Ką žinoti prieš užmezgant tarnybinį romaną?

 (17)
Darbe šiais laikais žmones praleidžia tiek daug laiko, kad tikėtina, jog čia susiras ir gyvenimo partnerį...
© Shutterstock nuotr.

Ir nors įsimylėti yra puiku, tačiau jūsų santykių slėpimas ar nuolat kylantis klausimas „ar turėčiau prisipažinti?", gali slopinti patį procesą. Jei bandote nuspręsti, tęsti tai ar pabaigti, pažvelkite į informaciją karjeros klausimais pateikiančio internetinio portalo vault.com atliktą apklausą apie tarnybinius romanus. Ką iš tiesų žmonės galvoja apie santykius, užsimezgusius darbe? Štai ką jums reikia žinoti prieš apsisprendžiant:

Dauguma tai patyrė. Penkiasdešimt devyni procentai žmonių buvo užmezgę darbinį romaną. Svarbiausia, būkite tikra dėl jūsų bendradarbio intencijų, nes vyrai yra linkę į trumpus meilės romanus, o moterys dažniausiai su bendradarbiu užmegzdavo rimtus tarpusavio santykius.

Pagrindinė darbinių romanų nesusiklostymo priežastis - skirtingos užimamos pareigos. Geriau jau nesvajokite pasikirkinti su įmonės vadovu arba (Dieve, padėk) su jūsų praktikantu. Kita populiari priežastis, gadinanti reikalus - darbas tame pačiame departamente arba darbas su tuo pačiu projektu. Ir tai gana logiška, juk jokios aplinkybės nepadės jums lengvai išsisukti, jei darbinis romanas nenusiseks.

Tai, kad esate bendradarbiai, rimtiems santykiams neturėtų trukdyti. Apie 60 procentų apklaustųjų žmonių pasakė, kad jie niekada nevengė romano vien todėl, kad jis vyksta darbovietėje.

Beveik trečdalis žmonių turi „darbinį sutuoktinį". Ne, jie nesimyli su šiuo asmeniu, jie tiesiog praleidžia tiek daug laiko kartu, tarsi būtų susituokę.

Ketvirtadalis apklaustųjų žmonių buvo užmezgę romaną su pavaldiniu. Tuo tarpu, tik 18 procentų žmonių susitikinėjo su vadovu.

Seksas darbovietėje? Hmmm... 33 procentai žmonių, turėjusių darbinį romaną, mylėjosi darbo vietoje. Ir tik menki 4 procentai tai darantys buvo užklupti (mes tikrai nieko nenorime tuo pasakyti).

Jūsų bendradarbiams tai nerūpi. Netgi 70 procentų apklaustųjų žmonių atsakė, kad jų darbinis romanas nepaveikė jų santykių su kolegomis. Taip pat mažiau nei 40 procentų žmonių jautėsi nepatogiai dėl jų bendradarbių santykių ar mane, kad kuris nors jų sulaukė paaukštinimo savo mylimojo dėka.

Jūs tikriausiai dėl to nesigailėsite. Išsiskyrimai gali būti bjaurūs, ypatingai dėl to, kad jums tenka matyti jūsų buvusįjį nuo 8 iki 17 valandos, nuo pirmadienio iki penktadienio, tačiau 63 procentai žmonių, kurie buvo užmezgę darbinį romaną, sakė, kad jie tai ir vėl pakartotų.

Kuriose srityse dirbant didžiausia tikimybė užmegzti tarnybinį romaną? Internetinis portalas vault.com įvardino penkias darbo sritis, kuriose yra daugiausia darbinių romanų, ir penkias darbo sritis, kuriose šių romanų yra mažiausia. Taigi, jei jūs dirbate su leidyba, reklama, rinkodara, nekilnojamu turtu, žmonių ištekliais - jūsų darbovietė tiesiog sutverta meilei. Tuo tarpu dirbant su grafika ir dizainu, mada, žemės ūkiu ir maistu, transportu ir logistika ar apskaita, meilės intrigų vargu ar galima tikėtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (198)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.