.

P.S. Įdomu, kada jie atras flirtuotojų grupę, kuriai priklausys Dylanas McKay...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (1)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.