Ką apie vyrą sako jo dovanojamos gėlės?

 (21)
Dauguma vyrų – klasikos gerbėjai. Jeigu nori išreikšti jausmus ir patikti, perka gėlių, kurias mėgstate būtent jūs.
Dovanojantis kalijas vyras yra drovus, jaudinasi, kad gali susimauti.
© Shutterstock nuotr.

Tačiau - ką sako apie vyrą tos gėlės, kurios patinka jam ir kuriomis nori apipilti jus? Kol jis rėžia aplink jus sparną, iš jo puokštės jūs galite numatyti, koks jis bus meilužis.

Rožės

Tas, kuris dovanoja rožes (meilės ir aistros simbolį), bus toks malonus, kad suteiks jums laiko, kad  pamerktumėte „ilgakojes" gražuoles į vazą, ir tik po to... nusitemps jus į lovą. Beje, toks vyras pasižymi išskirtiniu dėmesiu smulkmenoms, todėl vargu ar kuri nors jūsų erogeninė zona liks je nepalytėta (visi „karštieji taškai" bus aptikti ir nuodugniai ištyrinėti jo pirštais, lūpomis ir liežuviu). Tikėtina, kad toks tipas neapsiribos nuobodžiu standartinių „įeinančių ir išeinančių" judesių komplektu. Jo įsiaudrinimas didėja tolygiai augant jo partnerės susijaudinimui, todėl pirmiausia jis jus nuskraidins į orgazmo aukštumas ir tik po to pagalvos apie savo poreikius bei norus.

ĮSIDĖMĖKITE. Kuo daugiau gėlių puokštėje ir kuo stambesni jų pumpurai, tuo ryškiau pasireikš aukščiau aprašytos techninės - taktinės vyro charakteristikos.

Orchidėjos

Tas vyras, kuris įteikia jums rafinuotų orchidėjų (seksualinio malonumo ir žaismingumo simbolį), pagal erotines improvizacijas ir kūrybiškumą gali konkuruoti su pačiu Kazanova. Minutės apmąstymams tikrai neturėsite. Jūs ir apsidairyti nesuspėsite, kaip pusnuogė atsidursite jo glėbyje. Greičiausiai jis veiks pagal schemą „Jūs patraukli, aš patrauklus, veinas kito norime, tad kam švaistyti veltui laiką". Iš anksto nuspėti, kuo būtent šis išradingasis vyras nustebins jus lovoje, neįmanoma, tačiau, ko gero, jūs sužinosite kažką naujo, netgi jei „Kamasutra" yra jūsų mėgstamiausias skaitalas.

ĮSIDĖMĖKITE. Šis sekso gigantas idealiai tiks, jei norite realizuoti savo moteriškas erotines fantazijas.

Ramunės (ir visos laukų gėlės)

Vyras, atnešęs kuklią puokštelę iš tokių pačių kuklių gėlyčių (pavyzdžiui, saulutės yra nekaltybės simbolis), vargu ar ims dantimis nuo jūsų plėšti apatinius drabužius. Nelaukite iš jo laukinių, nežabotų aistrų kunkuliavimo, tačiau švelnumas ir romantika yra garantuojami. Jis tarsi gyvas pliušinis meškutis spaus jus savo glėbyje, šnibždės į ausį ne vulgarybes, o meilius žodelius. Lovoje jis yra ganėtinai, hm..., nuspėjamas. Būkite pasiruošusi, kad savo seksualinį potencialą jis realizuos tik keliomis „laiko patikrintomis" pozomis.   

ĮSIDĖMĖKITE. Nelaukite iš jo įspūdingų erotinių fantazijų įgyvendinimo, tad jei norite kaip reikiant pašėlti, jums teks pačiai imtis iniciatyvos.

Tulpės

Gėlių kalba raudonos tulpės reiškia prisipažinimą meilėje, o geltonos - beviltišką meilę, tačiau su jas atnešusio vyro ketinimais visa tai neturi nieko bendro. „Tulpinis" vyrukas paprastai tiksliai žino, ko nori. Jūsų - be to, čia ir dabar. Jį mažai domina meilės akto preliudija, greičiau šitam vyrui reikalingas tikras, pirmapradis, beveik gyvuliškas seksas be jokio romantiško įpakavimo. Jei jums taip pat nusispjauti į visus šiuos dalykus ir į klasikinę veiksmų lovoje seką, yra tikimybė, kad būtent su šiuo tipu jūs patirsite stipriausią savo gyvenime orgazmą.

ĮSIDĖMĖKITE. Paradoksas, tačiau nepaisant viso to, kas buvo pasakyta, įvairiausi sadomazo pasirodymai, surišimas, dominavimas sekse jo nejaudina. Tačiau jei jus įkaitina nešvankios kalbos, galite ir surizikuoti.

Saulėgrąžos

Jis atnešė jums saulėgrąžų (džiaugsmo, malonumo ir šilumos simbolį) ir pats panašus į mažą saulytę? Būkite kantri - po to būsite apdovanota už viską. Pirmiausia jūsų laukia tylus, jaukus, beveik šeimyninis vakaras, kai galima užtektinai prisiglėbesčiuoti, pameilikauti, pašnibždėti, ką nors skanaus dviese pasigaminti. O kai ims artintis naktis, jis pagaliau surizikuos pradėti „erotinį antpuolį", kuris gali užsitęsti ir iki pat ryto. Toks vyras bus švelnus ir dėmesingas - jam patinka ne tiek orgazmas, kiek procesas, vedantis į orgazmą.

ĮSIDĖMĖKITE. Šis vyro tipas tarsi sukurtas tam, kad jūs asmeniškai įsitikintumėte, kodėl meilės preliudija jaudina kur kas labiau nei pats aktas.

Lelijos, kalijos

Tas, kuris dovanoja lelijas, baiminasi atsidurti nepatogioje situacijoje, pavyzdžiui, apsijuokti pačiu atsakingiausiu momentu, todėl elgiasi šiek tiek susikaustęs. Šį jaudulį ir susikaustymą galima pakankamai lengvai supainioti su šaltumu ar netgi arogancija, nes kartais atrodo, kad jis, guldamasis į lovą, tiesiog daro jums paslaugą, tačiau viskas yra tikrai ne taip. Nors, ką čia beslėpsi, tarp tokių tipų dažnai įsimaišo ir užkietėjusių egoistų.

ĮSIDĖMĖKITE. Jei jis vis dėlto susimaus, neskubėkite jo nurašyti. Suteikite jam antrą galimybę padaryti jums pirmąjį įspūdį!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.