Kas gali apkartinti malonumą lovoje

 (10)
Patarimų, kaip džiaugtis lytiniu gyvenimu, yra daugybė. Tačiau verta žinoti ir tai, kas aktą sugadina kaip musė šaltibarščiuose.
Žaisdami suteikite viens kitam gerų emocijų, ne skausmo.
© Shutterstock nuotr.

Aišku, tai dažniausiai būna smulkmenos, kurių netgi nenumatysi, bet kai ką galima kontroliuoti (ne tik akto trukmę).

Juokas. Kvatojimas, kikenimas, prunkštimas ar net nekalti juokeliai (tik ne iš ūgio, svorio, dydžio, storio, kietumo ar minkštumo) įmanomi tik preliudijos metu arba po sekso. O jei partneris ima kikenti mylintis, krizenimas gali būti įvertintas vienareikšmiai: esu nevykėlis/-ė lovoje. Ypač jei moters ima kvatoti, įsistebeilijusi į vyro organą. Žinoma, kai sutuoktinius sieja gilesnis ryšys, tas juokas nė vieno nežeidžia. Galima ir pasišaipyti, ir net paversti kažkokią ydą privalumu.

Be to, juokiantis pradingsta jaudulys, kūnas atsipalaiduoja ir dingsta erekcija. Taigi juokas nėra geriausias trečias narys lovoje.

Mes su Ričardu tai juokiamės, kai mylintis pasigirsta kliurksėjimai. Kino filmuose paprastai jų niekas netransliuoja, bet energingo sekso metu šie garsai neveik neišvengiami. Išeitis - pagarsinti muziką.

Eksai. Mums su vyru tai negresia, nes esame vienas kitam pirmi. Tačiau mano draugės ne kartą yra prisipažinusios saviškiui, kiek vyrų turėjo iki jo. Tai neprideda moteriai žavesio, patikėkite. Net jei partnerių iš tiesų buvo daug, o vyras jūsų praeitimi domisi, geriau atsakyti - „keli, telpa ant vienos rankos pirštų". Nors išmintingas vyras, kad ir kaip smalsu jam būtų, ignoruos šitą klausimą, nes nenorės, kad moteris jam drėbteltų karčios tiesos.

Apie buvusius, kaip apie mirusiuosius - gerai arba nieko. Tačiau jei gerai atsiliepsite apie ankstesnius savo vyrus, tai vyras tikrai nesmagiai jausis. O jei juos keiksite net ir savo dabartinio mylimojo naudai, šiam vis tiek tai nepatiks ir nepaglostys savimeilės. Nes vyras tikės, kad ir apie jį taip blogai kalbėsite, jei su jumis išsiskirtų. Be to, kritikavimas dar gali pasėti vyro galvoje mintį, kad jums apskritai niekas neįtinka, kad esate itin išranki ir kompleksuota moteris. Todėl prieš norėdamos kritikuoti savo buvusius meilužius, geriau įsikąskite liežuvį.

Pataikavimas. Jei nesate itin laisva lovoje, tai nesistenkite vaidinti porno filmų karalienės - atrodysite juokingai. Aš anąsyk mėginau lįsti į korsetą, segtis kojines ir šokti striptizą, bet iš jaudulio nemokėjau atsegti kojinių, kankinaus kokią minutę. Ėmėme su vyru žvengti iš tokio bandymo. O kartą atėjau su lateksiniais drabužėliais ir grandinėmis, maniau, sadomazo pažaisim. Bet man klaikiai prie veido ir figūros netiko tokia agresyvi ekipiruotė, jaučiausi kaip pasieniečių sugauta šnipė.

Lovos žaisliukai. Turite labai gerai pažinti savo vyrą, kad jam tai pasiūlytumėte. Jei atsitįsite į lovą vibratorių net kaip įrankį įžanginėms glamonėms ir naujiems potyriams, vyras tai gali suprasti savaip - kad jis jūsų nepatenkina, ir todėl jums prireikė kažkokio negyvo falo imitacijos. Vyras gali nebepasitikėti savo seksualiniu pajėgumu, o tai jums visiškai nenaudinga. Kur dėti vibratorių? Jei neturite vaikų, geriau nugrūskite jį į virtuvės stalčių - bus vietoj kočėlo tešlai. Pajuokavimui ir vyrui galėsite pagrūmoti, jei grįš įkaušęs. Vis smagiau bus gyventi.

Skausmas. Net jeigu vyrui patinka, kaip jūs nagučiais vagojate jam nugarą, neužmirškite, kad turite pamatuoti savo meilės intensyvumą. Lygiai taip pat jautriai myluokite ir jo pasididžiavimą. Dantytos moterys piešiamos tik vikingų legendose ir komiksuose apie vampyrus. P.S. Mano Ričardui patinka, kai krimsteliu apyvarpę, bet labai labai švelniai...

Tyla. Ji pateisinama vienu atveju - jei jums užrišta burna. O paprastai mylėjimasis be dejonių ir riksmų yra tik pusė malonumo. Net jei už sienos miega vaikai ar svečiai, emocijas derėtų tik šiek tiek tvardyti. Būna, kad pastangos tyliai pasimylėti, nepažadinant vaikų ar kaimynų, netgi jaudina. Čia pagelbės mylimojo ranka ar pagalvė.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (472)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.