Kokie vyrai mus stumia kairėn?

 (152)
Vyras dažniausiai mano, kad moteris jam būna neištikima dėl to, kad jis nesugeba jai suteikti malonumo lovoje. Bet priežastys visai ne tos.
Šykštiems vyrams turbūt pinigai yra mielesnis vaizdas nei mylimos moters šypsena.
Šykštiems vyrams turbūt pinigai yra mielesnis vaizdas nei mylimos moters šypsena.
© Shutterstock nuotr.

Britų mokslininkai teigia, kad be gero sekso, kuris yra laikomas vienu svarbiausių ilgos ir laimingos santuokos komponentų, dar būtina pridėti kitą svarbų sutuoktinių savitarpio supratimą skatinantį veiksnį - dosnumą.

Naujos apklausos rezultatai rodo, kad poros, kurių partneriai mėgsta vieni kitiems daryti mažas dovanėles, vidutiniškai 5 kartus (!) dažniau prisipažįsta esančios laimingos nei tos poros, kurių gėlinis-šokoladinis laikotarpis baigėsi sulig Mendelsono maršu.

Vienas šio tyrimo autorių Bradfordas Wilcoxas teigia, jog dosnumas tiesiogiai susijęs su seksualinio gyvenimo kokybe. Esmė labai paprasta: kai vyras savo partnerei dovanoja mielą dovanėlę, ją užplūsta teigiamos emocijos - džiaugsmas, dėkingumas. Todėl tas emocijas ji dažniausiai nori išreikšti lojalumu, švelnumu.

Lova - ne išimtis. Todėl geri vyrai žino, kad mielais ir moters dieną nuskaidrinančiais dalykais gali būti ir kava į lovą, ir bučinys, ir meilus apkabinimas be jokios progos. O jei dar moterį palepins dovanomis, tai ši murks kaip katė, glostoma paplaukiui. Žodžiu, investicijos atsiperka: vyro meilės ir dėmesio nestokojanti moteris yra ir pavyzdingesnė žmona (jei kalbame apie jos santuokines pareigas).

Beje, iš tų porų, kurios tokios mažų dovanėlių, meilės ir švelnumo įrodymų tradicijos nepuoselėjo, tik 14 procentų prisipažino esančios laimingos. Štai ir įrodymas, kad mažos dovanėlės stiprina ne tik draugystę, bet ir santuoką!

Be to, apklausos rezultatai parodė, kad moterys itin aukštai vertina savo mylimojo atsakomybės jausmą, tinkamą rūpinimąsi vaikais bei vyro sugebėjimą paremti ir palaikyti sunkią minutę. Taip pat joms itin svarbus dvasinis artumas su sutuoktiniu.

Iš viso britų surengtoje apklausoje dalyvavo ilgai drauge esančių 1 400 porų nuo 18 iki 46 metų.

***

Beje, aš žinau, kad kai kurios moterys vyro šykštumą laiko didesne yda nei pavydą ar svetimoteriavimą! Ir aš esu iš tokių - nevirškinu vyrų, kurie tikri nagai. Nagainos. Nors jie prisiekinėja, kad yra taupūs, neišlaidūs, pabrėžia šią savo savybę kaip itin teigiamą, tačiau tokie vyrai man nekelia jokio žavesio.

Man neįdomūs tie,
kurie pietauja restorane, bet nepalieka arbatpinigių nė 5 litų (iš principo),
kurie moteriai nedovanoja gėlių ("Ai, man ir pačiam nepatinka gėlės, be to, juk vis tiek nuvys"),
kurie bamba, kaip viskas brangu (bet važinėja nauja mašina),
kurie kviečia atostogauti drauge, bet prašo moters susimokėti,
kurie vedasi moterį į pigias smukles,
kurie siūlo pavalgyti namie ir eiti pasivaikščioti (kad nereiktų valgyti mieste),
kurie į kino teatrą atsineša savo traškučių ir kokakolos,
kurie prašo moters pavežti iki oro uosto (ar parsivežti iš jo),
kurie sau perka kokybiškus drabužius, o moteriai siūlo važiuot į Gariūnus,
kurie į ilgą kelionę pasiima pakeleivių vien tam, kad šie apmokėtų dalį benzino.

Žodžiu, štai tokiems vyrams galiu drąsiai pasakyti: "Miegok su savo kiaule-taupykle!!!"

www.raut.ru
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (18)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?