Kokie šokio judesiukai užveda moteris? (video)

 (10)
Kažkada girdėjau, kad iš to, kaip vyras šoka, galima nuspręsti, koks jis lovoje. Hm. Nežinau, kiek tame tiesos...
Pasak tyrimų, moterims nesvarbu, kaip juda vyro kojos ar rankos...
Pasak tyrimų, moterims nesvarbu, kaip juda vyro kojos ar rankos...
© Shutterstock nuotr.

... bet faktas - kai kurie šokio judesiai traukte traukia moteris. Bet ne visi. Su mergaitėmis užvedėme šiokią tokią diskusiją biuro virtuvėlėje.
Moterų variantai buvo tokie:
„Man nepatinka, kai vaikinas iškart ima šokti lėtą".
„Man durniausia, kai bičas šoka veidu. Žinai, kai daro nesuvokiamas išraiškas pagal muziką. Kaip hiperbolizuoti pramoginių šokių šokėjai."
„Man šlykščiausia - Michaelo Jacksono judesiai. Nebent jie daromi itin profesionaliai. Arba su gera humoro doze".
„O man niekas nesvarbu. Svarbiausia, kad žmogus jaučia ritmą ir išlaiko akių kontaktą. Na, žinoma, jeigu jis moka salsos žingsniukus... šansų jam yra žymiai daugiau".
Tuo tarpu vaikinų nuomonės apie tai, kokie šokio judesiai atstumia moteris, buvo kiek kitokia:
„Manau, kas nors senamadiško. Pavyzdžiui, valsas".
„Jeigu pradėčiau daryt lambados ar makarenos judesius, būtų chana".
Gerai, o dabar prie mokslo ir skaičių. Taigi, tyrimui buvo nusamdyta 19 paprastų vyriokų iš gatvės (nė vienas jų nebuvo profesionalus šokėjas), kurių amžius 18-35 metai. Nufilmavę juos šokančius, mokslininkai sukūrė grafinius jų antrininkus be veido bruožų ir lyties. Tuomet 15 sekundžių filmukai buvo parodyti 37 moterims, kurios turėjo įvertinti šokėjų patrauklumą pagal jų atliekamus judesius.
„Mes manėme, kad moterys daugiausia dėmesio kreips į rankas ir kojas, - BBC sakė tyrimui vadovavęs Nickas Neave'as. - Tačiau joms svarbiausia buvo centrinė kūno dalis: torsas, kaklas ir galva. Be to, moterys vertino ne tik judesių greitį, bet ir įvairovę. Žodžiu, kuo daugiau sukinių, pasilenkimų, pritūpimų ir lingavimų. Tai dailiajai lyčiai asociavosi su sveikata, gyvybingumu ir stiprybe". Štai, kokius judesius moterys priskyrė gerų šokėjų kategorijai.

Blogieji šokėjai aikštelėje buvo tingūs, vangūs ir lėti. Net jei jie ir bandė į orą laikas nuo laiko išmesti rankas, tai neatstojo seksualių, greitų centrinės kūno dalies judesiukų. Štai, kaip juda ne itin karštas šokėjas...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (7)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (49)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.