9 būdai parodyti, kad jis tau patinka

 (16)
Kaskart išvydus JĮ sulinksta keliai, pradeda kaisti skruostai ir ima trūkčioti balsas? Tai akivaizdūs ženklai, jog jis jums patinka...
Užteks kartu pakrizenti dėl tam tikros frazės ar kvailo filmo epizodo - taip tapsite artimesni.
Užteks kartu pakrizenti dėl tam tikros frazės ar kvailo filmo epizodo - taip tapsite artimesni.
© Shutterstock nuotr.

... tačiau ne visi vyrai moka skaityti kūno kalbą. Dažniausiai jie nesuvokia, kas vyksta tol, kol ant jų galvos neimi tašyti malkos. Tačiau ne visos mūsų yra tokios drąsios, kad griebtųsi drastiškų priemonių ar tiesiog imtų ir pakviestų savo simpatiją kavos. Vis dėlto, galiu paguosti, kad yra kitų būdų, kaip JAM parodyti, jog nesate abejinga:

1. Išnaudokite fizinį kontaktą. Pliaukštelti per užpakaliuką gal būtų kiek vulgaru, geriau pasistenkite jį ilgai apkabinti, pasisveikindama arba atsisveikindama pabučiuoti arba ištaikykite progą prisėsti jam ant kelių. Įsibrovimas į asmeninę erdvę – puiki pradžia. Tad jei jau pralaužėte ledus ir jį palietus pajuntate per kūną perbėgančius šiurpuliukus... ką gi, puikumėlis.

2. Nupirkite vaikinui gėrimą, sumuštinį su vištiena ar... Nepriklausomai nuo to, kas per pastaruosius kelis dešimtmečius nutiko uždarbio ir lyčių lygybės srityse, vyrams visada netikėta (ir malonu), kai dama nuperka išgerti (tačiau tai neturi nieko bendra su reikalavimu apmokėti savo sąskaitą).

3. Pagirkite jo išvaizdą. Jei jums pavyktų jį palyginti su kokia nors įžymybe ir taip paglostyti jo savimeilę – dar geriau.

4. Pasirūpinkite juo. Jei jo apykaklė yra kreiva, jo plaukai išsitaršę arba išlindusi jo marškinių klostė (tai vyrų manevras, kai sukišama tik priekinė jų marškinių dalis, taip pabrėžiant jo diržo sagtį ir kai ką įdomesnio), sutvarkykite jį. Juk padidinti jo seksualumą nėra savanaudiška. Be to, tai tikrai suteiks progą išnaudoti fizinį kontaktą.

5. Sukurkite judviejų slaptą juokelį. Visai nebūtina kurti kažko naujo, užteks kartu pakrizenti dėl tam tikros frazės ar kvailo filmo epizodo. Taip žmonės tampa artimesni.

6. Klauskite jo apie dalykus, kuriuos jis išmano. Bet kas jaučiasi gerai, kai gali drąsiai atsakyti apie jam puikiai žinomus dalykus. Be to, kai kalbėsite apie jo žinių gilumą ir platumą, pasitelkite lengvą pataikavimą (gal net gi pasilenkite į priekį ir išbandykite rankos ant krūtinės manevrą).

7. Padarykite begalę fotografijų, kuriuose būtumėte jūs abu. Tai tarsi instinktas. Pasitelkite jį ir iškabinėkite šias nuotraukas, kur tik įmanoma. Galite paprašyti, kad jus nufotografuotų kitas žmogus, bet galite pasidaryti ir tokių nuotraukų, kai patys fotografuosite save – tam reikės kaip reikiant susiglausti.

8. Išbandykite šokius. Žinoma, galbūt parketo šlifavimas ir nėra jūsų stiprioji pusė, tačiau jums nereikia atlikinėti ypatingų triukų, kad jis suprastų, jog šokis yra seksualu. Šokiai gali pagerinti jūsų santykius.

9. Stenkitės kalbėti būdama kuo arčiau jo ir, jei įmanoma, dviese. Jei aplink garsiai groja muzika, tai puiki priežastis susėti kuo arčiau vienas kito ir paplepėti. Audringi vakarėliai yra puiki proga išeiti į gretimą kambarį ... vieniems.

Jei visa tai nesuveiks (ko gero, susidūrėte su vaikinu, kuris yra bukas, nesidomi jumis arba ir tai, ir tai), padidinkite fizinį kontaktą. Nebandykite liežuviu surišti vyšnios kotelio į mazgą. Tik parašykite jam aiškią žinutę, kad jis jums patinka.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (30)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?