Karštai vasaros pabaigai - ledinis seksas (N-18)

 (23)
Šio savaitgalio karščiai - puiki priežastis vasarą palydėti lediniu seksu... Stipriai deginantys pojūčiai ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti...
© Shutterstock nuotr.

Tai gali skambėti kaip prieštaravimas, tačiau jei atvėsinsite garuojantį vaikino kūną jis dar labiau įsiaudrins. Kodėl? Skirtingi pojūčiai padidina susijaudinimą, odos jautrumą ir organizmas išskiria malonumus kurstančius endorfinus. Pasak mokslininkų, nervų ląstelės reaguoja net į menkiausią temperatūros pokytį. Taigi, kai jūs atvėsinate vieną jo kūno dalį, jūs perspėjate visą jo kūno odą, kad pasiruoštų patirti malonumą.

Apipilkite jį šaldytomis uogomis
Viena seksuali strategija: jei norite įkaitinti orą tarp paklodžių, siūlome pasinaudoti šaldytomis uogomis (tomis, kurių oda yra glotni, pavyzdžiui, puikiausiai tiks šilauogės ar vyšnios). Paguldykite vaikiną ant nugaros ir su šaldyta uoga lėtai nupieškite ledinę liniją, braukdama nuo jo kaklo per vieną jo kūno pusę žemyn, tuomet aukštyn vienos kojos vidine puse, vėl žemyn kitos kojos vidine puse bei galiausiai vėl aukštyn iki kaklo. Pirmojo rato metu nelieskite jo genitalijų. Jei norite, kad jis tikrai virpėtų iš susijaudinimo - kai uoga sušils, nulaižykite sultis. Jei norite ir pati šiek tiek „apšilti", pasiūlykite, kad jis įdėtų kelias uogas jums tarp kojų bei jas... suvalgytų.

Atsivėsinkite

Jei pastatysite ventiliatorių strateginėje vietoje, jūs miegosite vėsioje patalpoje ir kartu sukursite skirtingus pojūčius. Tarkime, jūs išsimaudėte baseine arba duše ir ant jūsų odos tebėra šiek tiek drėgmės. Oro kondicionieriaus gali būti kiek per daug. Tačiau besisukiojančio ventiliatoriaus dėka besikeičiančios temperatūros aplink jūsų kūnus gali padaryti begalę įdomių dalykėlių, kurie neleis jums „atvėsti". Siūlome pastatyti ventiliatorių taip, kad šis virpintų orą virš jūsų nuogų kūnų, kai jūs gulėsite lovoje užmerktomis akimis - kiekvieną kartą, kai šaltas oras apgaubs jūsų kūnus, tai bus malonus siurprizas. Jau geriau? Prieš tai, kai ventiliatorius papūs į tam tikras kūno dalis, sušildykite jas savo burna.

Pasirinkite skonį
Ledo kubeliai yra klasika. Tai nebrangiai kainuojantys namuose pagaminti sekso žaisliukai, kurie gali suteikti prieskonį (ir atvėsinti) bet kokiai viliojimo sesijai. Pavaišinkite savo mylimąjį vėsiais afrodiziakų skonio ledo kubeliais. Ruošdama ledukus, įdėkite, pavyzdžiui, lašelį medaus ir vanilės ekstrakto. Arba ištirpdykite skanaus juodo šokolado plytelę ir ją užšaldykite kubeliais. Ką jūs su jais veiksite, priklausys nuo jūsų! Tačiau mes rekomenduojame laikyti kubelį burnoje ir skaniais vėsiais bučiniais apdovanoti jo jautriausias kūno dalis. Taip pat galite pabandyti užrišti jūsų partneriui akis bei leisti jam paragauti ir atspėti jūsų gurmaniškų kūrinių skonį. Jei jis atspės teisingai, tą naktį išpildykite jo ypatingą norą.

Maudykitės nuogi
Jei jums pasisekė ir jūs turite baseiną arba gyvenate šalia ežero, nusimeskite drabužius kartu ir nerkite! Prieš įšokant, jūs susijaudinate apnuogindami kūnus, o dar didesnis jaudulys apims svarstant, ar nuogus jus kas nors užtiks. Plaukiokite, spoksokite į žvaigždes, pajuskite šaltą vandenį savo oda, dūkite kaip paaugliai, o kai atvėsite, susiraskite minkštą žolės lopinėlį ir mylėkitės mėnesienoje. Jei šalia namų nėra vandens telkinio, nusipirkite vaikišką baseiną, užpildykite jį vandeniu ir karštą vasaros vakarą išviliokite savo partnerį į kiemą. Žaismingas jausmas ir baseinas tikrai įkvėps nedidelį seksualų pasitaškymą.

