BALSUOK. Vyras - turtingas ar gražus?

 (95)
Galima ilgai diskutuoti, kodėl moteris įsimyli turčius. Bet paaiškinimas turbūt labai paprastas – saugumas ir išskaičiavimas.
Aprūpinto gyvenimo vizija moteriai itin patraukli...
Aprūpinto gyvenimo vizija moteriai itin patraukli...
© Shutterstock nuotr.

Mano Nielsas nėra Apolonas, tačiau jo kultūra, erudicija ir pagarba moteriai yra tie rakteliai, kurie atrakino mano širdį. Kai su juo susipažinau, dėmesį man rodė kitas vyras, tačiau dažnai su juo pykdavomės. Nielsui iš karto pasakiau, jog ant dviejų kėdžių nesėdėsiu, kad pirmiausia noriu išsiaiškinti, kokie yra mano dabartiniai santykiai, gal dar įmanoma juos pakreipti geresne linkme.

Nielsas gerbė mano sprendimą. Nors jam patikau iš karto, jis neatakavo manęs žinutėmis, skambučiais. Po trijų mėnesių paskambino, ir aš jau žinojau, kad galiu eiti su juo į pasimatymą, nes buvau švari, be jokių praeities šešėlių. Ir sutikau nueiti, net nežinodama, kad jis - pasiturintis danas. Mane per tuos kelis pokalbius sužavėjo jo dėmesys, humoro jausmas, domėjimasis manimi, mano darbu, laisvalaikiu. O tie turtai, apie kuriuos sužinojau tik vėliau, apsilankiusi su juo Kopenhagoje, buvo tik šiaip - papildoma detalė santykiams, bet neesminė.

Štai ir dabar - galėčiau nedirbti, jis kviečia persikelti į Daniją, mokytis danų kalbos, bet žino, koks svarbus man mano darbas. Jokio spaudimo. Ta pagarba mano laisvei ir nepriklausomybei yra bene svarbiausias dalykas, kodėl esame drauge.

O štai buvo atlikta apklausa, kurios rezultatus skelbia Mail.ru: simpatiškos moterys labiau linkusios užmegzti santykius su negražiu, tačiau turtingu vyru. Turtai - galingesnis afrodiziakas nei patraukli išorė.

Štai psichologų, apibendrinančių tyrimą, reziumė: „Tai, kad moteris greičiau pamils turtingą, o ne dailiai atrodantį vyrą - faktas, būdingas visų laikų kultūroms. Ir priežastis - ne moters godumas ar gudrumas. Savo prigimtimi moteris yra sergėtoja, puoselėtoja, ta, kuri jaučiasi atsakinga už palikuonis, jų išlaikymą.

Todėl materialinė vyro padėtis netgi intuityviai jai yra svarbesnė ir patrauklesnė nei vyro išvaizda. O atsižvelgiant į dabartinio gyvenimo realijas, ekonominę padėtį, tas materialinės gerovės troškulys dar labiau sustiprėja, vyro turtai tampa dar aktualesni ir svarbesni.

Taigi viena moters pusė absoliučiai aiškiai suvokia: gauti materialių gėrybių sau ir vaikams kito žmogaus sąskaita - tai patogu ir patrauklu. Tačiau kita pusė dar ir paantrina: jei turėsi gražų, bet neturtingą, tai jį greičiausiai vis tiek kokia moteris nuvilios, o tada liksi be nieko - kaip senė su gelda.

Kaip tada galima kalbėti apie palikuonių išlaikymą? Jei teks išsiskirti su negražiu, tačiau turtingu, tai šis bent pasirūpins šeima. Ir tu su vaikais bent jausiesi stabiliai, saugiai, nereikės sukti galvos, kaip sudurti galą su galu".


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (9)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (54)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.