Karštai vasaros pabaigai - ledinis seksas (N-18)

 (23)
Šio savaitgalio karščiai - puiki priežastis vasarą palydėti lediniu seksu... Stipriai deginantys pojūčiai ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti...
© Shutterstock nuotr.

Tai gali skambėti kaip prieštaravimas, tačiau jei atvėsinsite garuojantį vaikino kūną jis dar labiau įsiaudrins. Kodėl? Skirtingi pojūčiai padidina susijaudinimą, odos jautrumą ir organizmas išskiria malonumus kurstančius endorfinus. Pasak mokslininkų, nervų ląstelės reaguoja net į menkiausią temperatūros pokytį. Taigi, kai jūs atvėsinate vieną jo kūno dalį, jūs perspėjate visą jo kūno odą, kad pasiruoštų patirti malonumą.

Apipilkite jį šaldytomis uogomis
Viena seksuali strategija: jei norite įkaitinti orą tarp paklodžių, siūlome pasinaudoti šaldytomis uogomis (tomis, kurių oda yra glotni, pavyzdžiui, puikiausiai tiks šilauogės ar vyšnios). Paguldykite vaikiną ant nugaros ir su šaldyta uoga lėtai nupieškite ledinę liniją, braukdama nuo jo kaklo per vieną jo kūno pusę žemyn, tuomet aukštyn vienos kojos vidine puse, vėl žemyn kitos kojos vidine puse bei galiausiai vėl aukštyn iki kaklo. Pirmojo rato metu nelieskite jo genitalijų. Jei norite, kad jis tikrai virpėtų iš susijaudinimo - kai uoga sušils, nulaižykite sultis. Jei norite ir pati šiek tiek „apšilti", pasiūlykite, kad jis įdėtų kelias uogas jums tarp kojų bei jas... suvalgytų.

Atsivėsinkite

Jei pastatysite ventiliatorių strateginėje vietoje, jūs miegosite vėsioje patalpoje ir kartu sukursite skirtingus pojūčius. Tarkime, jūs išsimaudėte baseine arba duše ir ant jūsų odos tebėra šiek tiek drėgmės. Oro kondicionieriaus gali būti kiek per daug. Tačiau besisukiojančio ventiliatoriaus dėka besikeičiančios temperatūros aplink jūsų kūnus gali padaryti begalę įdomių dalykėlių, kurie neleis jums „atvėsti". Siūlome pastatyti ventiliatorių taip, kad šis virpintų orą virš jūsų nuogų kūnų, kai jūs gulėsite lovoje užmerktomis akimis - kiekvieną kartą, kai šaltas oras apgaubs jūsų kūnus, tai bus malonus siurprizas. Jau geriau? Prieš tai, kai ventiliatorius papūs į tam tikras kūno dalis, sušildykite jas savo burna.

Pasirinkite skonį
Ledo kubeliai yra klasika. Tai nebrangiai kainuojantys namuose pagaminti sekso žaisliukai, kurie gali suteikti prieskonį (ir atvėsinti) bet kokiai viliojimo sesijai. Pavaišinkite savo mylimąjį vėsiais afrodiziakų skonio ledo kubeliais. Ruošdama ledukus, įdėkite, pavyzdžiui, lašelį medaus ir vanilės ekstrakto. Arba ištirpdykite skanaus juodo šokolado plytelę ir ją užšaldykite kubeliais. Ką jūs su jais veiksite, priklausys nuo jūsų! Tačiau mes rekomenduojame laikyti kubelį burnoje ir skaniais vėsiais bučiniais apdovanoti jo jautriausias kūno dalis. Taip pat galite pabandyti užrišti jūsų partneriui akis bei leisti jam paragauti ir atspėti jūsų gurmaniškų kūrinių skonį. Jei jis atspės teisingai, tą naktį išpildykite jo ypatingą norą.

Maudykitės nuogi
Jei jums pasisekė ir jūs turite baseiną arba gyvenate šalia ežero, nusimeskite drabužius kartu ir nerkite! Prieš įšokant, jūs susijaudinate apnuogindami kūnus, o dar didesnis jaudulys apims svarstant, ar nuogus jus kas nors užtiks. Plaukiokite, spoksokite į žvaigždes, pajuskite šaltą vandenį savo oda, dūkite kaip paaugliai, o kai atvėsite, susiraskite minkštą žolės lopinėlį ir mylėkitės mėnesienoje. Jei šalia namų nėra vandens telkinio, nusipirkite vaikišką baseiną, užpildykite jį vandeniu ir karštą vasaros vakarą išviliokite savo partnerį į kiemą. Žaismingas jausmas ir baseinas tikrai įkvėps nedidelį seksualų pasitaškymą.

Pradžiuginkite jį lediniu čiulpinuku
Jūsų burna, gali būti įkvėpimo šaltinis. Jums reikės dviejų dalykėlių: ledinuko ant pagaliuko ir lūpų blizgesio, nuo kurio lūpos atrodo putlesnės arba dilgčioja. Taip pat galite įsigyti lūpų blizgesį, kuris tikslingai padidina jautrumą, nes pritraukia kraują į paviršių, kai yra hmmm ... „užtepamas" tam tikrose srityse. Pradėkite pasirinkdama progą (gimtadienis ar maudynės - spręsti jums). Jūs ruošiatės pavaizduoti neklaužadą moksleivę. Liepkite jūsų mylimajam gulėti ant nugaros, pasitiesus paplūdimio rankšluostį ant grindų. Tada su ledinuku parodykite jam, ką tiksliai jūsų burna padarys jam. Padėkite ledinuką į šalį ir kol jūsų lūpos bei burna tebėra dar šaltos, leiskite jam pajusti šaltį ant jo kūno. Toliau, užtepkite lūpų blizgesį ant lūpų ir pakeiskite vėsos pojūtį dilgčiojančiu. Pamatysite, jis bus nevaldomas!

