Baltas chalatas kursto aistrą

 (30)
Nemanau, kad su vyru esame urviniai. Bet su draugėmis, aptarusios straipsnį apie vyrų sekso fantazijas, nebežinojome, juoktis ar verkt.
Žaidimas vaidmenimis įneša šviežumo į intymų poros gyvenimą.
Žaidimas vaidmenimis įneša šviežumo į intymų poros gyvenimą.
© Shutterstock nuotr.

Greičiausiai nenorėjau tikėti, kad ketvirtį amžiaus su manimi nugyvenęs vyras galėtų svajoti apie ką nors kita. Ir ne tik KĄ NORS, bet dar ir KAŽKAIP.

Aš manau, kad sekso fantazijos dažnai prasilenkia su realiu gyvenimu. Užtat jos ir vadinamos fantazijomis. Bet ar būtina jas visas įgyvendinti, kad pasijustume laimingesni? Oi, nežinau, nežinau...

Mes su vyru susituokėme jauni, vos baigę vidurinę. Vienas kitam buvome pirmi, nieko nežinojome nei apie seksą, nei kažkokius žaisliukus ir net tašką G. Mano močiutė, ačiūdie, gyva dar, pajuokauja, kad  taškas G yra GEMAROJUS (iš kur jai žinoti, kaip taisyklingai jis rašomas, kai baigė tik pradinę mokyklą?).

Ir nieko! Gražiai gyvename, du vaikus auginame. Ričardas įkalbinėja sumeistrauti pagranduką, bet aš vis muistaus. Nežinau, ar turiu dar 20 metų – tam, kad vaiką pastatyčiau ant kojų, išleisčiau jį į gyvenimą ir mokslus. Juk tai didžiulė atsakomybė. Be to, ir Austėja mūsų dar mažiukė – rudenį pradės eiti į mokyklą. Prasidės kiti vargai, kiti džiaugsmai.

O mes su Ričardu galėsim daugiau laiko skirti viens kitam. Meilė – tai ne koks triušių poravimasis, tai tauresni dalykai nei erogeninių zonų paieška.

Bet gal verta pasiryžti eksperimentui ir įgyvendinti kokią JO fantaziją ? Bent jau pažiūrėčiau, ar mano Ričardas – toks, kaip dauguma vyrų. Ar tikrai jį jaudina bizūnėlis rankose ir medicinos seselės uniforma?

Striptizas mylimajam

Labiausiai paplitusių vyrų fantazijų yra susijusios su striptizu. Bet kurį vyrą stipriai veikia mylimos moters, kuri jam šoka striptizą, paveikslas. Nepakenktų dėvėti erotišką apatinį trikotažą. Ir nors naminis striptizas neatrodys itin profesionaliai, tačiau jo poveikis bus nepaprastas. O dažnai jį šokant, galima pasiekti labai daug.

Va, sušokti striptizą gal visai norėčiau išmokti. Uždėčiau kokią “Lady in Red“... Nors visada tikėjau, kad vyrui esu pati gražiausia su pižama, o ne kažkokiais penkių siūlų skudurėliais ir peniuarais, tinkančiais vaiduoklių nakčiai.

Seksas su dviem moterimis

Daugelis vyrų svajoja apie seksą su dviem moterimis vienu metu. Tai ne tik kiekvieno vyro svajonė, bet ir geidžiamas jų pasididžiavimo objektas. Juk ne kiekvienas gali patenkinti vienu metu dvi moteris. Savo svajonėse visi vyrai įsivaizduoja esą herojai-meilužiai. Ši svajonė yra visiškai normali ir neturėtų gąsdinti moters.Ji tik patvirtina, kad vyras yra fiziškai sveikas. O ar įgyvendinti šią svajonę – abipusis sprendimas.

Nėra ko komentuoti. Nei kito vyro, nei kitos moters mūsų miegamajame nebus. Taškas.

Poza “69”

Tai dar viena dažna vyrų sekso fantazija. Nepaisant to, kad tai atrodo gana paprasta, ne visos poros patiria malonumą. Todėl daugeliui vyrų belieka tyliai apie tai svajoti. Bet tie vyrai, kurie vis dėlto ryžtasi atviram pokalbiui, dažnai gauna trokštamo. Ir rezultatu džiaugiasi abu partneriai.

Džiaugiamės ir mes. Tiesa, kokius du kartus per metus, bet...

Seksas su prievartos elementais

Kiekvienas vyras sielos gelmėse trokšta kuriam laikui tapti silpnu ir bejėgiu, todėl daugelis slapta svajoja apie seksą su prievartos elementais. Mažiausiai kartą gyvenime kiekvienas vyras svajojo būti pririštas prie lovos, surištas ar surakintas antrankiais. Galima netgi užrišti vyrui akis. Viskam vadovauti turi vamp moteris, kuri visiškai pavergia vyrą ir imasi iniciatyvos. Ši fantazija neduoda ramybės beveik kiekvienam vyrui, o štai moterys retai ją nuspėja.

Mėginau ir aš pririšti kartą savo brangiausiąjį. Karoliui tada buvo gal 5-6 metai. Netyčia atėjo į kambarį, nes buvo susapnavęs košmarą, ir mus užklupo. Pasakiau, kad baudžiu tėtį, nes šis buvo negeras. O ką reikėjo sakyti? Nemaloni situacija. Dabar padūkstame su tėtuku tik kartais, kai išvažiuojame į kokį kurortą.

Vaidmenys

Kai moteris įsijaučia į visiškai naują vaidmenį, ji tarsi iš naujo atsiskleidžia vyrui ir priverčia jį pažvelgti į ją kitomis akimis. Patraukliausi moterų vaidmenys vyrams yra moteris-vadovė, medicinos sesuo, Lolita, žinoma aktorė. Vadovė vyriškose fantazijose dėvi griežtą kostiumą, nurodo vyrui, ką šis turi daryti ir dažnai būna grubi. Medicinos seselė, atvirkščiai, rūpestinga ir atidi. Ji vilki, žinoma, trumputėlį baltą chalatėlį. Lolita – nekaltas vaikas trumpu sijonėliu ir kasytėmis. Žinoma aktorė – slapta dažno vyro svajonė, kiekvieno – vis kitokia. Ji nepriekaištinga ir trokštama deivė. Maža to, besąlygiškai sutinka su visais vyro troškimais.

O kuo man būti? Ir taip turiu vaidmenų: mama, žmona, buhalterė. Jei vyras nemato manyje moters, tai jis aklas. Nors sceną iš „Esminio instinkto“ norėčiau suvaidinti. Ir dar – norėčiau pasijusti perkama moterimi. Arba būti dovana, kurią vyras turėtų išpakuoti... Oi, bet čia jau mano fantazijos, ar ne? Gal verta pasakyti vyrui???

Analinis seksas

Dažnai paplitusi vyrų sekso fantazija yra susijusi su analiniu seksu. Tai jaudina ne visus vyrus, tačiau apie tai svajoja beveik kas trečias. Žinoma, analinis seksas tinka ne visiems, ne kiekviena moteris pasiryžta tokiam eksperimentui. Dažnai ir vyrai gėdijasi apie tai užsiminti. Todėl šią fantaziją įgyvendina ne visi vyrai. Likusieji ir toliau tik tyliai tikisi…

Net nenoriu matyti to vaizdo, o juo labiau – fantazuoti. Bjaurastis kažkokia. 

O jei fantazuoju, ko nėra mano gyvenime, ar tai reiškia, kad nemyliu savo vyro ir mūsų seksualinis gyvenimas yra skurdus?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.