Heidi Klum: koks intymus gyvenimas su Sealu? (foto, video)

 (57)
Jai 40 metų, pagimdė 4 vaikus, turi nuostabią figūrą ir dar nuostabesnį vyrą – Sealą. Santuoka laiminga, ir ji to neslepia!
Tobula pora - Heidi ir Sealas.
Tobula pora - Heidi ir Sealas.
© Reuters/Scanpix

Nors gyvenimo pradžioje visi šnabždėjosi apie šią porą Gražuolė ir Pabaisa, tačiau jokie žodžiai jų meilės nežeidžia. Iš visų pasaulio pramogų porų ji - bene vienintelė (gerai, gerai, dar Johnny Deppas su Vanessa Paradis. Bet jie gyvena jau 10 metų, turi du vaikus, o jis niekaip jai nepasiperša...), kuria nuoširdžiai žaviuosi. Ir pavydžiu. Baltai baltai. Vien ko verta Heidi ir Sealo tradicija kasmet vis kitaip paminėti savo vedybų metines! Koks išradingumas, kokie kostiumai ir vaišės!

Heidi susipažino su Sealu, kai laukėsi dukrelės nuo „Formulės 1" komandos vadovo Flavio Briatore. O su Sealu ji susilaukė dar trijų vaikų - sūnų Johano ir Henry bei mažylės Lou.

Laiminga moteris, laimingas vyras, darni šeima... Ko daugiau norėti? O ji irgi padainuoja, kuria juvelyrinius dirbinius ir veda televizijos realybės šou. Jau nekalbu apie tai, kad 13 metų buvo „Victoria's Secret" angelu!

Duodama intervių žurnalui „Glamour" (Heidi papuoš jo rugpjūčio mėnesio viršelį), ji pasakė, jog daugiavaikė šeima - ne priežastis apleisti seksualinį gyvenimą. 

Rugpjūčio mėnesio „Glamour" žurnalo fotosesija su H.Klum.

Žurnalui ji teigia, kad iki šiol yra įsimylėjusi savo vyrą ir yra laiminga (Heidi ir Sealas susituokė 2005 metais).

„Aš nesuprantu, kodėl reikia keistis telefonų numeriais, o paskui 4-5 dienas spėlioti - paskambins jis ar nepaskambins. Jei tu kažką jauti, kodėl reikia laiką leisti vėjais? Gyvenimas juk vienas", - filosofuoja Heidi.

Tai nėra tušti žodžiai - juk išsiskyrimą su Flavio modelis išgyveno sunkiai, buvo nuo jo nėščia.

Glamour: Ar yra kažkas, ką norėtumėte pakeisti savo vyre?

Heidi: Ne. Pasimokiau iš ankstesnės santuokos - buvau ištekėjusi 6 metus (už plaukų stilisto Rico Pipino). Sealas yra labai stipri asmenybė, kaip ir aš, ir mes nevaržome vienas kito gyvenimo.

Glamour: Dainos „Secret" vaizdo klipas yra nuostabus. Jums patiko jame filmuotis?

Heidi: Aš tai nekompleksavau, rodydama savo kūną, tačiau mano vyras gėdijosi. Kai mes buvome lovoje, jis sakė: „Kiekvienas turėtų tai pamėginti! Aš nenoriu apsinuoginti, kad visi matytų!". O man jis yra "Woo-hoo!".

Glamour: Ką iš apatinio trikotažo privalėtų turėti kiekviena moteris?

Heidi: Nematau nieko blogo, jei moteris turi seksualų diržą, prilaikantį prisegamas kojines. Nesakau, jog reikia nuolat šokti striptizą ar užsiimti vulgariu seksu. Tačiau kartais man tai patinka.

Mes neseniai su vyru praleidome „sekso savaitę" Londone. Aš prie trumpo sijonėlio mūvėjau prisegamas kojines, kai sėdėjau, jis galėjo tai matyti. Juk labai smagu pabūti šiek tiek įžūliai.

Glamour: Kada Sealas yra aistringiausias?

Heidi: Visada. Tiek miegodamas, tiek dainuodamas scenoje. Jis labai patrauklus vyras, malonus, džentelmenas. Praėjusį vakarą jį stebėjau scenoje. Jis vis dar užveda. Man patinka. „O, taip, tai mano vyras!".

Nebūtina tapti supermodeliu, kad atrodytum, kaip Heidi Klum. Žurnalui „Glamour" ji sakė: „Ei, moterys, mes turime tuos pačius duomenis: pilvą, meilės rankenėles ir krūtis".

Taip, Heidi, gal ir tuos pačius. Bet kaip kaimyno darže braškės atrodo skanesnės, taip ir svetima meilė atrodo tauresnė, tyresnė, gražesnė.

Toks klipas, kad žiūri ir dūsauji... Et...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (10)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (55)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.