Kaip flirtuoti liečiant

 (10)
Prisilietimas flirtuojant yra jaudinantis ir intymus, o kartu jis yra nekaltas ir atsitiktinis.
© Shutterstock nuotr.

Flirtuoti nėra lengva, ypač jei jums nepavyksta su geismo objektu atsidurti vienumoje. Tačiau jūs vis tiek galite perduoti savo žinutę per daug nepersistengdama tiesiog paprastu flirtuojančiu prisilietimu.

Prisilietimo paslaptis
Ar kada jautėte, kaip iš susijaudinimo suvirpa visas kūnas, kai išvaizdus stipriosios lyties atstovas be jokios priežasties švelniai paliečia jūsų ranką?
Ką gi, jūs tikrai ne vienintelė tokia. Netikėtas prisilietimas kiekvienam yra šiltas ir mielas, be to, tai visada yra puikus būdas parodyti, kad jūs mąstote apie kažką daugiau, nei jūsų apibūdinimą „tik draugai".
Kito asmens prisilietimas (kalbame apie priešingą lytį!) visada yra raminantis, tačiau tuo pat metu jis priverčia mus parausti ir šiek tiek nepatogiai pasijusti. Tačiau, bet kokiu atveju, jums norisi daugiau.

Kaip flirtuoti liečiant
Vyras, kurį pokalbio viduryje atsitiktinai paliečia mergina, negali suvaldyti savo minčių ir nori patirti daugiau fizinio kontakto su ja, o mergina, kuri pajunta vyruko delną, netikėtai perbraukiantį jai per nugaros apačią, negali suvaldyti savo kūno ir pajunta virpuliukus, nuvilnijančius per visą nugarą.
Tikrai patyrėte panašių momentų, kai vos išsilaikote neužsnūdusi per migdantį pokalbį su bičiuliu, kuris monotoniškai pasakoja apie problemas, kurias patiria dėl trečios tetos proprosenelės. Tačiau staiga, kai šis draugas švelniai spusteli jūsų delną ir paprašo jūsų patarimo, jūs šiek tiek „slystelite" ir susiimate.
Taip nutinka ne todėl, kad jus sudomino nuobodi istorija, o todėl, kad jūs staiga pajutote simpatiją šiam bičiuliui, nes staiga supratote, kad jūsų pašnekovas yra kitos lyties atstovas.
Ir tą akimirką vaizdeliai apie kur kas daugiau, nei paprastą laikymąsi už rankų, perskrodė jūsų mintis. Taip, taip... Aš žinau, kad jūs tai pajutote. Neverta muistytis ir protestuoti. O labiausiai stebina tai, kad tai nutinka visiems! Nepriklausomai nuo to, kokie jūs abu esate gražūs ir žavingi. Tačiau jei prisilietimas užtruks per ilgai, jis gali tapti nemaloniu!
„Alma littera: „Kai susiduri su sunkumais, puikiai gelbsti Rouzės Medouz išmintis".  

