Erotinis horoskopas I dalis: lyžtelk ir krimstelk

 (27)
Kai Nielsą privariau iki ekstazės bučiniais ir oro pūtimu į ausį (!), padėkojau žvaigždėms. Ir patikėjau astrologija.
Vėžiams vyrams patiks romantiškos akimirkos vonioje. Neužmirškite pažaisti jo krūtų speneliais.
Vėžiams vyrams patiks romantiškos akimirkos vonioje. Neužmirškite pažaisti jo krūtų speneliais.
© Shutterstock nuotr.

Iki praėjusio savaitgalio visokie horoskopai manęs nejaudino. Bet atsitiktinai perskaičiau vyrų erogeninių zonų horoskopą ir išbandžiau praktiškai. Žinokit, veikia!
Niekada nesineriu iš kailio dėl vyro, nepuolu stačia galva vykdyti jo pageidavimų. Sakykim, taip - aš dozuoju jam suteikiamas malones. O kuo paskui nustebinsiu, jei per tris mėnesius viską išmėginsiu? Na, jau ne! Geriau būsiu statistinė vidutinė moteris, kuri retkarčiais nustebina.
Ir savo Nielsą, Aviną, paskutinį kartą nustebinau, užbučiuodama iki ekstazės... jo ausis! O padėjo erotinis horoskopas!

AVINAS
Dievina aistringą seksą su pasipriešinimo elementais. Todėl labai dažnai geriausiu seksu laiko tą, kuris vyksta po audringų ginčų su partneriu. Tada Avinas būna ypač jausmingas, karingas ir pajėgus. Meilė jam - mūšio laukas, iš kurio jis turi išeiti neabejotinu didvyriu.
Erogeninės zonos
- ausys ir galva. Avinas lydosi nuo švelnių prisilietimų prie ausų (nesvarbu, liežuviu ar pirštais liesite) ir visokiausių banalybių, kurias jam šnabždate. Aš, pavyzdžiui, Nielsui švelniai pūčiau orą į ausis, po to burna apglėbiau visą kaušelį ir staigiai orą įtraukiau. Būtumėte girdėjusios, kaip jis dejavo iš malonumo!
Ne mažiau Aviną jaudina pakaušio masažas. Be to, Aviną galima vadinti tikru „bučinių ekspertu". Jam patinka gilūs, netgi įsakmūs bučiniai, nuo kurių jis pameta galvą. Tokie bučiniai su prievartos atspalviu dažnai sutrumpina preliudijos laiką ir pagreitiną norą susilieti. Turėkite tai galvoje, jei norite ilgiau pasimėgauti seksu su Avinu.
Belieka tik įsivaizduoti, kas atsitiktų su Avinu, jai vienu metu masažuotumėte pakaušį ir bučiuotumėte ausis...

JAUTIS
Jis pasižymi puikiu gebėjimu (dovana kiekvienai moteriai) ištempti, pailginti malonumą. Skubėjimas jam - erotikos žudikas, todėl geriausia partnerė Jaučiui yra moteris, kuriai patinka ilgos glamonės.
Erogeninės zonos - kaklas, nosis ir lūpos, jautrios bet kokiems prisilietimams. Tačiau jeigu Jautis nusiteikė meilės siautuliui, didžiausias žmogaus kūno organas - oda - tampa didžiuliu erogeniniu lauku. Todėl Jautis alpsta nuo masažo, ypač erotinio, su įvairiausias aromatiniais aliejais.
Pamėginkite prieiti prie savo Jaučio ir perbraukti pirštais per kaklą, lyg taisant marškinių apykaklę ar kaklaraištį... Pamatysite, kaip jį tai sujaudins. O paskui pereikite prie masažo. Myluokite, glostykite, glamonėkite Jautį kaip kačiuką, ir džiaukitės palaima abu.

DVYNIAI
Ypatingas vaidmuo tenka vaizduotei. Dvyniai labai smalsūs ir nekantraujantys išmėginti naujoves - tai galite perkelti ir į miegamąjį. Ir, beje, ne tik į jį, nes jie dievina įvairias vietas. Svarbiausia taisyklė - jokios rutinos ir įprastinių pozų, nes Dvyniai kaip mat užsimanys sprukti.
Dvynius per skambu būtų vadinti tikrais vyrais (mačo). Flirtas bei pats viliojimo procesas jiems patrauklesnis nei kūnų susiliejimas.
Erogeninės zonos - rankos ir krūtinė. Kad Dvyniai jaustųsi mylimi ir patenkinti, dažniau lieskite jų krūtinę, rankas (ypač vidinę pusę). Užteks perbraukti liežuviu nuo riešo iki pažastų. Tik paskui nesakykite, kad jūsų neperspėjome :) Taip pat ypatingo dėmesio nusipelno Dvynių pirštai ir... pažastys.
Dvyniai - tai tie vyrai, kurie ir lovoje nepraleis progos pakalbėti. Todėl jie neabejotinai įvertins jūsų karštus komentarus iš įvykio vietos. Arba po jo...

VĖŽYS
Jautruolis Vėžys labiausiai vertina švelnumą ir visokius malonius žodelius. Jam patinka liesti, glamonėti odą - taip jis išreiškia pasitikėjimą partnere.
Vėžys nelinkęs užmegzti santykių į kairę. Greičiau jau pasiūlys savo nuolatinei partnerei lįsti drauge į vonią, pridegs visur žvakių.
Erogeninės zonos - ausų kriauklelės ir krūtų speneliai. Vėžys - gana konservatyvus meilužis ir nepalaimins akrobatinių pratimų lovoje. Tad geriau palaidokite viltis išmokyti jį kokių nors pozų iš „Kamasutros". Nebent tai bus Vėžys, gimęs ant Dvynių ženklo ribos.
Pasitikėjimą partnere įrodo, leisdamas jai liesti jo krūtis. Erzinkite Vėžį, glamonėdamos spenelius pirštais (galite suspausti, laikydamos pirštus, kaip lazdeles), paskui švelniai krimstelėkite - ir Vėžys niekur nenorės dingti atatupstas.
Neužmirškite bučinių - Vėžiui patinka gilūs liežuvio įsiveržimai.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.