Ką reiškia, kai jis kalba apie kitas?

 (17)
Jums patinkantis vaikinas laikas nuo laiko prabyla apie kitas merginas? Tai gali būti ir geras, ir blogas ženklas.
Manau, kad yra daug įdomesnių užsiėmimų, negu su draugu aptarinėti jo „karštas“ drauges Facebooke.
© Shutterstock nuotr.

Sulaukiau skaitytojos Redos laiško (gal vis dėlto man reikėtų tapti psichologe arba bandyti konkuruoti su Raudonuoju puslapiu...):
Sveikos braškės (na taip, gal laiškas buvo adresuotas mums visoms, bet kas pirmesnis, tas ir atsakinėja), kadangi savo draugėms dėl to jau išūžiau galvas, o man tinkamo atsakymo taip ir negavau, galvoju jūsų nuomonės paklausiu. Turiu gerą draugą, su kuriuo mes kartu praleidžiame daug laiko. Neseniai jis man pradėjo pasakotis apie kitas merginas. Kaip tai suprasti?

Sveika Reda,

kažkodėl man kyla įtarimas, jog tas vaikinas tau daug daugiau negu draugas - kodėl tada išgyventum? Tai va, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ar jūsų santykiai - tikrai tik platoniška draugystė. O gal jis tau patinka daug rimčiau? Jeigu taip, manau, reikėtų apie tai jam pasakyti (visuose siaubo filmuose, kuriuos išdrįsau pasižiūrėti, kas nors ką nors nužudo todėl, kad vienas iš herojų nežinojo, jog „draugauja" su kitu).
Kadangi nežinau visų aplinkybių, bandysiu nubrėžti keletą teorijų:
1) Jis TIKRAI jaučia, kad esi jam artima, žodžiu, BFF - best friend forever. Turėtum didžiuotis tuo, kad esi priimta į gaują ir gali stebėti džiunglių gyvenimą iš arčiau.
2) Jeigu tu jam patinki, o tu nenusiimi pokerface'o (suprask, išlaikai šaltą veidą ir nerodai nė menkiausios emocijos, kuri peržengtų draugystės ribas) galbūt jis nori išprovokuoti kokias nors reakcijas iš tavo pusės: pavydą, nusivylimą, nuostabą...
3) Vyrai taip jau sutverti, kad mėgautųsi gyvenimu. O didžiąją dalį to mėgavimosi sudaro seksas. Ir jie padarys viską, kad sekso būtų daug. Jeigu jis tikėtųsi tave įsiversti į lovą, apie kitas merginas tau nepasakotų - juk yra daug romantiškesnių užsiėmimų, ar ne?
4) Jeigu jis priklauso vyrų kategorijai „aš - vaikščiojanti merginų enciklopedija. Galiu papasakoti, kas geresnio kas antros tarpukojyje", tai tikriausiai jis taikosi į tokias paukštytes, kurioms svarbu tai, kad vaikinas yra populiarus. Joms knieti suvilioti donžuaną ir „atvesti jį į tikrąjį kelią". Bet nemanau, kad tu viena iš tų...
5) Galbūt tu jam kažkada trumpai ir aiškiai pasakei, kad jūs - tik draugai? Vaikinas galvoja, kad neturi su tavimi jokių šansų. O jeigu ir mąsto kitaip, tai jo būdas sužavėti tave gan keistas. Judviejų ateitis man keltų rūpesčių...
6) Beje, viskas priklauso nuo to KĄ jis kalba apie kitas merginas. Ar jis nenustoja seilėtis dėl konkrečios merginos ir yra virtęs vaikščiojančiu jos bloggu. O galbūt jis tik gatvėje nužiūrėjo kokią pupą ir mestelėjo trumpą: „Šita nebloga" - kas reikštų tik tai, kad pavasaris ir kad tavo draugas nemiręs.
7) Jeigu jis jaustų, kad tu jam neabejinga, manau, apie kitas nekalbėtų - juk vien iš draugiškumo nenorėtų tavęs skaudinti, ar ne?
IŠVADOS: Apie ką aš čia. Jau Teodora turi kažkokį draugelį Luką. Man ta jų draugystė kažkokia iškrypus... Man asmeniškai atrodo, kad jei vyrai kalba APIE merginas, vadinasi, jie kažką rezga. Jeigu vyrai kalba SU merginomis, vadinasi, nieko nerodo per teliką. Išsiaiškinkite, ką vienas kitam reiškiate, o kitu atveju, manau, nesunkiai surasi draugą, kurio pokalbių temos tau bus įdomesnės.

Sėkmės!

Muah muah kuci-puci,

Vika

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (14)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (89)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (184)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (225)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.