7 požymiai, kad JIS niekada nesuaugs

 (129)
Turiu taisyklę – jeigu per pirmuosius 50 puslapių knyga manęs neužkabina, nebeskaitau toliau. Tas pats ir su vyrais.
Jis įpratęs, kad rūpintųsi juo, o ne jis jumis. Ir niekada nesutiks keistis vaidmenimis.
Jis įpratęs, kad rūpintųsi juo, o ne jis jumis. Ir niekada nesutiks keistis vaidmenimis.
© Shutterstock nuotr.

Kiekvieni santykiai turi laiko tarpsnį, per kurį mes arba apsišlifuojame aštrius kampus, arba patraukiame skirtingais keliais. Juk būtina išsiaiškinti, be ko ar su kuo negalime gyventi, ko nepakenčiame, ką dieviname, o ką reikėtų keisti. Ir nieko bloga tame, kad pasakai savo vaikinui, jog tave purto nuo to, jog jis šlapią rankšluostį po dušo nudrebia tiesiai ant lovos - jūs abu mokotės vienas prie kito pritapti. Tačiau ne visi žmonės mokosi ir keičiasi. Pateiksiu kelis požymius, rodančius, kad jūsų antroji pusė niekada nepasikeis, o tiksliau - nesuaugs:

Jis nesivargina bendrauti
Net jeigu jūs esate pačioje nuobodžiausioje vakarienėje su tetomis ir trečios kartos pusseserėmis, jūsų antrai pusei nėra 13 metų, kad jam būtų leidžiama sėdėti kaip žemę pardavusiam bei demonstratyviai rodyti, kaip jis skaičiuoja minutes iki susitikimo pabaigos. Kiekvienas suaugęs žmogus privalo prisiversti parodyti bent mažiausią susidomėjimą tokiose situacijose. Jeigu jis neįdeda nė menkiausių pastangų, tiesiog daro gėdą jums.

Jam neįdomi preliudija
Baigėsi laikai, kai jis užmigdavo besimasturbuodamas priešais kompiuterį. Dabar jis gyvena poroje. O jūs esate žmogus, kuris turi savo poreikių. Jeigu jis skuba mylėtis, skuba sekso metu, o po to skuba užmigti, vadinasi, jis neišaugo iš gyvulio su pirminiais instinktais amžiaus, o tiksliau - paauglystės.

Jis nieko neplanuoja
Jūs esate jo kalendorius. Jūs jam turite priminti apie jo geriausio draugo gimtadienį, į kurį abu esate pakviesti, ar apie planus savaitgaliui. Jis, žinoma, dėkingas už jūsų rūpestį ir visuomet laikosi jūsų sudarytos dienotvarkės, tačiau pats niekada nerodo iniciatyvos. Matyt, jį augina pernelyg dėmesinga mamytė.

Jis nesikiša ir negina
Jeigu kas nors su jumis nemandagiai elgiasi, jis tiesiog stebi įvykius ir leidžia jiems tekėti natūralia vaga. Jis nesišypso ir nedaro iš to pramogos - tokios situacijos verčia jį jaustis nepatogiai. Jūsų garbė jam yra mažiau svarbi negu jo asmeninis komfortas.

Jis nesirūpina
Sergate gripu? Pasitempėte koją? Vienintelė jo reakcija bus: „Oi, kaip negerai...". Jis nepaskambina pasiteirauti, kaip jautiesi, nesisiūlo atvežti vaistų ar tiesiog atvažiuoti palaikyti kompanijos. Jis pripratęs, kad rūpinamasi juo, o ne jis turi rūpintis kuo nors. Ir jis niekada nesikeis vaidmenimis.

Jis neprisideda prie darbų
Kai pas jus svečiuojasi draugai ar giminės, jis nepajudina nė piršto, tarsi sakytų „ar negana to, jog aš esu čia ir visiems rodau, jog tu turi vaikiną"? Ir jam nė nedašunta, kad reiktų pagelbėti...

Jis leidžia pinigus nesusimąstydamas
Suaugusiųjų pasaulyje kartais įprasta kažką aukoti. Tarkim, nevažiuoti žvejoti į Suomiją su draugužiais, nes reikia sumokėti nuomą... arba kad skalbimo mašina yra būtinesnė negu žaidimų kompiuteris. Jeigu jūsų antroji pusė neišmoko tvarkytis su finansais iki šiol, vargu, ar kada bus kitaip.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.