9 nepatogios tiesos apie vyrus ir sukimą kairėn

 (54)
Neištikimybė yra analizuojama niekada nesibaigiančiose ekspertų nuomonių srautuose ir „kodėl vyrai apgaudinėja“ knygose bei straipsniuose...
9 nepatogios tiesos apie vyrus ir sukimą kairėn
© Shutterstock nuotr.

...jų dauguma užima taip reikalingą poziciją, nes padeda moterims laikyti vyrus blogio įsikūnijimu arba įsijaučia į jų būseną tam, kad užtikrintų moteris, jog įmanoma padaryti kažką, kad užkirstumėte kelią vyro neištikimybei. Tačiau šis straipsnis yra ne toks. Tai nėra tipiškas mergaitiškas „kodėl vyrai apgaudinėja“ priežasčių sąrašas, galintis jums suteikti netikrą viltį. Mano nuomonė apie neištikimybę yra tokia – pripažįstu, kad mažiausiai 50 procentų vyrų, kurie yra priversti mylėtis tik su viena moterimi, to paprasčiausiai nedarys. Šios mano pateikiamos vyrų neištikimybės priežastys privers jus susigūžti savo kėdėje, privers akis vartytis, galvą purtytis ir komentarus lietis laisvai. Rimtai. Tiesiog šalta, kieta, nepatogi tiesa apie vyrą, prie kurio esate pripratusi arba kurį greitai pamilsite — ir kodėl, grubiai tariant, yra 1 šansas iš 2, kad jis bus neištikimas.   

"Jis nevedęs"
Kur dingo visos vienišos moterys? Jūsų vaikinas, ko gero, yra jums neištikimas su jomis. O kodėl neturėtų to daryti? Juk jūs nevedę. „Draugauju“, „Susitikinėju“ tai nėra tam tikro santykių statuso apibrėžimas, bent aš tokio nežinau. Galbūt jūs su vaikinu priklausote vienai iš šių kategorijų, nes jūs dažnai susitikinėjate, tačiau ar kada nors jis yra pasakęs, kad jis mylėsis su jumis ir tik su jumis? Skubus pranešimas: jei jūs nesate ištekėjusi arba susižadėjusi, jus su vaikinu sieja praktiški santykiai. Dauguma santuokų yra pagrįstos susitarimais, kuriuose gausu spragų ir neaiškumų, tačiau tai bent jau yra kažkas raštiško. Praktiški santykiai yra grindžiami žodiniais susitarimais, kurių dauguma porų net nesivargina aptarti. Jei jūs niekada neaptarėte monogamijos su savo vaikinu, ir jūs nesate ištekėjusi, yra didelė tikimybė, kad jis jums yra neištikimas.

„Per didelis pasirinkimas“
„Vyrai yra ištikimi tol, kol neturi pasirinkimo“. Visi esame tai girdėję. Vyrai praleidžia didelę savo egzistencijos laiko dalį kurdami turtus, raumenis ir pasitikėjimą savimi vien tam, kad juos vertintume kaip sekso partnerius. Kai tik jis pasieks bet kurį iš šių tikslų, jis trauks daugelį moterų ir bus apdovanotas už visa tai, ką darė, kad patobulintų save. Kartais gerovė ir šlovė ateina labai greitai, suteikdamos jas turinčiam vaikinui neproporcingai didelį pasirinkimą. Nėra lengva nepasinaudoti bet kuria pasitaikiusia galimybe. Žinoma, tai netaikoma visiems vyrams, tik daugumai tų, kuriais domisi daug moterų. Palyginimui, vyrai, kurie neteko pinigų ir pasididžiavimo yra labiau linkę būti ištikimi. Toks gyvenimo būdas, kai gyveni skurdžiai ir nesaugiai, nesuteikia daug pasirinkimo ar galimybių. Deja, šių vyrų mažiau geidžia ir moterys. Tad pamąstykite.

