Išgelbėk vyrą: kaip JAM palengvinti Valentino dieną?

 (20)
Daugeliui vyrų Valentino diena asocijuojasi su stresu: jie žino, kad iš jų daug tikimasi, bet bijo nuvilti ar atstumti...
Valentino diena - metas ne išbandymams, o santykių sutvirtinimui.
Valentino diena - metas ne išbandymams, o santykių sutvirtinimui.
© Shutterstock nuotr.

Valentino diena yra skirta romantikai ir romantiškiems gestams. Tad kodėl nepasinaudojus šia diena ir nepaskyrus jos meilei, kad sustiprintumėte savo santuoką? Pasinaudokite šiais keliais paprastais patarimais ir sutvirtinkite savo santuoką Valentino dieną ir jai praėjus!

1. Pasirinkite tris dalykus, sušildysiančius jo širdį
Per Valentino dieną pasistenkite būti atidi bei dosni dėmesiu, net gi jei jūsų partneris ir elgiasi netobulai. Padarykite kažką, dėl ko jis pasijus mylimas ir vertinamas. Nepamirškite, kad jūs galite ne tik išsakyti, bet ir parodyti jausmus: paprastas gestas kaip paglostyta galva ar nuoširdi šypsena leis jūsų antrajai pusei pasijusti svarbiai ir branginamai.
Nesvarbu, kaip nutolote santuokos metu ir nesvarbu, kokie sudėtingi yra jūsų santykiai, sugalvokite tris konkrečius dalykus, kuriuos galite padaryti per Valentino dieną, kad nustebintumėte mylimąjį Joks žinovas visoje visatoje nežino, kas sušildo jūsų partnerio širdį, geriau, nei tai žinote jūs.
 
2. Nespauskite jo. Verčiau tiksliai pasakykite, ko norite
Yra tikimybė, kad jūsų antroji pusė sugadins Valentino dieną. Dėl to, patikėkite, nebus laimingas nei jis, nei jūs pati. Nelaukite, kol jis pamirš šią progą ar viską ims organizuoti paskutinę minutę. Dažniausiai moterys tokias šventes paverčia į egzaminą, kurio, jūs tikitės, kad jis neišlaikys. Leiskite vargšeliui atsikvėpti ir priminkite jam apie tai prieš savaitę. Pasakykite jam, ko jūs norite, net gi jei galvojate, kad jis turėtų tai žinoti. („Noriu, kad rezervuotum staliuką mūsų mėgstamiausiame itališkame restorane ir norėčiau gauti gražias prisegamas kojines. Be to, nepamiršk, kad aš nekenčiu gėlių!“). Ir nesitikėkite, kad jis pasimokė iš praėjusiais metais padarytų klaidų.

3. Pamirškite priekaištus
Jei esate su itin santūriu žmogumi, Valentino diena yra puikus metas, kai galite išjungti priekaištus. Nenaudokite šios ypatingos dienos tam, kad „padirbėtumėte su santykiais“ ir pakalbėtumėte apie tai, kodėl jūs niekada nesikalbate. Geriau, tiesiog pasikalbėkite, prisiminkite gražią jūsų meilės pradžią ar juokingus nesusipratimus.
Nepersekiokite jo. Valentino diena tikrai ne metas aptarti jūsų partnerio šilumos, domėjimosi ir rūpestingumo trūkumo arba lyginti jį (jo nenaudai) su jūsų geriausios draugės romantiškuoju vyru. Jei, sakykime, jūs eisite į kiną ir nusiminsite, kad jis nelaiko jūsų rankos. Tiek jau to. Kai išeisite iš kino teatro, kalbėkitės tik apie filmą. Nustebinkite jį pagyromis, kai jis tikėsis, kad jūs imsite jį kritikuoti.

4. Klausykitės
Klausymasis be gynybos yra tikras dvasinis aktas ir pati brangiausia Valentino dienos dovana, kurią galime padovanoti savo partneriui. Iš anksto nuspręskite, kad šią ypatingą dieną jūs pradėsite kiekvieną pokalbį su tikslu užduoti klausimus ir klausytis tik tam, kad suprastumėte. Tai reiškia, kad jūs nepertrauksite, nesiginčysite, neginsite savęs, netaisysite jo perdėtų pasakojimų bei iškraipymų ir nepasakokite savo nuoskaudų. Pasilikite savo gynybą ateities pokalbiams arba kitai dienai.
Pamirškite, kad esate teisi. Pamėginkite pričiupti save, kai jūsų koncentracija į tai, kad esate teisi, užblokuoja jus nuo darbo bendro tikslo vardan — puikios Valentino dienos praleidimo kartu!

5. Prikąskite liežuvį
Jūs žinote, kas erzina jūsų partnerį, tad nedarykite to vasario 14 – ąją. Atsisakykite kritikos. Šią dieną nediskutuokite, nesinervinkite ir neanalizuokite problemų. Pamirškite priekabes ir nepriminkite jam ką jis turi padaryti. Negi aš turiu jums sakyti, kad Valentino dienos vakarienė nėra tinkamas metas aptarti, kaip kuo teisingiau pasidalinti namų ruošos darbus?
Kita vertus, jeigu norisi pasiguosti, kalbėkite lėčiau, tyliau ir trumpiau. Šį vakarą jums gali tekti apsimesti arba kūrybiškai vaidinti, tačiau tikslas nėra paslėpti tikrų problemų po gražbylystėmis, o paeksperimentuoti su visiškai nauju jūsų elgesiu. Valentino diena yra puikus laikas išbandyti naująją save!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.