Pademonstruokite jam savo perlus
Karščiausiomis vasaros naktimis vien mintis, kad teks apsivilkti sunkius apatinius drabužius, gali būti nepakeliama. Vis dėlto jūs galite atrodyti seksualiai (ir vėsiai gundančiai) su pora aukštakulnių ir ilgu perlų vėriniu. Visą dieną laikykite perlus šaldytuve, kad jie būtų neįtikėtinai vėsūs. Kai būsite pasirengusi vilioti, apsiaukite savo aukštakulnius batelius ir nusiveskite savo vyrą į virtuvę. Tegul jis ištraukia vėsius perlus ir užsega juos jums ant kaklo - kai jūsų odą glamonės maži kamuoliukai, per kūną perbėgs virpuliukai. Susiglauskite kūnais, tarp kurių būtų perlai, kad jis taip pat galėtų pajusti vėsius potyrius. Na, o tada - tiesiai į miegamąjį ir būkite kūrybingi. Galite padengti jūsų perlus šaldančiu lubrikantu ir patrinti juos tarp šlaunų, perbraukti per krūtis, pamasažuoti jo nugarą arba, dar geriau, apvynioti juos aplink jo pasididžiavimą bei padaryti puikų masažą. Glotnūs karoliukai nuostabiai lies odą ir taip pat paįvairins jūsų meilės sesiją.

Pirmyn į dušą
Kai esate suprakaitavusi, nėra nieko geresnio už dušą. Be to, jūsų mylimojo kūno muilinimas gali būti labai jausmingas potyris. Paeiliui lėtai slyskite su muilu visur - per sprandą, pažastis, ratu aplink pilvą, aukštyn ir žemyn per stuburą, rankas ir kojas. Švelnias muilo putas, glamonėjančias paslėptus taškus, esančius už ausų ir tarp rankų bei kojų pirštų, kaitaliokite su bučiniais, lyžtelėjimais ir įkandimais.
Jei jūsų dušas turi rankinį antgalį, atsukite vėsesnį, gaivinantį vandenį ir su srovele judėkite mylimojo kūnu. Lėtai išbandykite įvairų vandens slėgį (nuo švelnaus iki intensyvaus). Tada apsikeiskite ir tegul jis nukreipia vandens srovę į jūsų jautriausias vieteles, keisdamas slėgį, greitį ir temperatūrą.

Būkite ledo princesė
Norėdami dar daugiau atvėsti, kartą ar du pažaiskite žaidimą „Ledo kalinys". Jums reikės raiščio akims užrišti, dubenėlio ledo ir antrankių (ar virvių) riešams bei čiurnoms. Vienas žaidėjas yra „Ledo valdovas", o antrasis - „Ledo kalinys". „Ledo valdovas" prirakina „Ledo kalinį" prie lovos kaip erelį išskleistais sparnais (t.y. rankos ir kojos toli viena nuo kitos) ir braukia ledo kubeliu per „Ledo kalinio" ištiestas rankas ir kojas. Nebijokite patyrinėti viso jo kūno: kaklo, spenelių, varpos - nėra nieko draudžiamo. Norėdami dar padidinti poveikį, papūskite į šlapią tirpstančio ledo paliekamą pėdsaką. Jei „Ledo kalinys" gerai elgiasi, jis gali būti paleidžiamas anksčiau laiko, kitaip žaidimas gali būti žaidžiamas tol, kol „Ledo kalinys" patiria malonumo viršūnę.

Pasimirkykite
Metas pažaisti su jūsų žaislais - stiklo žaislais (jei jų turite). Kodėl? Tai ypač jaudina, nes jie yra puikūs šalčio laidininkai. Jei norite kuo daugiau išspausti iš šio „žaidimo", užpildykite kibirėlį ar ąsotį ledo kubeliais, tuomet išsirinkti jūsų mėgstamiausią meilės žaisliuką, po to panardinti jį į ledą kelioms minutėms, kol jis taps labai vėsus. Įsitikinkite, kad meilės žaisliukas visada būtų vėsus, kaip ledinukas, ir parodykite savo mylimajam, kaip slysti juo per jūsų intymiausias vieteles, prieš įkišant jį į jūsų šiltą, juslų kūną. Kiekvieno jūsų kūno užkampio ir plyšio tyrinėjimas privers jus karščiuoti. O troškimas, kad jūsų partneris įkištų žaislą į ledo kubelius atvėsti, išvarys jus iš proto.

Pagalvokite apie ankstyvuosius paukščius ... ir bites
Rytinis greitukas yra puikus būdas pradėti dieną. O vasarą jis yra nepamainomas. Puikus metas mylėtis yra prieš tai, kai drėgmė ima varžyti ir kol ant paklodžių dar šiek tiek juntama vėsioji naktis. Be to, ar ne vienas iš septynių veiklių žmonių įpročių yra tas , jog jie pirmiausia padaro svarbiausius darbus? O kas yra svarbiau už jūsų partnerį? Taigi tomis dienomis, kai šilumos indeksas žada kaip reikiant šoktelėti, nustatykite žadintuvą 15-30 minučių anksčiau. Už prarastąjį miegą tikrai atlygins oksitocinas ir kiti meilės hormonai, kurie dėl rytinio pasimylėjimo visą dieną pulsuos jūsų kūne.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.