Ko (ne)valgyti, kad augtų?

 (21)
Nenuostabu, kad mano propaguotas mitybos racionas krūtinės augimui nedavė rezultatų. Pasirodo, reikia ne valgyti, o nevalgyti!
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną.
© Shutterstock nuotr.

Žinau, kad mama su tėčiu slaptai iš manęs pasijuokia, kad pasidaviau jų provokacijai ir pasekiau patarimu valgyti žalią tešlą, kopūstus ir mieles tam, jog augtų krūtinė. Ačiū dievui, kad dar nebuvau tokia patikli ir nepatikėjau draugių patarimais krūtis tepti grietine ir po to trinti vilnone kojine dainuojant „Suk suk rateli"...

Panaršiau internete ir galiu pasakyti, kad daugelio dietologų mintys dėl krūtinės sutampa - reikia rūpintis ne tuo, kas ją augina, o kas stabdo jos vystymąsi.

Anot sveikos mitybos specialistų, krūtų augimą gali įtakoti mėsa. Gyvuliai ir paukščiai šeriami hormoniniais preparatais tam, greičiau augtų. Jiems duodamuose maisto prieduose pasitaiko ir vyriško hormono - testosterono, kuris tikrai ne į gera moteriškoms formoms arba moteriško hormono estrogeno, kurio perteklius gali sutrikdyti krūtų vystymosi procesą. Žodžiu, iš kurios pusės bežiūrėsi - tiek sustabdymas, tiek sulėtinimas - yra ne tai, ko man reikia.

Gauti papildomą hormonų dozę mes rizikuojame ir valgydamos neaiškios kilmės kiaušinius bei gerdamos pieną. Žodžiu, nuo šiol lydėsiu mamą maisto pirkti. Atidžiau skaitysiu produktų etiketes arba šturmuosime ūkininkų turgus ir parduotuves - tikrai nenoriu vieną dieną pažvelgusi į veidrodį suprasti, kad ant manęs pradėjo augti viskas, išskyrus krūtis.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Našlė rado savo mirusio vyro meilės raštelį, kuris SUJAUDINO MILIJONUS

Vyro netekusi moteris netyčia surado savo mirusio vyro meilės laiškelį. Našlė žinutę rado išraižytą ant darbo suoliuko, ant kurio mėgo meistrauti jos sutuoktinis. Skaityti šį laišką mylimojo netekusiai moteriai turbūt buvo nelengva. Sunku sutvardyti ašaras ir mums.

5 efektingos sekso pozos, kurios PAILGINS JŪSŲ ORGAZMĄ (4)

Šias pozas turi žinoti visos poros, kurios trokšta patirti nerealiai stiprų ir ilgą orgazmą. O ir moterys turi žinoti, kokia pozicija jai garantuoja geriausius pojūčius tam, kad galėtų įvykius lovoje pakreipti jai naudinga linkme.

Ką daryti, kad nesupykintų ORALINIO SEKSO metu? (53)

Nori pamaloninti savo mylimąjį oralinėmis glamonėmis ir padovanoti jam nepamirštamų įspūdžių? Būk tikra, jam tai suteiks nepaprastą malonumą. O ir tau dvigubos naudos duos!

Kodėl vyrai išeina arba KAIP JAM TAPTI YPATINGA? (12)

Kaip bendrauti su savo mylimuoju, kad jis svaigtų nuo to, kokia tu esi puiki moteris, ir gyventumėte jūs ilgai ir laimingai? Kodėl vyrai išeina? Nes jiems kažko trūksta. Tai, ko jiems trūksta, jie randa kitose moteryse. Taigi, ko imtis? Tu, kaip moteris, turi bendrauti su savo vyru trijuose pavidaluose.

Protu sunkiai suvokiama: merginos į INTYMIĄ VIETĄ dedasi mirkytus tamponus (9)

Užsienio žiniasklaida skambina pavojaus varpais. Tarp merginų populiarėja protu sunkiai suvokiama mada.

