9 nepatogios tiesos apie vyrus ir sukimą kairėn

 (54)
Neištikimybė yra analizuojama niekada nesibaigiančiose ekspertų nuomonių srautuose ir „kodėl vyrai apgaudinėja“ knygose bei straipsniuose...
© Shutterstock nuotr.

...jų dauguma užima taip reikalingą poziciją, nes padeda moterims laikyti vyrus blogio įsikūnijimu arba įsijaučia į jų būseną tam, kad užtikrintų moteris, jog įmanoma padaryti kažką, kad užkirstumėte kelią vyro neištikimybei. Tačiau šis straipsnis yra ne toks. Tai nėra tipiškas mergaitiškas „kodėl vyrai apgaudinėja“ priežasčių sąrašas, galintis jums suteikti netikrą viltį. Mano nuomonė apie neištikimybę yra tokia – pripažįstu, kad mažiausiai 50 procentų vyrų, kurie yra priversti mylėtis tik su viena moterimi, to paprasčiausiai nedarys. Šios mano pateikiamos vyrų neištikimybės priežastys privers jus susigūžti savo kėdėje, privers akis vartytis, galvą purtytis ir komentarus lietis laisvai. Rimtai. Tiesiog šalta, kieta, nepatogi tiesa apie vyrą, prie kurio esate pripratusi arba kurį greitai pamilsite — ir kodėl, grubiai tariant, yra 1 šansas iš 2, kad jis bus neištikimas.   

"Jis nevedęs"
Kur dingo visos vienišos moterys? Jūsų vaikinas, ko gero, yra jums neištikimas su jomis. O kodėl neturėtų to daryti? Juk jūs nevedę. „Draugauju“, „Susitikinėju“ tai nėra tam tikro santykių statuso apibrėžimas, bent aš tokio nežinau. Galbūt jūs su vaikinu priklausote vienai iš šių kategorijų, nes jūs dažnai susitikinėjate, tačiau ar kada nors jis yra pasakęs, kad jis mylėsis su jumis ir tik su jumis? Skubus pranešimas: jei jūs nesate ištekėjusi arba susižadėjusi, jus su vaikinu sieja praktiški santykiai. Dauguma santuokų yra pagrįstos susitarimais, kuriuose gausu spragų ir neaiškumų, tačiau tai bent jau yra kažkas raštiško. Praktiški santykiai yra grindžiami žodiniais susitarimais, kurių dauguma porų net nesivargina aptarti. Jei jūs niekada neaptarėte monogamijos su savo vaikinu, ir jūs nesate ištekėjusi, yra didelė tikimybė, kad jis jums yra neištikimas.

„Per didelis pasirinkimas“
„Vyrai yra ištikimi tol, kol neturi pasirinkimo“. Visi esame tai girdėję. Vyrai praleidžia didelę savo egzistencijos laiko dalį kurdami turtus, raumenis ir pasitikėjimą savimi vien tam, kad juos vertintume kaip sekso partnerius. Kai tik jis pasieks bet kurį iš šių tikslų, jis trauks daugelį moterų ir bus apdovanotas už visa tai, ką darė, kad patobulintų save. Kartais gerovė ir šlovė ateina labai greitai, suteikdamos jas turinčiam vaikinui neproporcingai didelį pasirinkimą. Nėra lengva nepasinaudoti bet kuria pasitaikiusia galimybe. Žinoma, tai netaikoma visiems vyrams, tik daugumai tų, kuriais domisi daug moterų. Palyginimui, vyrai, kurie neteko pinigų ir pasididžiavimo yra labiau linkę būti ištikimi. Toks gyvenimo būdas, kai gyveni skurdžiai ir nesaugiai, nesuteikia daug pasirinkimo ar galimybių. Deja, šių vyrų mažiau geidžia ir moterys. Tad pamąstykite.

„Gyvename vyrų pasaulyje“
Norėdama padėti iliustruoti tokią vyrų mąstyseną, aš papasakosiu jums apie savo draugelį Darių. Kaip ir dauguma vyrų, kurie galvoja taip kaip jis, Darius netiki, kad monogamija yra natūrali arba tvari. Tačiau norėdamas pritapti prie visuomenės, jis gyvena du labai skirtingus gyvenimus. Iš vienos pusės, jis yra mylintis vyras bei „tiekėjas“, jis myli savo partnerę visa širdimi. Iš kitos pusės, jis turi ir kitą partnerę, su kuria nėra susituokęs. Darius ir tokie kaip jis galvoja, kad vyrai besimylintys su keletu moterų, yra natūrali vyriška tendencija – tokia, kaip moterų, kurios yra pop muzikos atlikėjų garbintojos. Tad kam tuoktis, jei tu taip manai? Aš paklausiau Dariaus to paties dalyko. Jis atsakė man: „Geriausi visuomenės dalykai nėra sukurti remiantis natūraliais žmogiškais polinkiais. Jie yra sukurti maišant juos su tvarka, struktūra ir tokiomis institucijomis kaip santuoka“. Tai labai dažna racionalizacija.

