Į ką kreipia dėmesį per pirmąjį pasimatymą?

 (38)
Jei moteriai vyras patinka ir pakvietė į pasimatymą, tai ji neabejotinai trokš, kad būtų ir antras, ir trečias. Kaip elgtis?
Nuo pasimatymo pobūdžio priklauso, kaip apsirengsite. Tačiau ne mažiau svarbus ir bendravimas, supratimas.
Nuo pasimatymo pobūdžio priklauso, kaip apsirengsite. Tačiau ne mažiau svarbus ir bendravimas, supratimas.
© Shutterstock nuotr.

Žinoma, psichologai sako, kad geriausiai būti savimi, elgtis natūraliai. Tačiau nevertėtų ir užmiršti, kiek daug informacijos mes gauname per regėjimą. O vyrai, kaip sakoma, myli akimis. Net jei jūs galvojate, kad jie nepastebi smulkmenų - nei batelių, nei manikiūro ar auskarėlių, netiesa, Jie pastabūs. Todėl derėtų žinoti, kur krypsta jų akys pirmojo pasimatymo metu.

Pirma, jie nužvelgia moters krūtinę, paskui - kūno proporcijas ir veidą. Jiems imponuoja visuma. Net jūsų krūtinė - ne D dydžio, nereikia dėl to kompleksuoti. Galbūt jūs esate žemutė, smulkaus sudėjimo. Esmė - proporcijos, o ne standartai.

Antra, kosmetikos gausa gali visai jums ne padėti, o pakenkti. Vertinai ne itin mėgsta per daug prisidažiusių moterų. Bet aišku viena - jūs turite atrodyti tvarkinga. Nagai sutvarkyti, nagų lakas neatsilupinėjęs, plaukai išplauti. Blakstienas paryškinkite, o lūpoms užteks ir bespalvio ir švelnaus atspalvio (persikų, rožinio - priklausomai nuo odos spalvos). Juolab, jei susitiksite vakarienės, nuvalgytos lūpos atrodys ne itin žaviai. Ai, dar gaivumo ir sveikumo suteiks skaistalai. Tai tiek dėl veido.

Trečia, apranga turi būti ne itin seksuali. Jei viską parodysite per pirmąjį pasimatymą, tai per antrąjį teliks bikinis.
Santūrumas ir saikas - jūsų naudai. Suknelė arba sijonas, palaidinė (megztukas) ir aulinukai su pakulne - visai tinkamas aprangos variantas. O jei jis pakvietė pasimatyti parke, tiks ir puspaltis su kelnėmis.
Džinsai? Hm, kažin... Vyrui gali susidaryti įspūdis, kad jis jums nerūpi, jei taip atmestinai atėjote į pasimatymą, lyg į turistinę iškylą. Laisvalaikio drabužiams ateis savas laikas - kai eisite į penktą, šeštą pasimatymą...

Ir dar - drabužiai turėtų būti madingi, rodyti jūsų išskirtinį skonį. Visokiems močiučių kremplenams ir permatomiems audiniams dabar - ne metas.

Ketvirta, vyras tikrai atkreips dėmesį į jūsų sugebėjimą bendrauti, erudiciją bei humoro jausmą. Jei myksite, kalbėsite kvailystes, nuolat kikensite (taip būna, jei norite paslėpti savo sumišimą ar tai, kad vyras jums patinka), tai kažin ar galite tikėtis antrojo kvietimo pasimatyti.
Tačiau nestatykite dirbtinių kliūčių bendravimui. Jūsų veidą išpylęs raudonis, vos išgirdus žodį „seksas", kažin ar papuoš, jei jums per 30 metų. Elkitės natūraliai, bet atminkite, kad nesate televizijos viktorinoje, kur svarbiausia - teisingai atsakyti į klausimą. Suraskite bendrą temą ir pasidalinkite požiūriu, pastebėjimais, atradimais.

Penkta, daugeliui vyrų nepatinka moterys su cigarete, tačiau rūkymas - ne pagrindinis dalykas, kad vyras nutrauktų bendravimą su moterimi, jei ji jam iš tiesų yra įdomi.

Bet, kaip apibendrina Intim News, tai nėra taisyklės, kurių turėtumėte aklai laikytis. Viskas priklauso nuo individualaus moters ir vyro santykių pobūdžio.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (9)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.