Jo patalynė: kokios paslaptys slypi lovoje?

 (31)
Išmušė lemtingas momentas - lieki nakvoti pas jį! Išsiaiškink, ką signalizuoja jo patalynė dar prieš nukrentant jo kelnėms.
Jis mėgsta satiną? Gali būti, kad jis bus toks pat slidus, kaip ir jo patalynė...
Jis mėgsta satiną? Gali būti, kad jis bus toks pat slidus, kaip ir jo patalynė...
© Shutterstock nuotr.

Taip, daugelis mūsų laiką, kurį praleidžia namuose, praleidžia lovoje. Ypač, žinoma, pirmosios nakties metu. Tad miegamasis gali daug ką išduoti: ar jis jautrus flanelinis berniukas, egiptietiškos medvilnės karalius, o gal lovos-maiše grynuolis...

Medvilnės-poliesterio patalynė. Kam sukti galvą, kai ją galima panaudoti kompiuteriniams žaidimams? Jis tikrai nesivargins domėdamasis nei kiek siūlų yra viename kvadratiniame colyje jo paklodėje, nei kur rasti jūsų klitorį. Jis turi daug svarbesnių užsiėmimų, tad savo laiko negaišta menkniekiams: nuėjo į parduotuvę ir pasiėmė pigiausią variantą. Belieka tikėtis, kad tos pačios technikos jis netaiko rinkdamasis merginos.

Raštuota patalynė/žakardas. Jam patinka dizaaaainas... Ne, išties šią patalynę išrinko jo buvusioji arba mama atidavė atsarginį komplektą iš savo kraičio skrynios. Nesvarbu, iš kur jis gavo šią patalynę, bet mes visos žinome, jog mūsų veide jos vaizdas įžiebs puikiai viską nutuokiančią šypseną. Raštuota patalynė yra originalu ir linksma, o tai kad jis joje miega, parodo, kad šiam vaikinui reikia šiek tiek daugiau negu tik įprasti variantai. Visose srityse.

Dryžuota patalynė. Dryžuoti užvalkalai - horizontalus kostiumo variantas. Jis nori būti prašmatnus ir kietas. Didelė tikimybė, kad jo spintoje rasi tvarkingai vokeliu sulankstytų marškinių bei kostiuminių kelnių, su kurių kantu galėtum įsipjauti į pirštą. Kalbant apie jo lovą, šis vaikinas norėjo išskirtinės, bet ne ekscentriškos patalynės. Jis nori būti visuomenės dalimi, tik ne viduriniąja. Jam reikia plūduriuoti kaip grietinėlei. Jeigu jo patalynė juoda arba pilka, gali būti, kad slapčiausiose fantazijose jis save įsivaizduoja "Krikštatėvio" veikėju - turėk tai omenyje, kai žaisite karštus žaidimus...

Lova maiše. Kalbu apie jau supakuotus, "vienodos pagalvės/vienoda antklodė" patalynės komplektus. Šis vyras nesidomi detalėmis. Jam nesvarbu, ar tai sintetika, jam svarbiausia, kad raštas ar spalva buvo prie širdies. Šis vyras puikiai žino savo tikslus ir  sprendimus priima akimirksniu, nė kiek nedvejodamas. Jam patinka tai, kas jam patinka. Jis neprisiriša prie daiktų. Jis gauna tai, ko jam reikia, tada, kai jam to reikia, visada turėdamas omenyje, kad daiktą galės pakeisti nauju.

Egipto medvilnė. Jis žino, kas yra gerai, vos tik tai paliečia. Jis ne iš tų, kurie gulės nieko nedarydami ir priims bet kokį siūlomą variantą. Kokybiška, brangoka, bet užtat labai patogu ir jauku. Iš jo išeitų neblogas vaikinas.

Satinas. Jis yra dendis ir tikriausiai pasvajoja apie sutenerio karjera. Ar bent jau Elvio Presley. Pakapsčius giliau, lovoje jis neturėtų būti prakaituojantis žvėris, jeigu sugeba išlaikyti tokią patalynę prekinės išvaizdos. Kita vertus, kad  ir koks pižoniškas bebūtų, šis vyras turėtų žinoti, kaip mėgautis ir sustiprinti pojūčius. Tikiuosi, nebijote nudegti nuo per didelės trinties... bet turiu

Flanelinė patalynė. Jeigu kažkur yra kalnas, jis jį įveiks. Ar bent galvoja, kad galėtų tai padaryti. Jis nebijo susipurvinti rankų jokioje gyvenimo srityje (gerai tai įsidėmėk). Ir kad ir kaip nenori būti metroseksualu, šio vaikino marškiniai spalviškai dera prie jo patalynės. Taip tiesiog praktiška ir mažiau reikia sukti galvą dėl skalbinių. Taip, praktiškas, patikimas ir atsidavęs.

Juoda patalynė. Savo viengungio irštvai jis norėjo suteikti tamsos ir paslapties. Bet nesuvokė (arba turėjo per mažai patirties, kad žinotų), jog juoda patalynė atskleidžia visas, net ir pačias mažiausias paslaptis. Hmm... dabar pagalvojau, kad tokią patalynę Liucija galėtų Nielsui padovanoti - juk nuolat paranojinasi, kad jis gali būti neištikimas...

Balta/neutralių spalvų patalynė. Ponas "Ai, tiesiog", nereikia nieko beprotiško ar bereikalingo. Jis galėtų reklamuoti visas "Basic" drabužių linijas. Bet neskubėkite jo smerkti. Galbūt jis ir vanilinis kaip ir jo patalynė, bet užtat jis nėra išrankus šunsnukis. Plius jis tikrai gautų taškų, jeigu patalynė bus akinančiai balta

Spalvos. Jis turi mėgiamiausią spalvą ir savo patalynę sukomplektavo taip, kad ji derėtų prie interjero? Tai signalizuoja apie jautrią ir gilią asmenybę. Priklausomai nuo to, kokia mėgiamiausia jo spalva, būtų galima pasidaryti išvadas apie jo charakterio subtilybes. Kita vertus, netgi jei jis ir daltonikas, jis deda pastangas į tai, ką daro, skiria dėmesį smulkmenoms, o tai mums itin svarbu.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (12)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.