Išgelbėk vyrą: kaip JAM palengvinti Valentino dieną?

 (20)
Daugeliui vyrų Valentino diena asocijuojasi su stresu: jie žino, kad iš jų daug tikimasi, bet bijo nuvilti ar atstumti...
Valentino diena - metas ne išbandymams, o santykių sutvirtinimui.
© Shutterstock nuotr.

Valentino diena yra skirta romantikai ir romantiškiems gestams. Tad kodėl nepasinaudojus šia diena ir nepaskyrus jos meilei, kad sustiprintumėte savo santuoką? Pasinaudokite šiais keliais paprastais patarimais ir sutvirtinkite savo santuoką Valentino dieną ir jai praėjus!

1. Pasirinkite tris dalykus, sušildysiančius jo širdį
Per Valentino dieną pasistenkite būti atidi bei dosni dėmesiu, net gi jei jūsų partneris ir elgiasi netobulai. Padarykite kažką, dėl ko jis pasijus mylimas ir vertinamas. Nepamirškite, kad jūs galite ne tik išsakyti, bet ir parodyti jausmus: paprastas gestas kaip paglostyta galva ar nuoširdi šypsena leis jūsų antrajai pusei pasijusti svarbiai ir branginamai.
Nesvarbu, kaip nutolote santuokos metu ir nesvarbu, kokie sudėtingi yra jūsų santykiai, sugalvokite tris konkrečius dalykus, kuriuos galite padaryti per Valentino dieną, kad nustebintumėte mylimąjį Joks žinovas visoje visatoje nežino, kas sušildo jūsų partnerio širdį, geriau, nei tai žinote jūs.
 
2. Nespauskite jo. Verčiau tiksliai pasakykite, ko norite
Yra tikimybė, kad jūsų antroji pusė sugadins Valentino dieną. Dėl to, patikėkite, nebus laimingas nei jis, nei jūs pati. Nelaukite, kol jis pamirš šią progą ar viską ims organizuoti paskutinę minutę. Dažniausiai moterys tokias šventes paverčia į egzaminą, kurio, jūs tikitės, kad jis neišlaikys. Leiskite vargšeliui atsikvėpti ir priminkite jam apie tai prieš savaitę. Pasakykite jam, ko jūs norite, net gi jei galvojate, kad jis turėtų tai žinoti. („Noriu, kad rezervuotum staliuką mūsų mėgstamiausiame itališkame restorane ir norėčiau gauti gražias prisegamas kojines. Be to, nepamiršk, kad aš nekenčiu gėlių!“). Ir nesitikėkite, kad jis pasimokė iš praėjusiais metais padarytų klaidų.

3. Pamirškite priekaištus
Jei esate su itin santūriu žmogumi, Valentino diena yra puikus metas, kai galite išjungti priekaištus. Nenaudokite šios ypatingos dienos tam, kad „padirbėtumėte su santykiais“ ir pakalbėtumėte apie tai, kodėl jūs niekada nesikalbate. Geriau, tiesiog pasikalbėkite, prisiminkite gražią jūsų meilės pradžią ar juokingus nesusipratimus.
Nepersekiokite jo. Valentino diena tikrai ne metas aptarti jūsų partnerio šilumos, domėjimosi ir rūpestingumo trūkumo arba lyginti jį (jo nenaudai) su jūsų geriausios draugės romantiškuoju vyru. Jei, sakykime, jūs eisite į kiną ir nusiminsite, kad jis nelaiko jūsų rankos. Tiek jau to. Kai išeisite iš kino teatro, kalbėkitės tik apie filmą. Nustebinkite jį pagyromis, kai jis tikėsis, kad jūs imsite jį kritikuoti.

4. Klausykitės
Klausymasis be gynybos yra tikras dvasinis aktas ir pati brangiausia Valentino dienos dovana, kurią galime padovanoti savo partneriui. Iš anksto nuspręskite, kad šią ypatingą dieną jūs pradėsite kiekvieną pokalbį su tikslu užduoti klausimus ir klausytis tik tam, kad suprastumėte. Tai reiškia, kad jūs nepertrauksite, nesiginčysite, neginsite savęs, netaisysite jo perdėtų pasakojimų bei iškraipymų ir nepasakokite savo nuoskaudų. Pasilikite savo gynybą ateities pokalbiams arba kitai dienai.
Pamirškite, kad esate teisi. Pamėginkite pričiupti save, kai jūsų koncentracija į tai, kad esate teisi, užblokuoja jus nuo darbo bendro tikslo vardan — puikios Valentino dienos praleidimo kartu!

5. Prikąskite liežuvį
Jūs žinote, kas erzina jūsų partnerį, tad nedarykite to vasario 14 – ąją. Atsisakykite kritikos. Šią dieną nediskutuokite, nesinervinkite ir neanalizuokite problemų. Pamirškite priekabes ir nepriminkite jam ką jis turi padaryti. Negi aš turiu jums sakyti, kad Valentino dienos vakarienė nėra tinkamas metas aptarti, kaip kuo teisingiau pasidalinti namų ruošos darbus?
Kita vertus, jeigu norisi pasiguosti, kalbėkite lėčiau, tyliau ir trumpiau. Šį vakarą jums gali tekti apsimesti arba kūrybiškai vaidinti, tačiau tikslas nėra paslėpti tikrų problemų po gražbylystėmis, o paeksperimentuoti su visiškai nauju jūsų elgesiu. Valentino diena yra puikus laikas išbandyti naująją save!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (472)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (182)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.