Ar sveika mylėtis pirtyje?

 (55)
Nugirdau porelės pokalbį sporto klube. Planavo savaitgalio išvyką į pirtelę. O aš pamaniau – ar nepavojinga mylėtis pirtyje?
Pirtis - ir nauda, ir malonumas.
© Shutterstock nuotr.

Juk karštis, visokie grybeliai, o jei dar apsvilsi nuo garų... Paskui galėsi sakyti, kad turėjai karštą meilės naktį. Ir gydysi aistros žaizdas.

Man Vaiva kažkada pasakojo, kad seksas pirtyje,laikantis tam tikrų taisyklių, gali būti nepamirštamas ir „ilgam išlikti atmintyje". Nuošalus kampelis, maloni kaitra, o dar privalomas nuogumas, kuris suartina... Ji sakė, kad mylėdamasi pirtyje, ji jautėsi labiau atsipalaidavusi, atsikratė tam tikrų kompleksų, pavyzdžiui, galėjo gerai pašūkauti ir paaimanuoti. Nes nors ir name gyvena, laisvai meilei yra uždėti tam tikri apribojimai - juk vaikai...

Kuo dar gali padėti pirties atmosfera? Jau ir taip ten einate patirti kūniškų malonumų: išsikaitinti, atsipalaiduoti, išvanoti iš kūno visą stresą bei nuovargį. Pirtyje galima džiaugtis ilgomis preliudijomis, ne greitu ir grubiu, o lėtu seksu su masažu, erotiniais ieškojimais ir beveik tantriniu sąmonės perėjimu į kitą lygmenį.

Greitukas gal irgi tiktų, bet turite būti geros sveikatos. Juk temperatūra pirtyje - ne lauko. Sveikata - bene vienintelis veiksnys, kuris gali sutrukdyti meilės eksperimentams pirtyje. Jei turite bėdų dėl spaudimo, širdies arkitų sveikatos sutrikimų, neleidžiančių būti pirtyje, kūno malonumus geriau perkelti į mažiau karštą, tvankią ir drėgną vietelę.

Pirtis - ir nauda, ir malonumas. Ji atstato dvasinę pusiausvyrą, sveikatą po peršalimų, šalina stresą.
Kuo dar gera pirtis jums ir jūsų mylimajam?

  1. Paaštrina pojūčius. Tai susiję ir su aukščiau paminėtu psichologinių stabdžių atleidimu, ir su raumenų atpalaidavimu, ir su galimu karščio bei šalčio kontrastu;
  2. Labai įdomiai veikia vyrus irmoteris. Moterims pirties temperatūra paskatina kraujo nutekėjimą į dubens organus, o tai sukelia susijaudinimą i rpagreitina orgazmą. Vyrams, atvirkščiai - spaudimas pasiskirsto, ir jie geba atlaikyti ilgą meilės aktą;
  3. Nelieka jokių klausimų ir pretenzijų dėl higienos. Pirtyje jūs būsite nepaprastai švarūs - kaip niekada ir niekur kitur tokie nebūnate;
  4. Suteikia naujas fantazijų ir žaidimų vaidmenimis galimybes;
  5. Dėl visų aukščiau įvardintų priežasčių atnaujina porų, kurių santykiai ilgalaikiai, jausmus ir leidžia naujoms poroms labiau suartėti.
  6. Siekiant atskleisti visas pirties galimybes, seksas pirtyje turi būti tarsi ritualas, neskubus ir jausmingas.Visiškai atsiduokite procesui, partneriui ir sau.

VYRAMS. Pirties karštis (85-90 laipsnių) yra vyrų lytinių liaukų priešas. Praleidus pirtyje dvidešimt minučių, žymiai sumažėja spermatozoidų kokybė ir kiekis. Į pirtį reikėtų eiti ne dažniau kaip 1-2 kartus per savaitę. Bet net ir visą savaitę po pirties spermatozoidų kiekis išlieka žemo lygio, po mėnesio viskas grįžta į savo vėžes.

Ir dar. Anksčiau Lietuvos vyrai šiaušdavo į pirtį šeštadieniais, paskui eidavo pas mergas. Jie žinojo, kad pirties karštis užmuša gyvybingus spermatozoidus, todėl apvaisinimo galimybė tampa labai nedidelė. Aišku, dabar tokia kontracepcija kelia juoką, tačiau tie vyrai, kurie planuoja susilaukti vaikų, turėtų kelis mėnesius atsisakyti pirties malonumų.

VERTA ĮSIDĖMĖTI. Ligos ir veiksniai, dėl kurių reiktų vengti kaitinimosi pirtyje:
lėtinių ligų paūmėjimai,
arterinė hipertonija,
psichiniai susirgimai,
uždegiminės lėtinio pobūdžio ligos,
onkologinės ligos,
infarktas,
skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opa,
aterosklerozė,
tuberkuliozė,
lėtinės inkstų ligos,
cukrinis diabetas,
visos infekcinės ligos,
amžius virš 70 metų,
persivalgymas ir alkoholio vartojimas prieš apsilankymą pirtyje.

Jei abejojate dėl savo sveikatos, prieš eidama į pirtį, geriau pasikonsultuokite su gydytoju.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (198)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.