Kodėl JIS vaidina orgazmą?

 (40)
Manoma, kad orgazmo imitacija – tik moters privilegija. Tačiau paaiškėjo, kad ir vyrai nėra tokie nuoširdūs lovoje.
Jei vyras vaidina orgazmą, tai tik dėl to, kad moteris nesijaustų kalta...
Jei vyras vaidina orgazmą, tai tik dėl to, kad moteris nesijaustų kalta...
© Shutterstock nuotr.

Visai neseniai prezervatyvų gamintoja kompanija „Durex" atliko apklausą ir nustatė, kad 20 proc. vyrų suvaidina orgazmą.

Jei manote, kad vyrų orgazmas yra savaime suprantamas ir primityvus reiškinys, tai taip nėra. Portale Sexy Week rašoma, kad vyrui suvaidinti orgazmą žymiai sunkiau nei moteriai. Jai užtenka išleisti malonumo dejonę, suspausti makšties raumenis ir atleisti, o vyro orgazmo įrodymu laikomas sėklos išsiliejimas.

Ar galima pajausti vyro orgazmą?

Seksologų duomenimis, orgazmo metu nė viena moteris negali su 100 proc. įsitikinimu pasakyti, ar partneris išsiliejo joje, ar ne, nes tuo metu moteriai labiau rūpi jos pačios pojūčiai. O imituoti visus kitus orgazmo „ingredientus" vyras gali visiškai nesunkiai - ir dejuoti, ir sušukti, ir net padaryti taip, kad kūnas susipurtytų...

(Bet aš, pavyzdžiui, jaučiu, kai Nielsas išsiveržia. Jei mylėtumėmės su prezervatyvu, tada - jokių šansų... Juk neimsi prašyti, kad pateiktų įrodymus).

Dažnai moterys vaidina orgazmą tam, kad partneris nesuabejotų savo pajėgumu, aistringumu. Moteris, virpanti palaimoje, tarsi įrodymas - aš nenuilstantis Kazanova, aš galiu!

Gydytojų seksologų tyrimų duomenimis, imituojantys orgazmą vyrai vadovaujasi tais pačiais motyvais. Jie irgi nori palaikyti savo partnerę, neleisti jai suabejoti savo seksualiniu patrauklumu. Juk nemažai moterų, jei vyrui nepasiseka lovoje, taip mėgsta kaltinti save - kad yra nepatraukli, negraži, negrabi lovoje, nemoka sujaudinti. Be to, moterys apie vyrus mano: sekso tikslas - patirti orgazmą, o jei jo nebuvo, vadinasi, esu niekam tikusi... Vyras, nenorėdamas, kad moteris save graužtų, ir pradeda apsimetinėti.

Kodėl vyrai apsimetinėja?

Klausimas kyla natūraliai: kodėl fiziškai stiprūs ir sveiki vyrai reguliariai patiria sunkumų dėl orgazmo?

Viena didžiausių priežasčių - stresas. Nereikia nei gilių sukrėtimų - užtenka problemų darbe, nemalonaus pokalbio su viršininku, ir vyras negali susikoncentruoti į savo pojūčius, nors jo erekcija ir nepriekaištinga. Erekcija yra, aktas įmanomas, o orgazmo pasiekti vyras nesugeba. Beje, tam įtakos gali turėti ir kiti veiksniai: vaikai kitame kambaryje, skubėjimas ir pan.

Antra priežastis - įžanginių glamonių stoka. Taip, taip, moterys! Daugumai vyrų, ypač po 30 metų, reikia ilgos preliudijos, kad jie sugebėtų susijaudinti. Be to, lovoje vyras yra linkęs fantazuoti, todėl jei nepamėtėsite peno vaizduotei, vyrui sunku bus pasiekti orgazmą.

Trečia priežastis - moterų nejautrumas. Vyras, žiūrėk, jau visai arti išsiveržimo, o moteris jį pristabdo: „Neskubėk, užlaikyk, noriu dar ilgiau...". Kartais moteriai praverstų būti ne tokiai egoistei ir pagalvoti apie partnerį. Be to, ne kiekvienas vyras sugeba ilgai mylėtis be ejakuliacijos - tai galima pasiekti tik nuolatiniu darbu, mokantis kontroliuoti savo kūną.

Ką daryti?

Erekcija. Dažnai lytinio akto pradžioje vyro erekcija pavyzdinė, o po to ji ima silpti. Žinoma, vyras panikuoja ir, kad neapsijuoktų, simuliuoja aistrą bei pasitenkinimą. Jei pastebėjote tokį mylimojo elgesį, neskubėkite kaltinti savęs, o dar daugiau - pykti ir nusisukus užmigti. Geriausia išeitis iš tokios situacijos - penio stimuliacija rankomis arba burna. Yra vyrų, kurie nesidrovi to paprašyti savo partnerės.
Tačiau jei jūsų vyras ne toks, imkitės iniciatyvos pati. Tik labai subtiliai atgaivinkite jo draugužį, kitaip vyras pasijus sekso treniruokliu - kad norite kuo skubiau sugrąžinti jo kietą formą ir išgręžti (Hm, nors mano Nielsui, beje, tai patinka...).