Pradžiuginkite jį lediniu čiulpinuku
Jūsų burna, gali būti įkvėpimo šaltinis. Jums reikės dviejų dalykėlių: ledinuko ant pagaliuko ir lūpų blizgesio, nuo kurio lūpos atrodo putlesnės arba dilgčioja. Taip pat galite įsigyti lūpų blizgesį, kuris tikslingai padidina jautrumą, nes pritraukia kraują į paviršių, kai yra hmmm ... „užtepamas" tam tikrose srityse. Pradėkite pasirinkdama progą (gimtadienis ar maudynės - spręsti jums). Jūs ruošiatės pavaizduoti neklaužadą moksleivę. Liepkite jūsų mylimajam gulėti ant nugaros, pasitiesus paplūdimio rankšluostį ant grindų. Tada su ledinuku parodykite jam, ką tiksliai jūsų burna padarys jam. Padėkite ledinuką į šalį ir kol jūsų lūpos bei burna tebėra dar šaltos, leiskite jam pajusti šaltį ant jo kūno. Toliau, užtepkite lūpų blizgesį ant lūpų ir pakeiskite vėsos pojūtį dilgčiojančiu. Pamatysite, jis bus nevaldomas!

Pademonstruokite jam savo perlus
Karščiausiomis vasaros naktimis vien mintis, kad teks apsivilkti sunkius apatinius drabužius, gali būti nepakeliama. Vis dėlto jūs galite atrodyti seksualiai (ir vėsiai gundančiai) su pora aukštakulnių ir ilgu perlų vėriniu. Visą dieną laikykite perlus šaldytuve, kad jie būtų neįtikėtinai vėsūs. Kai būsite pasirengusi vilioti, apsiaukite savo aukštakulnius batelius ir nusiveskite savo vyrą į virtuvę. Tegul jis ištraukia vėsius perlus ir užsega juos jums ant kaklo - kai jūsų odą glamonės maži kamuoliukai, per kūną perbėgs virpuliukai. Susiglauskite kūnais, tarp kurių būtų perlai, kad jis taip pat galėtų pajusti vėsius potyrius. Na, o tada - tiesiai į miegamąjį ir būkite kūrybingi. Galite padengti jūsų perlus šaldančiu lubrikantu ir patrinti juos tarp šlaunų, perbraukti per krūtis, pamasažuoti jo nugarą arba, dar geriau, apvynioti juos aplink jo pasididžiavimą bei padaryti puikų masažą. Glotnūs karoliukai nuostabiai lies odą ir taip pat paįvairins jūsų meilės sesiją.

Pirmyn į dušą
Kai esate suprakaitavusi, nėra nieko geresnio už dušą. Be to, jūsų mylimojo kūno muilinimas gali būti labai jausmingas potyris. Paeiliui lėtai slyskite su muilu visur - per sprandą, pažastis, ratu aplink pilvą, aukštyn ir žemyn per stuburą, rankas ir kojas. Švelnias muilo putas, glamonėjančias paslėptus taškus, esančius už ausų ir tarp rankų bei kojų pirštų, kaitaliokite su bučiniais, lyžtelėjimais ir įkandimais.
Jei jūsų dušas turi rankinį antgalį, atsukite vėsesnį, gaivinantį vandenį ir su srovele judėkite mylimojo kūnu. Lėtai išbandykite įvairų vandens slėgį (nuo švelnaus iki intensyvaus). Tada apsikeiskite ir tegul jis nukreipia vandens srovę į jūsų jautriausias vieteles, keisdamas slėgį, greitį ir temperatūrą.

Būkite ledo princesė
Norėdami dar daugiau atvėsti, kartą ar du pažaiskite žaidimą „Ledo kalinys". Jums reikės raiščio akims užrišti, dubenėlio ledo ir antrankių (ar virvių) riešams bei čiurnoms. Vienas žaidėjas yra „Ledo valdovas", o antrasis - „Ledo kalinys". „Ledo valdovas" prirakina „Ledo kalinį" prie lovos kaip erelį išskleistais sparnais (t.y. rankos ir kojos toli viena nuo kitos) ir braukia ledo kubeliu per „Ledo kalinio" ištiestas rankas ir kojas. Nebijokite patyrinėti viso jo kūno: kaklo, spenelių, varpos - nėra nieko draudžiamo. Norėdami dar padidinti poveikį, papūskite į šlapią tirpstančio ledo paliekamą pėdsaką. Jei „Ledo kalinys" gerai elgiasi, jis gali būti paleidžiamas anksčiau laiko, kitaip žaidimas gali būti žaidžiamas tol, kol „Ledo kalinys" patiria malonumo viršūnę.