Jis nori kažko „nepažinto“
„Parodykite man gražią moterį ir aš parodysiu jums vyrą, kuriam jau nusibodo mylėtis su ja“. Tai šiurkštu, tačiau tai puikiai iliustruoja paprastą tiesą, slypinčią už nepažįstamo, nenumalšinamo troškulio, parodančio, kad vyrai turi išbandyti kažką, kas skirtųsi nuo jo pagrindinės partnerės. Moterims toks vyrų mąstymas gali pasirodyti nesąžiningas, tačiau, kaip bebūtų ironiška, tai yra vienas iš intuityviausių jų įpročių – tai ką vyrai jaučia, žino ir daro nemąstydami. Geros žinios dėl to, ar jums reikia tai priimti, yra tai, kad jo „nepatirto“ troškimas yra visiškai nesusijęs su jo jausmais jums. Vyrai gali būti ištikimi, atsidavę partneriai, mylėti jus iki pat pasaulio pabaigos ir net pulti po kulka dėl moters, kuriai priklauso jo širdis, tačiau vis tiek jie labai norės naujų nepatirtų potyrių. Tiesiog tokie jau jie yra.

„Baimė verčia vyrus būti neištikimus“
Visa draudimo sistema yra pagrįsta baime. Kiekvienas vyras ją suasmenina skirtingai ir dažnai jis net gi nesuvokia tikrų savo veiksmų priežasčių. Neištikimybė dažnai yra siejama su baime. Taip nutiko ir Mindaugui, kurio neištikimybė išsivystė palaipsniui. Būdamas jaunas, jis buvo labai romantiškas ir turėjo merginą. Tuo metu abu jie buvo skaistūs ir svajojo, kad vienas kitam bus pirmieji partneriai. Dauguma jų bendraamžių „tai“ jau darė, tačiau Mindaugas saugojo save savo sužadėtinei. Būdamas antro kurso studentas, Mindaugas išsikraustė ir ji prarado savo nekaltybę su kitu vaikinu. „Daugiau niekada“ prisiekė sau Mindaugas, turėdamas omeny visus privalumus, kuriuos praleido, nes norėjo būti „ištikimas“. Taigi prabėgo dar 15 metų, per kuriuos jis vis žadėdavo būti ištikimas vienai ar kitai merginai, tačiau niekada to nesilaikydavo. Taigi, bėgant laikui, Mindaugas laikėsi savo priesaikos ir ugdė savo baimę, kad vėl bus įskaudintas ir ką nors „praleis“, tol kol tapo įprasta, kad jis tuo pat metu susitikinėdavo su dviem –trim merginomis. Žinoma, taip šio vaikino baimė virto monogamijos blokavimu. Kiekvienas asmuo turi savo patirtį, tačiau baimė yra baimė ir ji yra tikrasis neištikimybės šaltinis.

Amžius
Vyrai keliauja per neištikimybės amžius. Vaikų darželyje, jis buvo vieną moterį mylintis vyras. Tai truko iki vėlyvos paauglystės ir pradingo vyresnėse klasėse. Monogamiški santykiai gali būti trokštami dvidešimtmečių, tačiau daugeliui vyrų įsipareigoti vienai merginai yra nerealu. Tačiau sulaukus trisdešimties, ištikimybė ir vėl atrodo priimtina. Galbūt jis daugiau galvoja apie santuoką arba jis tiesiog pavargo nuo žaidimų. Bet kokiu atveju, kartais ateina laikas, kai vyras ieško geros merginos, su kuria norėtų susieti savo ateitį. Tiesiog tam ateina tinkamas metas. Ir viskas yra susiję su laiku.

„Streso numalšinimas“
Paskola, du vaikai, bauda už automobilio parkavimą, reikli žmona ir karjera yra ganėtinai nemažas krūvis, kurį turi išlaikyti vyras. Jei santuoka yra senai netinkamai valdoma, iš santykių gali išgaruoti didelė dalis arba visa seksualinė chemija dėl kitų, rodos, labiau spaudžiančių dalykų, pavyzdžiui, paskambinimo santechnikui. Tai dažnas scenarijus, tad romaniūkštis tik ir laukia. Vyras vis dar brangina savo šeimą ir gali gailėtis dėl bet kokios išdavystės, tačiau jam vis tiek desperatiškai reikės išsilaisvinti. Net gi vienkartinis „pasismaginimas“ su kolege ar nepažįstama moterimi gali būti nepaprastai gydantis, atnaujinantis jo galią būti „vyru“ savo žmonai ir šeimai. Jei jis liks atsidavęs savo šeimai, lengvas flirtas, tarkime, kartą per metus, gali turėti ir privalumų. Ir štai todėl vyrai gali tai daryti.

