Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą...

 (159)
Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.
© Fotolia

Štai laiškas, kurio sulaukėme iš vienos moters, kuri prisipažino nežinanti kaip elgtis tokioje situacijoje, todėl prašo išlaikyti jos anonimiškumą ir noriti tiesiog išsipasakoti.

„Prieš savaitę sužinojau, kad mano vyras – gėjus. Esu šokiruota. Mes susituokę penkerius metus, sūnui – ketveri metai. Buvome ideali šeima, mano vyras buvo mylintis sutuoktinis ir tėvas. Paskui vyras pradingo keturioms dienoms, išvažiavo į darbą ir negrįžo. Vos iš proto neišėjau, skambinau jam, rašiau žinutes. Jis neskambino, ragelio nekėlė, į žinutes neatsakinėjo. Paskui jis grįžo, sakė, kad gėrė. Mane ištiko šokas. Nieko panašaus anksčiau nebuvo. Ėmiau jį spausti, paklausiau, ar jis buvo man neištikimas. Vyras atsakė: „Manau, kad taip.“

Ėmiau drebėti, bet baisiausia dar laukė. Paskui jis pasakė, kad susipažino su vaikinu ir kad jį myli. Iš karto pasakiau, kad susirinktų daiktus ir nešdintųsi. Mane įmynė į purvą, iškeitė į gėjų. Noriu numirti. Baisiausia, kad labai jį myliu. Vyras pasakė, kad negalės mūsų su sūnumi palikti, kad mus myli. Man labai skaudu ir negera. Ką daryti?

Pasakiau, kad tarp mūsų nebebus sekso. Kol kas. Net nemalonu apie tai rašyti. Liepiau pasirinkti – mus ar tą gėjų. Vyras galvoja... Vakar ramiai pasikalbėjome, jis verkė. Matosi, kad mus myli. Pats nesupranta, kaip taip galėjo atsitikti. Tik man ne lengviau. Kadangi sekso tarp jų nebuvo, iš pradžių jį variau, paskui pasiūliau mesti tą vaikiną. Bet jis galvoja. O aš neketinu gyventi dvigubo gyvenimo, taip jam ir pasakiau. Tiesiog skaudu jo netekti. Ką daryti? Lyg sapnuočiau košmarą.

Jei jis su juo permiegos, tikrai neatleisiu. Tada nebeliks klausimo dėl galimo susitaikymo. Nesuvokiu, kaip per 10 dienų galima šitaip įsimylėti vyrą. Mano vyrui – 28-eri, tam jaunuoliui – 21-eri. Kol vyras miegojo, paėmiau jo mobilųjį ir perskaičiau žinutes. Vos nesupykino. Pasakiau vyrui – jei pasirinks tą gėjų, mane ir sūnų tegu pamiršta. Dėl vaiko baisu. Tėvas – homoseksualas.

Vyras šito neprasimanė, jis niekada man nemelavo, esame susitarę visada sakyti tiesą. Už teisybę jį gerbiu, bet šitaip pasielgti... Visą nėštumą nebuvo sekso, nebuvo galima. Vyras nepriekaištavo, visada buvo šalia. Pirmą pusmetį po gimdymo irgi nebuvo sekso, nes gimdymas buvo sunkus. Paskui viskas susitvarkė. Bandau prisiminti viską, kas tarp mūsų buvo gero. Jis buvo geras vyras, tik prispjovė man į širdį. Vakar pasakiau, kad paaiškintų savo elgesį savo ir mano tėvams, ir vaikui. Nežinau, ką daryti.

Jis mane pažemino. Keturias dienas neskambino, nesakė, kur yra ir su kuo. Tai nenormalu. Vos neišprotėjau. Jis tiesiog viską pamiršo ir linksminosi. Pamiršo, kad vaiką reikia kas rytą nuvežti į darželį ir pasiimti. Kaip galiu su juo gyventi, jei juo nebetikiu. Juk tai gali pasikartoti.