Pasimirkykite
Metas pažaisti su jūsų žaislais - stiklo žaislais (jei jų turite). Kodėl? Tai ypač jaudina, nes jie yra puikūs šalčio laidininkai. Jei norite kuo daugiau išspausti iš šio „žaidimo", užpildykite kibirėlį ar ąsotį ledo kubeliais, tuomet išsirinkti jūsų mėgstamiausią meilės žaisliuką, po to panardinti jį į ledą kelioms minutėms, kol jis taps labai vėsus. Įsitikinkite, kad meilės žaisliukas visada būtų vėsus, kaip ledinukas, ir parodykite savo mylimajam, kaip slysti juo per jūsų intymiausias vieteles, prieš įkišant jį į jūsų šiltą, juslų kūną. Kiekvieno jūsų kūno užkampio ir plyšio tyrinėjimas privers jus karščiuoti. O troškimas, kad jūsų partneris įkištų žaislą į ledo kubelius atvėsti, išvarys jus iš proto.

Pagalvokite apie ankstyvuosius paukščius ... ir bites
Rytinis greitukas yra puikus būdas pradėti dieną. O vasarą jis yra nepamainomas. Puikus metas mylėtis yra prieš tai, kai drėgmė ima varžyti ir kol ant paklodžių dar šiek tiek juntama vėsioji naktis. Be to, ar ne vienas iš septynių veiklių žmonių įpročių yra tas , jog jie pirmiausia padaro svarbiausius darbus? O kas yra svarbiau už jūsų partnerį? Taigi tomis dienomis, kai šilumos indeksas žada kaip reikiant šoktelėti, nustatykite žadintuvą 15-30 minučių anksčiau. Už prarastąjį miegą tikrai atlygins oksitocinas ir kiti meilės hormonai, kurie dėl rytinio pasimylėjimo visą dieną pulsuos jūsų kūne.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai (8)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (17)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (189)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (156)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (61)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (103)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (19)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.

Menas suteikti orgazmą pirštais, kurio subtilybes turi žinoti kiekvienas vyras (70)

Norite su mylimuoju išbandyti ką nors naujo ir pikantiško? Neišradinėkite dviračio, o paprašykite jo pamylėti jus savo rankomis. Gal jam tai labai patiks! O jei nepamiršite darbuotis ir savo rankomis, rytoj vyras norės tai pakartoti...

Eskorto mergina: aš - elitas, o jūs juodadarbiai (204)

Neseniai rašėme apie eskorto merginų sutenerio darbo kasdienybę, o šiandien galite viską sužinoti iš pirmų lūpų - pačios eskorto merginos. Idėja imti interviu iš tokios pikantiškos profesijos atstovės kilo dėl paprastos priežasties – per dažnai kalbame apie šią profesiją vienpusiškai.

Vyrų žodžiai, po kurių moterys atsisako sekso (20)

Jei kalbame apie tinkamą nuotaiką mylėtis, visos knygos nurodo, kad vyrai įsibėgėja greitai, o moterims laiko nusiteikti reikia kur kas daugiau.

Suteneris: elitinės eskorto merginos prieš seksą „laužosi" taip, lyg joms nemokėtų pinigų (37)

Tūkstančiai jaunų gražuolių kasdien svajoja apie lengvą ir turtingą gyvenimą, kuris aprašomas žurnaluose. Dalis jų tokias svajones ima pildyti tapdamos eskorto verslo dalimi.

Gyvenimas BE SEKSO: kokie pavojai laukia (88)

Po nepasisekusio romano arba užsitęsus idealaus partnerio paieškoms, mes galime tam tikrą laiką gyventi be sekso. Tokios pertraukos ne visada išgyvenamos skausmingai - gelbsti darbas, draugai arba tiesiog nesinori.

Niekam nelinkėčiau to, ką patyriau gyvendama su nuo sekso priklausoma kambarioke (155)

Pirmais metais universitete teko turėti kambario draugę, kuri turėjo priklausomybę. Kam? Seksui.

Intymi moters šukuosena lietuvių akimis: tokių vyrų atsakymų nesitikėjote! (156)

Lietuviai yra atsipalaidavę ir priekaištų dėl intymios šukuosenos nežarstantys meilužiai, atskleidė skaitytojų diskusija apie moterų intymios vietelės depiliaciją.

Atsargiai, neužkibk: populiariausi vyrų triukai įsitempti tave į lovą (42)

Egzistuoja greiti pasimatymai - „speed dating“, tačiau yra ir greitas gundymas, kurį vyrai pritaiko, atsižvelgdami į kiekvienos moters psichologiją.