BALSUOK. Ar po skyrybų reikia grąžinti žiedą?

 (61)
Pamenu, kai skyriausi su Darium, jis man vestuvinį žiedą sviedė po kojomis. Vis dar jį turiu. Kaip ir savo sužadėtuvių žiedelį.
Kim Kardashian nusprendė iš buvusio vyro išsipirkti 2 milijonus dolerių kainavusį sužadėtuvių žiedą.
© Mavrixphoto/ Scanpix

Visi trys žiedai - mano sužadėtuvių ir mudviejų vestuviniai - guli papuošalų dėžutėje. Po skyrybų nė karto jų nesimatavau, laikau juos kaip vieno iš gyvenimo etapų simbolį. Daugiau nieko.
Tuo tarpu Amerikos numylėtinė Kim Kardashian (nuotr.), po 72 dienų santuokos su Krisu Humphries padavusi skyrybų prašymą, nusprendė iš mylimojo išsipirkti sužadėtuvių žiedą. Pasak TV žvaigždės atstovės spaudai, ji taip priprato prie 2 milijonus kainavusio papuošalo, kad dėl ramios dūšios sumokės pilną jo vertę jau busiam vyrui. Juokinga: su vyru gali skirtis, o su žiedu - ne. Bet tiek to, juk šiaip ar taip per 2 mėnesius santuokos iš įvairių reklaminių kontraktų porelė užsidirbo 18 mln. dolerių.
Žiedo (ne)grąžinimo klausimas kažkada buvo kilęs ir geriant kavą tarp mūsų mergaičių. Vika prisipažino grąžinusi visus sužadėtuvių žiedus, kokius yra tekę gauti per savo trumpą meilės karjerą: susuktą iš žolės, nupirktą turgaus kioskelyje ir užsakytą pas juvelyrą: "Čia tas pats, kas priimti dovanas, bet nekviesti į gimtadienį", - tikino ji.
Tuo tarpu kita mano draugė savo kolekcijoje, turi net 4 sužadėtuvių žiedus. Ji juos priėmė, nors net nesiruošė tekėt: "Jeigu santykiai nevykę, liks bent žiedas", - praktiškas, bet žiaurus pasiteisinimas.
Dar viena kolegė po skyrybų bandė parduoti savo sužadėtuvių žiedelį. Papuošalas, už kurį buvo mokėta apie 4000 litų, juvelyro įvertintas 450 litų... tad idėjos ji greitai atsisakė.
O ką jūs manote apie žiedo grąžinimą/pardavimą? Galbūt nebuvote susižadėję, bet jis jums padovanojo brangų papuošalą. Ar jį pasiliktumėte?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.