Ką išduoda jo mėgiamiausia sekso poza?

 (44)
Žinote, kaip sakoma, pagal marškinius sutinka, pagal jų nuvilkimą išlydi - juk kartais išvadas padaryti visai nesunku.
Jeigu jam patinka misionieriaus poza, didelė tikimybė, jog šis vaikinas visur mėgsta žaisti pagal taisykles.
Jeigu jam patinka misionieriaus poza, didelė tikimybė, jog šis vaikinas visur mėgsta žaisti pagal taisykles.
© Shutterstock nuotr.

Jeigu jau apie jūsų ryšį galima spręsti iš to, kokia poza judu miegate ar jūsų partnerio jautriausias vietas nustatyti vadovaujantis astrologija, manau, jog ir į jo seksualinius įpročius nevertėtų numoti ranka. Tai ką apie jį sako jo dažniausiai praktikuojama sekso poza:

Ponas Šuniukas: Jam tai patinka daryti iš galinio kiemo pusės? Kodėl? Jis - užpakaliuko vyras. Jam nesvarbu, koks jūsų miegamojo interjeras, jam gražiausias vaizdas - jūsų minkštoji dalis. Seksui keturiomis, o ne misionieriaus pozai pirmenybę teikiantis vyras greičiausiai nėra metroseksualas. Jis neskuta savo intymių vietų ir kartais mylėdamasis pamiršta nusimauti kojines? Na ir kas, užtat toks vyras jus (pa)mylės iki pačių sielos gelmių!
: Jis pasiruošęs viskam, ir nesvarbu, kas tai - stovyklavimas ar supimasis ant šviestuvo.
PRIEŠ: Jis nenustos kalbėti apie jūsų užpakalį. Ir jeigu pareikšite, kad sekso metu jums labiau prie širdies akių kontaktas, pamanys, jog ne juokais kvanktelėjote.

Ponas Misionierius: Jis dirba miestui, rajonui, jis dirba Lietuvai! Dieną jis vilki kostiumą, kaklaraištį ir porą blizgančių batų. Savaitgaliais jis žaidžia golfą arba šachmatais. Vienąkart jis gavo baudą už tai, kad neprisisegė automobilio saugos diržų. Tai buvo vienintelis kartas, kai jis pažeidė įstatymą. Savo nekaltybę jis prarado 19-kos, tuomet pirmąkart pavartojo alkoholio ir girtas buvo užsiundytas ant dar girtesnės kursiokės. Jam patinka taisyklės.
: Jis nori tau žiūrėti į akis ir mylėtis su tavimi tuo pačiu metu.
PRIEŠ: Jis nori tau žiūrėti į akis ir mylėtis su tavimi tuo pačiu metu.

Ponas Tantra: Judu susipažinote jogos kursuose. Jis nenaudoja dezodoranto nuo Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo. Jis turi uodegėlę arba skutasi galvą plikai. Jis nori savo fizinę, seksualinę energiją sujungti su tavo gyvastinga aura, ir vienintelis būdas tai padaryti - savo janį įdėti į tavo inią. Patikėkite, jis bus puikus meilužis, bet po kurio laiko gali pradėti erzinti tai, kad po sekso šaldytuve rasite tik kviečių daigų ir miežinės košės.
: Daugkartinių orgazmų generatorius.
PRIEŠ: Su juo tai niekada nebus „tik seksas". Jam tai - dvasinė santuoka, o mergaitėms kartais norisi tik garą nuleisti...

Ponas Eskavatorius: Kartais jūs pradedate klausinėti savęs, ar jūsų sekso netransliuoja koks sporto-imtynių kanalas? Jam patinka jus pakelti ant rankų, suriesti į ragą, susukti, persukti, prispausti ir galiausiai perspausti? Jo CV sportinių ir seksualinių pasiekimų daugiau negu pagyrimų dėl gero mokymosi? Šis vyrukas pamišęs dėl savo kūno, bet „Protų mūšyje" su draugais nežaidžia? Galime garantuoti - jis išbandys visas Žemės planetoje egzistavusias pozas, kad jus sužavėtų.
: Jūs niekada to nebandėte!
PRIEŠ: Fiziškai sudėtingos seksualinės pozos gali baigtis sužalojimais bei traumomis.

Ponas Pajokmane: Šis vaikinas yra tinginys. Jis neturi darbo. Jis nesportuoja. Jo namai paskutinįkart buvo švarūs, kai juos išvalei tu. Jis toks nemotyvuotas sekso atžvilgiu, kad vienintelis pozityviai į viską žiūrintis daiktas - jo šliosas. Tu arba užlipi ant balno ir pati jį pajodini, arba nieko nebus. Jeigu užsiminsi, kad tai šiokia tokia seksualinė nelygybė, jo atsakymas bus: „A?".
: Jūs ir tik jūs valdote situaciją. Be to, tai labai geras pratimas šlaunims.
PRIEŠ: Jums iš tikrųjų reikia Pono Šuniuko.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.