Kodėl mes susijaudiname, jei flirtuojantis asmuo mus paliečia?
Kodėl tai nutinka? Kodėl mes staiga (net jei tai nutinka tik akimirką) pajuntame seksualinį potraukį draugui, vien dėl paprasto netikėto prisilietimo? Nes, kaip žinia, viskas vyksta mūsų galvose. Mūsų protai yra užprogramuoti taip, kad žmogaus prisilietimas pažadina teigiamus jausmus.  
Prisilietimų poveikis itin stiprus. Mus net ima traukti vienas prie kito. Prisilietimo poveikis yra žymiai stipresnis nei mūsų regos, uoslės ar klausos pojūčiai. Apsvarstykime šią tezę.
Kodėl, jūsų manymu, žmonėms lengviau atsiverti besilinksminant? Ir kodėl taip lengva pabučiuoti kažką šokių aikštelėje, net jei tėra tik draugas? Ne, taip nutinka tikrai ne dėl išgertų alkoholinių gėrimų ir skambančios muzikos (nors ir jie suvaidina nedidelį vaidmenį). Iš tiesų, viskas yra žaismingų prisilietimų galioje. Mūsų lytėjimo pojūčiai yra tokie stiprūs (ypatingai kai tai yra susiję su lyčių trauka), jog jie nors akimirkai arba tol, kol vienas iš jūsų sugrįš į protą, įjungia visus kitus pojūčius.
Tad jei jūs tam tikru būdu tiesiog paliesite kitos lyties atstovą, jūs patrauksite jį kur kas labiau, nei tai jums pavyktų padaryti kitu būdu.
Dėl šiuolaikinės visuomenės ypatumų žmonių lytėjimo pojūtis pasidarė toks jautrus. Kai žmogus, kurį jūs laikėte „tiesiog draugu", netyčia paima jus už rankos - jums tai būna staigmena. Ar prisimenate paskutinį kartą, kai jūs atsidūrėte tokioje situacijoje, kurioje priešingos lyties atstovas flirtuodamas jus palietė? Jūs tikrai negalite pamiršti to asmens, ar ne? Tai, kad jūs galite prisiminti tą flirtuojantį asmenį taip lengvai, tiesiog parodo prisilietimo flirtuojant galią.

Lytėjimas - tai menas
Flirtavimas atsitiktinai liečiant tikrai neturi būti kito asmens grabaliojimas ir brutualus baksnojimas. Tai subtilus menas užsitęsusiu prisilietimu pritraukti asmenį arčiau jūsų. Tačiau ši flirtavimo forma nėra lengva ir ją taikant atsiranda šiokia tokia tikimybė, jog jus palaikys ištvirkusia ar palaida merga.
Kai kurie žmonės liečia kitus visą laiką, todėl šiuos signalus iššifruoti būna vis sunkiau. Tačiau jei jūs tiksliai žinote, kaip tai padaryti teisingai bei gebate savo atsitiktinius prisilietimus papildyti savo balso tonu ir kūno kalba, jūs ne tik perduosite savo žinutę, bet ir kaip mat sulauksite taip trokštamo atsako!

Kaip to išmokti?
Atvirai meilikaujantis flirtavimas gali atrodyti kvailas, tačiau jūs galite pasinaudoti kūno kalbos viliojimo paslaptimi ir sugundyti bet ką akimirksniu, jei jūs tiesiog žinosite kaip teisingu metu ir teisingai paliesti tą žmogų.
Perskaičiusios įžangą, jūs turbūt supratote, kaip galite pasinaudoti kūno kalba, jei norite ką nors suvilioti ir sukurti emocinį ryšį - tam tiesiog užteks pasinaudoti atviru meilikaujančiu flirtavimu.
Jei tikrai žinote, kaip kūno kalba pasiųsti teisingą signalą, jūs galite flirtuoti ir per akimirksnį sugundyti bet ką.
Čia pateiksime keturis patarimus, kurie padės jums išmokti flirtuoti taip, kad tinkamu metu flirtuodama palietusi kitos lyties atstovą, jūs imsite jam patikti.
Tai labai paprasta. Tiesiog įdėmiai stebėkite žmogaus, su kuriuos atėjote į pasimatymą, kūno kalbą.
Ar pradėjus atsitiktinai liesti, jūsų potencialus draugas linksta arčiau jūsų, ar atsisėda taip, kad jūsų kojos yra beveik susiglaudusios? 
Kai jūsų draugas palinksta į jus, kad pasikalbėtų su jumis iš kito stalo galo, ar jo rankos išsitiesia kiek toliau, nei būtina?
Jei esate prie baro ir pasislenkate link jo, kad praleistumėte kitus žmones, ar jūsų draugas uždeda rankas ant jūsų?
Jei dėl jūsų kūno kalbos viliojimo jūsų draugas švelniai murkia viduje, jis negali nieko padaryti, tik nesąmoningai bandyti siekti daugiau jūsų kūniškų kontaktų.
Jei matote, kad tai vyksta, patapšnokite sau per petį. Jums puikiai sekasi. Jei tai nepavyko, rečiau jį lieskite. 

