Kaip atpažinti alfonsą?

 (8)
Vyras nėra dosnus, neskuba jūsų vaišinti ir kandžiai atsiliepia apie turtinguosius? Tikėtina, kad susidūrėte su alfonsu.
Alfonsas iš moters kišenės gyvena be jokios sąžinės graužaties.
© Shutterstock nuotr.

Krizė paplonino ne tik pinigines, bet ir apnuogino mūsų (ne)gebėjimus. Dirbti. Mąstyti. Kurti. Suktis. Taip, taip, suktis – ypač. Pastaruoju metu padaugėjo vyriškių, kurie mielai renkasi gyvenimą moters sąskaita. Specialistai mano, kad viena pagrindinių priežasčių, kodėl atsirado tiek daug alfonsų, yra susijusi su tuo, jog moterys pačios sukuria palankias sąlygas jiems veistis kaip tarakonams.

Pirma, moterys tapo lygios su vyrais. Bent jau įsivaizduoja, jog taip yra. Turiu omeny, ekonominę nepriklausomybę. Kalta emancipacija. Ilgą laiką buvusios užspaustos, priklausomos nuo vyro malonės (kur aš dingsiu žiemą basa ir dar su keliais vaikais?), jos ėmė veržtis į darbą, į vyrų iki šiol užimtas pozicijas. Kartais netgi uždirba už juos daugiau! Vyras trenkia (trenkdavo) kumščiu į stalą, rėkdamas: „Tylėk, boba, neaiškink, kieno vežime sėdi, to ir muziką giedi“. Dabar jau ir moteris gali trenkti ne tik kočėlu, bet ir tuo pačiu kumščiu bei įrodinėti, kad ir ji sugeba nudobti bei parvilkti mamutą namo.

Antra, jos ne tik uždirba pinigus, bet ir imasi vyriškų darbų: taiso automobilius, stumdo baldus, kala vinis, kabina paveikslus. Vyrai pasijuto nereikalingi ir išstumti iš moterų gyvenimo. Kur pasireikšti jų riteriškumui? Kuo galima pagelbėti tai silpnajai lyčiai, jei ji visur vaizduoja esanti didvyrė?

Trečia, net ir intymiajame gyvenime moterys nebesielgia taip, kad jas turėtų užkariauti, jų siekti, dėl jų vyras atliktų kažkokius žygdarbius. Jos pačios imasi iniciatyvos, o jei vyro nėra, nedaro tragedijos: juk yra vibratoriai, magiški piršteliai ir – pagaliau! – kiti vyrai. Moteriai nieko nereiškia elgtis agresyviai, įžūliai ir nevienareikšmiai leisti vyrui suprasti, kad ji mielai su juo praleistų naktį.

Užtat nenuostabu, kad atsiranda tokių vyrų, kurie galvoja: jei moteris uždirba neblogus pinigus, kodėl gi nepagyventi jos sąskaita?

Kai kurioms pasiturinčioms moterims, kaip keista bebūtų, netgi patinka alfonsai. Juk jie kaip sarginiai, ištikimi šuniukai: nereikalauja jokių kitų investicijų, tik finansinių. Užtat niekas negadina nervų, nekelia namie skandalų (neloja) ir nieko nereikalauja. Toks vyras bus paklusnus ir pavaldus iki šleikštumo, nes žino, kad jis nuo moters materialiai priklauso.

Tačiau ar tokias moteris galima vadinti moterimis? Gamta sukūrė vyrą ir moterį - dvi priešingas būtybes, kurios neturi būti viena į kitą panašios. Ta emancipacija iškreipė natūralius, prigimtinius žmonių santykius.

O jei taip ir toliau visas pasaulis riedės, alfonsų tik daugės. Kaip juos atpažinti?

Stebėkite vyrą. Alfonsas bendraudamas mažai pasakos apie save, tačiau tuo pat metu išsiaiškins visas moters gyvenimo smulkmenas, ypač domėsis moters darboviete, turimu turtu. Taip pat įtartinai žiūrėkite į vyrą, jei šis nedovanoja jums gėlių, dovanų ir visiškai nėra linkęs leisti pinigų savo moteriai.

Pavyzdžiui, tokiam vyrui įprasta pamiršti piniginę namuose prieš pasimatymą. Dar vienas alfonsų požymis – dažnai skųstis gyvenimu, savo finansine padėtimi, savo nesėkmėmis ieškant darbo.

Jeigu vis dėlto moteris sąmoningai renkasi vyrą alfonsą, jai reikia būti pasiruošusiai tam, kad šio meilė ir atsidavimas pasibaigs kartu su moters pinigais. Apie jokius tikrus jausmus čia kalbėti neverta! Padorus vyras, kuris geba iš tiesų mylėti ir gerbti moterį, niekada neleis, kad moteris susimokėtų restorane, jau nekalbant apie tai, kad galėtų gyventi jos sąskaita.

Pasiturinčiai moteriai vertėtų rinktis vyrą iš savo aplinkos. Tokį vyrą, kuris uždirbs ne mažiau nei ji.  Nuo senų laikų buvo manoma, jog vyras yra atsakingas už grobį, vyras turi aprūpinti moterį. Norėdamos nepakliūti ant alfonso kabliuko, įdėmiai stebėkite vyrus ir juos vertinkite, ypač per pirmuosius pasimatymus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.