Atsargiai, neužkibk: populiariausi vyrų triukai įsitempti tave į lovą

 (42)
Egzistuoja greiti pasimatymai - „speed dating“, tačiau yra ir greitas gundymas, kurį vyrai pritaiko, atsižvelgdami į kiekvienos moters psichologiją.
© Fotolia nuotr.

Moters gundymas - tarsi kryžiažodžio sprendimas. Ypač daug taškų sau vyras skiria, jei jam pavyksta pavergti užsispyrusią ir kietą moterį. Lengvi prizai nesuteikia tiek azarto ir pasitenkinimo.

Štai 10 neatremiamų vyro gundymo metodų:

1. Sudominti ir atsitraukti

Egzistuoja moterys, kurias vyrai vadina paprastai - „serga žvaigždžių liga". Tokia moteris graži, traukia vyrų akį. Ji žino savo vertę ir, regis, pasiryžusi daug kam. Tačiau vos vyras parodo pastangas, kad ją sudomintų, ji akimirksniu atšlyja, pabėga, parodydama, jog nori, kad vyras paskui ją „palakstytų".

Nepatyręs vyras, aišku, bėgios paskui damą kaip beprotis, prikrės kalną kvailysčių, kol galiausiai supras, koks naivus buvo. Medžioklė baigsis bare, skandinant savo kvailumą ir skundžiantis, kokios moterys beširdės.

Protingas vyras elgsis kitaip. Supratęs, kad jis tapo žaisliuku, akimirksniu ims moterį ignoruoti. Ir darys taip meistriškai, kad moteris tą ignoravimą būtinai pastebėtų.

Ir štai tada įvyks stebuklas: moterį sukrės tas faktas, kad kažkoks vyras jai neberodo dėmesio. Ji juk žvaigždė! Moteris praras budrumą ir pradės daryti žingsnius link vyro, kuris ją atstūmė. Na, o toliau viskas priklauso nuo vyro meistriškumo.

2. Nuslėpti ketinimus ir pelnyti pasitikėjimą

Kitaip tariant, tapti draugu. Sakoma, jog vyro ir moters draugystė - tai seksas, atidėtas vėlesniam laikui. Taigi, tik laiko klausimas, kada jie atsidurs lovoje. Čia įmanoma įvairiausių variantų: vienas iš tiesų moteryje mato tik draugę, o kitas vyras net negalės bendrauti su moterimi, jei ši jam bus neįdomi, jei seksualiai netrauks.

Vyras ne visada nori atskleisti savo ketinimus moteriai. Ypač jeigu ji jam patinka (bet ne tiek, kad megztų rimtus santykius) ir atrodo nepasiekiama. Tuomet bus pasitelkiama visa fantazija ir žavesys: vyras taps galantiškas ir dėmesingas, išklausys potencialios meilužės pasakojimus. Ir tada, kai moteris jau įsileis vyrą į savo sielą, kai jau ims juo pasitikėti, vyras pasinaudos situacija ir padarys tai, apie ką nuo pat pradžių galvojo.

Paskui vyras, žinoma, dievagosis, kad viskas atsitiko netikėtai, nieko baisaus neįvyko - galime likti draugais. Tačiau moteris pagrįstai suabejos tokiais vyro žodžiais.

3. Sudaryti paslaptingo vyro įspūdį

Moterims patinka siurprizai ir paslaptys, mįslės. Jei vyras tai žino, jis mėgins tapti „auka". Jis palaipsniui moteriai atskleis savo charakterio savybes, nuolat darydamas staigmenas: neįspėjęs atvažiuos išsivežti vakarienės, dovanos originalias dovanas, sukurs filmuką ar skaidrę iš moters nuotraukų.

Visa tai veikia stebuklingai - moteris įvertins pastangas ir vis stebėsis, kokius vidinius turtus valdo šis vyras. Net pati nepastebės, kaip įklius į gudriai paspęstus spąstus. O čia jau dvi išeitys: arba pilka kasdienybė, arba siurprizų kupina nežinia.

4. Pažadėti perspektyvą

O štai čia žaisti ir kurti staigmenų scenarijaus vyrui nereikės. Yra tipas moterų, kurias vyro tiesmukiškumas ir aiškumas pavergs, jos palaikys tai vyriškumu, ryžtingumu. Vyras leis moteriai suprasti, kad seksas su juo - bilietas į visiškai naują, iki šiol jai nepažintą pasaulį, padėtį visuomenėje, naudingas pažintis. Dar netgi pabrėš, kad seksas, ilgalaikiai santykiai gali baigtis ir vedybomis.

Vyras net neslėps, kad moterį į visuomenę stumia už tam tikrą užmokestį. Taip, altruistų šiais laikais mažai. Ypač, jei vyras turi reikalų su gražia moterimi.

