Ar bare gali užsimegzti rimti santykiai?

 (41)
Tikriausiai kiekviena mūsų eidama į pasilinksminimų vietas svajoja sutikti tą vienintelį. Bet ar pažinčiai, užsimezgusiai bare, lemta peraugti į ką nors rimtesnio?
Net patys vyrai pataria, kad rimtų pažinčių baruose ir klubuose geriau neieškoti.
© Shutterstock nuotr.

Vieną dieną pietaudama su kolegomis nusprendžiau atlikti kvotą. Kadangi Vika dabar vieniša, man šiek tiek dėl jos neramu - visi tie naktiniai barai ir restoranai, manoi nuomone tikrai jai princo nepadovanos. Sumaniau paklausti bendradarbių nuomonės apie „barinio poravimosi ypatumus".

Pamoka Nr.1: nemiegok su juo pirmą naktį
Taip, visi apklaustieji bare (nu)kabino merginas. Nė vienas jų į tokias pažintis nežiūrėjo rimtai. Anot kolegų, anksčiau ar vėliau (bet greičiausiai anksčiau) toks bendravimas baigiasi lovoje. Merginos, kurios seksui pasirašydavo pirmąjį vakarą, pasak jų, buvo „visiškos kekšės" arba „per daug apsvaigusios, kad ką nors suvoktų".
Ko vertėtų pasimokyti: jei bare sutinkate vyruką ir norite su juo kažko daugiau, nei vienos nakties nuotykio, tą naktį neikite pas jį namo. Galbūt tai ir labai gundys, tačiau jei su juo pirmąją naktį pasimylėsite, jam jūs būsite tiesiog palaida mergšė, o ne būsima mergina. Kai kuriems vyrams seksas yra kaip užkariavimas, tarsi jų jėgos patvirtinimas, todėl jų atkaklumui gali ir nebūti ribų. Kita vertus, visada yra galimybė, kad sutiksite šį vyrą dar kartą (ne išgėrusi, o tikrame gyvenime). Neskubėkite, stebėkite situaciją. Pradėkite nuo įprasto „labas", tuomet pabendraukite, galbūt nueikite į kelis pasimatymus ir, jei viskas gerai klostosi, šokite į lovą. Bet, pasikartosiu, jei ieškote rimtų santykių, pirmąją susipažinimo bare naktį neikite pas vyruką namo. Jei jūs neieškote vaikino, tuomet elkitės atsargiai ir pasikliaukite nuojauta.

Pamoka Nr.2: daugelis vaikinų baruose ieško aukos seksui
Kai paklausiau, ar vyrams bare sutiktos merginos yra tiesiog „mergšės" ar „galimas variantas, jog mes ir toliau susitikinėsime", daugelio atsakymas buvo „tiesiog mergšė". Linksmindamiesi baruose vaikinai negalvoja apie santykius, kad ir kaip mes to tikimės.
Ko vertėtų pasimokyti: kiekvienas atvejis unikalus, tačiau geriau nepamiršti, kad dauguma vaikinų, kuriuos susitinkate bare, ko gero, tiesiog ieško su kuo permiegoti. Tačiau jei jūs ieškote ko nors daugiau nei seksas, įsivaizduokite, kad kiekvienas vaikinas mąsto apie rimtus santykius ir pamėginkite jį sudominti išlaikydamos atstumą. Juk jūs atėjote į barą pasilinksminti, tad tiesiog pasimėgaukite akimirka ir gėrimu, kurį jis ką tik jums nupirko. Neskubinkite įvykių ir greitai jo ketinimai paaiškės - jei jis tiesiog ieško su kuo permiegoti, keliaukite prie kito vaikino, kuris stebi jus iš kito baro galo.

Pamoka Nr.3: pažinęs jus kaip asmenybę, jis gali atsisakyti nedorų ketinimų
Tiesiai šviesiai užklausus, ar vaikinai kada nors eina į barus ieškoti merginos ar tiesiog ieško su kuo permiegoti, atsakymai buvo tokie: „Tik permiegoti", „Noriu sekso, bet nutikti gali bet kas", „Dažniausiai tik permiegoti, tačiau kas žino, kas iš to gali išsirutulioti"., „Jei mane bare užkalbintų mergina, būtinai pasakyčiau, kad aš atėjau „ieškoti meilės", tačiau, nemeluosiu, vis gi yra nedidelė viltis pasąmonėje, kad tu sutiksi kažką, kas ne tik patrauks tavo žvilgsnį, bet kas turės ir proto".
Ko vertėtų pasimokyti: nors vyrai sako, kad jie mąsto tik apie permiegojimą, viltis yra. Tad pasinaudokite patarimu, ir parodykite jam bei kiekvienam kitam vyrukui, kad turite košės galvelėje. Jūs esate protinga, patraukli ir įdomi moteris, o kai kurie vyrukai nori pamatyti šias jūsų puses (ne tik apgirtusios vakarėlių liūtės įvaizdį). Gana nemažai vyrukų pasakė, kad jiems svarbui pajusti bendrą ryšį. Taip, jie gali turėti problemų siekdami ilgalaikių ryšių, tačiau jie bent jau gali sukurti laikiną ryšio pojūti per seksą.

