Ko reikia dažnesniam orgazmui?

 (63)
Įprasta manyti, kad vyrai dažniau galvoja apie kūniškus malonus nei moterys, kurioms svarbesni visai kiti dalykai. Ar tiesa?
Moters patiriamo malonumo laipsnį lemia daug psichologinių veiksnių.
Moters patiriamo malonumo laipsnį lemia daug psichologinių veiksnių.
© Shutterstock nuotr.

Stereotipai, ar ne? Vyras neva kas 7 sekundes galvoja apie seksą, o moteriai, manoma, labiau rūpi dvasinis artumas su partneriu, jo socialinis statusas bei intelektas.

Tačiau Mičigano universiteto specialistai, vadovaujami profesorės Terri Conley, atliko tyrimą, kurio rezultatai parodė, kad vyrai ne taip jau dažnai galvoja apie seksą, kaip manoma. Tačiau neginčijamas tas faktas, jog moterys iš tiesų apie kūniškus malonumus galvoja rečiau nei vyrai.

Specialistai paprašė 13 tūkstančių vyrų ir moterų užrašyti savo mintis, kurios jiems šaudavo į galvą per dieną. Atlikus apibendrinimus nustatyta, kad jaunus vyrus mintys apie seksą aplankydavo 18 kartų per dieną, o moteris - apie 10 kartų.

Be to, apklausa parodė, kad labai tvirtas pozicijas žmonių galvose užima mintys apie maistą ir miegą. Ir, beje, vyrai apie tai galvoja dažniau nei moterys!

Profesorė T. Conley drauge su kolegomis padarė dar vieną atradimą - sugriovė mitą, kad vyrai patiria mylėdamiesi daugiau malonumo nei moterys, ir tai priklauso nuo orgazmų skaičiaus.

Kaip pažymėjo profesorė, tas teiginys - tiesa, bet jis galioja tik trumpalaikiams santykiams, kitaip tariant, atsitiktinėms pažintims, vienos nakties romanams. O štai ilgalaikiuose santykiuose moterys net 79 proc. dažniau patiria orgazmą nei jų partneriai!

Kas lemia tokį moters seksualumo laipsnį? Tyrimo vadovės nuomone, moters gebėjimas patirti seksualinį malonumą priklauso nuo psichologinės jos būklės. Kad moteris būtų patenkinta seksu, patirtų orgazmą, jai ypač svarbu, kad pasitikėtų partneriu, gerai jį pažinotų ir jaustų su juo tvirtą emocinį ryšį.

Vienos nakties nuotykiai tokio „komplekto" negarantuoja, todėl moteriai atrodo, kad iki visavertės laimės jai kažko trūksta. Todėl moteris, kuri neneria stačia galva į vienkartinius nuotykius, dažnai sako: „Negaliu taip elgtis, juk visai jo nepažįstu". Nors jos draugėms gali būti priimtinas audringas romanas, tačiau jai - tai visiškas nesusipratimas. Ji nujaučia, kad negalės atsipalaiduoti, atsiduoti ir mylėti taip, kaip sugeba. Todėl tokiai moteriai net geras seksas nesuteiks laimės. Ji jausis klaikiai blogai...

Moters seksualinis pasitenkinimas žymiai sudėtingesnis nei vyro. Vyras gali patirti orgazmą su bet kuria moterimi, o moteriai pasitenkinimą suteiks ne kiekvienas vyras. Bet yra ir vyrų, kurie vertina ilgalaikį seksualinį ryšį su savo mylima ir mylinčia moterimi. Seksas - visai kitoks. Tą pasakys kiekvienas vyras! Jis nepalyginamai malonesnis, daugiau atsipalaidavimo, nieko nereikia įrodinėti. Tai laisvė ir pasitikėjimas partneriu, pati aukščiausia meilės išraiška.

Oho... Dabar svarstau, koks tada neatitikimas išeina, jei remtumėmės tyrimo rezultatais. Vyrą stiprūs pojūčiai užklumpa poligaminiuose santykiuose, o moteriai svarbesnė monogamija. Bet negi tai gali būti tiesa?

Skeptiškai žiūrėčiau į tai. Mano asmeninis gyvenimas bei šeimos draugų sėkmingos ilgalaikės santuokos pavyzdžiai rodo, kad ir vyrams svarbus tas santykių stažas. Kad ir kokia karšta meilužė būtų, vyrą su žmona sieja kažkas giliau ir daugiau - ne vien būstas, finansai ir vaikai. Tikriausiai ne veltui nuklydęs vyras sako: „Tai buvo klaida, tik seksas su ja. O myliu aš tik žmoną". Ir nesiryžta nutraukti santuokos būtent dėl to komfortiško, saugaus jaukumo, supratimo, rūpestingumo... O gal iš įpročio?

Gal esu naivi romantikė, bet netikiu vyrų-kuilių teorija. Jie (dauguma) irgi ilgisi to pastovumo, to gyvenimo su vienintele moterimi, nori patirti ir dalintis viskuo tiktai su viena mylimąja bei vaikų motina.

O gal aš esu trumparegė?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (4)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?