„Gyvename vyrų pasaulyje“
Norėdama padėti iliustruoti tokią vyrų mąstyseną, aš papasakosiu jums apie savo draugelį Darių. Kaip ir dauguma vyrų, kurie galvoja taip kaip jis, Darius netiki, kad monogamija yra natūrali arba tvari. Tačiau norėdamas pritapti prie visuomenės, jis gyvena du labai skirtingus gyvenimus. Iš vienos pusės, jis yra mylintis vyras bei „tiekėjas“, jis myli savo partnerę visa širdimi. Iš kitos pusės, jis turi ir kitą partnerę, su kuria nėra susituokęs. Darius ir tokie kaip jis galvoja, kad vyrai besimylintys su keletu moterų, yra natūrali vyriška tendencija – tokia, kaip moterų, kurios yra pop muzikos atlikėjų garbintojos. Tad kam tuoktis, jei tu taip manai? Aš paklausiau Dariaus to paties dalyko. Jis atsakė man: „Geriausi visuomenės dalykai nėra sukurti remiantis natūraliais žmogiškais polinkiais. Jie yra sukurti maišant juos su tvarka, struktūra ir tokiomis institucijomis kaip santuoka“. Tai labai dažna racionalizacija.

Jis nori kažko „nepažinto“
„Parodykite man gražią moterį ir aš parodysiu jums vyrą, kuriam jau nusibodo mylėtis su ja“. Tai šiurkštu, tačiau tai puikiai iliustruoja paprastą tiesą, slypinčią už nepažįstamo, nenumalšinamo troškulio, parodančio, kad vyrai turi išbandyti kažką, kas skirtųsi nuo jo pagrindinės partnerės. Moterims toks vyrų mąstymas gali pasirodyti nesąžiningas, tačiau, kaip bebūtų ironiška, tai yra vienas iš intuityviausių jų įpročių – tai ką vyrai jaučia, žino ir daro nemąstydami. Geros žinios dėl to, ar jums reikia tai priimti, yra tai, kad jo „nepatirto“ troškimas yra visiškai nesusijęs su jo jausmais jums. Vyrai gali būti ištikimi, atsidavę partneriai, mylėti jus iki pat pasaulio pabaigos ir net pulti po kulka dėl moters, kuriai priklauso jo širdis, tačiau vis tiek jie labai norės naujų nepatirtų potyrių. Tiesiog tokie jau jie yra.

„Baimė verčia vyrus būti neištikimus“
Visa draudimo sistema yra pagrįsta baime. Kiekvienas vyras ją suasmenina skirtingai ir dažnai jis net gi nesuvokia tikrų savo veiksmų priežasčių. Neištikimybė dažnai yra siejama su baime. Taip nutiko ir Mindaugui, kurio neištikimybė išsivystė palaipsniui. Būdamas jaunas, jis buvo labai romantiškas ir turėjo merginą. Tuo metu abu jie buvo skaistūs ir svajojo, kad vienas kitam bus pirmieji partneriai. Dauguma jų bendraamžių „tai“ jau darė, tačiau Mindaugas saugojo save savo sužadėtinei. Būdamas antro kurso studentas, Mindaugas išsikraustė ir ji prarado savo nekaltybę su kitu vaikinu. „Daugiau niekada“ prisiekė sau Mindaugas, turėdamas omeny visus privalumus, kuriuos praleido, nes norėjo būti „ištikimas“. Taigi prabėgo dar 15 metų, per kuriuos jis vis žadėdavo būti ištikimas vienai ar kitai merginai, tačiau niekada to nesilaikydavo. Taigi, bėgant laikui, Mindaugas laikėsi savo priesaikos ir ugdė savo baimę, kad vėl bus įskaudintas ir ką nors „praleis“, tol kol tapo įprasta, kad jis tuo pat metu susitikinėdavo su dviem –trim merginomis. Žinoma, taip šio vaikino baimė virto monogamijos blokavimu. Kiekvienas asmuo turi savo patirtį, tačiau baimė yra baimė ir ji yra tikrasis neištikimybės šaltinis.