Kaip dažnai naudoti kūno kalbą?
Lengva nesusivaldyti, kai atvirai ir meilikaujančiai žaidžiate. Tačiau nepersistenkite. Neleiskite, kad paprastas teigiamas atsakas į prisilietimą jus svajose nuskraidintų į glamonių jūrą.
Gali būti, kad atvirai ir meilikaujančiai, tačiau diskretiškai flirtuojate jūs abu, tačiau to nepripažįstate. Jei persistengsite, gali nutikti taip, kad viskas atsidurs slegiančioje, nepatogioje pusiaukelėje.
Vyrai, flirtuodami pirmąjį kartą, nepulkite trinti merginoms rankų. Merginos, niekada nežnaibykite vyruko, nes tai tiesiog erzinamai vaikiška. Pasimatymui besivystant, tiesiog pamėginkite peržengti vienas kito ribas ir šiek tiek priartėkite, vietoj to, kad dažniau glamonėtumėtės.
Pagal tai, kaip jūsų kompanionas atsakys jums, jūs žinosite, ar galite priartėti. Tad stebėkite ženklus ir diskretiškai flirtuokite su juo.

Akivaizdūs viliojančios kūno kalbos ženklai
Atvirai ir meilikaujančiai flirtuoti gali būti labai smagu ne tik jums. Vyrui, su kuriuo atėjote į pasimatymą, tai taip pat patiks! Tačiau kaip žinoti, ar jis taip pat kaip ir jūs puikiai leidžia laiką? Ką gi, yra keletas ženklų, kurių praleisti yra tiesiog neįmanoma. Jei vyrukui patinka dėmesys, tai tik laiko klausimas, kada jis taip pat pradės jus liesti. Tada jau jūs tikrai žinote, kad atsidūrėte reikiamoje vietoje.
Vis dar nerimaujate? Yra ir kitų ženklų, įskaitant ranką ant jūsų kelio, rankos ar peties, kuri ten išbūna kiek ilgiau, nei sekundę ar dvi, o tai yra tikrai daugiau, nei įprastas prisilietimas. Jei pašnekovas atsiduria visai šalia jūsų, nes jam reikia ką nors pasiimti iš už jūsų kabančio švarko ir tam jam „reikia" apglėbti jus - tai yra tikras ženklas. Pripažinkime, jei vyrukas nuspręs, kad jūs jam bjauri, jis tikrai suras geresnį būdą pasiekti tai, ko jam reikia, o ne apglėbs jus, ar ne?

Abipusiai viliojančios kūno kalbos žingsniai
Liesdama jį, stebėkite ar jis atkartoja jūsų judesius. Jei jūs pasilenkiate kalbėdama, ar ir jis pasilenkia link jūsų, ar linksta nuo jūsų? Jei paliečiate jo ranką, kaip į tai atsako jis?
Daugumos žmonių, kuriems patinka kitas asmuo, kūno kalba skleidžia tam tikrus ženklus, nors jie dar nedrįsta liesti jiems patikusio žmogaus. Ir nepasiduokite. Kai kuriems žmonėms tiesiog prastai sekasi flirtuoti. Tačiau jūs visada galite būti tikra, kad jam patinkate, jei matote, kad jis kreipia dėmesį į jus. Tad laukite abipusių žingsnių.
Net gi jei prireiks laiko, kad jūsų vaikinas, su kuriuo atėjote į pasimatymą, apšiltų, labai to norėdama, jūs galėsite padaryti keletą svarbių pakeitimų jo elgesyje. Jūs pradėsite atpažinti jo atvirai meilikaujantį flirtavimą, nepriklausomai nuo to, ar jis bus išreikštas lytėjimu, kūno kalba ar veiksmais.

