Kaip šuns dresavimo principus pritaikyti vyrui?

 (76)
Vyrų ir šunų dresavimas turi daug panašumų. Nesakau, kad vyrai - kvaili, tiesiog norint juos išdresuoti reikia suprasti, kaip veikia jų smegenys.
Kaip šuns dresavimo principus pritaikyti vyrui?

Žinau, kad dalis komentatorių net neskaitę šio straipsnio parašys, jog esu "vyrų nekenčianti kalė, 100 metų neragavusi sekso". Galiu pasakyti, kad tai ne tiesa. Aš myliu vyrus. Ir sekso mano gyvenime netrūksta. Ir taip, man patinka būti laikomai kale. Gal todėl ir nematau nieko blogo tame, kad Vaivai pasakojant
Įžvelgiau keletą panašumų, kai Vaiva pasakojo apie Bakso pamokas šunų dresavimo mokykloje. Norėčiau su jumis pasidalinti savo pastebėjimais. Taigi, jūsų dėmesiui - 5 vyrų dresavimo pratimai:

Ieškokite situacijų, kai jūsų partneris padarė ką nors gero. Mažiausią mažulytį dalyką, smulkmeną. Apdovanokite jį dėmesiu, girkite, lepinkite, girkite, glostykite, apkabinkite. Vyrai sukurti tam, kad malonintų, tad jeigu norite išdresuoti jį taip, kad jis nenustotų jūsų lepinti ar rūpintis jumis, kaskart jam padarius kažką gero turite namuose sukelti džiaugsmo fiestą. Kaip jau supratote, pagyros gali būti pateikiamos įvariausiomis formomis.

Ignoruokite blogą elgesį. Nekelkite scenų. Ignoruokite jo blogą elegsį ir jį patį. Vyrai nesutverti tam, kad klausytųsi nuolatinių jūsų priekaištų, dažniausiai tokiais atvejais jie tik nuspaudžia "mute" mygtuką. Tačiau vienas iš retų dalykų, kuriuos vyrai užprogramuoti pastebėti - jūsų nebuvimas. Jeigu jis prisidirbs ir jūs dingsite, tai tikrai nepraslys pro jo akis. Galite dingti porai minučių, porai valandų ar porai dienų. Sugrįžusi į jo matomumo lauką, pasakykite jam, ką jis padarė blogai ir kad kitąkart šito netoleruosite.

Naudokite trumpas frazes. Jeigu norite, kad jūsų partneris ko nors (ne)darytų, stenkitės būti lakoniška. Nesiaiškinkite ir nebandykite jo įtikinėti (nebent jis prašo išsamesnių detalių). Jeigu jis ir vėl susimauna, pakartokite savo prašymą tikslia, prieš tai vartota fraze. Kartojimas - mokslų motina. Nesinervinkite. Nekelkite balso. Ramiai pasakykite, ko iš jo tikitės. Būkite kantrios ir nesitikėkite, kad jis skaitys jūsų mintis.

Gaudomas šuo visada bėga. Kiekviena, kuri turėjo šunį, tikriausiai yra papuolusi į situaciją, kai nutrūkus pavadėliui per pusę miesto teko vytis augintinį. Tuomet belieka melsti stebuklo ir pasigailėjimo. Tas pats taikoma ir vyrams. Jeigu norite, kad jie patys pas jus sugrįžtų, visada turite būti priekyje, o kišenėse turėti kažką, ko jis nori. Vyrams reikia erdvės, tad jeigu nesugebate jos suteikti, geriau net nepradėkite dresavimo kursų. Jeigu išlaikysite jų smalsumą, išlaikysite ir juos.

Jeigu neturite laiko dresavimui, neverta įsigyti ir vyro. Akivaizdu, kad vienus vyrus išdresuoti užtrunka greičiau negu kitus. Be to, kiekviena moteris yra skirtinga, tad užsimezgus judviejų santykiams jis turės sužinoti, kas būtent jus daro laiminga. Tad jeigu neturite pakankamai laiko ar pasiryžimo dresuoti vyrą, geriau neskubėkite pradėti ir santykių. Jūs nesulauksite elgesio, kurio tikitės iš vyro ir meilės, kurios ieškote.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.