Amžius
Vyrai keliauja per neištikimybės amžius. Vaikų darželyje, jis buvo vieną moterį mylintis vyras. Tai truko iki vėlyvos paauglystės ir pradingo vyresnėse klasėse. Monogamiški santykiai gali būti trokštami dvidešimtmečių, tačiau daugeliui vyrų įsipareigoti vienai merginai yra nerealu. Tačiau sulaukus trisdešimties, ištikimybė ir vėl atrodo priimtina. Galbūt jis daugiau galvoja apie santuoką arba jis tiesiog pavargo nuo žaidimų. Bet kokiu atveju, kartais ateina laikas, kai vyras ieško geros merginos, su kuria norėtų susieti savo ateitį. Tiesiog tam ateina tinkamas metas. Ir viskas yra susiję su laiku.

„Streso numalšinimas“
Paskola, du vaikai, bauda už automobilio parkavimą, reikli žmona ir karjera yra ganėtinai nemažas krūvis, kurį turi išlaikyti vyras. Jei santuoka yra senai netinkamai valdoma, iš santykių gali išgaruoti didelė dalis arba visa seksualinė chemija dėl kitų, rodos, labiau spaudžiančių dalykų, pavyzdžiui, paskambinimo santechnikui. Tai dažnas scenarijus, tad romaniūkštis tik ir laukia. Vyras vis dar brangina savo šeimą ir gali gailėtis dėl bet kokios išdavystės, tačiau jam vis tiek desperatiškai reikės išsilaisvinti. Net gi vienkartinis „pasismaginimas“ su kolege ar nepažįstama moterimi gali būti nepaprastai gydantis, atnaujinantis jo galią būti „vyru“ savo žmonai ir šeimai. Jei jis liks atsidavęs savo šeimai, lengvas flirtas, tarkime, kartą per metus, gali turėti ir privalumų. Ir štai todėl vyrai gali tai daryti.

„Kadaise Romoje“
Daugelis laimingai vedusių vyrų keliauja po pasaulį dėl darbo reikalų ir galvoja apie neteisėtą pasimatymą kaip apie standartą, tarsi užsisakymą maisto į viešbučio numerį. Kartais neištikimybė yra patiekiama panašiai kaip ir aptarnavimas į kambarį. Kaip visada galingasis internetas pagerina gyvenimo kokybę - neištikimybė tampa patogi. Ir kai lėktuvu jis grįžta namo, niekas nepastebi jokio skirtumo.

„Viso gero“
Kartais vyrai paprasčiausiai pavargsta nuo santykių, tačiau tai neigia arba negali prisiversti juos nutraukti. Kitais atvejais, jis galėjo pasakyti savo merginai, kad atėjo metas atsisveikinti, tačiau ji ištrynė šį pokalbį iš savo trumposios atminties arba apsiverkė, priversdama jį to atsižadėti. Kai tik vaikinas pasiekia šį tašką, nepriklausomai nuo to, ar jis tai bandė aptarti su mergina, ar ne, monogamijos viešpatavimas ima nuolat silpnėti, kol lūpdažiai ant apykaklės arba intymios tekstinės žinutės iškyla į paviršių. Tai ne tik grąžina jį ant balno, bet jo žmona ar mergina padaro jam paslaugą ir nutraukia visą šaradą, kai tai išsiaiškina. Tad, kaip matote, dauguma šių priežasčių neturi nieko bendro su jumis, kaip su moterimi. Dėl daugumos jų jūs nieko negalite padaryti! Tai reiškia, kad galite nebepirkti tų knygų apie tai, kodėl vyrai yra neištikimi. Tiesiog būkite pati geriausia ir jei jūsų vyras yra geras žmogus, kuris gali būti monogamiškas, jis toks ir bus.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (11)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (56)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.