Aplinka. Orgazmo gali nebūti dėl to, kad vyras nepakankamai emociškai susijaudinęs. Viena svarbiausių priežasčių - naujumo, netikėtumo santykiuose trūkumas. Mes, moterys, dažnai piktinamės, kad turime kurti tas situacijas, būti aistringomis meilužėmis, stebinti apatiniais drabužėliais, aštriais pasiūlymais ir pan. Bet seksologai sako, kad yra tiesos - vyras taip sutvertas, kad jo aistringumą reikia nuolat kaitinti. Jų mechanizmas jautresnis ir lepesnis, taigi... Moteris jam turi būti paslaptis, turi jį stebinti. Todėl visi vaidmenų žaidimai, romantiškos vakarienės, maudynės vonioje kaip niekad gerina ne tik jausmus, supratimą, ryšį, bet ir stiprina vyro potenciją. Ir, kaip bebūtų įprasta, visa ši santykių kūrybos našta dažnai krinta ant moters pečių. Idealu, jei žaidėjai - abu, jei ir vyras nori pademonstruoti savo romantiškumą, juslingumą, įrodyti moteriai, koks gali būti nenuspėjamas meilužis.

Beje, kartais vyrui net nereikia moters iniciatyvos ir dominavimo, vadovavimo procesui - užtenka pajusti ir pamatyti, kad ji nusiteikusi seksui, tai yra nori mylėtis. Visa kita perleiskite į vyro rankas...

Pozicija. Vyrui pasiekti orgazmą gali padėti ir pozų pakeitimas. Mylėkitės, kad penis būtų stipriau stimuliuojamas - šuniuko arba šaukštų poza. Tačiau jūs neturėtumėte dominuoti, nes taip atimsite iš vyro galimybę kontroliuoti procesą. O jam, sunkiai patiriančiam orgazmą, būtent to ir reikia - žinoti, ką jis daro. Veiksmų netikėtumas iš partnerės pusės gali dar labiau jį sugluminti. Kai kuriems vyrams gera erekcija nugeibsta, jei nežino, kas jų laukia (Man taip nutiko: buvau suplanavus sušokti striptizą, tai aklai ir laukiausi plano. Tačiau gera Nielso erekcija nulinko, nes jis to nesitikėjo, nors, kaip sakė, buvo malonu žiūrėti... Jis tiesiog perkaito, galimos ejakuliacijos banga praėjo, ir viskas. Pasimylėjom tikrai ne iš karto...). Todėl jei nesate tikra, kad puikiai žinote, kas jaudina jūsų vyrą ir kaip jam suteikti orgazmą, geriau išlikite pasyviai aktyvi.

Preliudija. Geriausiai, jei ji truktų apie 15 minučių. Jei po kelių bučinių jau maunate nuo vyro kelnes, galite ir nebūti taip maloniai nustebinta, kaip tikėjotės. Nebent vienas kitą jau kaitinote vakarienės metu ir beliko tik išsilydyti jums abiem aistroje.

Pagalbininkai. Jei viską išbandėte, tačiau situacija nepagerėjo, gal vertėtų užsukti ir į sekso reikmenų parduotuvę. Yra specialių lubrikantų, kurie ne tik pagreitina erekciją, bet ir sustiprina pojūčius lytinio akto metu. Yra ir specialių prezervatyvų, kurių vidinė pusė grublėta ar „su ūsiukais", - tokie ir pojūčius sustiprina, ir audringą ejakuliaciją padovanoja.

Pokalbiai. Vyras nemėgsta kalbėti. Jis baiminasi, kad nuvils partnerę, todėl visomis išgalėmis siekia nuslėpti savo nesėkmę. Jai pradėjote pokalbį apie tai, o vyras neigia, nespauskite jo. Nurimus pasikalbėsite ir pasakysite reikalingus žodžius: kad jį mylite, kad nesiekiate jokių sekso rekordų, o paprasčiausiai norite, kad ir jam būtų gera. Ir būtinai pasakykite, jog nėra nieko baisaus, kad šiuo metu jis nenusiteikęs seksui - juk gali ir palaukti. Nedramatizuodama situacijos, išvaduosite vyrą - jis nesijaus kaltas.

P. S. Kaip būtų paprasta, jei ir vyras, kai nenorime mylėtis, lygiai taip pat supratingai įvertintų situaciją... O gal įvertina? O gal jau priprato ir nebesitiki mūsų „taip"?

Gal tada verta pamąstyti: kiek kartų atstumiame vyrą mes, o kiek kartų jis mums pasako „ne"?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (35)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?