Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos

 (104)
Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.
© Shutterstock

Sakydama „didelė“ turiu omenyje dydžius, prasidedančius nuo 34C/32D ir augančius aukštyn. Patikėkite manimi, pirmas įspūdis dažniausiai būna apgaulingas. Didelė krūtinė, bent jau man, yra nemaža našta.

Todėl nusprendžiau pasidalinti 10 problemų, su kuriomis suduriu kasdien. Gal tai padės sulaukti patarimų iš panašaus likimo moterų, o galbūt tai pakeis jūsų nuomonę, jei ruošiatės plastinei operacijai.

1) Dviguba apsauga

Niekuomet nesu vilkėjusi palaidinės be liemenėlės. Nie-ka-da! Ir visos palaidinės ar marškiniai, į kuriuos įsiūti pakietinimai, skirti krūtinei prilaikyti, manęs negelbėja. Anaiptol. Aš tokias palaidines velkuosi ant liemenėlės, kad užsitikrinčiau dar didesnę apsaugą ir krūtinės forma būtų daili.
Suknelės apnuoginta nugara? Nežinau, kas tai yra.
Jeigu esu be liemenėlės, kaip mat atrodau vulgariai. Ne seksualiai, o vulgariai.

2) Petnešėlės – didžiausias draugas ir priešas

Didelei krūtinei reikia ir stiprių petnešėlių. Ne tik stiprių, bet ir plačių, nes siauros galiausiai įsirežia į odą ir ją nutrina iki kraujo. O storos petnešėlės retai kada atrodo elegantiškai.
Negana to, aš niekada nenešioju rankinių, kurių rankena eina skersai krūtinės, tokių, su viena ilga rankena, nes atrodo, kad mano krūtinė bando suvalgyti rankinės rankeną. Tenka apsiriboti kuprinėmis arba ant vieno peties nešiojamomis rankinėmis. Dėl pastarųjų ima skaudėti nugarą.

3) Visi rūbai atrodo seksualiau

Gal tai ir ne problema, kai eini į vakarėlį ar pasimatymą, tačiau surasti drabužį, kuriuo vilkėdama atrodytum konservatyviai ar asketiškai, yra iššūkis. Viena didesnių problemų iškyla renkantis liemenuotus marškinius ar švarkelius. Ypač jei jūsų juosmuo siauras, o krūtinė didelė. Sagos skečiasi kaip išprotėjusios, o bet kuri iškirptė atrodo per gili.

4) Maudymosi kostiumėlio paieškos – košmaras

Bikiniai iš virvelių? Nieko neprilaiko. Maudymosi kostiumėliai, kurių petnešėlės surišamos viršuje? Nuo jų ilgainiui ima skaudėti kaklą. Liemenėlės be pakietinimo? Gali būti, kad viskas baigsis tuo, kad dalis krūtinės iškris pro apačią ir atrodysite lyg karvė. Liemenėlės be petnešėlių? Ne, jei nenorite sėsti į kalėjimą už netikėtą apsinuoginimą viešoje vietoje. Vienintelis galimas variantas – liemenėlės, turinčios įsiūtą lankelį.

5) Papuošalai žaidžia slėpynių

Kalbu apie vėrinius ant kaklo. Pirkdama juos turiu išsiaiškinti, kur tiksliai jie kris. Viena iš galimybių yra ta, kad jie žais slėpynių tarp mano krūtų, kita – kad einant ne itin išvaizdžiai bumbsės. Todėl dažniausiai renkuosi vėrinius arčiau kaklo.

6) Nuolatinis drabužių taisymasis

Vien dėl to, kad judu ar kvėpuoju, mano palaidinės išsitampo arba ima kilti aukštyn. Todėl turiu nuolat jas timptelėti į viršų arba atvirkščiai – patempti žemyn. Tokia kaina, jeigu noriu dėvėti ką nors aptempto. Be to, kaskart lenkdamasi turiu prisidengti krūtinę, nes žinau, kad vyrai savo akių nesulaikys, o aš dėl to, patikėkite, tikrai smagiau nepasijausiu.

7) Tikros ar ne?

Kai kurių liemenėlių dėka, mano krūtys išties atrodo kaip netikros. Todėl karts nuo karto sulaukiu klausimų, ar nepasidariau plastinės operacijos. Kadangi prie to esu pripratusi, nebereaguoju taip jautriai kaip anksčiau. Didžiuojuosi savo krūtine, nes ji tikrai graži ir natūrali. Jeigu ji būtų netikra, didžiuočiausi ja ne ką mažiau – juk ji dar būtų ir brangi.

8) Kalnelių baimė

Linksmieji kalneliai, duobėtas kelias, bėgimo rungtis? Ir, žinoma, kaip tik tuo metu šalia turi būti būrelis vyrų... Aš jau pripratau savo liūliuojančius grožius prisidengti sukryžiuodama rankas ant krūtinės ar tiesiog... žurnalu, tačiau kartais tai nutinka netikėtai. Todėl eidama kur nors, kur gali grėsti audros, stengiuosi vilkėti sportine liemenėle.

9) Žvejyba

Taip, ne kartą teko iš tarpukrūčio žvejoti trupinius ar maisto gabalėlius. Nesmagiausia būna, kai tai reikia daryti viešoje vietoje. Tuomet stengiesi susisukti kaip įmanoma greičiau, kad niekas tavęs nepastebėtų.
Yra buvę atvejų, kai mano bičiuliai, nelaukę, kol susigriebsiu, patys sužvejojo trupinius... Smagumėlis!
Kita vertus, kartais mano krūtys pasitarnauja kaip slėptuvė – esu keletą kartų ten įsidėjusi pinigus, kai ėjau į vakarėlį ir nenorėjau temptis rankinės.

10) Taranavimas

Turint didelę krūtinę visuomet turi pagalvoti, kaip lenktis ko nors pasiimti nenuverčiant visko, kas yra ant stalo. Tai gali baigtis išpiltais gėrimais ir didelėmis dėmėmis. Kartais gali netyčia išsitepti po krūtine ir to net nepastebėti. Todėl, prisipažinsiu, dažnai šaipausi iš savęs, jog esu šuo, kuris vizgindamas uodegą pridirba visokiausių zbitkų ir paskui apsimeta nežinojęs, jog uodega – jo kūno dalis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (8)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (53)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (145)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (198)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (219)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu (138)

Jei moteris nemoka gerai vyro patenkinti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (110)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (20)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (209)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (159)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (63)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (104)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.