Heidi Klum: koks intymus gyvenimas su Sealu? (foto, video)

 (57)
Jai 40 metų, pagimdė 4 vaikus, turi nuostabią figūrą ir dar nuostabesnį vyrą – Sealą. Santuoka laiminga, ir ji to neslepia!
Tobula pora - Heidi ir Sealas.
© Reuters/Scanpix

Nors gyvenimo pradžioje visi šnabždėjosi apie šią porą Gražuolė ir Pabaisa, tačiau jokie žodžiai jų meilės nežeidžia. Iš visų pasaulio pramogų porų ji - bene vienintelė (gerai, gerai, dar Johnny Deppas su Vanessa Paradis. Bet jie gyvena jau 10 metų, turi du vaikus, o jis niekaip jai nepasiperša...), kuria nuoširdžiai žaviuosi. Ir pavydžiu. Baltai baltai. Vien ko verta Heidi ir Sealo tradicija kasmet vis kitaip paminėti savo vedybų metines! Koks išradingumas, kokie kostiumai ir vaišės!

Heidi susipažino su Sealu, kai laukėsi dukrelės nuo „Formulės 1" komandos vadovo Flavio Briatore. O su Sealu ji susilaukė dar trijų vaikų - sūnų Johano ir Henry bei mažylės Lou.

Laiminga moteris, laimingas vyras, darni šeima... Ko daugiau norėti? O ji irgi padainuoja, kuria juvelyrinius dirbinius ir veda televizijos realybės šou. Jau nekalbu apie tai, kad 13 metų buvo „Victoria's Secret" angelu!

Duodama intervių žurnalui „Glamour" (Heidi papuoš jo rugpjūčio mėnesio viršelį), ji pasakė, jog daugiavaikė šeima - ne priežastis apleisti seksualinį gyvenimą. 

Rugpjūčio mėnesio „Glamour" žurnalo fotosesija su H.Klum.

Žurnalui ji teigia, kad iki šiol yra įsimylėjusi savo vyrą ir yra laiminga (Heidi ir Sealas susituokė 2005 metais).

„Aš nesuprantu, kodėl reikia keistis telefonų numeriais, o paskui 4-5 dienas spėlioti - paskambins jis ar nepaskambins. Jei tu kažką jauti, kodėl reikia laiką leisti vėjais? Gyvenimas juk vienas", - filosofuoja Heidi.

Tai nėra tušti žodžiai - juk išsiskyrimą su Flavio modelis išgyveno sunkiai, buvo nuo jo nėščia.

Glamour: Ar yra kažkas, ką norėtumėte pakeisti savo vyre?

Heidi: Ne. Pasimokiau iš ankstesnės santuokos - buvau ištekėjusi 6 metus (už plaukų stilisto Rico Pipino). Sealas yra labai stipri asmenybė, kaip ir aš, ir mes nevaržome vienas kito gyvenimo.

Glamour: Dainos „Secret" vaizdo klipas yra nuostabus. Jums patiko jame filmuotis?

Heidi: Aš tai nekompleksavau, rodydama savo kūną, tačiau mano vyras gėdijosi. Kai mes buvome lovoje, jis sakė: „Kiekvienas turėtų tai pamėginti! Aš nenoriu apsinuoginti, kad visi matytų!". O man jis yra "Woo-hoo!".

Glamour: Ką iš apatinio trikotažo privalėtų turėti kiekviena moteris?

Heidi: Nematau nieko blogo, jei moteris turi seksualų diržą, prilaikantį prisegamas kojines. Nesakau, jog reikia nuolat šokti striptizą ar užsiimti vulgariu seksu. Tačiau kartais man tai patinka.

Mes neseniai su vyru praleidome „sekso savaitę" Londone. Aš prie trumpo sijonėlio mūvėjau prisegamas kojines, kai sėdėjau, jis galėjo tai matyti. Juk labai smagu pabūti šiek tiek įžūliai.

Glamour: Kada Sealas yra aistringiausias?

Heidi: Visada. Tiek miegodamas, tiek dainuodamas scenoje. Jis labai patrauklus vyras, malonus, džentelmenas. Praėjusį vakarą jį stebėjau scenoje. Jis vis dar užveda. Man patinka. „O, taip, tai mano vyras!".

Nebūtina tapti supermodeliu, kad atrodytum, kaip Heidi Klum. Žurnalui „Glamour" ji sakė: „Ei, moterys, mes turime tuos pačius duomenis: pilvą, meilės rankenėles ir krūtis".

Taip, Heidi, gal ir tuos pačius. Bet kaip kaimyno darže braškės atrodo skanesnės, taip ir svetima meilė atrodo tauresnė, tyresnė, gražesnė.

Toks klipas, kad žiūri ir dūsauji... Et...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.