„Kadaise Romoje“
Daugelis laimingai vedusių vyrų keliauja po pasaulį dėl darbo reikalų ir galvoja apie neteisėtą pasimatymą kaip apie standartą, tarsi užsisakymą maisto į viešbučio numerį. Kartais neištikimybė yra patiekiama panašiai kaip ir aptarnavimas į kambarį. Kaip visada galingasis internetas pagerina gyvenimo kokybę - neištikimybė tampa patogi. Ir kai lėktuvu jis grįžta namo, niekas nepastebi jokio skirtumo.

„Viso gero“
Kartais vyrai paprasčiausiai pavargsta nuo santykių, tačiau tai neigia arba negali prisiversti juos nutraukti. Kitais atvejais, jis galėjo pasakyti savo merginai, kad atėjo metas atsisveikinti, tačiau ji ištrynė šį pokalbį iš savo trumposios atminties arba apsiverkė, priversdama jį to atsižadėti. Kai tik vaikinas pasiekia šį tašką, nepriklausomai nuo to, ar jis tai bandė aptarti su mergina, ar ne, monogamijos viešpatavimas ima nuolat silpnėti, kol lūpdažiai ant apykaklės arba intymios tekstinės žinutės iškyla į paviršių. Tai ne tik grąžina jį ant balno, bet jo žmona ar mergina padaro jam paslaugą ir nutraukia visą šaradą, kai tai išsiaiškina. Tad, kaip matote, dauguma šių priežasčių neturi nieko bendro su jumis, kaip su moterimi. Dėl daugumos jų jūs nieko negalite padaryti! Tai reiškia, kad galite nebepirkti tų knygų apie tai, kodėl vyrai yra neištikimi. Tiesiog būkite pati geriausia ir jei jūsų vyras yra geras žmogus, kuris gali būti monogamiškas, jis toks ir bus.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (52)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (155)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (61)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (100)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (19)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.

Menas suteikti orgazmą pirštais, kurio subtilybes turi žinoti kiekvienas vyras (70)

Norite su mylimuoju išbandyti ką nors naujo ir pikantiško? Neišradinėkite dviračio, o paprašykite jo pamylėti jus savo rankomis. Gal jam tai labai patiks! O jei nepamiršite darbuotis ir savo rankomis, rytoj vyras norės tai pakartoti...

Eskorto mergina: aš - elitas, o jūs juodadarbiai (204)

Neseniai rašėme apie eskorto merginų sutenerio darbo kasdienybę, o šiandien galite viską sužinoti iš pirmų lūpų - pačios eskorto merginos. Idėja imti interviu iš tokios pikantiškos profesijos atstovės kilo dėl paprastos priežasties – per dažnai kalbame apie šią profesiją vienpusiškai.

Vyrų žodžiai, po kurių moterys atsisako sekso (20)

Jei kalbame apie tinkamą nuotaiką mylėtis, visos knygos nurodo, kad vyrai įsibėgėja greitai, o moterims laiko nusiteikti reikia kur kas daugiau.

Suteneris: elitinės eskorto merginos prieš seksą „laužosi" taip, lyg joms nemokėtų pinigų (37)

Tūkstančiai jaunų gražuolių kasdien svajoja apie lengvą ir turtingą gyvenimą, kuris aprašomas žurnaluose. Dalis jų tokias svajones ima pildyti tapdamos eskorto verslo dalimi.

Gyvenimas BE SEKSO: kokie pavojai laukia (88)

Po nepasisekusio romano arba užsitęsus idealaus partnerio paieškoms, mes galime tam tikrą laiką gyventi be sekso. Tokios pertraukos ne visada išgyvenamos skausmingai - gelbsti darbas, draugai arba tiesiog nesinori.

Niekam nelinkėčiau to, ką patyriau gyvendama su nuo sekso priklausoma kambarioke (154)

Pirmais metais universitete teko turėti kambario draugę, kuri turėjo priklausomybę. Kam? Seksui.

Intymi moters šukuosena lietuvių akimis: tokių vyrų atsakymų nesitikėjote! (156)

Lietuviai yra atsipalaidavę ir priekaištų dėl intymios šukuosenos nežarstantys meilužiai, atskleidė skaitytojų diskusija apie moterų intymios vietelės depiliaciją.

Atsargiai, neužkibk: populiariausi vyrų triukai įsitempti tave į lovą (42)

Egzistuoja greiti pasimatymai - „speed dating“, tačiau yra ir greitas gundymas, kurį vyrai pritaiko, atsižvelgdami į kiekvienos moters psichologiją.

Kokių JOS trūkumų vyrai nemato sekso metu? (48)

Kad ir kokia savimi pasitikinti būtų moteris, tačiau kai kurie įsikalbėti kūno trūkumai trukdo normaliai gyventi.

9 dalykai, kurie paverčia svajonių vyru (37)

Šiuolaikinės moterys galvoja, kad riteriškumas egzistuoja tik knygose ar filmuose. Bet tai netiesa. Net ir šiais laikais būna tikrų džentelmenų.