Kaip flirtuoti liečiant

 (10)
Prisilietimas flirtuojant yra jaudinantis ir intymus, o kartu jis yra nekaltas ir atsitiktinis.
Flirtas.
© Shutterstock nuotr.

Flirtuoti nėra lengva, ypač jei jums nepavyksta su geismo objektu atsidurti vienumoje. Tačiau jūs vis tiek galite perduoti savo žinutę per daug nepersistengdama tiesiog paprastu flirtuojančiu prisilietimu.

Prisilietimo paslaptis
Ar kada jautėte, kaip iš susijaudinimo suvirpa visas kūnas, kai išvaizdus stipriosios lyties atstovas be jokios priežasties švelniai paliečia jūsų ranką?
Ką gi, jūs tikrai ne vienintelė tokia. Netikėtas prisilietimas kiekvienam yra šiltas ir mielas, be to, tai visada yra puikus būdas parodyti, kad jūs mąstote apie kažką daugiau, nei jūsų apibūdinimą „tik draugai".
Kito asmens prisilietimas (kalbame apie priešingą lytį!) visada yra raminantis, tačiau tuo pat metu jis priverčia mus parausti ir šiek tiek nepatogiai pasijusti. Tačiau, bet kokiu atveju, jums norisi daugiau.

Kaip flirtuoti liečiant
Vyras, kurį pokalbio viduryje atsitiktinai paliečia mergina, negali suvaldyti savo minčių ir nori patirti daugiau fizinio kontakto su ja, o mergina, kuri pajunta vyruko delną, netikėtai perbraukiantį jai per nugaros apačią, negali suvaldyti savo kūno ir pajunta virpuliukus, nuvilnijančius per visą nugarą.
Tikrai patyrėte panašių momentų, kai vos išsilaikote neužsnūdusi per migdantį pokalbį su bičiuliu, kuris monotoniškai pasakoja apie problemas, kurias patiria dėl trečios tetos proprosenelės. Tačiau staiga, kai šis draugas švelniai spusteli jūsų delną ir paprašo jūsų patarimo, jūs šiek tiek „slystelite" ir susiimate.
Taip nutinka ne todėl, kad jus sudomino nuobodi istorija, o todėl, kad jūs staiga pajutote simpatiją šiam bičiuliui, nes staiga supratote, kad jūsų pašnekovas yra kitos lyties atstovas.
Ir tą akimirką vaizdeliai apie kur kas daugiau, nei paprastą laikymąsi už rankų, perskrodė jūsų mintis. Taip, taip... Aš žinau, kad jūs tai pajutote. Neverta muistytis ir protestuoti. O labiausiai stebina tai, kad tai nutinka visiems! Nepriklausomai nuo to, kokie jūs abu esate gražūs ir žavingi. Tačiau jei prisilietimas užtruks per ilgai, jis gali tapti nemaloniu!
„Alma littera: „Kai susiduri su sunkumais, puikiai gelbsti Rouzės Medouz išmintis".  

Kodėl mes susijaudiname, jei flirtuojantis asmuo mus paliečia?
Kodėl tai nutinka? Kodėl mes staiga (net jei tai nutinka tik akimirką) pajuntame seksualinį potraukį draugui, vien dėl paprasto netikėto prisilietimo? Nes, kaip žinia, viskas vyksta mūsų galvose. Mūsų protai yra užprogramuoti taip, kad žmogaus prisilietimas pažadina teigiamus jausmus.  
Prisilietimų poveikis itin stiprus. Mus net ima traukti vienas prie kito. Prisilietimo poveikis yra žymiai stipresnis nei mūsų regos, uoslės ar klausos pojūčiai. Apsvarstykime šią tezę.
Kodėl, jūsų manymu, žmonėms lengviau atsiverti besilinksminant? Ir kodėl taip lengva pabučiuoti kažką šokių aikštelėje, net jei tėra tik draugas? Ne, taip nutinka tikrai ne dėl išgertų alkoholinių gėrimų ir skambančios muzikos (nors ir jie suvaidina nedidelį vaidmenį). Iš tiesų, viskas yra žaismingų prisilietimų galioje. Mūsų lytėjimo pojūčiai yra tokie stiprūs (ypatingai kai tai yra susiję su lyčių trauka), jog jie nors akimirkai arba tol, kol vienas iš jūsų sugrįš į protą, įjungia visus kitus pojūčius.
Tad jei jūs tam tikru būdu tiesiog paliesite kitos lyties atstovą, jūs patrauksite jį kur kas labiau, nei tai jums pavyktų padaryti kitu būdu.
Dėl šiuolaikinės visuomenės ypatumų žmonių lytėjimo pojūtis pasidarė toks jautrus. Kai žmogus, kurį jūs laikėte „tiesiog draugu", netyčia paima jus už rankos - jums tai būna staigmena. Ar prisimenate paskutinį kartą, kai jūs atsidūrėte tokioje situacijoje, kurioje priešingos lyties atstovas flirtuodamas jus palietė? Jūs tikrai negalite pamiršti to asmens, ar ne? Tai, kad jūs galite prisiminti tą flirtuojantį asmenį taip lengvai, tiesiog parodo prisilietimo flirtuojant galią.