Ir pabaigai
Viskas, ko reikia norint padaryti įspūdį vaikinui, su kuriuo atėjote į pasimatymą, tai tiesiog atsitiktinis prisilietimas, kuris yra iš anksto apgalvotas, suplanuotas bei atliktas gracingai ir subtiliai. Nepamirškite atidžiai stebėti abipusių ženklų ir pasistenkite, kad toliau įvykiai rutuliotųsi palaipsniui, žingsnis po žingsnio, ir jokiu būdu nė kartelio neperlenkite lazdos.
Flirtavimas atsitiktinai liečiant ir naudojantis viliojančia kūno kalba yra kaip kortų kaladės maišymas. Vilioti ir įtampą didinti reikia atsargiai. Iš kitos pusės, vienas klaidingas judesys ir viskas sugrius bei atrodys pigiai.
Tad planuokite savo atvirai meilikaujantį flirtavimą elegantiškai. Jūs labiau pasitikėtumėte savimi, jei galėtumėte nustatyti, ar tas lėtas brūkštelėjimas ranka per jūsų ranką yra atsakomasis judesys, ar tiesiog bandymas išstumti jus iš jo asmeninės erdvės.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (72)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (155)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (61)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (101)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (19)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.

Menas suteikti orgazmą pirštais, kurio subtilybes turi žinoti kiekvienas vyras (70)

Norite su mylimuoju išbandyti ką nors naujo ir pikantiško? Neišradinėkite dviračio, o paprašykite jo pamylėti jus savo rankomis. Gal jam tai labai patiks! O jei nepamiršite darbuotis ir savo rankomis, rytoj vyras norės tai pakartoti...

Eskorto mergina: aš - elitas, o jūs juodadarbiai (204)

Neseniai rašėme apie eskorto merginų sutenerio darbo kasdienybę, o šiandien galite viską sužinoti iš pirmų lūpų - pačios eskorto merginos. Idėja imti interviu iš tokios pikantiškos profesijos atstovės kilo dėl paprastos priežasties – per dažnai kalbame apie šią profesiją vienpusiškai.

Vyrų žodžiai, po kurių moterys atsisako sekso (20)

Jei kalbame apie tinkamą nuotaiką mylėtis, visos knygos nurodo, kad vyrai įsibėgėja greitai, o moterims laiko nusiteikti reikia kur kas daugiau.

Suteneris: elitinės eskorto merginos prieš seksą „laužosi" taip, lyg joms nemokėtų pinigų (37)

Tūkstančiai jaunų gražuolių kasdien svajoja apie lengvą ir turtingą gyvenimą, kuris aprašomas žurnaluose. Dalis jų tokias svajones ima pildyti tapdamos eskorto verslo dalimi.

Gyvenimas BE SEKSO: kokie pavojai laukia (88)

Po nepasisekusio romano arba užsitęsus idealaus partnerio paieškoms, mes galime tam tikrą laiką gyventi be sekso. Tokios pertraukos ne visada išgyvenamos skausmingai - gelbsti darbas, draugai arba tiesiog nesinori.

Niekam nelinkėčiau to, ką patyriau gyvendama su nuo sekso priklausoma kambarioke (154)

Pirmais metais universitete teko turėti kambario draugę, kuri turėjo priklausomybę. Kam? Seksui.

Intymi moters šukuosena lietuvių akimis: tokių vyrų atsakymų nesitikėjote! (156)

Lietuviai yra atsipalaidavę ir priekaištų dėl intymios šukuosenos nežarstantys meilužiai, atskleidė skaitytojų diskusija apie moterų intymios vietelės depiliaciją.

Atsargiai, neužkibk: populiariausi vyrų triukai įsitempti tave į lovą (42)

Egzistuoja greiti pasimatymai - „speed dating“, tačiau yra ir greitas gundymas, kurį vyrai pritaiko, atsižvelgdami į kiekvienos moters psichologiją.

Kokių JOS trūkumų vyrai nemato sekso metu? (48)

Kad ir kokia savimi pasitikinti būtų moteris, tačiau kai kurie įsikalbėti kūno trūkumai trukdo normaliai gyventi.

9 dalykai, kurie paverčia svajonių vyru (37)

Šiuolaikinės moterys galvoja, kad riteriškumas egzistuoja tik knygose ar filmuose. Bet tai netiesa. Net ir šiais laikais būna tikrų džentelmenų.