Karštai vasaros pabaigai - ledinis seksas (N-18)

 (23)
Šio savaitgalio karščiai - puiki priežastis vasarą palydėti lediniu seksu... Stipriai deginantys pojūčiai ir neišdildomi įspūdžiai garantuoti...
Seksas
© Shutterstock nuotr.

Tai gali skambėti kaip prieštaravimas, tačiau jei atvėsinsite garuojantį vaikino kūną jis dar labiau įsiaudrins. Kodėl? Skirtingi pojūčiai padidina susijaudinimą, odos jautrumą ir organizmas išskiria malonumus kurstančius endorfinus. Pasak mokslininkų, nervų ląstelės reaguoja net į menkiausią temperatūros pokytį. Taigi, kai jūs atvėsinate vieną jo kūno dalį, jūs perspėjate visą jo kūno odą, kad pasiruoštų patirti malonumą.

Apipilkite jį šaldytomis uogomis
Viena seksuali strategija: jei norite įkaitinti orą tarp paklodžių, siūlome pasinaudoti šaldytomis uogomis (tomis, kurių oda yra glotni, pavyzdžiui, puikiausiai tiks šilauogės ar vyšnios). Paguldykite vaikiną ant nugaros ir su šaldyta uoga lėtai nupieškite ledinę liniją, braukdama nuo jo kaklo per vieną jo kūno pusę žemyn, tuomet aukštyn vienos kojos vidine puse, vėl žemyn kitos kojos vidine puse bei galiausiai vėl aukštyn iki kaklo. Pirmojo rato metu nelieskite jo genitalijų. Jei norite, kad jis tikrai virpėtų iš susijaudinimo - kai uoga sušils, nulaižykite sultis. Jei norite ir pati šiek tiek „apšilti", pasiūlykite, kad jis įdėtų kelias uogas jums tarp kojų bei jas... suvalgytų.

Atsivėsinkite

Jei pastatysite ventiliatorių strateginėje vietoje, jūs miegosite vėsioje patalpoje ir kartu sukursite skirtingus pojūčius. Tarkime, jūs išsimaudėte baseine arba duše ir ant jūsų odos tebėra šiek tiek drėgmės. Oro kondicionieriaus gali būti kiek per daug. Tačiau besisukiojančio ventiliatoriaus dėka besikeičiančios temperatūros aplink jūsų kūnus gali padaryti begalę įdomių dalykėlių, kurie neleis jums „atvėsti". Siūlome pastatyti ventiliatorių taip, kad šis virpintų orą virš jūsų nuogų kūnų, kai jūs gulėsite lovoje užmerktomis akimis - kiekvieną kartą, kai šaltas oras apgaubs jūsų kūnus, tai bus malonus siurprizas. Jau geriau? Prieš tai, kai ventiliatorius papūs į tam tikras kūno dalis, sušildykite jas savo burna.

Pasirinkite skonį
Ledo kubeliai yra klasika. Tai nebrangiai kainuojantys namuose pagaminti sekso žaisliukai, kurie gali suteikti prieskonį (ir atvėsinti) bet kokiai viliojimo sesijai. Pavaišinkite savo mylimąjį vėsiais afrodiziakų skonio ledo kubeliais. Ruošdama ledukus, įdėkite, pavyzdžiui, lašelį medaus ir vanilės ekstrakto. Arba ištirpdykite skanaus juodo šokolado plytelę ir ją užšaldykite kubeliais. Ką jūs su jais veiksite, priklausys nuo jūsų! Tačiau mes rekomenduojame laikyti kubelį burnoje ir skaniais vėsiais bučiniais apdovanoti jo jautriausias kūno dalis. Taip pat galite pabandyti užrišti jūsų partneriui akis bei leisti jam paragauti ir atspėti jūsų gurmaniškų kūrinių skonį. Jei jis atspės teisingai, tą naktį išpildykite jo ypatingą norą.

Maudykitės nuogi
Jei jums pasisekė ir jūs turite baseiną arba gyvenate šalia ežero, nusimeskite drabužius kartu ir nerkite! Prieš įšokant, jūs susijaudinate apnuogindami kūnus, o dar didesnis jaudulys apims svarstant, ar nuogus jus kas nors užtiks. Plaukiokite, spoksokite į žvaigždes, pajuskite šaltą vandenį savo oda, dūkite kaip paaugliai, o kai atvėsite, susiraskite minkštą žolės lopinėlį ir mylėkitės mėnesienoje. Jei šalia namų nėra vandens telkinio, nusipirkite vaikišką baseiną, užpildykite jį vandeniu ir karštą vasaros vakarą išviliokite savo partnerį į kiemą. Žaismingas jausmas ir baseinas tikrai įkvėps nedidelį seksualų pasitaškymą.

Pradžiuginkite jį lediniu čiulpinuku
Jūsų burna, gali būti įkvėpimo šaltinis. Jums reikės dviejų dalykėlių: ledinuko ant pagaliuko ir lūpų blizgesio, nuo kurio lūpos atrodo putlesnės arba dilgčioja. Taip pat galite įsigyti lūpų blizgesį, kuris tikslingai padidina jautrumą, nes pritraukia kraują į paviršių, kai yra hmmm ... „užtepamas" tam tikrose srityse. Pradėkite pasirinkdama progą (gimtadienis ar maudynės - spręsti jums). Jūs ruošiatės pavaizduoti neklaužadą moksleivę. Liepkite jūsų mylimajam gulėti ant nugaros, pasitiesus paplūdimio rankšluostį ant grindų. Tada su ledinuku parodykite jam, ką tiksliai jūsų burna padarys jam. Padėkite ledinuką į šalį ir kol jūsų lūpos bei burna tebėra dar šaltos, leiskite jam pajusti šaltį ant jo kūno. Toliau, užtepkite lūpų blizgesį ant lūpų ir pakeiskite vėsos pojūtį dilgčiojančiu. Pamatysite, jis bus nevaldomas!

