Erotinis horoskopas II dalis: glostyk ir fantazuok

 (15)
Horoskope rašoma, kas Skorpionų erogeninė zona – sėdmenys. Esu turėjusi Skorpuką – tai tiesa, tik to dar nežinojau.
Vyras-Svarstyklės mielai iniciatyvą perleis moteriai. Su juo įgyvendinsite visas savo fantazijas.
Vyras-Svarstyklės mielai iniciatyvą perleis moteriai. Su juo įgyvendinsite visas savo fantazijas.
© Shutterstock nuotr.

Dėkoju už tai savo išlavintai intuicijai. Apskritai aš horoskopais nepasikliaunu. Pavyzdžiui, kaip galima visiems Liūtams pritaikyti tą patį? Juk jo būdas priklauso nuo gimimo dienos, valandos, pagaliau - metų. Tačiau jei pasitelksi žinias, pridėsi savo intuiciją, dar paklausi partnerio, kas patinka, tai gali sumaišyti trenkiantį į galvą pojūčių kokteilį.

LIŪTAS
Mėgsta būti dėmesio centre - šio savo įpročio nekeičia ir lovoje. Dievina masažą ir netgi mielai parodo partnerei, kaip ir kur jį reikia glostyti. Drovumu jo tikrai neapkaltinsi.
Erogeninė zona - nugara, tiksliau - plotas iš abiejų stuburo pusių. Tuo įsitikinsite, jei delnais perbrauksite (ar pamasažuosite) iš viršaus į apačią. Jūsų Liūtas tiesiog pašėls ir riaumos iš malonumo.
Jei užsigeisite laiką leisti vonioje, kempine patrinkite Liūtui nugarą. Tikrai patiks. Dar viena jautri vietelė - tai apatinė lūpa. Turėkite tai omenyje, kai bučiuositės.

MERGELĖ
Palyginti su kitais Zodiako ženklais, šis vyras gana šaltas, praktiškas. Jis niekada nepameta galvos ir gali atsispirti net pačiam aistringiausiam gundymui. Mergelė ims planuoti meilės žaidimus ir rodyti partnerei dėmesį tik tada, kai protas (ne širdis) patvirtins, jog ji yra verta dėmesio. Vyras tam ruošis labai atsakingai.
Mergelė-vyras yra pedantas, jam ne tas pats, kas ir kaip vyksta. Todėl spontaniško sekso netvarkingame koridoriuje tikėtis kažin ar verta. Tokiam vyrui svarbi aplinka, estetika.
Erogeninės zonos - keliai, pilvas, bamba. Šio ženklo vyrui patinka, kai mylimoji jo veidą apiberia bučiniais. Jo seksualines fantazijas gali pažadinti romantiška muzika, erotinis filmas ar knyga.

SVARSTYKLĖS
Vyras bus nusiteikęs seksui, jei aplinkoje matys prabangos ženklus. Jei paprastą medvilninę patalynę pakeisite šilkine, o ant komodos pastatysite butelį šampano sidabriniame kibirėlyje, Svarstykles bematant apims geismas. Šio ženklo vyras pirmiausia reaguoja į vaizdinius, todėl tiks viskas - striptizas, šampano taurės, lyriška muzika.
Svarstyklės mėgsta būti gundomos ir mielai perleidžia iniciatyvą moteriai. Taip, kad savo fantazijas su tokiu vyru įgyvendinsite nesunkiai.
Erogeninės zonos - juosmens sritis ir žemiau. Pradėkite švelniai bučiuoti pilvą ir palengva slinkite žemyn.
Pašėlusios jausmų audros ir dūkimo iš Svarstyklių kažin ar verta tikėtis. Šiam vyrui svarbiau jausti harmoniją su jumis.

SKORPIONAS
Aistringas meilužis ir fantazuotojas, nemėgsta kalbėti apie savo norus bei seksualines fantazijas. Jums teks pačioms mėginti nuspėti, ko nori paslaptingas Skorpionas. Jei norite su juo būti ilgai, teks tapti erotikos žinove.
Erogeninės zonos - viskas, kas žemiau juosmens: klubai, penis, sėdmenys. Skorpionas mėgsta eksperimentuoti, jam įkandamos net ir sudėtingesnės „Kamasutros" pozos. Klasikinių pozų nepamiršta, bet jas kombinuoja su neįprastomis. Pavyzdžiui, gulite ant šono, jis klūpėdamas apžergia vieną jūsų koją, o kitą užsikelia sau ant peties (a la žirklės).
Ir, žinoma, jį iš proto išvesite oraliniu seksu.

Erotinį horoskopą Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui skaitykite ČIA.

Erotinį horoskopą Šauliui, Ožiaragiui, Vandeniui ir Žuvims skaitykite ČIA.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.