Ar bare gali užsimegzti rimti santykiai?

 (41)
Tikriausiai kiekviena mūsų eidama į pasilinksminimų vietas svajoja sutikti tą vienintelį. Bet ar pažinčiai, užsimezgusiai bare, lemta peraugti į ką nors rimtesnio?
Net patys vyrai pataria, kad rimtų pažinčių baruose ir klubuose geriau neieškoti.
Net patys vyrai pataria, kad rimtų pažinčių baruose ir klubuose geriau neieškoti.
© Shutterstock nuotr.

Vieną dieną pietaudama su kolegomis nusprendžiau atlikti kvotą. Kadangi Vika dabar vieniša, man šiek tiek dėl jos neramu - visi tie naktiniai barai ir restoranai, manoi nuomone tikrai jai princo nepadovanos. Sumaniau paklausti bendradarbių nuomonės apie „barinio poravimosi ypatumus".

Pamoka Nr.1: nemiegok su juo pirmą naktį
Taip, visi apklaustieji bare (nu)kabino merginas. Nė vienas jų į tokias pažintis nežiūrėjo rimtai. Anot kolegų, anksčiau ar vėliau (bet greičiausiai anksčiau) toks bendravimas baigiasi lovoje. Merginos, kurios seksui pasirašydavo pirmąjį vakarą, pasak jų, buvo „visiškos kekšės" arba „per daug apsvaigusios, kad ką nors suvoktų".
Ko vertėtų pasimokyti: jei bare sutinkate vyruką ir norite su juo kažko daugiau, nei vienos nakties nuotykio, tą naktį neikite pas jį namo. Galbūt tai ir labai gundys, tačiau jei su juo pirmąją naktį pasimylėsite, jam jūs būsite tiesiog palaida mergšė, o ne būsima mergina. Kai kuriems vyrams seksas yra kaip užkariavimas, tarsi jų jėgos patvirtinimas, todėl jų atkaklumui gali ir nebūti ribų. Kita vertus, visada yra galimybė, kad sutiksite šį vyrą dar kartą (ne išgėrusi, o tikrame gyvenime). Neskubėkite, stebėkite situaciją. Pradėkite nuo įprasto „labas", tuomet pabendraukite, galbūt nueikite į kelis pasimatymus ir, jei viskas gerai klostosi, šokite į lovą. Bet, pasikartosiu, jei ieškote rimtų santykių, pirmąją susipažinimo bare naktį neikite pas vyruką namo. Jei jūs neieškote vaikino, tuomet elkitės atsargiai ir pasikliaukite nuojauta.

Pamoka Nr.2: daugelis vaikinų baruose ieško aukos seksui
Kai paklausiau, ar vyrams bare sutiktos merginos yra tiesiog „mergšės" ar „galimas variantas, jog mes ir toliau susitikinėsime", daugelio atsakymas buvo „tiesiog mergšė". Linksmindamiesi baruose vaikinai negalvoja apie santykius, kad ir kaip mes to tikimės.
Ko vertėtų pasimokyti: kiekvienas atvejis unikalus, tačiau geriau nepamiršti, kad dauguma vaikinų, kuriuos susitinkate bare, ko gero, tiesiog ieško su kuo permiegoti. Tačiau jei jūs ieškote ko nors daugiau nei seksas, įsivaizduokite, kad kiekvienas vaikinas mąsto apie rimtus santykius ir pamėginkite jį sudominti išlaikydamos atstumą. Juk jūs atėjote į barą pasilinksminti, tad tiesiog pasimėgaukite akimirka ir gėrimu, kurį jis ką tik jums nupirko. Neskubinkite įvykių ir greitai jo ketinimai paaiškės - jei jis tiesiog ieško su kuo permiegoti, keliaukite prie kito vaikino, kuris stebi jus iš kito baro galo.

Pamoka Nr.3: pažinęs jus kaip asmenybę, jis gali atsisakyti nedorų ketinimų
Tiesiai šviesiai užklausus, ar vaikinai kada nors eina į barus ieškoti merginos ar tiesiog ieško su kuo permiegoti, atsakymai buvo tokie: „Tik permiegoti", „Noriu sekso, bet nutikti gali bet kas", „Dažniausiai tik permiegoti, tačiau kas žino, kas iš to gali išsirutulioti"., „Jei mane bare užkalbintų mergina, būtinai pasakyčiau, kad aš atėjau „ieškoti meilės", tačiau, nemeluosiu, vis gi yra nedidelė viltis pasąmonėje, kad tu sutiksi kažką, kas ne tik patrauks tavo žvilgsnį, bet kas turės ir proto".
Ko vertėtų pasimokyti: nors vyrai sako, kad jie mąsto tik apie permiegojimą, viltis yra. Tad pasinaudokite patarimu, ir parodykite jam bei kiekvienam kitam vyrukui, kad turite košės galvelėje. Jūs esate protinga, patraukli ir įdomi moteris, o kai kurie vyrukai nori pamatyti šias jūsų puses (ne tik apgirtusios vakarėlių liūtės įvaizdį). Gana nemažai vyrukų pasakė, kad jiems svarbui pajusti bendrą ryšį. Taip, jie gali turėti problemų siekdami ilgalaikių ryšių, tačiau jie bent jau gali sukurti laikiną ryšio pojūti per seksą.