Pademonstruokite jam savo perlus
Karščiausiomis vasaros naktimis vien mintis, kad teks apsivilkti sunkius apatinius drabužius, gali būti nepakeliama. Vis dėlto jūs galite atrodyti seksualiai (ir vėsiai gundančiai) su pora aukštakulnių ir ilgu perlų vėriniu. Visą dieną laikykite perlus šaldytuve, kad jie būtų neįtikėtinai vėsūs. Kai būsite pasirengusi vilioti, apsiaukite savo aukštakulnius batelius ir nusiveskite savo vyrą į virtuvę. Tegul jis ištraukia vėsius perlus ir užsega juos jums ant kaklo - kai jūsų odą glamonės maži kamuoliukai, per kūną perbėgs virpuliukai. Susiglauskite kūnais, tarp kurių būtų perlai, kad jis taip pat galėtų pajusti vėsius potyrius. Na, o tada - tiesiai į miegamąjį ir būkite kūrybingi. Galite padengti jūsų perlus šaldančiu lubrikantu ir patrinti juos tarp šlaunų, perbraukti per krūtis, pamasažuoti jo nugarą arba, dar geriau, apvynioti juos aplink jo pasididžiavimą bei padaryti puikų masažą. Glotnūs karoliukai nuostabiai lies odą ir taip pat paįvairins jūsų meilės sesiją.

Pirmyn į dušą
Kai esate suprakaitavusi, nėra nieko geresnio už dušą. Be to, jūsų mylimojo kūno muilinimas gali būti labai jausmingas potyris. Paeiliui lėtai slyskite su muilu visur - per sprandą, pažastis, ratu aplink pilvą, aukštyn ir žemyn per stuburą, rankas ir kojas. Švelnias muilo putas, glamonėjančias paslėptus taškus, esančius už ausų ir tarp rankų bei kojų pirštų, kaitaliokite su bučiniais, lyžtelėjimais ir įkandimais.
Jei jūsų dušas turi rankinį antgalį, atsukite vėsesnį, gaivinantį vandenį ir su srovele judėkite mylimojo kūnu. Lėtai išbandykite įvairų vandens slėgį (nuo švelnaus iki intensyvaus). Tada apsikeiskite ir tegul jis nukreipia vandens srovę į jūsų jautriausias vieteles, keisdamas slėgį, greitį ir temperatūrą.

Būkite ledo princesė
Norėdami dar daugiau atvėsti, kartą ar du pažaiskite žaidimą „Ledo kalinys". Jums reikės raiščio akims užrišti, dubenėlio ledo ir antrankių (ar virvių) riešams bei čiurnoms. Vienas žaidėjas yra „Ledo valdovas", o antrasis - „Ledo kalinys". „Ledo valdovas" prirakina „Ledo kalinį" prie lovos kaip erelį išskleistais sparnais (t.y. rankos ir kojos toli viena nuo kitos) ir braukia ledo kubeliu per „Ledo kalinio" ištiestas rankas ir kojas. Nebijokite patyrinėti viso jo kūno: kaklo, spenelių, varpos - nėra nieko draudžiamo. Norėdami dar padidinti poveikį, papūskite į šlapią tirpstančio ledo paliekamą pėdsaką. Jei „Ledo kalinys" gerai elgiasi, jis gali būti paleidžiamas anksčiau laiko, kitaip žaidimas gali būti žaidžiamas tol, kol „Ledo kalinys" patiria malonumo viršūnę.

Pasimirkykite
Metas pažaisti su jūsų žaislais - stiklo žaislais (jei jų turite). Kodėl? Tai ypač jaudina, nes jie yra puikūs šalčio laidininkai. Jei norite kuo daugiau išspausti iš šio „žaidimo", užpildykite kibirėlį ar ąsotį ledo kubeliais, tuomet išsirinkti jūsų mėgstamiausią meilės žaisliuką, po to panardinti jį į ledą kelioms minutėms, kol jis taps labai vėsus. Įsitikinkite, kad meilės žaisliukas visada būtų vėsus, kaip ledinukas, ir parodykite savo mylimajam, kaip slysti juo per jūsų intymiausias vieteles, prieš įkišant jį į jūsų šiltą, juslų kūną. Kiekvieno jūsų kūno užkampio ir plyšio tyrinėjimas privers jus karščiuoti. O troškimas, kad jūsų partneris įkištų žaislą į ledo kubelius atvėsti, išvarys jus iš proto.

Pagalvokite apie ankstyvuosius paukščius ... ir bites
Rytinis greitukas yra puikus būdas pradėti dieną. O vasarą jis yra nepamainomas. Puikus metas mylėtis yra prieš tai, kai drėgmė ima varžyti ir kol ant paklodžių dar šiek tiek juntama vėsioji naktis. Be to, ar ne vienas iš septynių veiklių žmonių įpročių yra tas , jog jie pirmiausia padaro svarbiausius darbus? O kas yra svarbiau už jūsų partnerį? Taigi tomis dienomis, kai šilumos indeksas žada kaip reikiant šoktelėti, nustatykite žadintuvą 15-30 minučių anksčiau. Už prarastąjį miegą tikrai atlygins oksitocinas ir kiti meilės hormonai, kurie dėl rytinio pasimylėjimo visą dieną pulsuos jūsų kūne.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (10)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (55)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.