Geriausi vyrai – teisininkai ir gydytojai

 (91)
Tie stereotipai, kad filologėms labiausiai tinka matematikai, greičiausiai nėra iš piršto laužti. Juk profesiją nulemia žmogaus būdas.
Nuosavas šeimos gydytojas, su kuriuo dar susilauki vaikų, - pati geriausia dovana moteriai...
Nuosavas šeimos gydytojas, su kuriuo dar susilauki vaikų, - pati geriausia dovana moteriai...
© Shutterstock nuotr.

Bet yra ir atvirkščiai – pasirinkta specialybė veikia seksualumą. Priešybės traukia, tačiau visiškai skirtingų pasaulių žmonės ilgai po vienu stogu netvers; vis tiek juos turėtų sieti nemažai bendrysčių.

Psichologai atliko tyrimą, kaip profesija veikia žmogaus asmeninį gyvenimą ir štai ką nustatė: jei vyras myli savo darbą, vadinasi, jis gyvena ir harmoningą seksualinį gyvenimą. Išimtis - darboholikai, iš kurių gyvenimo seksą pavagia darbas.

Iš esmės vyro profesija veikia jo seksualinį gyvenimą, laimę bei pasitenkinimą. Mokslininkai išsiaiškino, kad didelių kompanijų vadovai dažnai nesiryžta užmegzti artimų ir rimtų santykių - jie mano, kad moterims reikalingi tik jų pinigai.

Nemaža dalis matematikų ir programuotojų mėgsta virtualų seksą dėl savo uždaro, intravertiško būdo. Todėl romantiškoms moterims gali patikti toks santykių paįvairinimo būdas.

Vyrai, kurių darbas susijęs su tikslumu - pilotai, mašinistai yra patikimi ir pastovūs intymiame gyvenime. O štai pardavėjai ir mokytojai mėgsta eksperimentuoti lovoje, su jais nebus jokios rutinos. Beje, ir patys mielai laimins partnerės iniciatyvą.

O patys dėmesingiausi ir daugiausia malonumo moteriai suteikiantys vyrai, mokslininkų teigimu, yra teisininkai, gydytojai bei psichologai. Jie atidūs, stengiasi moterį pažinti ir pražydinti kaip nuostabiausią gėlę...

Taip, taip... Mano stomatologas toks patrauklus ir hipnotizuojančio balso vyras, kad leisčiau kariesui mano burnoje užveisti dar didenes kiaurymių plantacijas, kad tik dažniau matyčiausi su juo. Bet taip neleidžia pasielgti mano išauklėtas vidinis EKO...

Kitas tyrimas apie vyrų seksualumą pateikia dar įdomesnius rezultatus: vyrai, kurie mėgsta rizikuoti ir yra lengvai seksualiai įaudrinami, linkę apgaudinėti savo partneres. Tyrimas, kuriam vadovavo Indianos valstijos universiteto profesorius Robinas Milhausenas, rėmėsi asmeniniais, demografiniais ir seksualiniais veiksniais. Profesoriaus manymu, polinkį į neištikimybę veikia asmens religijos išpažinimas, išsilavinimas, pajamų lygis ir seksualinė orientacija.

Tai turbūt dabar aiškiau, kodėl kuriami anekdotai ir į dienos šviesą išlenda tiek daug gyvenimiškų istorijų apie kompanijos vadovo ir sekretorės romaną. Stambūs verslininkai nebijo rizikuoti, yra energingi ir sėkmingi, todėl tokie yra ne tik darbe, bet ir seksualiniame gyvenime.

Tik, deja, tiesa gali būti ir tokia, kad toks vyras nebus linkęs užmegzti gilių, stabilių santykių (remiantis pirmuoju aprašytu tyrimu) ir, atsibodus dievinamam objektui, ieškos naujo...

Na, o aš greitai pradėsiu dirbti mokykloje, tad gal į akį kris koks simpatiškas mokytojas, kuris bus išradingas visomis prasmėmis? O gal rimčiau susidomėti stomatologu? Ant jo rankos nepastėjau vestuvinio žiedo...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (11)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (56)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.