Pamoka Nr.4: jie mato tik juoda ir balta
Man buvo įdomu sužinoti, ką vyrai dažniausiai galvoja apie baruose sutiktas merginas. Minčių, kaip prisipažino kolegos, nebūna daug: svarbiausia, ar „ji pasirašys". Daugelis tvirtino, kad atvirus drabužius dėvinčios ir apgirtusios merginos ar nuolat klyksmais į save dėmesį bandančios atkreipti merginos, jų manymu, garantuotai ieško sekso.
Ko vertėtų pasimokyti: jei nenorite patekti į vienos nakties nuotykio/mergšių kategoriją, nesielkite taip, net jei tik taip ir mokate elgtis. Vyrai gali apie jus galvoti gerai arba blogai. Tik jūs galite pateikti save iš gerosios pusės, jei norite, kad būtent taip jus vertintų, elkitės kaip klasiška mergina, kuri yra draugiška ir flirtuojanti", o ne: „atsijungusi girta mergina, kuri yra lengvabūdiška ir beviltiškai ieško į ką atsiremti". Tiesa, alkoholis gali suteikti jums pasitikėjimo, kai kalbatės su vaikinais. Tačiau jei vaikinas kalbasi su jumis, nes jūs esate viena iš blaivių merginų bare, tai puikiai paglostys jūsų ego, tad jums tikrai neprireiks alkoholio. Be to, jūs išsiskirsite minioje, nes galite eiti tikrai tiesiai ir kalbėti pilnais sakiniais - todėl vaikinai, ieškantys kažko daugiau, nei vienos nakties nuotykio, negalės jums atsispirti.

Pamoka Nr.5: atsisakykite stereotipų ir apsišarvuokite kantrybe
Visi, išskyrus vieną vyruką, į mano klausimą, ar kada susitikinėjo su bare sutikta mergina, atsakė neigiamai.
Ko vertėtų pasimokyti: netikėta šeštadienio nakties pažintis su mielu vaikinu vietiniame bare, ko gero, nesukurs romantiškų santykių. 25 - 30 metų vyrai paprastai ne visada ieško „rimtų santykių", jie ieško su kuo permiegoti. Tačiau taip, kartais, jei sutinka moterį, kuri jiems patinka, visa tai virsta santykiais. Kai kurie santykių ekspertai teigia, kad vyrai emociškai subręsta apie 10 metų vėliau nei moterys. Tai paaiškintų, kodėl dauguma laiko jauni vyrai ieško su kuo permiegoti, o ne susitikinėti.
Kita vertus, baruose būna visų tipų vyrų, moteris tiesiog turi labai kruopščiai ieškoti, kad rastų jai tinkamą. Ji turi sugebėti matyti daugiau nei vyrų stereotipus ir nemanyti, kad kiekvienas su ja kalbantis nori sekso - jis tikrai gali norėti pažinti ją.

Pamoka Nr.6: jei gali, ieškok kitur
Galbūt išankstinė nuomonė, jog baruose pilna tik gašlių vyrukų, kurie nori pasinaudoti girtomis merginomis, ir formuoja neigiamą požiūrį į atsiveriančias pažinčių galimybes, bet mano nuomone, baras neturėtų būti ta vieta, kur jūs ieškotumėte rimtų santykių. Tačiau, ne visi vyrai vienodi, kai kurie (nepaisant girtumo stadijos) sugeba priimti protingus sprendimus: „Neparsivesk merginos, kuri yra visiškai girta. Tai tiesiog ne lygis."
Paklausykite vyrų balso: „Bet kurioje vietoje, kur gėrimai liejasi laisvai, yra sunku sutikti ką nors, su kuo norėtųsi kurti santykius. Geriau susitikti su ja prieš tai ir tik tada nueiti į barą išgerti keletą gėrimų".
Ko vertėtų pasimokyti: jei jūs nusprendėte eiti į barą, yra svarbu suprasti žaidimą, kurį jūs ruošiatės žaisti. Susipažinti su vaikinu parduotuvėje, degalinėje, sporto varžybose, šokių pamokose yra daug patikimiau negu bokalo dugne.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (464)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (180)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (180)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (220)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.