Ką vyrai linkę atleisti moterims?

 (26)
Nors sakoma, kai myli atleidi viską, tačiau vyrai turi labiausiai juos erzinančių moteriškų dalykų sąrašėlį...
Vyrui ne itin patinka, kai moteris nesugeba susiruošti laiku į svečius.
Vyrui ne itin patinka, kai moteris nesugeba susiruošti laiku į svečius.
© Shutterstock nuotr.

Net kai moteris susigrūda pusę pyrago prieš PMS ar gali sukelti uraganą namuose dėl ne taip padėto lygintuvo („Neužvyniojai laido ant rankenos?!"), vyras dažnai nudelbia akis. Jis įsisąmonino - nėra ko pulti su šakute prieš traukinį. Su daugeliu dalyku tereikia susitaikyti, nes „tokios jau tos moterys".
Sėdi kaip šuniukas uodegą pabrukęs ir kantriai laukia, kol, tarkim, moteris išsiruoš į svečius. Net jei pradės ruoštis prieš tris valandas, jai vis tiek pristigs laiko. O jei kalbėčiau apie moterų išlaidumą... Nors vyrai išlaidesni ne mažiau.
Taigi, pažiūrėkime, su kokiomis moters savybėmis vyrai gali susitaikyti, o kurias reikėtų gludinti, kad nekiltų namuose dūmų.

Prastai gamina
Mūsų laikais greičiausiai jau nebegalioja taisyklė "kelias į vyro širdį eina per skrandį". Nemažai vyrų patys ruošia valgį ir tai daro su didžiule aistra. Ir dar puikiai!
Be to, prekybos centrai pilnį gaminių - nuo blynelių iki marinuotų kepsnių, tad vaidinti superultramegašeimininkės nebereikia, tai nebėra privalumas. Tačiau savo nemokšiškumą virtuvėje turėtumėte kažkuo kompensuoti, tuo didžiuotis ir neįsivaryti komplekso, kad virtuvėje esate didelė bėda. Galbūt jūs puikiai mezgate, džiuginate šeimą rankdarbiais.

Išleidžia daug pinigų
Jei pirkimo priepuoliai yra ne nuolatinis moters gyvenimo būdas, tai vyras gali atleisti. Tačiau jei nemokate elgtis su pinigais, o pusę atlyginimo paliekate už batus, tai... Dažnai taip elgiasi moterys, kompensuodamos meilės ir dėmesio trūkumą. Kas nors suerzino, bloga nuotaika, ir eina apsipirkti. Jos panašios į tas, kurios stresuodamos lenda į šaldytuvą. Pirkinių manija veikia, bet kai tampa yda, sunku ją priimti kaip normą.
Jei esate išlaidi, neatsižvelgiate į šeimą, greitai sugriausite santykius su vyru. Nebent vyras daug uždirba ir taip pat mėgsta išlaidauti. Tada kitose gyvenimo srityse stenkitės būti gerutė mergaitė.

Dėmesį skiria draugėms
Ne tik draugėms, bet ir televizoriui, naršymui po internetą. Vyras gali justi dėmesio stygių, tačiau ir pats prasimanyti veiklos, tarkim, susitikti su draugais žaisti biliardą. Jūsų pomėgiai, laisvalaikis (šokiai, sportas) neturėtų virsti priežastimi priekaištams.
Bet jei tenkinate tik savo poreikius (žiūrite serialus, pliurpiate su draugėmis), o su vyru elgiatės lyg su baldu, nekreipiate į jį dėmesio, toks požiūris gali atsigręžti prieš jus pačią.

Ilga ruoša į svečius
Taip, vyrą ši savybė labai erzina. Bent jau santykių pradžioje, ypač, kai vėluojate, o jūsų mintys vis dar skraidžioja lygmenyje „Ar tik nereikėtų persiauti batelių?". Bet turiu jus nuraminti - paskui ta moters savybė vyrui ima netgi patikti, atrodyti žavi.

Kankina dietomis visą šeimą
Negana to, jog moteris pareiškia nuo šiol sėdanti ant dietos, tai dar nusprendžia, kad ir šeimą maitins žolėmis, kad nekiltų pagundų susikratyti kotletuką vieną kitą.
Išeitis vyrui - jis gali pasigaminti valgyti arba vakarieniauti mieste. Tačiau galima įžiūrėti naudą - juk dietologai tik patvirtins, kad lengva vakarienė yra labai geras sprendimas.
Be to, patenkinta savimi moteris - dovana kiekvienam vyrui. Taigi jis neturėtų labai bambėti prieš šitą jūsų iniciatyvą.

Beviltiška namų tvarkytoja
Nors dabar indaplovės, skalbyklės ir dulkių siurbliai palengvina buitį, tačiau vis tiek tą darbą turi kažkas atlikti. Vyrams nėra taip svarbi dulkė ant palangės, labiau pati tvarka namuose. Be to, gyvendami poroje žmonės drauge tvarko namus, nėra jokių pareigybinių instrukcijų, kad moteris PRIVALO tai daryti.

Kvailelė pagal aplinkybes
Nors vyrai sako nemėgstantys stiprių ir protingų, tačiau ir apsikvailinusios joms nėra malonus dalykas, ypač dar liudininkų akivaizdoje. Koks vyras pakęs kito vyro komentarą, kad pasiėmė kvailelę į žmonas?
Aišku, jei Tokijas jums atrodys esantis Kinijos sostinė, žavesio vyrui sukelsite mažai, bet geriausia prisipažinti, kad esate silpna geografė arba iš to pasijuokti. Tačiau tikrai netikiu, kad yra moterų, vertų „Klausimėlio" eterio, neskiriančių omleto nuo Hamleto.
O vyras tikrai supras, jei jūs prastai orientuositės svetimame mieste, tikrai nesmerks, jei nesate skaičiusi nė vienos fantastinės knygos ar nežinote jenos kurso. Tos žinios poros santykiams, jų kokybei neduoda jokios naudos.

Perpasakoja draugėms
Žinoma, nemalonu, jei atėjusi į svečius draugė paklaus: „Na, Žilvinai, kaip dabar jūsų santykiai po ano barnio? Susitaikėte ir išsiaiškinote?" Vyrui nepatinka, kai šeimos detales žino treti asmenys. Jis ir pats, jei kalbasi su draugais, tik abstrakčiai pasakoja (jei išvis pasakoja), o moteris visą informaciją perduoda su smulkmenomis. Jai dalintis žiniomis yra norma.
Netgi jei vyras žino, kad su draugėmis apkalbate santykius, kažin ar jis imsis kažkokių priemonių. Jis tik gali paprašyti ir pasakyti, kad jam nemalonu, jei skalbinius skalbiate viešai. Vertėtų susimąstyti, kas būtų, jei įsivaizduotumėte savo vyrą draugams pasakojantį apie jus visokias smulkmenas?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (16)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.