Kaip atpažinti alfonsą?

 (8)
Vyras nėra dosnus, neskuba jūsų vaišinti ir kandžiai atsiliepia apie turtinguosius? Tikėtina, kad susidūrėte su alfonsu.
Alfonsas iš moters kišenės gyvena be jokios sąžinės graužaties.
Alfonsas iš moters kišenės gyvena be jokios sąžinės graužaties.
© Shutterstock nuotr.

Krizė paplonino ne tik pinigines, bet ir apnuogino mūsų (ne)gebėjimus. Dirbti. Mąstyti. Kurti. Suktis. Taip, taip, suktis – ypač. Pastaruoju metu padaugėjo vyriškių, kurie mielai renkasi gyvenimą moters sąskaita. Specialistai mano, kad viena pagrindinių priežasčių, kodėl atsirado tiek daug alfonsų, yra susijusi su tuo, jog moterys pačios sukuria palankias sąlygas jiems veistis kaip tarakonams.

Pirma, moterys tapo lygios su vyrais. Bent jau įsivaizduoja, jog taip yra. Turiu omeny, ekonominę nepriklausomybę. Kalta emancipacija. Ilgą laiką buvusios užspaustos, priklausomos nuo vyro malonės (kur aš dingsiu žiemą basa ir dar su keliais vaikais?), jos ėmė veržtis į darbą, į vyrų iki šiol užimtas pozicijas. Kartais netgi uždirba už juos daugiau! Vyras trenkia (trenkdavo) kumščiu į stalą, rėkdamas: „Tylėk, boba, neaiškink, kieno vežime sėdi, to ir muziką giedi“. Dabar jau ir moteris gali trenkti ne tik kočėlu, bet ir tuo pačiu kumščiu bei įrodinėti, kad ir ji sugeba nudobti bei parvilkti mamutą namo.

Antra, jos ne tik uždirba pinigus, bet ir imasi vyriškų darbų: taiso automobilius, stumdo baldus, kala vinis, kabina paveikslus. Vyrai pasijuto nereikalingi ir išstumti iš moterų gyvenimo. Kur pasireikšti jų riteriškumui? Kuo galima pagelbėti tai silpnajai lyčiai, jei ji visur vaizduoja esanti didvyrė?

Trečia, net ir intymiajame gyvenime moterys nebesielgia taip, kad jas turėtų užkariauti, jų siekti, dėl jų vyras atliktų kažkokius žygdarbius. Jos pačios imasi iniciatyvos, o jei vyro nėra, nedaro tragedijos: juk yra vibratoriai, magiški piršteliai ir – pagaliau! – kiti vyrai. Moteriai nieko nereiškia elgtis agresyviai, įžūliai ir nevienareikšmiai leisti vyrui suprasti, kad ji mielai su juo praleistų naktį.

Užtat nenuostabu, kad atsiranda tokių vyrų, kurie galvoja: jei moteris uždirba neblogus pinigus, kodėl gi nepagyventi jos sąskaita?

Kai kurioms pasiturinčioms moterims, kaip keista bebūtų, netgi patinka alfonsai. Juk jie kaip sarginiai, ištikimi šuniukai: nereikalauja jokių kitų investicijų, tik finansinių. Užtat niekas negadina nervų, nekelia namie skandalų (neloja) ir nieko nereikalauja. Toks vyras bus paklusnus ir pavaldus iki šleikštumo, nes žino, kad jis nuo moters materialiai priklauso.

Tačiau ar tokias moteris galima vadinti moterimis? Gamta sukūrė vyrą ir moterį - dvi priešingas būtybes, kurios neturi būti viena į kitą panašios. Ta emancipacija iškreipė natūralius, prigimtinius žmonių santykius.

O jei taip ir toliau visas pasaulis riedės, alfonsų tik daugės. Kaip juos atpažinti?

Stebėkite vyrą. Alfonsas bendraudamas mažai pasakos apie save, tačiau tuo pat metu išsiaiškins visas moters gyvenimo smulkmenas, ypač domėsis moters darboviete, turimu turtu. Taip pat įtartinai žiūrėkite į vyrą, jei šis nedovanoja jums gėlių, dovanų ir visiškai nėra linkęs leisti pinigų savo moteriai.

Pavyzdžiui, tokiam vyrui įprasta pamiršti piniginę namuose prieš pasimatymą. Dar vienas alfonsų požymis – dažnai skųstis gyvenimu, savo finansine padėtimi, savo nesėkmėmis ieškant darbo.

Jeigu vis dėlto moteris sąmoningai renkasi vyrą alfonsą, jai reikia būti pasiruošusiai tam, kad šio meilė ir atsidavimas pasibaigs kartu su moters pinigais. Apie jokius tikrus jausmus čia kalbėti neverta! Padorus vyras, kuris geba iš tiesų mylėti ir gerbti moterį, niekada neleis, kad moteris susimokėtų restorane, jau nekalbant apie tai, kad galėtų gyventi jos sąskaita.

Pasiturinčiai moteriai vertėtų rinktis vyrą iš savo aplinkos. Tokį vyrą, kuris uždirbs ne mažiau nei ji.  Nuo senų laikų buvo manoma, jog vyras yra atsakingas už grobį, vyras turi aprūpinti moterį. Norėdamos nepakliūti ant alfonso kabliuko, įdėmiai stebėkite vyrus ir juos vertinkite, ypač per pirmuosius pasimatymus.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (17)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?