Atsitiktinis seksas gelbsti nuo nevaisingumo?

 (42)
Grupė mokslininkų, vadovaujama profesoriaus Desmondo Morriso, išsiaiškino, kad vyro sperma turi unikalią savybę adaptuotis seksualinėse situacijose.
Kai kurios moterys gali ir neįtarti, kad vaikas yra ne vyro, o meilužio.
© Shutterstock nuotr.

Pasitelkus šiuolaikines technologijas, specialistams pavyko pamatyti... spermatozoidų kovą moters įsčiose. Pasirodė, kad kuo dažniau vyras santykiauja su kitomis moterimis, tuo jo spermatozoidai tampa agresyvesni, rašo SexyWeek. Mokslininkai išsiaiškino, kad sperma puikiai prisitaiko prie „pakitusių seksualinių sąlygų".

Aiškiname smulkiau. Jei partneriai, vyras ir moteris, gyvena drauge ilgai ir seksas jiems jau tampa veiksmu „iš įpročio" (tuo pačiu laiku, tame pačiame miegamajame), tai spermatozoidai „atsipalaiduoja": ejakuliacijos metu jų išsiveržia mažiau, sumažėja pralaidumas.

Tačiau tik užtenka vyrui naujo dirgiklio - sekso su nauja moterimi, jo spermatozoidai, veikiami pirmykščio instinkto okupuoti nežinomą teritoriją, tiesiog pašėlsta.

Sulig kiekvienu tokiu „ekstremaliu kontaktu" spermatozoidai tampa veržlesni, agresyvesni, kol virsta tie buožgalviai tikrais galvažudžiais (tegul neįsižeidžia vyrai), sugebančiais suardyti net tokią užtvarą, kaip prezervatyvas.

Jei moters įsčiose jie susiduria su pastovaus moters partnerio spermatozoidais, kurie juda lėčiau, tai iš karto juos sunaikina: daužo uodegytėmis, „apšaudo" mikroskopinėmis dalelytėmis lyg kulkomis ir netgi neretai priešininko spermatozoidui nukanda galvą.

Tokie „koviniai spermatozoidai", laikui bėgant, įgauna puikią fizinę formą, leidžiančią sunaikinti priešininkus ir pirmiems prasibrauti iki moters kiaušialąstės ir ją apvaisinti.

Tokiu būdu į neištikimybę (vyro ir moters) galima žiūrėti ir kitaip: moteriai galimybė pastoti ir susilaukti sveiko kūdikio (nes spermatozoidai kokybiškesni) nuo atsitiktinio partnerio yra gerokai didesnė ne nuo savo vyro.

O ir nemažai gyvenime yra istorijų apie kūdikio niekaip nesusilaukiančias poras. Būna, kad dešimt metų moteris negali pastoti, nors tiek ji, tiek vyras yra vaisingi. O užtenka tik pakeisti partnerius, ir vaikas gimsta tiek vienoje naujoje šeimoje, tiek kitoje.

Galima žiūrėti paviršutiniškai ir vadinti banalybe mylimųjų vaidmenų žaidimus, naujų sekso vietų ir pozų paieškas, tačiau nauji išgyvenimai, nauji pojūčiai porai tik į sveikatą. Tiesiogine to žodžio prasme. Jei vyras kaskart savo moterį norėtų užkariauti iš naujo, gal ir tie spermatozoidai būtų „koviniai" ir nereiktų atsitiktinių pažinčių?

Tai čia tik mano pasvarstymai. O štai jau rimti kraujo tyrimai (beje, plataus masto), atlikti Didžiojoje Britanijoje, parodė: penktadalio vaikų, gimusių santuokoje, biologinis tėvas yra ne teisėtas moters vyras, o kitas partneris. Be to, tie vaikai nuo savo bendraamžių skyrėsi itin aukštu protiniu bei fiziniu išsivystymo lygiu.

90 procentų visų atvejų tų vaikų motinos net neįtarė, kad augina neištikimybės vaisių: jos laikė savo santuoką labai tvirta, o vyrą - puikiu tėvu. Posūkis į kairę buvo vienkartinis jų gyvenime, tačiau lemtingas - svetimo vyro (kolegos, bendraklasio, kaimyno...) spermatozoidai pasirodė besą gyvybingesni nei nuosavo vyro. Tačiau 10 proc. tokių atvejų vaiko biologinis tėvas pasirodė esantis moters nuolatinis meilužis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.