Fetišizmas: kas pavogė mano kelnaites?

 (18)
„Varlė karalienė“ - pati gryniausia pasaka apie princą fetišistą. Yra žmonių, kuriuos seksualiai jaudina varlės!
Apatinis trikotažas - vienas populiariausių fetišų.
Apatinis trikotažas - vienas populiariausių fetišų.
© Shutterstock nuotr.

Kai persirenginėdama sporto klube pasigedau kelnaičių, pagalvojau, kad ta (arba - tas), kuris nugvelbė, - nesveikas. O paskui nusiraminau - gal jis fetišistas?
Fetišizmas - nieko nenormalaus. Mano fetišas, pavyzdžiui, vyriški aromatai. Kai išlydėdama Ričardą į darbą, prieinu su juo atsisveikinti, tai net keliai sulinksta. Jaudina jo kvapas, nieko negaliu su savimi padaryti. Nors imk ir tempkis vyrą atgal į lovą.
Prancūziškai „fetiche" reiškia talismaną, negyvo daikto garbinimą. Seksualinis fetišizmas - tai žmogaus priklausomybė nuo kokio nors daikto arba kūno dalies, t.y. tai, kas žmogų jie seksualiai sujaudina. Fetišistais vienodai gali būti tiek vyrais, tiek moterys. Tačiau kažkodėl dažniau yra kalbama apie vyrus. Gal moterys moka geriau slėpti savo silpnybes?
Su fetišais elgiamasi įvairiai: juos galima tiesiog apžiūrinėti, prie jų liestis, jų įkvėpti ar dėti prie intymių vietų... Dėl fetišo žmogaus elgesys netgi gali tapti destruktyvus. Tarkim, koks vyras nukirps jūsų plaukų sruogą. Kas jis: iškrypėlis ar normalus žmogus, taip tenkinantis savo seksualinį potraukį?

Apatinis trikotažas kišenėje
Jei kiekviena įvertintumėte savo elgesį, pamatytumėte, kad esate kuo tikriausios fetišistės: mėgstate liesti vyro marškinius, juos vilkėti, prisiglaudusios prie krūtinės, įkvėpti jo kūno aromato. Pati populiariausia drabužinių fetišistų rūšis - apatinio trikotažo garbintojai, kuriuos jaudina pėdkelnės, prisegamos kojinės, liemenėlės, kelnaitės. Tą sąrašą papildytų ir aukštakulniai bateliai. Juk tiek daug atvejų aprašyta apie šampaną, geriamą iš batelio. O pamenate sceną praėjusių metų gruodį, kai viename viešame renginyje aktorė Uma Thurman išpildė režisieriaus ir gero bičiulio silpnybę - nusiavė savo louboutinus, kad drauge išgertų šampano... Nuotrauka greitai apskriejo žiniasklaidos priemones.
Kokios fetišizmo rūšys? Jis karaliauja seksualiniuose vaidmenų žaidimuose, kai partnerį sujaudina tam tikra mūsų apranga. Bet visai kitas atspalvis, kai jaudina nepažįstamo žmogaus drabužiai. Pavyzdžiui, Japonijoje studentės gana dažnai neplauna savo kelnaičių, o jas įdeda į hermetiškas pakuotes ir parduoda specialioms parduotuvėms. Ši prekė yra itin paklausi - fetišistai kelnaites išgraibsto akimirksniu. Ypač vertingi tie paketėliai, į kuriuos įdėta ir kelnaičių savininkės fotografija.
Kita fetišistų kategorija - tie, kurie kraustosi iš proto dėl įžymių žmonių apatinio trikotažo. Vienas erotinis žurnalas išspausdino sąrašą garsenybių, kurių kelnaitės yra geidžiamiausios. Moterys blūsta dėl futbolininko Davido Beckhamo trumpikių, o vyrai - dėl Christinos Aguileros. Fetišistai dažnai būna labai aktyvūs aukcionų dalyviai. Štai viena garbingo amžiaus moteris aktoriaus Orlando Bloomo kelnaites nusipirko už 20 tūkstančių dolerių!
Aistra atskiroms kūno dalims taip pat priskiriama fetišizmui. Tada ir aš galiu save tokia laikyti, nes mane jaudina vyro nugara ir rankos, tiksliau - plaštakos. Fetišistų yra daugiau nei galvojame, tik jie yra linkę neafišuoti savo priklausomybių.

Dėl skonio nesiginčijama
Skirtingose kultūrose žmones jaudina skirtingi dalykai. Štai amerikiečiai vyrai alpsta dėl didelės moters krūtinės, o japonai - dėl švelnios moters kaklo ir sprando odos. Afrikiečių fetišas - stangrūs ir dideli sėdmenys. Tačiau net jeigu mylima moteris to garbinamo elemento neturi, tai visai neturi reikšmės harmoningiems poros santykiams ir geram seksui.
Beje, vyrams, aistringiems fetišistams, netgi nebūtini reguliarūs lytiniai santykiai. Jiems pakanka masturbacijos ir, tarkim, šalia esančių kelnaičių vaizdo. Fetišistai visiškai pasitenkina - jiems užtenka turtingos vaizduotės. Jie nėra iškrypėliai, seksualiniai maniakai ar prievartautojai. Jų nereiktų saugotis ar vengti. Nebent dėl savo aistros jie būtų linkę nusikalsti, tarkim, vogti kelnaites sporto klubuose ar troleibuse moterims iškarpyti plaukų sruogas.
O moterų fetisiščių nėra daug. Aišku, jei atvirai pasikalbėtumėte su bičiulėmis, tai išgirtumėte, kaip jas užveda plaukuota vyro krūtinė, trijų dienų barzdelė ar pražilę smilkiniai. O kostiumuotas vyras? Beveik visoms patinka uniforma, kuri siejama su valdžia, tvirtybe, vadovavimu. Taigi, jeigu būtume nuoširdžios ir atviros, pamatytumėme, jog kiekviena mūsų turi nors mažytį seksualinį fetišą.

Aukštakulniai - populiariausias fetišas
Buvo atliktas išsamus tyrimas apie seksualines aistras ir nustatyta, jog populiariausias fetišas pasaulyje - aukštakulniai. 47 proc. vyrų mano, kad moters kojos ir pėdos - seksualiausia kūno dalis, 56 proc. moterų prisipažino, kad jas varo iš proto stangrus vyro užpakaliukas.
O pasaulis yra iš tiesų beprotiškas. Aukštakulniai - visiška banalybė, palyginti su sąrašu, kas jaudina vyrus. Vienas austrų psichologas turėjo pacientą, kurį seksualiai sujaudindavo... varlės ir klijai.
Keisčiausių fetišų sąrašas: moteris su akiniais (primena pirmąją mokytoją), suknelė su žirneliais, raudona suknia, baltas golfas, kaspinėliai, kasytės, kailis, šilkas, brangios mašinos, ryškūs lūpų dažai ir nagų lakas, pirsingas, ilgi plaukai, lateksas, panešioti sportbačiai, šaltieji ginklai...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (6)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (45)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.