ANALINIS SEKSAS moters akimis: asmeninė išpažintis (153)

Turbūt skaitėte naują 5braškių straipsnį apie tamsiąsias analinio sekso galaktikas ir „dangišką nušvitimą“. Tekste daug tiesos - tikrai sužadina smalsumą, tik spėju, jei esi tokia pat konservatyvi, kokia buvau aš, prieš pirmąjį kartą turi papildomų klausimų. Niekas į juos neatsakys geriau nei tavo asmeninė patirtis. Bet galiu pasidalinti savąja.

MASTURBACIJA DARBE – tai daro daugiau žmonių nei galite įsivaizduoti! (45)

Kaip jūs darbe pakeliate sau tonusą? Išgerdami puodelį kavos? O gal tyliai paišdykaudami su savimi tualete?..

ANALINIS SEKSAS: kaip nepažintoje tamsioje galaktikoje patirti dangišką nušvitimą (86)

Mėgaujantis seksu, patenkame į devintą dangų. Apkeliaujame visatą, atrandame vis naujas planetas ir žvaigždynus. O ar esate gerai susipažinę su tamsiąja galaktika?

Atskleidė, koks penis lietuvėms YRA SVAJONIŲ, o koks per mažas? (14)

Vyriško pasitikėjimo savimi pamatas – jo penio ilgis ir kaip jį vertina sutiktos moterys. Pažinčių svetainės flirtas.lt apklausoje lietuvės pasidalino, kokio ilgio, apimties bei formos peniai joms teikia didžiausią malonumą ir kokie peniai yra per trumpi santykiams tęsti.

MATA HARI: gyvenimas su sifiliu sergančiu vyru, kurtizanės šlovė ir kruvina baigtis (3)

Mata Hari buvo kurtizanė, egzotinių šokių šokėja. Nepaprastai populiari Paryžiuje ji tapo dėl savo provokuojančių pasirodymų ir laisvamaniško požiūrio. Viena garsiausių meilužių garsėjo rimtais santykiais ir trumpalaikiais romanais su aukštas pareigas užimančiais vyrais, kurie finansuodavo jos gyvenimo būdą. Tačiau jai to neužteko, tad per I Pasaulinį karą Mata Hari tapo dviguba agente ir Vokietijos šnipe, dėl ko vėliau buvo sušaudyta.

Seksualumas ir apatinis trikotažas: ne visada buvo tik KUKLU IR NEKALTA

Apatinis trikotažas dabar ne tik būtinybė, tačiau ir seksualumo simbolis. Liemenėlių, naktinių ir kelnaičių tendencijos bei mados keitėsi gan sparčiai, o kartais ir gana drastiškai.

Moteris išdavė savo LAIMINGOS SANTUOKOS paslaptį, kurios nesuprastų daugelis (30)

Nuo to laiko, kai gimė mūsų dukra, mudu su vyru kartą per savaitę mėgaujamės „pasimatymu“ mieste. Kokia mūsų laimingos santuokos priežastis? Jis susitikinėja su aukle. Gerai, formaliai, jo mylimoji savanoriškai sutinka pabūti mūsų dukters aukle. Argi ji ne miela?

Spalvingame PRINCO gyvenime – karščiausios planetos moterys ir iš jų meilės aimanų sukurtos dainos

Pasaulis neteko genialaus ir charizmatiško atlikėjo Princo, kuris savo kūryba ir talentu paliko neišdildomą pėdsaką muzikos istorijoje.

LEGENDINĖS MEILUŽĖS ir jų kerų paslaptys: vyrai jų geidė visai ne dėl grožio (24)

Skaitant žurnalus nevalingai imi galvoti, kad visos garsiosios meilužės istorijoje buvo neįtikėtinai gražios, tačiau tai ne visada atitinka realybę. Didžiausios jų paslaptys – moteriška išmintis ir meilės menas. Apie tai galima spręsti iš penkių legendinių meilužių istorijoje pavyzdžio.

PRIEŠ SEKSĄ visiems laikams liaukitės daryti vieną dalyką... (15)

Gydytojai perspėja moteris, kad jums gali tekti pakeisti savo įprastus ritualus prieš meilės aktą.