Kaip klasiškai JĮ pakviesti į pasimatymą?

 (27)
Įsimylėjote mielą vaikiną ir nežinote, kaip jį pakviesti į pasimatymą ir nepasirodyti beviltiška? Tikimės, kad jums padės šie patarimai...
Prieš tiesiogiai pakviečiant vaikiną į pasimatymą, patariama išbandyti kitas strategijas.
Prieš tiesiogiai pakviečiant vaikiną į pasimatymą, patariama išbandyti kitas strategijas.
© Shutterstock nuotr.

Pakviesti vaikiną į pasimatymą yra nesudėtinga, tačiau bet kas, kuo piktnaudžiaujama, nėra labai sveika. Tuoj paaiškinsime kodėl.
Jei jums patinka vaikinas ir norite jį pakviesti į pasimatymą, paprasčiausiai mestelkite jam keletą užuominų. Ir jei jis taip pat domisi jumis, jis tikrai pakvies jus į pasimatymą prieš tai, kai tai padarysite jūs.
Tačiau kartais gyvenimas būna sudėtingesnis, nei mes norėtume. Tad kartais mergina neturi pasirinkimo ir jai reikia žengti pirmą žingsnį.
Galbūt jūs ką tik išsiskyrėte su jo geriausiu draugu, galbūt jūs esate seni bičiuliai arba yra ir kitų koją kišančių priežasčių.
Tokiais atvejais jūs galite pasakyti jam keletą užuominų, bet net jei jis supranta, kad jis jums patinka, jis gali baimintis pakviesti jus į pasimatymą. Jei kada atsidursite tokioje situacijoje, ką gi, jums pravers žinoti, kaip padaryti, kad jis suprastų, jog jis jums labai patinka.
Pasinaudokite šiais patarimais, kaip pakviesti vaikiną į pasimatymą, nesakant „Žinai, tu man patinki":
- Pakvieskite jį susitikti su jūsų draugais.
Ar jau gerai pažįstate vaikiną? Jei taip, galite iš karto pereiti prie kito patarimo, kuriame aptarsime kitus būdus kaip jį sušildyti. Tačiau jei jūs dar tik apsikeičiate šypsenomis ir nesate draugai, tada pirmiausia jums reikia susidraugauti. Kitą kartą kai su juo susidursite arba imsite kalbėtis, paprasčiausiai paklauskite jo, ar šį savaitgalį jis nenorėtų su jūsų draugais nueiti pažaisti boulingo ar kažko panašaus. Pasakykite, kad jums trūksta vieno žaidėjo ir kad būtų puiku, jei jis galėtų prie jūsų prisijungti. Tai draugiška, malonu ir taip jūs neatrodote beviltiška. Kai tik jūs susidraugausite, galėsite pasinaudoti kitais patarimais ir tikrai suprasite, kaip pakviesti vaikiną į pasimatymą iš tiesų jo nekviečiant!  

-Tegul jis supranta, kad jis jums įdomus.
Nebūtina jam tiesiai šviesiai pasakyti, kad jį įsimylėjote, tačiau siųskite ženklus. Kai jūsų pokalbis su juo artėja prie pabaigos, paglostykite jo plaukus ar ranką ir pasakykite kažką panašaus: „Tu toks mielas, jei toks ir liksi aš galiu tave įsimylėti!".
Tik nesakykite: „Tu toks mielas... mergina su kuria susitikinėsi bus tokia laiminga". Taip tu atrodysi beviltiška. Tarsi jis niekada negalėtų būti jūsų ir jūs tik apie tai svajojate. Pasitikėkite savimi ir nebijokite spirti flirto kamuolio į jo pusę. Taip jūs tarsi parodysite jo svarbumą, tačiau nesijaudinkite dėl to. Jūs visada galite pasakyti, kad tai yra riba, bei pasakyti, kad jums jau metas ir išeiti, tarsi tas pareiškimas nieko jums nereiškė. Tai privers jį nusišypsoti ir svarstyti, ar jis jums tikrai patinka.

