Kaip šuns dresavimo principus pritaikyti vyrui?

 (76)
Vyrų ir šunų dresavimas turi daug panašumų. Nesakau, kad vyrai - kvaili, tiesiog norint juos išdresuoti reikia suprasti, kaip veikia jų smegenys.

Žinau, kad dalis komentatorių net neskaitę šio straipsnio parašys, jog esu "vyrų nekenčianti kalė, 100 metų neragavusi sekso". Galiu pasakyti, kad tai ne tiesa. Aš myliu vyrus. Ir sekso mano gyvenime netrūksta. Ir taip, man patinka būti laikomai kale. Gal todėl ir nematau nieko blogo tame, kad Vaivai pasakojant
Įžvelgiau keletą panašumų, kai Vaiva pasakojo apie Bakso pamokas šunų dresavimo mokykloje. Norėčiau su jumis pasidalinti savo pastebėjimais. Taigi, jūsų dėmesiui - 5 vyrų dresavimo pratimai:

Ieškokite situacijų, kai jūsų partneris padarė ką nors gero. Mažiausią mažulytį dalyką, smulkmeną. Apdovanokite jį dėmesiu, girkite, lepinkite, girkite, glostykite, apkabinkite. Vyrai sukurti tam, kad malonintų, tad jeigu norite išdresuoti jį taip, kad jis nenustotų jūsų lepinti ar rūpintis jumis, kaskart jam padarius kažką gero turite namuose sukelti džiaugsmo fiestą. Kaip jau supratote, pagyros gali būti pateikiamos įvariausiomis formomis.

Ignoruokite blogą elgesį. Nekelkite scenų. Ignoruokite jo blogą elegsį ir jį patį. Vyrai nesutverti tam, kad klausytųsi nuolatinių jūsų priekaištų, dažniausiai tokiais atvejais jie tik nuspaudžia "mute" mygtuką. Tačiau vienas iš retų dalykų, kuriuos vyrai užprogramuoti pastebėti - jūsų nebuvimas. Jeigu jis prisidirbs ir jūs dingsite, tai tikrai nepraslys pro jo akis. Galite dingti porai minučių, porai valandų ar porai dienų. Sugrįžusi į jo matomumo lauką, pasakykite jam, ką jis padarė blogai ir kad kitąkart šito netoleruosite.

Naudokite trumpas frazes. Jeigu norite, kad jūsų partneris ko nors (ne)darytų, stenkitės būti lakoniška. Nesiaiškinkite ir nebandykite jo įtikinėti (nebent jis prašo išsamesnių detalių). Jeigu jis ir vėl susimauna, pakartokite savo prašymą tikslia, prieš tai vartota fraze. Kartojimas - mokslų motina. Nesinervinkite. Nekelkite balso. Ramiai pasakykite, ko iš jo tikitės. Būkite kantrios ir nesitikėkite, kad jis skaitys jūsų mintis.

Gaudomas šuo visada bėga. Kiekviena, kuri turėjo šunį, tikriausiai yra papuolusi į situaciją, kai nutrūkus pavadėliui per pusę miesto teko vytis augintinį. Tuomet belieka melsti stebuklo ir pasigailėjimo. Tas pats taikoma ir vyrams. Jeigu norite, kad jie patys pas jus sugrįžtų, visada turite būti priekyje, o kišenėse turėti kažką, ko jis nori. Vyrams reikia erdvės, tad jeigu nesugebate jos suteikti, geriau net nepradėkite dresavimo kursų. Jeigu išlaikysite jų smalsumą, išlaikysite ir juos.

Jeigu neturite laiko dresavimui, neverta įsigyti ir vyro. Akivaizdu, kad vienus vyrus išdresuoti užtrunka greičiau negu kitus. Be to, kiekviena moteris yra skirtinga, tad užsimezgus judviejų santykiams jis turės sužinoti, kas būtent jus daro laiminga. Tad jeigu neturite pakankamai laiko ar pasiryžimo dresuoti vyrą, geriau neskubėkite pradėti ir santykių. Jūs nesulauksite elgesio, kurio tikitės iš vyro ir meilės, kurios ieškote.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.