Pamoka Nr.4: jie mato tik juoda ir balta
Man buvo įdomu sužinoti, ką vyrai dažniausiai galvoja apie baruose sutiktas merginas. Minčių, kaip prisipažino kolegos, nebūna daug: svarbiausia, ar „ji pasirašys". Daugelis tvirtino, kad atvirus drabužius dėvinčios ir apgirtusios merginos ar nuolat klyksmais į save dėmesį bandančios atkreipti merginos, jų manymu, garantuotai ieško sekso.
Ko vertėtų pasimokyti: jei nenorite patekti į vienos nakties nuotykio/mergšių kategoriją, nesielkite taip, net jei tik taip ir mokate elgtis. Vyrai gali apie jus galvoti gerai arba blogai. Tik jūs galite pateikti save iš gerosios pusės, jei norite, kad būtent taip jus vertintų, elkitės kaip klasiška mergina, kuri yra draugiška ir flirtuojanti", o ne: „atsijungusi girta mergina, kuri yra lengvabūdiška ir beviltiškai ieško į ką atsiremti". Tiesa, alkoholis gali suteikti jums pasitikėjimo, kai kalbatės su vaikinais. Tačiau jei vaikinas kalbasi su jumis, nes jūs esate viena iš blaivių merginų bare, tai puikiai paglostys jūsų ego, tad jums tikrai neprireiks alkoholio. Be to, jūs išsiskirsite minioje, nes galite eiti tikrai tiesiai ir kalbėti pilnais sakiniais - todėl vaikinai, ieškantys kažko daugiau, nei vienos nakties nuotykio, negalės jums atsispirti.

Pamoka Nr.5: atsisakykite stereotipų ir apsišarvuokite kantrybe
Visi, išskyrus vieną vyruką, į mano klausimą, ar kada susitikinėjo su bare sutikta mergina, atsakė neigiamai.
Ko vertėtų pasimokyti: netikėta šeštadienio nakties pažintis su mielu vaikinu vietiniame bare, ko gero, nesukurs romantiškų santykių. 25 - 30 metų vyrai paprastai ne visada ieško „rimtų santykių", jie ieško su kuo permiegoti. Tačiau taip, kartais, jei sutinka moterį, kuri jiems patinka, visa tai virsta santykiais. Kai kurie santykių ekspertai teigia, kad vyrai emociškai subręsta apie 10 metų vėliau nei moterys. Tai paaiškintų, kodėl dauguma laiko jauni vyrai ieško su kuo permiegoti, o ne susitikinėti.
Kita vertus, baruose būna visų tipų vyrų, moteris tiesiog turi labai kruopščiai ieškoti, kad rastų jai tinkamą. Ji turi sugebėti matyti daugiau nei vyrų stereotipus ir nemanyti, kad kiekvienas su ja kalbantis nori sekso - jis tikrai gali norėti pažinti ją.

Pamoka Nr.6: jei gali, ieškok kitur
Galbūt išankstinė nuomonė, jog baruose pilna tik gašlių vyrukų, kurie nori pasinaudoti girtomis merginomis, ir formuoja neigiamą požiūrį į atsiveriančias pažinčių galimybes, bet mano nuomone, baras neturėtų būti ta vieta, kur jūs ieškotumėte rimtų santykių. Tačiau, ne visi vyrai vienodi, kai kurie (nepaisant girtumo stadijos) sugeba priimti protingus sprendimus: „Neparsivesk merginos, kuri yra visiškai girta. Tai tiesiog ne lygis."
Paklausykite vyrų balso: „Bet kurioje vietoje, kur gėrimai liejasi laisvai, yra sunku sutikti ką nors, su kuo norėtųsi kurti santykius. Geriau susitikti su ja prieš tai ir tik tada nueiti į barą išgerti keletą gėrimų".
Ko vertėtų pasimokyti: jei jūs nusprendėte eiti į barą, yra svarbu suprasti žaidimą, kurį jūs ruošiatės žaisti. Susipažinti su vaikinu parduotuvėje, degalinėje, sporto varžybose, šokių pamokose yra daug patikimiau negu bokalo dugne.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (1)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.