Ar bučinys – neištikimybė?

 (33)
Vakar su Tedi apturėjome, mergaitišką vakarą - antrąkart žiūrėjome „Seksą ir miestą 2“. O ką aš būčiau dariusi Carrie situacijoje?..
Ponas Šaunusis neliko abejingas žmonos nuklydimui, bet liepė jai pradėti mūvėti vestuvinį žiedą... Kažkaip per daug teisinga viskas...
© "Acmefilm"

Toms, kas nematė šios juostos, trumpai nušviesiu įvykius. Egzotiškos kelionės į Abu Dabį metu Carrie susitiko savo buvusį sužadėtinį Aidaną. Nepaisydama Charlottės perspėjimo, jog „tai žaidimas ugnimi", ji susitiko su juo išgerti taurę vyno bei pavakarieniauti. Galiausiai vakaras pasibaigė netikėtu bučiniu, nors abu herojai turėjo antrąsias puses. Ups.

Po to Carrie padarė tai, ką daro visos - analizavo tai valandų valandas su merginomis. Balsavimas buvo vieningas - visos trys pasakė, kad ji neturėtų to papasakoti Šauniajam. Juk tai tebuvo bučinys. Jis nėra vertas to skausmo, kurį jam sukeltų paaiškėjusi tiesa.

Nepaisant to fakto, kad atsitiktinis susitikimas su buvusiuoju kitoje pasaulio pusėje yra tiek pat tikėtinas, kiek ir tikimybė, jog į jus trenks žaibas (du kartus), sutelkime dėmesį į tai, pasakoti ar nepasakoti šio faktąo jam. Žiūrėdama šią filmo sceną, aš leptelėjau: „Tu ką, visai durnai?! Nesakyk jam!". O Tedi tyliai kartojo: „Ji turi pasipasakoti, ji turi...". Žinoma, šis nuomonių skirtumas buvo plačiai aptartas, kai tik pasibaigė šis filmas.

Jos nuomonė buvo, kad santykiuose visada reikia būti atviriems. Nepriklausomai nuo to, apie ką kalbama. Tačiau aš manau, kad žmonės daro klaidas, juk mes tik žmonės. Jei jūsų santykiai yra rimti ir jūs ruošiatės kartu pasenti, o ta klaida tebuvo bučinys, kuris (esate beveik ar visai tikros...) niekada daugiau nepasikartos, ir apie tai papasakojus jis padarys daugiau blogio, nei gėrio, tai tiesiog neverta to daryti. Tai suteiks daug skausmo ir sugriaus pasitikėjimą santykiuose, kurį atkurti yra labai sudėtinga. Tačiau jei jūs ir vėl pasibučiuosite su kuo kitu, nei jūsų partneris, tuomet jūs turite prisipažinti - jūs galite gauti tik vieną „nuodėmių atleidimo" kortelę.

Atsižvelgiant į tai, kad aš niekada neapgaudinėjau, nei (kiek žinau) manęs niekada neapgaudinėjo, tad man gali būti lengva susidaryti savo nuomonę, nes aš niekada to asmeniškai nepatyriau (nors labai, LABAI buvau arti to keletą kartų).

Man smalsu būtų išgirsti jūsų mintis. Ar prisipažintumėte, kad bučiavotės su kitu žmogumi, jei žinotumėte, kad tai tebuvo vienkartinis dalykas?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.