Ką apie vyrą sako jo dovanojamos gėlės?

 (21)
Dauguma vyrų – klasikos gerbėjai. Jeigu nori išreikšti jausmus ir patikti, perka gėlių, kurias mėgstate būtent jūs.
Dovanojantis kalijas vyras yra drovus, jaudinasi, kad gali susimauti.
Dovanojantis kalijas vyras yra drovus, jaudinasi, kad gali susimauti.
© Shutterstock nuotr.

Tačiau - ką sako apie vyrą tos gėlės, kurios patinka jam ir kuriomis nori apipilti jus? Kol jis rėžia aplink jus sparną, iš jo puokštės jūs galite numatyti, koks jis bus meilužis.

Rožės

Tas, kuris dovanoja rožes (meilės ir aistros simbolį), bus toks malonus, kad suteiks jums laiko, kad  pamerktumėte „ilgakojes" gražuoles į vazą, ir tik po to... nusitemps jus į lovą. Beje, toks vyras pasižymi išskirtiniu dėmesiu smulkmenoms, todėl vargu ar kuri nors jūsų erogeninė zona liks je nepalytėta (visi „karštieji taškai" bus aptikti ir nuodugniai ištyrinėti jo pirštais, lūpomis ir liežuviu). Tikėtina, kad toks tipas neapsiribos nuobodžiu standartinių „įeinančių ir išeinančių" judesių komplektu. Jo įsiaudrinimas didėja tolygiai augant jo partnerės susijaudinimui, todėl pirmiausia jis jus nuskraidins į orgazmo aukštumas ir tik po to pagalvos apie savo poreikius bei norus.

ĮSIDĖMĖKITE. Kuo daugiau gėlių puokštėje ir kuo stambesni jų pumpurai, tuo ryškiau pasireikš aukščiau aprašytos techninės - taktinės vyro charakteristikos.

Orchidėjos

Tas vyras, kuris įteikia jums rafinuotų orchidėjų (seksualinio malonumo ir žaismingumo simbolį), pagal erotines improvizacijas ir kūrybiškumą gali konkuruoti su pačiu Kazanova. Minutės apmąstymams tikrai neturėsite. Jūs ir apsidairyti nesuspėsite, kaip pusnuogė atsidursite jo glėbyje. Greičiausiai jis veiks pagal schemą „Jūs patraukli, aš patrauklus, veinas kito norime, tad kam švaistyti veltui laiką". Iš anksto nuspėti, kuo būtent šis išradingasis vyras nustebins jus lovoje, neįmanoma, tačiau, ko gero, jūs sužinosite kažką naujo, netgi jei „Kamasutra" yra jūsų mėgstamiausias skaitalas.

ĮSIDĖMĖKITE. Šis sekso gigantas idealiai tiks, jei norite realizuoti savo moteriškas erotines fantazijas.

Ramunės (ir visos laukų gėlės)

Vyras, atnešęs kuklią puokštelę iš tokių pačių kuklių gėlyčių (pavyzdžiui, saulutės yra nekaltybės simbolis), vargu ar ims dantimis nuo jūsų plėšti apatinius drabužius. Nelaukite iš jo laukinių, nežabotų aistrų kunkuliavimo, tačiau švelnumas ir romantika yra garantuojami. Jis tarsi gyvas pliušinis meškutis spaus jus savo glėbyje, šnibždės į ausį ne vulgarybes, o meilius žodelius. Lovoje jis yra ganėtinai, hm..., nuspėjamas. Būkite pasiruošusi, kad savo seksualinį potencialą jis realizuos tik keliomis „laiko patikrintomis" pozomis.   

ĮSIDĖMĖKITE. Nelaukite iš jo įspūdingų erotinių fantazijų įgyvendinimo, tad jei norite kaip reikiant pašėlti, jums teks pačiai imtis iniciatyvos.

Tulpės

Gėlių kalba raudonos tulpės reiškia prisipažinimą meilėje, o geltonos - beviltišką meilę, tačiau su jas atnešusio vyro ketinimais visa tai neturi nieko bendro. „Tulpinis" vyrukas paprastai tiksliai žino, ko nori. Jūsų - be to, čia ir dabar. Jį mažai domina meilės akto preliudija, greičiau šitam vyrui reikalingas tikras, pirmapradis, beveik gyvuliškas seksas be jokio romantiško įpakavimo. Jei jums taip pat nusispjauti į visus šiuos dalykus ir į klasikinę veiksmų lovoje seką, yra tikimybė, kad būtent su šiuo tipu jūs patirsite stipriausią savo gyvenime orgazmą.

ĮSIDĖMĖKITE. Paradoksas, tačiau nepaisant viso to, kas buvo pasakyta, įvairiausi sadomazo pasirodymai, surišimas, dominavimas sekse jo nejaudina. Tačiau jei jus įkaitina nešvankios kalbos, galite ir surizikuoti.

Saulėgrąžos

Jis atnešė jums saulėgrąžų (džiaugsmo, malonumo ir šilumos simbolį) ir pats panašus į mažą saulytę? Būkite kantri - po to būsite apdovanota už viską. Pirmiausia jūsų laukia tylus, jaukus, beveik šeimyninis vakaras, kai galima užtektinai prisiglėbesčiuoti, pameilikauti, pašnibždėti, ką nors skanaus dviese pasigaminti. O kai ims artintis naktis, jis pagaliau surizikuos pradėti „erotinį antpuolį", kuris gali užsitęsti ir iki pat ryto. Toks vyras bus švelnus ir dėmesingas - jam patinka ne tiek orgazmas, kiek procesas, vedantis į orgazmą.

ĮSIDĖMĖKITE. Šis vyro tipas tarsi sukurtas tam, kad jūs asmeniškai įsitikintumėte, kodėl meilės preliudija jaudina kur kas labiau nei pats aktas.

Lelijos, kalijos

Tas, kuris dovanoja lelijas, baiminasi atsidurti nepatogioje situacijoje, pavyzdžiui, apsijuokti pačiu atsakingiausiu momentu, todėl elgiasi šiek tiek susikaustęs. Šį jaudulį ir susikaustymą galima pakankamai lengvai supainioti su šaltumu ar netgi arogancija, nes kartais atrodo, kad jis, guldamasis į lovą, tiesiog daro jums paslaugą, tačiau viskas yra tikrai ne taip. Nors, ką čia beslėpsi, tarp tokių tipų dažnai įsimaišo ir užkietėjusių egoistų.

ĮSIDĖMĖKITE. Jei jis vis dėlto susimaus, neskubėkite jo nurašyti. Suteikite jam antrą galimybę padaryti jums pirmąjį įspūdį!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.