- Kalbėdama palieskite jį.
Palieskite jį, kai su juo kalbatės, tačiau nepersistenkite. Mergina, kuri dažnai liečia vaikiną - per daug patogiai su juo jaučiasi arba yra nepaprastai... ištroškusi. O jūs juk ne tokia. Jūs klasiška mergina, kuri žino, kada gali prisigretinti, o kada stovėti atokiau. Ir per daug neflirtuokite. Tai nėra nieko gero ir gali nusibosti kiekvienam vaikinui. Juk net nepaprastai flirtuoti mėgstanti moteris gali tapti ganėtinai nuobodžia ir erzinančia. Geriau padarykite taip, kad jis norėtų daugiau. Tegul visame pokalbyje išlieka tik keli flirto sakiniai. Tegul tai nebūna pernelyg akivaizdu, nes bus aišku, kad jūs jį įsimylite.
Arba išbandykite atvirkštinį variantą. Kalbėdamos stenkitės jo neliesti. Ir staiga, kai nieko nebus šalia, pasilenkite į priekį ir sušnabždėkite jam į ausį. Tai gali būti paskalos arba nedidelis flirto komentaras, pavyzdžiui, „Man patinka tavo marškiniai". Kai tai darysite, sugniaužkite jo ranką ir laisvai sunerkite savo pirštus su jo pirštais. Kai viso pokalbio metu laikysitės nuo jo atokiau ir staiga priartėsite, jūs įpūsite į jūsų bendravimą ir karšto, ir šalto, dėl to jis galutinai pasimes. Dėl to jis paraus, jo galvoje kils sąmyšis ir tai privers jį norėti vėl patirti jūsų artumą.Tai daryti turėtumėte tik tada, kai esate tik dviese - juk nenorite, kad kai kurie draugai jam pasakytų, kad jūs jį įsimylėjote, ir taip paglostytų jo ego.

- Kartu pasižiūrėkite filmą.
Tai lengva ir labai paprasta, net gi kvaila. Kitą kartą, kai būsite su jums patinkančiu vaikinu, apsimeskite šiek tiek supykusia ir pasakykite jam, kaip labai jūs norėjote pažiūrėti tą filmą su savo draugais, bet jie visi yra pernelyg užsiėmę, kad galėtų tai padaryti šį savaitgalį. Pasakykite, kad jūs supykusi ir nusivylusi. Ir nebekalbėkite daugiau. Laukite. Taip, nebent jis yra kvailas arba jau turi merginą, jis ko gero pasakys: „Ei, o kodėl mums nenuėjus jo pasižiūrėti kartu? Aš galėčiau tave nusivesti...". Ar gali būti dar kas nors paprastesnio? Nusišypsokite, nusijuokite ir nurauskite, ir tęskite pokalbį apie kažką kitą. Tačiau nedėkokite jam, nepamirškite, juk jūs apsimetate, kad esate kietas riešutėlis! Jis nedaro jums paslaugos. Jūs jam darote paslaugą, jūs nuostabiausioji! Po filmo, jei jis nepasakys nieko gražaus, jūs visada galite pasakyti: „Aš labai smagiai praleidau laiką... turėtume tai pakartoti". Ir jei jis sakys: „Galbūt kitą savaitę?", sakykite, kad esate užsiėmusi! Niekada nepamirškite, kad turite atrodyti sunkiai pasiekiama.

- Kaip pakviesti vaikiną į pasimatymą.
Ar kada esate buvusi situacijoje, kai padarėte viską, jog vaikinas suprastų, kad jis jums patinka ir beveik pasiekėte ribą, kai norisi sučiupti jį už apykaklės ir išrėkti jam į veidą, kad jis jums patinka ir norėtumėte, kad jis kažką jums atsakytų? Jei dar nesusitikinėjate su tuo vaikinu, ko gero, patekote į tokią situaciją. Tai pavojinga zona ir čia gali pasisekti arba nepasisekti. Tad pirmiausia įsidėmėkite štai ką. Jei jau išnaudojote visus anksčiau aptartus patarimus - tai yra viskas, ko užtenka, kad pasiųstumėte jam žinutę, kuri priverstų jį pakviesti jus į pasimatymą. Tačiau net gi jei jūs padarėte viską, kad būtų aišku, ir jis vis tiek neatsako jums, deja, mieloji, jis į jus žiūri tik kaip į draugę. Jūs galite pasiduoti ir paprasčiausiai draugauti su juo, arba galite išbandyti paskutinę priemonę ir pakviesti jį į pasimatymą.
Nespauskite jo. Kai būsite tik dviese, prisėskite su juo ir pasakykite jam, kad per pastarąsias savaites jūs labai prie jo prisirišote. Paminėkite, kad kartu jūs praleidote tiek daug laiko ir pradėjote pastebėti, koks jis yra nuostabus ir mielas vaikinas. Pasakykite jam, kad jums atrodo, jog jis jums patinka, ir norėtumėte išsiaiškinti, ar jūsų santykiai galėtų būti daugiau nei draugystė.
Dabar kamuolys yra jo pusėje. Daugiau jokių flirto žaidimų. Jūs pakvietėte vaikiną į pasimatymą. Kad ir koks bebūtų atsakymas, jūs išbandėte viską ir nepraradote orumo. Jus vis tiek esate klasiška mergina, nepriklausomai nuo to, draugausite su juo ar ne.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (9)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (54)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.