Erotinis horoskopas III dalis: minkyk ir suk

 (5)
Perskaičiusios sužinosite, kurio ženklo vyras yra švelniausias meilužis, dievinantis preliudiją, ir kas vertina glamones liežuviu.
Žuvų ženklo vyrui patiks ilga įžanga.
Žuvų ženklo vyrui patiks ilga įžanga.
© Shutterstock nuotr.

Tikėti astrologų pranašystėmis ar ne? Manau, pildosi tik tai, kuo labai tiki. Arba - perskaitai ir, žiūrėk, pradedi ieškoti ženklų, patvirtinančių sužinotus faktus.
Todėl į horoskopus siūlau žiūrėti su lengva šypsenėle. Tačiau jei pasitelksi žinias, pridėsi savo moterišką intuiciją, dar paklausi partnerio, kas patinka, tai gali sumaišyti trenkiantį į galvą pojūčių kokteilį.

ŠAULYS
Vertina santykiuose asmeninį komfortą ir niekada neatsisakys egzotikos. Jis ganėtinai temperamentingas, dievina, kuomet jį mylimoji lepina. Be jausmingų išgyvenimų jam sunku gyventi.
Erogeninės zonos - nuo klubų iki kelių. Glostykite šlaunis taip švelniai, lyg liestumėte brangiausią šilką.
Kartais Šauliui užtenka prisilietimų ir apkabinimų, kad pasijustų laimingas. Tolesnė logiška įvykių seka - meilės žaidimai ir pats aktas - netgi nėra būtini. Tačiau tai būdinga ne visiems šio ženklo atstovams.
Šaulys atviras naujovėms, entuziastingai pritaria partnerės pasiūlymams.

OŽIARAGIS
Sunkiai pereina nuo buitinių reikalų prie kūniškų malonumų. Jam seksas - aukščiausio pasitikėjimo aktas. Ožiaragiui atrodo, kad negalima tiesiog taip viską mesti ir mėgautis seksu. Šis vyras - ne sprinteris. Moteriai, kuri gyvena su Ožiaragiu, teks apsišarvuoti kantrybe.
Erogeninės zonos - keliai, sėdmenys, nugara. Ožiaragį sujaudinsite, jeigu liežuviu lėtai sukdamos ratus, glamonėsite jo sėdmenis ir taip kilsite iki kaklo.
Jis bus patenkintas, jei neužmiršite jo kelių, taip pat retkarčiais pakramtykite jo rankų pirštų galus, slystelėkite liežuviu per delną.

VANDENIS
Itin įdomus vyras. Dievina seksualines improvizacijas ir degančiomis akimis atsiduos meilės žaidimams net ir visai tam netinkamoje vietoje. Jo seksualinė vaizduotė - nežabota. Su Vandeniu moteris gali patirti rojų Žemėje.
Erogeninė zona - pėdos. Jų minkymas - palaima Vandeniui. Jį lengvai nusitempsite į baseiną ar vonią, kur jo pėdoms ir čiurnoms galėsite skirti pakankamai dėmesio. Taip pat šio ženklo vyrui patiks, jei liežuviu, lūpomis ar pirštų galiukais liesite jo skruostikaulius.

ŽUVYS
Pats švelniausias meilužis. Svajoja apie romantišką meilužę, kurią galėtų apiberti švelniu dėmesiu. Šio ženklo vyrą jaudina ilgos (kartais netgi per daug) preliudijos, kurių metu jis pademonstruotų savo išradingumą.
Erogeninės zonos - kojos, nugara, juosmuo. Kvėpuokite jam į ausį, glostykite nugarą. Kad vyrą įkaitintumėte, padarykite jam kojų masažą (ypač patiktų šiltame vandenyje).
Tačiau Žuvys retai rodo iniciatyvą, nes yra gana drovios. Kad šis vyras su jumis jaustųsi laimingas, labiau reikės ne erotikos, o empatijos (supratimo, gebėjimo įlįsti į jo kailį).

Erotinį horoskopą Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui skaitykite ČIA.

Erotinį horoskopą Liūtui, Mergelei, Svarstyklėms ir Skorpionui skaitykite ČIA.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (6)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (46)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (23)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.