BALSUOK. Vyras - turtingas ar gražus?

 (95)
Galima ilgai diskutuoti, kodėl moteris įsimyli turčius. Bet paaiškinimas turbūt labai paprastas – saugumas ir išskaičiavimas.
Aprūpinto gyvenimo vizija moteriai itin patraukli...
© Shutterstock nuotr.

Mano Nielsas nėra Apolonas, tačiau jo kultūra, erudicija ir pagarba moteriai yra tie rakteliai, kurie atrakino mano širdį. Kai su juo susipažinau, dėmesį man rodė kitas vyras, tačiau dažnai su juo pykdavomės. Nielsui iš karto pasakiau, jog ant dviejų kėdžių nesėdėsiu, kad pirmiausia noriu išsiaiškinti, kokie yra mano dabartiniai santykiai, gal dar įmanoma juos pakreipti geresne linkme.

Nielsas gerbė mano sprendimą. Nors jam patikau iš karto, jis neatakavo manęs žinutėmis, skambučiais. Po trijų mėnesių paskambino, ir aš jau žinojau, kad galiu eiti su juo į pasimatymą, nes buvau švari, be jokių praeities šešėlių. Ir sutikau nueiti, net nežinodama, kad jis - pasiturintis danas. Mane per tuos kelis pokalbius sužavėjo jo dėmesys, humoro jausmas, domėjimasis manimi, mano darbu, laisvalaikiu. O tie turtai, apie kuriuos sužinojau tik vėliau, apsilankiusi su juo Kopenhagoje, buvo tik šiaip - papildoma detalė santykiams, bet neesminė.

Štai ir dabar - galėčiau nedirbti, jis kviečia persikelti į Daniją, mokytis danų kalbos, bet žino, koks svarbus man mano darbas. Jokio spaudimo. Ta pagarba mano laisvei ir nepriklausomybei yra bene svarbiausias dalykas, kodėl esame drauge.

O štai buvo atlikta apklausa, kurios rezultatus skelbia Mail.ru: simpatiškos moterys labiau linkusios užmegzti santykius su negražiu, tačiau turtingu vyru. Turtai - galingesnis afrodiziakas nei patraukli išorė.

Štai psichologų, apibendrinančių tyrimą, reziumė: „Tai, kad moteris greičiau pamils turtingą, o ne dailiai atrodantį vyrą - faktas, būdingas visų laikų kultūroms. Ir priežastis - ne moters godumas ar gudrumas. Savo prigimtimi moteris yra sergėtoja, puoselėtoja, ta, kuri jaučiasi atsakinga už palikuonis, jų išlaikymą.

Todėl materialinė vyro padėtis netgi intuityviai jai yra svarbesnė ir patrauklesnė nei vyro išvaizda. O atsižvelgiant į dabartinio gyvenimo realijas, ekonominę padėtį, tas materialinės gerovės troškulys dar labiau sustiprėja, vyro turtai tampa dar aktualesni ir svarbesni.

Taigi viena moters pusė absoliučiai aiškiai suvokia: gauti materialių gėrybių sau ir vaikams kito žmogaus sąskaita - tai patogu ir patrauklu. Tačiau kita pusė dar ir paantrina: jei turėsi gražų, bet neturtingą, tai jį greičiausiai vis tiek kokia moteris nuvilios, o tada liksi be nieko - kaip senė su gelda.

Kaip tada galima kalbėti apie palikuonių išlaikymą? Jei teks išsiskirti su negražiu, tačiau turtingu, tai šis bent pasirūpins šeima. Ir tu su vaikais bent jausiesi stabiliai, saugiai, nereikės sukti galvos, kaip sudurti galą su galu".


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.