Lytėjimas - tai menas
Flirtavimas atsitiktinai liečiant tikrai neturi būti kito asmens grabaliojimas ir brutualus baksnojimas. Tai subtilus menas užsitęsusiu prisilietimu pritraukti asmenį arčiau jūsų. Tačiau ši flirtavimo forma nėra lengva ir ją taikant atsiranda šiokia tokia tikimybė, jog jus palaikys ištvirkusia ar palaida merga.
Kai kurie žmonės liečia kitus visą laiką, todėl šiuos signalus iššifruoti būna vis sunkiau. Tačiau jei jūs tiksliai žinote, kaip tai padaryti teisingai bei gebate savo atsitiktinius prisilietimus papildyti savo balso tonu ir kūno kalba, jūs ne tik perduosite savo žinutę, bet ir kaip mat sulauksite taip trokštamo atsako!

Kaip to išmokti?
Atvirai meilikaujantis flirtavimas gali atrodyti kvailas, tačiau jūs galite pasinaudoti kūno kalbos viliojimo paslaptimi ir sugundyti bet ką akimirksniu, jei jūs tiesiog žinosite kaip teisingu metu ir teisingai paliesti tą žmogų.
Perskaičiusios įžangą, jūs turbūt supratote, kaip galite pasinaudoti kūno kalba, jei norite ką nors suvilioti ir sukurti emocinį ryšį - tam tiesiog užteks pasinaudoti atviru meilikaujančiu flirtavimu.
Jei tikrai žinote, kaip kūno kalba pasiųsti teisingą signalą, jūs galite flirtuoti ir per akimirksnį sugundyti bet ką.
Čia pateiksime keturis patarimus, kurie padės jums išmokti flirtuoti taip, kad tinkamu metu flirtuodama palietusi kitos lyties atstovą, jūs imsite jam patikti.
Tai labai paprasta. Tiesiog įdėmiai stebėkite žmogaus, su kuriuos atėjote į pasimatymą, kūno kalbą.
Ar pradėjus atsitiktinai liesti, jūsų potencialus draugas linksta arčiau jūsų, ar atsisėda taip, kad jūsų kojos yra beveik susiglaudusios? 
Kai jūsų draugas palinksta į jus, kad pasikalbėtų su jumis iš kito stalo galo, ar jo rankos išsitiesia kiek toliau, nei būtina?
Jei esate prie baro ir pasislenkate link jo, kad praleistumėte kitus žmones, ar jūsų draugas uždeda rankas ant jūsų?
Jei dėl jūsų kūno kalbos viliojimo jūsų draugas švelniai murkia viduje, jis negali nieko padaryti, tik nesąmoningai bandyti siekti daugiau jūsų kūniškų kontaktų.
Jei matote, kad tai vyksta, patapšnokite sau per petį. Jums puikiai sekasi. Jei tai nepavyko, rečiau jį lieskite. 