Prisiminiau visą mūsų gyvenimą ir supratau, kad jis tikrai buvo abejingas merginoms. O aš kvailė pavyduliaudavau. Reikėjo vyrams pavydėti. Jis vėl sakė, kad mus myli ir niekada nepaliks, tik man nuo to ne lengviau. Paklausė, kodėl neleidžiu jam būti draugais su tuo vaikinu. Draugas gėjus. Siaubas...

Vienintelis dalykas, dėl kurio jį gerbiu, – kad pasakė teisybę, nepasielgė kaip vyrai, kurie žmonoms meluoja. Man neištikimybė – lytinis aktas. Mano vyrui – ne tik. Jam yra ir dvasinė neištikimybė. Man – ne. Vyras nesiūlo gyventi dvigubo gyvenimo, jis sako, kad mūsų šeima ir tas vaikinas – du skirtingi dalykai. Tik aš nesuprantu, kaip taip gali būti.
Vyras sako, kad aš ir šeima jam labai brangu, bet kodėl tada negali apsispręsti. O juk nuolat prašydavo gimdyti antrą vaiką. Ir pirmo jis norėjo. Ir tuoktis jis norėjo. Vakar paklausiau – kam reikėjo tuoktis ir gadinti man gyvenimą, jeigu jis – gėjus. Atsakė, kad mylėjo mane ir mylės. Ir vaiką tiesiog dievina. Kaip vyras jis labai geras, patikimas.
Visada man padėdavo, gimus vaikui pirmus du mėnesius jis vienas juo rūpinosi. Manau, kad mūsų šeima buvo puiki. Meilė išliko, tik nežinau, kiek jos užteks.

Matau dvi išeitis. Jei vyras užmirš tą vaikiną, nustos mane erzinti, galima gyventi toliau, aš pasistengsiu viską užmiršti. Arba tegu jis eina pas tą vaikiną, o mus užmiršta. Trečios išeities nematau.
Nesuprantu, ko nori mano vyras. Jis prisiekinėja, kad mane myli, bet negali nutraukti santykių su tuo gėjumi. Vakar pareiškė, kad aš – homofobė.

Jis pateikė tris išeitis: jis lieka su mumis, mano pageidavimu, nutraukia bendravimą su gėjumi, tik nežino, kokie toliau bus mūsų santykiai; jis išeina pas gėjų, aš nutraukiu su juo visus ryšius, o kokie bus santykiai su gėjumi, jis nežino; jis kur nors išvažiuos, pagyvens vienas ir supras, ko jam reikia.

Žodžiu, vyras iškelia save į pirmą vietą. Jis, jo jausmai, tolimesnis jo gyvenimas. Gal jo draugužiui taip tinka, bet man – ne. Neketinu laukti, kol jis svarstys. Noriu išsaugoti šeimą, stipriai jį myliu. Jei nemylėčiau, seniai būčiau spjovusi. Jis irgi mane myli. Taigi būtų kvaila skirtis, bet neužmerksiu akių prieš tą jo draugą.

Negalėsiu apsimesti, kad nieko nevyksta. Noriu normalių santykių, kad man skirtų laiko, dėmesio, kad visa meilė būtų man, neketinu juo dalintis.
Nemačiau to vaikino, tik skaičiau žinutes vyro mobiliajame, radau jį socialiniame tinklalapyje. Vyru – 28-eri, nemanau, kad jis su kuo nors, išskyrus mane, mylėjosi. Jis man sakė, kad seksas jam nėra svarbiausia, svarbiausia – santykiai. Kol kas. Pažiūrėsime, kaip bus toliau.“

Kaip jūs elgtumėtės tokioje situacijoje?

Norite papasakoti savo istoriją? Rašykite info@5braskes.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (72)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (149)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (30)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (145)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (222)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu (138)

Jei moteris nemoka gerai vyro patenkinti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (110)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (20)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (209)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (159)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.