Ar bučinys – neištikimybė?

 (33)
Vakar su Tedi apturėjome, mergaitišką vakarą - antrąkart žiūrėjome „Seksą ir miestą 2“. O ką aš būčiau dariusi Carrie situacijoje?..
Ponas Šaunusis neliko abejingas žmonos nuklydimui, bet liepė jai pradėti mūvėti vestuvinį žiedą... Kažkaip per daug teisinga viskas...
Ponas Šaunusis neliko abejingas žmonos nuklydimui, bet liepė jai pradėti mūvėti vestuvinį žiedą... Kažkaip per daug teisinga viskas...
© "Acmefilm"

Toms, kas nematė šios juostos, trumpai nušviesiu įvykius. Egzotiškos kelionės į Abu Dabį metu Carrie susitiko savo buvusį sužadėtinį Aidaną. Nepaisydama Charlottės perspėjimo, jog „tai žaidimas ugnimi", ji susitiko su juo išgerti taurę vyno bei pavakarieniauti. Galiausiai vakaras pasibaigė netikėtu bučiniu, nors abu herojai turėjo antrąsias puses. Ups.

Po to Carrie padarė tai, ką daro visos - analizavo tai valandų valandas su merginomis. Balsavimas buvo vieningas - visos trys pasakė, kad ji neturėtų to papasakoti Šauniajam. Juk tai tebuvo bučinys. Jis nėra vertas to skausmo, kurį jam sukeltų paaiškėjusi tiesa.

Nepaisant to fakto, kad atsitiktinis susitikimas su buvusiuoju kitoje pasaulio pusėje yra tiek pat tikėtinas, kiek ir tikimybė, jog į jus trenks žaibas (du kartus), sutelkime dėmesį į tai, pasakoti ar nepasakoti šio faktąo jam. Žiūrėdama šią filmo sceną, aš leptelėjau: „Tu ką, visai durnai?! Nesakyk jam!". O Tedi tyliai kartojo: „Ji turi pasipasakoti, ji turi...". Žinoma, šis nuomonių skirtumas buvo plačiai aptartas, kai tik pasibaigė šis filmas.

Jos nuomonė buvo, kad santykiuose visada reikia būti atviriems. Nepriklausomai nuo to, apie ką kalbama. Tačiau aš manau, kad žmonės daro klaidas, juk mes tik žmonės. Jei jūsų santykiai yra rimti ir jūs ruošiatės kartu pasenti, o ta klaida tebuvo bučinys, kuris (esate beveik ar visai tikros...) niekada daugiau nepasikartos, ir apie tai papasakojus jis padarys daugiau blogio, nei gėrio, tai tiesiog neverta to daryti. Tai suteiks daug skausmo ir sugriaus pasitikėjimą santykiuose, kurį atkurti yra labai sudėtinga. Tačiau jei jūs ir vėl pasibučiuosite su kuo kitu, nei jūsų partneris, tuomet jūs turite prisipažinti - jūs galite gauti tik vieną „nuodėmių atleidimo" kortelę.

Atsižvelgiant į tai, kad aš niekada neapgaudinėjau, nei (kiek žinau) manęs niekada neapgaudinėjo, tad man gali būti lengva susidaryti savo nuomonę, nes aš niekada to asmeniškai nepatyriau (nors labai, LABAI buvau arti to keletą kartų).

Man smalsu būtų išgirsti jūsų mintis. Ar prisipažintumėte, kad bučiavotės su kitu žmogumi, jei žinotumėte, kad tai tebuvo vienkartinis dalykas?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (2)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (42)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.