EKO seksas: ar jūsų lovos reikalai nekenkia aplinkai?

 (10)
Jūs galvojate, kad nieko negali būti natūraliau už seksą? Apsirinkate. Žalieji tikina, kad mūsų intymus gyvenimas toli gražu ne ekologiškas.
© Shutterstock nuotr.

Rūšiuodama atliekas bei perdirbdama ar naujam gyvenimui prikeldama viską, kas tik įmanoma, maniau, kad mano vidinis EKO yra visiškai patenkintas. Iki tol, kol kolegė neprakalbo apie ekologišką seksą. Taip, pasirodo, būdami „draugiški" vienas kitam lovoje, turėtume būti draugiški ir aplinkai. Taigi, kokios tos ekoseksualų taisyklės:

Lubrikantai. Daugelis jų pagaminti iš naftos produktų, o ekologiški žmones tikrai neturėtų skatinti naftos - Žemės kraujo - naudojimo. Be to, produktai, kurių sudėtyje yra naftos, kenkia ir mūsų kūnui bei gali sukelti vėžį.

Gimstamumo kontrolė. Žalieji pasisako už griežtą gimstamumo kontrolę a la kam reikalingi nepageidaujami vaikai, planetoje, kurioje ir taip milijonai badauja... Kita vertus, kontraceptinės tabletės įvardijamos kaip įvairių vėžio formų priežastis. Be to, jų dėka, mes hormonų perteklių „išmetame" į tualetą, o jie, patekę į plačiuosius vandenis, kenkia jūrų gyventojams.

Kontracepsija. Taigi, jei ne piliulės, tai kas? Žalieji sako - spiralė. Tačiau ji netinkama žmonėms, kurie neturi pastovaus lytinio partnerio, mat neapsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Kita išeitis - prezervatyvai. Tik jie turi būti pagaminti iš latekso, o ne poliuretano. Kiek teko girdėti, yra net veganiškų prezervatyvų, tokių kaip Sir Richards, kurie ne tik visiškai suyra, bet ir dalis už jų pardavimą gautų lėšų skiriama ekologijai. Dar reikėtų pridurti, kad panaudotą prezervatyvą reikia suvynioti į popierėlį ir išmesti į šiukšliadėžę, o ne nuleisti į klozetą - jie teršia aplinką, žudo žuvis ir niekada nesuyra.

Sekso žaisliukai. Didžioji jų dalis gaminama iš sveikatai ir aplinkai pavojingų plastifikatorių. Todėl geriausia rinkits iš silikono pagamintas pramogas. Kaip nustatyti, ar jūsų vibratorius pavojingas? Tiesiog pauostykite jį. Jeigu vibratorius kvepia kaip naujas automobilis, galite jį sviesti per langą, tiksliau, į atitinkamų atiliekų konteinerį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.