KALĖDOS. Ar šiemet jis tau pasipirš?

 (7)
Jeigu viskas, ko norite Kalėdoms, yra sužadėtuvių žiedas, jūsų norai gali virsti realybe, jei pastebėsite tokius ženklus....
Tai, kad per šventes išgirsi TĄ klausimą, išduoda tam tikri ženklai...
© Shutterstock nuotr.

- Jis nepaklausė, ko nori Kalėdoms. Nesidomėjo, kokių svajonių turi, ar kas parašyta tavo dovanų sąraše? Galimas daiktas, kad jis jau turi dovaną...

- Jis netikslina informacijos apie tavo geidžiamas dovanas. Galbūt tam, kad nesukeltų įtarimo, jis pasiteiravo, ko norėtum švenčių proga, tačiau tuo klausimai ir baigėsi. Megztinio? Tuomet jis turėtų pasidomėti, kokios spalvos, firmos ar dydžio jis turėtų būti... bet, matyt, vietoje megztinio lauks kai kas kitas.

- Užtinki jį besišnekučiuojantį su tavo mama/sese/geriausia drauge... o jo pasiteisinimas skamba panašiai į "norėjau pasikonsultuoti dėl tavo megztinio". Logiškiausia dėl jo būtų konsultuotis su tavimi, tačiau iškilus sudėtingesnei situacijai negu megztinis, yra natūralu, kad jis prisimins tau brangiausias moteris.

- Šventėms jis suplanavo kažką netradicinio. Na, gal pigių skrydžių ieškojote kartu, bet gal kelionės tikslą sugalvojo jis? Ir visa atostogų per Kalėdas mintis buvo jo? Galbūt jis nori pasipiršti ypatingoje vietoje... ir todėl per Kalėdas vedasi jus prabangios vakarienės, o ne vežasi į kaimą pas močiutę kaip įprasta... Priežastys gali būti įvairios, tačiau didžiausia tikimybė, kad jis nori būti dviese, kai ištars lemiamą klausimą.

- Jeigu jis nori "ramių ir tylių švenčių". Jokių giminių, draugų - tik namų jaukuma ir tavo glėbys. Galbūt tokiam žingsniui reikia saugios aplinkos, o kur ji bus saugesnė negu namuose?

- Šiemet judu kalbėjote apie vestuves? Galbūt jūsų mylimasis žino, kad norite susituokti 2012-aisiais, bet taip pat, pažinodamas jus, numano, kad vestuvių planavimas užtrunka ilgiau negu mėnesį ir tam reikia pasiruošti. Pasipiršdamas šiemet jis laimėtų šiek tiek laiko.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.