Ko galime pasimokyti iš žymiausių meilės istorijų?

 (3)
Perskaityti romanai bei kino dramos dažnai taipir lieka nuo ašarų šlapioje nosinėje. Bet galbūt iš jųgalėtume ir kai ko pasimokyti?
Ko galime pasimokyti iš žymiausių meilės istorijų?

Mano manymu, daugelis vyrų nemėgsta „Sekso ir miesto" vien todėl, kad jis išmokė moteris būti... vyriškomis: daryti karjerą ir per daug nesijaudinti, kas šią naktį miegos tavo lovoje. Ar tai blogai, ar ne - spręsti jums. O kol kas pakalbėkime apie pamokančias žymiausių pasaulyje mylimųjų istorijas.

Romeo ir Džiuljeta: bendravimas yra svarbiausia
Šie įsimylėjeliai tikrai gali mus išmokyti keleto dalykėlių apie aistrą. Pamatėte mielą vaikinuką vakarėlyje? Kodėl nepamėginus nepaklusti socialinėms ir šeimos normoms bei atiduoti viską, kad būtumėt kartu. Tačiau čia kalbėsime ne apie tai. Svarbu tai, kuo Romeo ir Džiuljeta galėjo pasinaudoti - bendravimo pamoka. Paprasčiausias pasakymas „Aš apsimesiu, kad nusižudžiau, Romeo" ir atsakymas „Jėga, aš tau padėsiu" galėjo viską pakeisti. Būkite atidūs: vien todėl, kad mylite žvaigždžių jums skirtąjį mylimąjį, nereiškia, kad jis gali skaityti jūsų mintis.

Gražuolė ir Pabaisa: kantrybė - tai dorybė
Žinoma, ji buvo įkalinta jo pilyje, tačiau Gražuolė taikstėsi su Pabaisos užgaidomis gana ilgą laiką, kol jis pavirto princu. Aš nesiūlau jums laukti amžinai, tačiau suteikite plaukuotajam „Aš-mylėjau-tave-nuo-aštuntos-klasės-tačiau-niekada-negalėjau-būti-kartu" vyrukui antrąjį (o kartais - ir trečiąjį) šansą. Juk jis gali būti jūsų pabaisa... gerąja prasme.

Henris 8-asis ir visos jo žmonos: jis nepasikeis dėl tavęs
Jis garsus tuo, kad įkūrė Anglikonų bažnyčią, nes kitaip popiežius nebūtų leidęs jam išsiskirti su žmona. Ko gero, jis atsakingas ir už frazę „atsisveikink su galva". Bandydamas susilaukti sūnaus, Henris turėjo šešias žmonas. Galbūt jums gaila pirmosios, antrosios ar trečiosios žmonos, tačiau šeštoji žmona galėjo pasinaudoti mano patarimu: brangioji, jis nepasikeis dėl tavęs. Jūsų vaikinas yra toks pats, kaip ir Henris - jei jūsų vaikinukas būtų nužudęs pirmąsias penkias savo merginas (ar jei jos nutraukė su juo santykius, nes jis negalėjo baigti „kabinti" bet kokių eilinių mergšių visuose baruose), kodėl jūs galvojate, kad jūsų santykiai bus nors kiek kitokie? Atsiprašome, tačiau bjaurus ištvirkėlis, ko gero, dėl jūsų nepasikeis. Jis geriau sukurs bažnyčią.

Jackas ir Rose: paleisk
"Titaniko" įsimylėjelių istorija moko mus nelaikyti įsikibus į tą, kuris tave gali nutempti į dugną.Taip, jūs galėjote girdėti šios romantiškos kelionės vandenynu su jaunu Leonardo DiCaprio atitikmenį iš draugių, tačiau svarbu žinoti, jog kažkas pasibaigė, sugebėti pasakyti sudie, tiesiog paleisti ir sušvilpti artimiausiai gelbėjimo valčiai. Patikėkite manimi, tai gali būti sunku, tačiau tai (tikrąja to žodžio prasme) gali ištraukti jus iš ganėtinai įsismarkavusių bangų.Tigeris Woodsas ir Elin Nordegren: nesusitikinėkite su profesionaliu sportininku
Jokių sąmojingų juokelių ar pamąstymų čia nebus. Tai tiesiog faktas. Nesusitikinėkite su profesionaliu sportininku. Neįtikinau? Prisiminkite draugę mušusį Gintarą Einikį bei tarp dviejų moterų besibalškiusį Rimą Kurtinaitį.

Jessica Simpson ir Nickas Lachey'is: pasilaikykite tai sau
Kas gali nutikti blogo, kai dvi nekaltos, šviesiaplaukės pop žvaigždės susieja savo gyvenimus ir filmuoja savo pirmuosius santuokos metus MTV realybės šou "Jaunavedžiai"?! (Klausimas retorinis.) Dalytis savo laime ar santykių peripetijomis su šeima ar draugais yra viena, tačiau virsti pora, kurios asmeninio gyvenimo detalės matomos pusei pasauliau - visai kas kita. Tai tarsi pasikabinus neoninį užrašą „MES TOKIE LAIMINGI IR MES KARTU... PAŽVELKITE Į MUS!" vaikščioti po miestą. Jūs tarsi užprogramuojate save nesėkmei, nes bandote atitikti susikurtą laimės įvaizdį.

Danny Zucko ir Sandy (miuziklas „Grease"): vasaros romanai gali tęstis
Vien todėl, kad kažkas prasideda kaip trumpas romaniūkštis, paprasčiausias kabinimas, vasaros meilės nuotykis, nereiškia, kad tai pasmerkta nesėkmei. Kai nebekabiname etikečių santykiams (tokių kaip „rimti", „atsitiktiniai", „tikras vyras", „karštas vaikinukas vienai nakčiai"), mes užsibrėžiame gauti iš santykių viską. Ir sakydama „viską", aš turiu omeny 1978 metus ir Johną Travolta odinėmis kelnėms. O taip...

Jane Eyre ir Rochesteris: būkite atsargi su vaikinu, turinčiu praeitį
Visi vyrai turi savotišką metaforinę pono Rochesterio žmonos versiją kažkur praeityje: išprotėjusios buvusios merginos, nekokia reputacija, mamytės reikaliukai. Geriausia būtų vengti tikrai prasto bagažo, kuris gresia gaisru namuose. Pagalvokite du kartus, jei jo buvusi ilgalaikė mylimoji vis atsiranda jūsų gyvenime; jei sklando patikimi gandai, kad jis turi bėdų su alkoholiu ar narkotikais, jei vis pagaunate jį meluojant; jei tikrai nekenčiate visų jo draugų... Žinoma, jums gali ir pavykti (romano pabaigoje Jane Eyre galiausiai apsigyveno su ponu Rochesteriu), tačiau iki to gali nutikti ir nemalonių dalykų.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.