5. Būti savimi

Jei vyras pajuto, kad bendrauja su moterimi, kuri nemėgsta dirbtinumo, pirmenybę teikia nuoširdumui, o ne netikroms šypsenoms bei apgalvotoms frazėms, tai jis greitai ras raktą. Supras, kad meluoti ir apsimetinėti nėra prasmės, nes moters nesužavėsi tuščiu įvaizdžiu.

Nusimetęs kaukę ir pamiršęs flirtą, jis prisieks moteriai, kad yra atviras ir nuoširdus, kad žaisti nepatinka, kad irgi ieško nesumeluotų jausmų. Taip vyras akimirksniu pelnys taškų. Moteris pasitikės ir norės tokiam vyrui atsiverti.

6. Apsimesti gėjumi

Pateikti tai - tarsi pasakyti moteriai, kad seksualiai ji vyro netraukia. Taigi, ji atsipalaiduoja, pasitiki, nes mano, jog ji tokiam vyrui - kaip draugė, kaip sesuo. Moteris būna savimi, atsipalaidavusi, be jokių užpakalinių minčių. O štai vyras, pamelavęs apie savo orientaciją, būdamas šalia moters, tarsi stumia ją į suartėjimo paieškas.

Moteriai kyla klausimų: kodėl visi sukalbami ir linksmi vyrai yra gėjai? O štai vyrui užtenka numesti kaulą: ką čia žinai, gal aš galiu pasikeisti... Taigi ji imasi iniciatyvos gėjų „gydyti", grąžinti jam heteroseksualią orientaciją, net neįtardama, jog pateko į „gėjaus" pinkles.

Beje, tas vyro neprieinamumas kažkuo moteris traukia. Tarkim, viena iš fantazijų - sugundyti kunigą. Taip moteris tarsi nori pajusti savo galią, įtaką.

7. Suvilioti formomis

Tinka tik tiems vyrams, kurie iš tiesų turi, ką parodyti. Vyrai mėgsta įspūdingas ilgakojes, o moterims patinka sportiško sudėjimo vyrai su dideliu organu. Paprastai tokie gražuoliukai keičia moteris dažniau nei dantų šepetėlį, nesugeba užmegzti ilgalaikių santykių. Jo pasirinkimo spektras platus - nuo studenčių iki vienišų brandaus amžiaus moterų.
Beje, dažnai moterys netgi pačios siekia suvilioti tokį vyrą. Taigi jam labai stengtis ir nereikia - veikia hormonai.

8. Pakviesti į fotosesiją

Brandžių moterų taip neapsuksi. Tokiu triuku gali patikėti tik studentės iš provincijos, kurios tiki blizgių žurnalų istorijomis, kurios trokšta dirbti modeliu ir netgi svajoja pavergti kokį nors modelių agentūros savininką.

Taigi, vyras pasako, kad turi studiją, kad mergina išskirtinė, kad padarys jos nuotraukų, kurios pelnys jai tarptautinę šlovę. Visa kita - vyro meistriškumo reikalas.

9. Ryžtas ir pasitikėjimas

Moterims patinka savimi pasitikintys, netgi šiek tiek įžūlūs ir grubūs vyrai. Tačiau tas įžūlumas turi būti žavus ir su aiškiomis ribomis. Tokį moterų prielankumą jėgos demonstravimui galima paaiškinti paprastai: moteris nori turėti šalia savęs tvirtą partnerį, kuris galėtų apginti ją, aprūpinti ir tapti patikima atrama gyvenime.

Vyras tuo momentu renkasi moterį tam kartui, o moteris - ilgam. Jei vyras žiūrės į moterį rimtai, tai nepradės sekti pasakų apie namą, automobilį, prestižinį darbą ir geras pareigas. Juk vyras trokšta, kad mylėtų asmenį, o ne daiktus.

O štai jeigu vyras nori sekso be įsipareigojimų, taisyklės visai kitokios: sudominti iš karto, pateikti daug masalo. Taip moterys ir užkimba.

10. Nugirdyti bare arba naktiniame klube

Primityviausias, tačiau bene populiariausias ir efektyviausias būdas - susirasti moterį seksui bare. Tai situacija, kai panašiam ryšiui nusiteikusios abi pusės, tačiau pasakyti tiesiai šviesiai kliudo moraliniai ir psichologiniai barjerai.
Štai tada juodą darbą atlieka alkoholis: vyras tampa drąsesnis, o moteris - sukalbamesnė.

Štai ir visi populiariausi metodai. Kiekvieno jų sėkmė priklauso nuo moters psichologijos. Vyras turi suprasti moters mąstymą, o moteris turi būti labai patikli, kad nesuprastų tikrųjų vyro kėslų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (41)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (55)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (144)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (201)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (219)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu (135)

Jei moteris nemoka gerai vyro patenkinti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (110)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (20)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (209)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (159)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (63)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (104)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (20)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.