Kokie šokio judesiukai užveda moteris? (video)

 (10)
Kažkada girdėjau, kad iš to, kaip vyras šoka, galima nuspręsti, koks jis lovoje. Hm. Nežinau, kiek tame tiesos...
Pasak tyrimų, moterims nesvarbu, kaip juda vyro kojos ar rankos...
© Shutterstock nuotr.

... bet faktas - kai kurie šokio judesiai traukte traukia moteris. Bet ne visi. Su mergaitėmis užvedėme šiokią tokią diskusiją biuro virtuvėlėje.
Moterų variantai buvo tokie:
„Man nepatinka, kai vaikinas iškart ima šokti lėtą".
„Man durniausia, kai bičas šoka veidu. Žinai, kai daro nesuvokiamas išraiškas pagal muziką. Kaip hiperbolizuoti pramoginių šokių šokėjai."
„Man šlykščiausia - Michaelo Jacksono judesiai. Nebent jie daromi itin profesionaliai. Arba su gera humoro doze".
„O man niekas nesvarbu. Svarbiausia, kad žmogus jaučia ritmą ir išlaiko akių kontaktą. Na, žinoma, jeigu jis moka salsos žingsniukus... šansų jam yra žymiai daugiau".
Tuo tarpu vaikinų nuomonės apie tai, kokie šokio judesiai atstumia moteris, buvo kiek kitokia:
„Manau, kas nors senamadiško. Pavyzdžiui, valsas".
„Jeigu pradėčiau daryt lambados ar makarenos judesius, būtų chana".
Gerai, o dabar prie mokslo ir skaičių. Taigi, tyrimui buvo nusamdyta 19 paprastų vyriokų iš gatvės (nė vienas jų nebuvo profesionalus šokėjas), kurių amžius 18-35 metai. Nufilmavę juos šokančius, mokslininkai sukūrė grafinius jų antrininkus be veido bruožų ir lyties. Tuomet 15 sekundžių filmukai buvo parodyti 37 moterims, kurios turėjo įvertinti šokėjų patrauklumą pagal jų atliekamus judesius.
„Mes manėme, kad moterys daugiausia dėmesio kreips į rankas ir kojas, - BBC sakė tyrimui vadovavęs Nickas Neave'as. - Tačiau joms svarbiausia buvo centrinė kūno dalis: torsas, kaklas ir galva. Be to, moterys vertino ne tik judesių greitį, bet ir įvairovę. Žodžiu, kuo daugiau sukinių, pasilenkimų, pritūpimų ir lingavimų. Tai dailiajai lyčiai asociavosi su sveikata, gyvybingumu ir stiprybe". Štai, kokius judesius moterys priskyrė gerų šokėjų kategorijai.

Blogieji šokėjai aikštelėje buvo tingūs, vangūs ir lėti. Net jei jie ir bandė į orą laikas nuo laiko išmesti rankas, tai neatstojo seksualių, greitų centrinės kūno dalies judesiukų. Štai, kaip juda ne itin karštas šokėjas...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (438)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (193)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.