Ką žinoti prieš užmezgant tarnybinį romaną?

 (17)
Darbe šiais laikais žmones praleidžia tiek daug laiko, kad tikėtina, jog čia susiras ir gyvenimo partnerį...
<span style="margin-bottom: 0cm;">Ką žinoti prieš užmezgant tarnybinį romaną?</span>
© Shutterstock nuotr.

Ir nors įsimylėti yra puiku, tačiau jūsų santykių slėpimas ar nuolat kylantis klausimas „ar turėčiau prisipažinti?", gali slopinti patį procesą. Jei bandote nuspręsti, tęsti tai ar pabaigti, pažvelkite į informaciją karjeros klausimais pateikiančio internetinio portalo vault.com atliktą apklausą apie tarnybinius romanus. Ką iš tiesų žmonės galvoja apie santykius, užsimezgusius darbe? Štai ką jums reikia žinoti prieš apsisprendžiant:

Dauguma tai patyrė. Penkiasdešimt devyni procentai žmonių buvo užmezgę darbinį romaną. Svarbiausia, būkite tikra dėl jūsų bendradarbio intencijų, nes vyrai yra linkę į trumpus meilės romanus, o moterys dažniausiai su bendradarbiu užmegzdavo rimtus tarpusavio santykius.

Pagrindinė darbinių romanų nesusiklostymo priežastis - skirtingos užimamos pareigos. Geriau jau nesvajokite pasikirkinti su įmonės vadovu arba (Dieve, padėk) su jūsų praktikantu. Kita populiari priežastis, gadinanti reikalus - darbas tame pačiame departamente arba darbas su tuo pačiu projektu. Ir tai gana logiška, juk jokios aplinkybės nepadės jums lengvai išsisukti, jei darbinis romanas nenusiseks.

Tai, kad esate bendradarbiai, rimtiems santykiams neturėtų trukdyti. Apie 60 procentų apklaustųjų žmonių pasakė, kad jie niekada nevengė romano vien todėl, kad jis vyksta darbovietėje.

Beveik trečdalis žmonių turi „darbinį sutuoktinį". Ne, jie nesimyli su šiuo asmeniu, jie tiesiog praleidžia tiek daug laiko kartu, tarsi būtų susituokę.

Ketvirtadalis apklaustųjų žmonių buvo užmezgę romaną su pavaldiniu. Tuo tarpu, tik 18 procentų žmonių susitikinėjo su vadovu.

Seksas darbovietėje? Hmmm... 33 procentai žmonių, turėjusių darbinį romaną, mylėjosi darbo vietoje. Ir tik menki 4 procentai tai darantys buvo užklupti (mes tikrai nieko nenorime tuo pasakyti).

Jūsų bendradarbiams tai nerūpi. Netgi 70 procentų apklaustųjų žmonių atsakė, kad jų darbinis romanas nepaveikė jų santykių su kolegomis. Taip pat mažiau nei 40 procentų žmonių jautėsi nepatogiai dėl jų bendradarbių santykių ar mane, kad kuris nors jų sulaukė paaukštinimo savo mylimojo dėka.

Jūs tikriausiai dėl to nesigailėsite. Išsiskyrimai gali būti bjaurūs, ypatingai dėl to, kad jums tenka matyti jūsų buvusįjį nuo 8 iki 17 valandos, nuo pirmadienio iki penktadienio, tačiau 63 procentai žmonių, kurie buvo užmezgę darbinį romaną, sakė, kad jie tai ir vėl pakartotų.

Kuriose srityse dirbant didžiausia tikimybė užmegzti tarnybinį romaną? Internetinis portalas vault.com įvardino penkias darbo sritis, kuriose yra daugiausia darbinių romanų, ir penkias darbo sritis, kuriose šių romanų yra mažiausia. Taigi, jei jūs dirbate su leidyba, reklama, rinkodara, nekilnojamu turtu, žmonių ištekliais - jūsų darbovietė tiesiog sutverta meilei. Tuo tarpu dirbant su grafika ir dizainu, mada, žemės ūkiu ir maistu, transportu ir logistika ar apskaita, meilės intrigų vargu ar galima tikėtis.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (17)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?