EKO seksas: ar jūsų lovos reikalai nekenkia aplinkai?

 (10)
Jūs galvojate, kad nieko negali būti natūraliau už seksą? Apsirinkate. Žalieji tikina, kad mūsų intymus gyvenimas toli gražu ne ekologiškas.
EKO seksas: ar jūsų lovos reikalai nekenkia aplinkai?
© Shutterstock nuotr.

Rūšiuodama atliekas bei perdirbdama ar naujam gyvenimui prikeldama viską, kas tik įmanoma, maniau, kad mano vidinis EKO yra visiškai patenkintas. Iki tol, kol kolegė neprakalbo apie ekologišką seksą. Taip, pasirodo, būdami „draugiški" vienas kitam lovoje, turėtume būti draugiški ir aplinkai. Taigi, kokios tos ekoseksualų taisyklės:

Lubrikantai. Daugelis jų pagaminti iš naftos produktų, o ekologiški žmones tikrai neturėtų skatinti naftos - Žemės kraujo - naudojimo. Be to, produktai, kurių sudėtyje yra naftos, kenkia ir mūsų kūnui bei gali sukelti vėžį.

Gimstamumo kontrolė. Žalieji pasisako už griežtą gimstamumo kontrolę a la kam reikalingi nepageidaujami vaikai, planetoje, kurioje ir taip milijonai badauja... Kita vertus, kontraceptinės tabletės įvardijamos kaip įvairių vėžio formų priežastis. Be to, jų dėka, mes hormonų perteklių „išmetame" į tualetą, o jie, patekę į plačiuosius vandenis, kenkia jūrų gyventojams.

Kontracepsija. Taigi, jei ne piliulės, tai kas? Žalieji sako - spiralė. Tačiau ji netinkama žmonėms, kurie neturi pastovaus lytinio partnerio, mat neapsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Kita išeitis - prezervatyvai. Tik jie turi būti pagaminti iš latekso, o ne poliuretano. Kiek teko girdėti, yra net veganiškų prezervatyvų, tokių kaip Sir Richards, kurie ne tik visiškai suyra, bet ir dalis už jų pardavimą gautų lėšų skiriama ekologijai. Dar reikėtų pridurti, kad panaudotą prezervatyvą reikia suvynioti į popierėlį ir išmesti į šiukšliadėžę, o ne nuleisti į klozetą - jie teršia aplinką, žudo žuvis ir niekada nesuyra.

Sekso žaisliukai. Didžioji jų dalis gaminama iš sveikatai ir aplinkai pavojingų plastifikatorių. Todėl geriausia rinkits iš silikono pagamintas pramogas. Kaip nustatyti, ar jūsų vibratorius pavojingas? Tiesiog pauostykite jį. Jeigu vibratorius kvepia kaip naujas automobilis, galite jį sviesti per langą, tiksliau, į atitinkamų atiliekų konteinerį.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (32)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?