Į ką kreipia dėmesį per pirmąjį pasimatymą?

 (38)
Jei moteriai vyras patinka ir pakvietė į pasimatymą, tai ji neabejotinai trokš, kad būtų ir antras, ir trečias. Kaip elgtis?
Nuo pasimatymo pobūdžio priklauso, kaip apsirengsite. Tačiau ne mažiau svarbus ir bendravimas, supratimas.
© Shutterstock nuotr.

Žinoma, psichologai sako, kad geriausiai būti savimi, elgtis natūraliai. Tačiau nevertėtų ir užmiršti, kiek daug informacijos mes gauname per regėjimą. O vyrai, kaip sakoma, myli akimis. Net jei jūs galvojate, kad jie nepastebi smulkmenų - nei batelių, nei manikiūro ar auskarėlių, netiesa, Jie pastabūs. Todėl derėtų žinoti, kur krypsta jų akys pirmojo pasimatymo metu.

Pirma, jie nužvelgia moters krūtinę, paskui - kūno proporcijas ir veidą. Jiems imponuoja visuma. Net jūsų krūtinė - ne D dydžio, nereikia dėl to kompleksuoti. Galbūt jūs esate žemutė, smulkaus sudėjimo. Esmė - proporcijos, o ne standartai.

Antra, kosmetikos gausa gali visai jums ne padėti, o pakenkti. Vertinai ne itin mėgsta per daug prisidažiusių moterų. Bet aišku viena - jūs turite atrodyti tvarkinga. Nagai sutvarkyti, nagų lakas neatsilupinėjęs, plaukai išplauti. Blakstienas paryškinkite, o lūpoms užteks ir bespalvio ir švelnaus atspalvio (persikų, rožinio - priklausomai nuo odos spalvos). Juolab, jei susitiksite vakarienės, nuvalgytos lūpos atrodys ne itin žaviai. Ai, dar gaivumo ir sveikumo suteiks skaistalai. Tai tiek dėl veido.

Trečia, apranga turi būti ne itin seksuali. Jei viską parodysite per pirmąjį pasimatymą, tai per antrąjį teliks bikinis.
Santūrumas ir saikas - jūsų naudai. Suknelė arba sijonas, palaidinė (megztukas) ir aulinukai su pakulne - visai tinkamas aprangos variantas. O jei jis pakvietė pasimatyti parke, tiks ir puspaltis su kelnėmis.
Džinsai? Hm, kažin... Vyrui gali susidaryti įspūdis, kad jis jums nerūpi, jei taip atmestinai atėjote į pasimatymą, lyg į turistinę iškylą. Laisvalaikio drabužiams ateis savas laikas - kai eisite į penktą, šeštą pasimatymą...

Ir dar - drabužiai turėtų būti madingi, rodyti jūsų išskirtinį skonį. Visokiems močiučių kremplenams ir permatomiems audiniams dabar - ne metas.

Ketvirta, vyras tikrai atkreips dėmesį į jūsų sugebėjimą bendrauti, erudiciją bei humoro jausmą. Jei myksite, kalbėsite kvailystes, nuolat kikensite (taip būna, jei norite paslėpti savo sumišimą ar tai, kad vyras jums patinka), tai kažin ar galite tikėtis antrojo kvietimo pasimatyti.
Tačiau nestatykite dirbtinių kliūčių bendravimui. Jūsų veidą išpylęs raudonis, vos išgirdus žodį „seksas", kažin ar papuoš, jei jums per 30 metų. Elkitės natūraliai, bet atminkite, kad nesate televizijos viktorinoje, kur svarbiausia - teisingai atsakyti į klausimą. Suraskite bendrą temą ir pasidalinkite požiūriu, pastebėjimais, atradimais.

Penkta, daugeliui vyrų nepatinka moterys su cigarete, tačiau rūkymas - ne pagrindinis dalykas, kad vyras nutrauktų bendravimą su moterimi, jei ji jam iš tiesų yra įdomi.

Bet, kaip apibendrina Intim News, tai nėra taisyklės, kurių turėtumėte aklai laikytis. Viskas priklauso nuo individualaus moters ir vyro santykių pobūdžio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (67)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...