Kaip dažnai naudoti kūno kalbą?
Lengva nesusivaldyti, kai atvirai ir meilikaujančiai žaidžiate. Tačiau nepersistenkite. Neleiskite, kad paprastas teigiamas atsakas į prisilietimą jus svajose nuskraidintų į glamonių jūrą.
Gali būti, kad atvirai ir meilikaujančiai, tačiau diskretiškai flirtuojate jūs abu, tačiau to nepripažįstate. Jei persistengsite, gali nutikti taip, kad viskas atsidurs slegiančioje, nepatogioje pusiaukelėje.
Vyrai, flirtuodami pirmąjį kartą, nepulkite trinti merginoms rankų. Merginos, niekada nežnaibykite vyruko, nes tai tiesiog erzinamai vaikiška. Pasimatymui besivystant, tiesiog pamėginkite peržengti vienas kito ribas ir šiek tiek priartėkite, vietoj to, kad dažniau glamonėtumėtės.
Pagal tai, kaip jūsų kompanionas atsakys jums, jūs žinosite, ar galite priartėti. Tad stebėkite ženklus ir diskretiškai flirtuokite su juo.

Akivaizdūs viliojančios kūno kalbos ženklai
Atvirai ir meilikaujančiai flirtuoti gali būti labai smagu ne tik jums. Vyrui, su kuriuo atėjote į pasimatymą, tai taip pat patiks! Tačiau kaip žinoti, ar jis taip pat kaip ir jūs puikiai leidžia laiką? Ką gi, yra keletas ženklų, kurių praleisti yra tiesiog neįmanoma. Jei vyrukui patinka dėmesys, tai tik laiko klausimas, kada jis taip pat pradės jus liesti. Tada jau jūs tikrai žinote, kad atsidūrėte reikiamoje vietoje.
Vis dar nerimaujate? Yra ir kitų ženklų, įskaitant ranką ant jūsų kelio, rankos ar peties, kuri ten išbūna kiek ilgiau, nei sekundę ar dvi, o tai yra tikrai daugiau, nei įprastas prisilietimas. Jei pašnekovas atsiduria visai šalia jūsų, nes jam reikia ką nors pasiimti iš už jūsų kabančio švarko ir tam jam „reikia" apglėbti jus - tai yra tikras ženklas. Pripažinkime, jei vyrukas nuspręs, kad jūs jam bjauri, jis tikrai suras geresnį būdą pasiekti tai, ko jam reikia, o ne apglėbs jus, ar ne?

Abipusiai viliojančios kūno kalbos žingsniai
Liesdama jį, stebėkite ar jis atkartoja jūsų judesius. Jei jūs pasilenkiate kalbėdama, ar ir jis pasilenkia link jūsų, ar linksta nuo jūsų? Jei paliečiate jo ranką, kaip į tai atsako jis?
Daugumos žmonių, kuriems patinka kitas asmuo, kūno kalba skleidžia tam tikrus ženklus, nors jie dar nedrįsta liesti jiems patikusio žmogaus. Ir nepasiduokite. Kai kuriems žmonėms tiesiog prastai sekasi flirtuoti. Tačiau jūs visada galite būti tikra, kad jam patinkate, jei matote, kad jis kreipia dėmesį į jus. Tad laukite abipusių žingsnių.
Net gi jei prireiks laiko, kad jūsų vaikinas, su kuriuo atėjote į pasimatymą, apšiltų, labai to norėdama, jūs galėsite padaryti keletą svarbių pakeitimų jo elgesyje. Jūs pradėsite atpažinti jo atvirai meilikaujantį flirtavimą, nepriklausomai nuo to, ar jis bus išreikštas lytėjimu, kūno kalba ar veiksmais.

Ir pabaigai
Viskas, ko reikia norint padaryti įspūdį vaikinui, su kuriuo atėjote į pasimatymą, tai tiesiog atsitiktinis prisilietimas, kuris yra iš anksto apgalvotas, suplanuotas bei atliktas gracingai ir subtiliai. Nepamirškite atidžiai stebėti abipusių ženklų ir pasistenkite, kad toliau įvykiai rutuliotųsi palaipsniui, žingsnis po žingsnio, ir jokiu būdu nė kartelio neperlenkite lazdos.
Flirtavimas atsitiktinai liečiant ir naudojantis viliojančia kūno kalba yra kaip kortų kaladės maišymas. Vilioti ir įtampą didinti reikia atsargiai. Iš kitos pusės, vienas klaidingas judesys ir viskas sugrius bei atrodys pigiai.
Tad planuokite savo atvirai meilikaujantį flirtavimą elegantiškai. Jūs labiau pasitikėtumėte savimi, jei galėtumėte nustatyti, ar tas lėtas brūkštelėjimas ranka per jūsų ranką yra atsakomasis judesys, ar tiesiog bandymas išstumti jus iš jo asmeninės erdvės.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (16)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.