Ką reiškia, kai jis kalba apie kitas?

 (17)
Jums patinkantis vaikinas laikas nuo laiko prabyla apie kitas merginas? Tai gali būti ir geras, ir blogas ženklas.
Manau, kad yra daug įdomesnių užsiėmimų, negu su draugu aptarinėti jo „karštas“ drauges Facebooke.
Manau, kad yra daug įdomesnių užsiėmimų, negu su draugu aptarinėti jo „karštas“ drauges Facebooke.
© Shutterstock nuotr.

Sulaukiau skaitytojos Redos laiško (gal vis dėlto man reikėtų tapti psichologe arba bandyti konkuruoti su Raudonuoju puslapiu...):
Sveikos braškės (na taip, gal laiškas buvo adresuotas mums visoms, bet kas pirmesnis, tas ir atsakinėja), kadangi savo draugėms dėl to jau išūžiau galvas, o man tinkamo atsakymo taip ir negavau, galvoju jūsų nuomonės paklausiu. Turiu gerą draugą, su kuriuo mes kartu praleidžiame daug laiko. Neseniai jis man pradėjo pasakotis apie kitas merginas. Kaip tai suprasti?

Sveika Reda,

kažkodėl man kyla įtarimas, jog tas vaikinas tau daug daugiau negu draugas - kodėl tada išgyventum? Tai va, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ar jūsų santykiai - tikrai tik platoniška draugystė. O gal jis tau patinka daug rimčiau? Jeigu taip, manau, reikėtų apie tai jam pasakyti (visuose siaubo filmuose, kuriuos išdrįsau pasižiūrėti, kas nors ką nors nužudo todėl, kad vienas iš herojų nežinojo, jog „draugauja" su kitu).
Kadangi nežinau visų aplinkybių, bandysiu nubrėžti keletą teorijų:
1) Jis TIKRAI jaučia, kad esi jam artima, žodžiu, BFF - best friend forever. Turėtum didžiuotis tuo, kad esi priimta į gaują ir gali stebėti džiunglių gyvenimą iš arčiau.
2) Jeigu tu jam patinki, o tu nenusiimi pokerface'o (suprask, išlaikai šaltą veidą ir nerodai nė menkiausios emocijos, kuri peržengtų draugystės ribas) galbūt jis nori išprovokuoti kokias nors reakcijas iš tavo pusės: pavydą, nusivylimą, nuostabą...
3) Vyrai taip jau sutverti, kad mėgautųsi gyvenimu. O didžiąją dalį to mėgavimosi sudaro seksas. Ir jie padarys viską, kad sekso būtų daug. Jeigu jis tikėtųsi tave įsiversti į lovą, apie kitas merginas tau nepasakotų - juk yra daug romantiškesnių užsiėmimų, ar ne?
4) Jeigu jis priklauso vyrų kategorijai „aš - vaikščiojanti merginų enciklopedija. Galiu papasakoti, kas geresnio kas antros tarpukojyje", tai tikriausiai jis taikosi į tokias paukštytes, kurioms svarbu tai, kad vaikinas yra populiarus. Joms knieti suvilioti donžuaną ir „atvesti jį į tikrąjį kelią". Bet nemanau, kad tu viena iš tų...
5) Galbūt tu jam kažkada trumpai ir aiškiai pasakei, kad jūs - tik draugai? Vaikinas galvoja, kad neturi su tavimi jokių šansų. O jeigu ir mąsto kitaip, tai jo būdas sužavėti tave gan keistas. Judviejų ateitis man keltų rūpesčių...
6) Beje, viskas priklauso nuo to KĄ jis kalba apie kitas merginas. Ar jis nenustoja seilėtis dėl konkrečios merginos ir yra virtęs vaikščiojančiu jos bloggu. O galbūt jis tik gatvėje nužiūrėjo kokią pupą ir mestelėjo trumpą: „Šita nebloga" - kas reikštų tik tai, kad pavasaris ir kad tavo draugas nemiręs.
7) Jeigu jis jaustų, kad tu jam neabejinga, manau, apie kitas nekalbėtų - juk vien iš draugiškumo nenorėtų tavęs skaudinti, ar ne?
IŠVADOS: Apie ką aš čia. Jau Teodora turi kažkokį draugelį Luką. Man ta jų draugystė kažkokia iškrypus... Man asmeniškai atrodo, kad jei vyrai kalba APIE merginas, vadinasi, jie kažką rezga. Jeigu vyrai kalba SU merginomis, vadinasi, nieko nerodo per teliką. Išsiaiškinkite, ką vienas kitam reiškiate, o kitu atveju, manau, nesunkiai surasi draugą, kurio pokalbių temos tau bus įdomesnės.

Sėkmės!

Muah muah kuci-puci,

Vika

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.