7 klausimai, kurių bijo vyrai

 (16)
"Apie ką dabar galvoji?", "Ar aš stora?"... tai tik keli klausimai, kurių tikisi neišgirsti vyrai. Kodėl?
© Shutterstock nuotr.

Dauguma moterų nori žinoti viską, apie ką galvoja vyras, o apie jo paslaptis galvojama kaip apie mažus priešus, kurie gali sužlugdyti jų santykius. Tačiau tai yra labai toli nuo tiesos. Iš tiesų, kiekvienam partneriui yra tiesiog būtina turėti savo asmeninį pasaulį, mintis, jausmus ir ribas, kurios priklauso tik jam ar jai ir niekam kitam. Tad ką daryti, kad būtumėte jūsų vyro gyvenimo dalis, tačiau jo nekamantinėtumėte ir galiausiai neatbaidytumėte? Pirmiausia, reikėtų vengti arba atsargiai užduoti jam šiuos 7 klausimus.  

Ar tave traukia kitos moterys?
Tai liečia kiekvieno vyro savigarbą (o todėl ir dėmesį) bei pasitikėjimą jūsų santykiais. Jei vyras nežiūri į kitas moteris arba nieko nejaučia kitoms moterims, tau jis yra labai senas, labai pavargęs arba tiesiog guli paslikas. Žiūrėjimas ir reakcija į kitas moteris visai nereiškia, kad jis jūsų nebetrokšta arba lygina jas su jumis. Žinoma, per dažnas vėpsojimas arba žiopsojimas yra nepriimtinas, bet ar jūs norite man pasakyti, kad niekada nepažvelgėte į patrauklų vaikiną? Visi mes žmonės. Jei jis pereina prie kito lygmens ir pradeda flirtuoti, bet nėra visiškai įsipareigojęs jums, tuomet tai metas iš naujo įvertinti jūsų santykius.

Apie ką tu galvoji?
Šis klausimas paprastai kyla betylint arba lovoje. Kai kurios moterys nori pativirtinimo, kad lovoje vyras galvoja tik apie jas, tačiau vaikinui tai yra labai sudėtingas klausimas. Ar jūs tikra, kad galite toleruoti tai, ką išgirsite, apie tai, kas dedasi vyro galvoje, ir jokiais būdais nepamanysite, kad jūs jam nerūpite? Jūs galite nustebti, kai jis atsakys: „Apie vakarykštes futbolo varžybas“ arba „Kodėl mašina taip sunkiai vedasi“. Vyro mintys gali klajoti po begalę dalykų, o moterys yra linkusios dėmesį sutelkti į tuo metu svarbią veiklą ir analizuoti kiekvieną smulkmeną. Atsipalaiduokite ir tiesiog priimkite vyro atsakymą tokį, koks jis yra.

Ar neatrodau stora?
Dauguma vyrų jau išmoko, kad atsakymas į šį klausimą visada turi būti „Ne“. Visada. Jokių išimčių. Moteris ir svorio ryšys yra labai artimas, be to, moteris dažnai save ir savo vertę apibrėžia pagal svarstyklių skalę. Todėl vyrai visada turi būti pasiruošę atsakyti: „ne, tu atrodai nuostabiai!“, nepriklausomai kas benutiktų. Jei moteriai tikrai svarbu, ar ji neatrodo stora, ji turėtų žiūrėti į veidrodį ir nuspręsti pati. Jei ji jaučiasi gerai, tada nereikia prašyti, kad jis tai patvirtintų. Tačiau dėmesio siekianti moteris gali beviltiškai trokšti komplimentų ir kreiptis į savo vaikiną vien dėl to. Svarbiausia yra būti sveikai, nepriklausomai nuo to, ką parodys svarstyklių skalė.

Kodėl nesusiklostė tavo buvę santykiai?
Kai kurios moterys lyg apsėstos bando viską išsiaiškinti apie savo vaikino praeitį. Joms reikia žinoti, ar jos prilygsta buvusioms merginoms ar žmonoms, ar su jomis jis buvo laimingas ir ar tikrai jam nebeskauda širdies dėl išsiskyrimo. Ypatingai jos domisi tuo, kas blogo nutiko jų vaikino ankstesniuose santykiuose. Nepamirškite, kad tada jis galėjo būti visiškai kitoks žmogus ir, ko gero, jis pasimokė iš savo klaidų. Pasistenkite nepriekaištauti jam dėl senųjų klaidų, nes yra tikimybė, kad jis nenori, jog jam apie tai būtų primenama. Jis visai nenori, kad jūs jį pamatytumėte tokį. Leiskite jam būti tokiu, koks jis yra dabar. Tegul jis jaučiasi gerai dėl to, koks jis yra su jumis, ir netraukite į šviesą prisiminimų apie tai, ką jis padarė (arba ko nepadarė) su kitomis partnerėmis. Žinoma, bendrauti yra svarbu, tačiau per didelis knaisiojimasis po praeitį parodo, kad jūsų santykiuose trūksta pasitikėjimo.

Kur veda mūsų santykiai?
Kai kurios moterys nori žinoti, kaip jų vaikinas jaučiasi dėl santykių, tad jos jį pasisodina ir išsiaiškina viską su mažiausiomis smulkmenomis. Bėda ta, kad šis pokalbis priverčia daugelį vyrų pajusti spaudimą ir nerimą. Šis klausimas yra ganėtinai miglotas ir vaikinas gali nesuprasti, ko jūs iš tiesų jo klausiate. Pavyzdžiui, ar tai yra pretekstas aptarti santuokos galimybę, ar jūs paprasčiausiai norite išsiaiškinti – pora jūs ar ne? Vyrai turi savo nuomonę, kur link šie santykiai veda, kaip ir moterys. Tačiau dauguma vyrų neatsako tinkamai, kai jaučiasi įsprausti į kampą. Tad geriau priverstinio pokalbio metu neišrėžkite savo lūkesčių, o pasistenkite, kad dažnai atvirai pasikalbėtumėte. Taip jūs abu galėsite išreikšti savo jausmus, kai tik juos patirsite, ir jie bus išgirsti bei suprasti natūraliai.

Ar tau patinka būti su tavo draugais labiau nei su manimi?
Dauguma moterų nori tapti savo vaikino dėmesio savininkėmis ir piktinasi, jei jis praleidžia laiką be jų. Tai ypatingai pasakytina apie vakarus, kuriuos vaikinai praleidžia su draugais. Moterys nori dalyvauti visose jų veiklose, tarsi tai būtų įrodymas, kad jų partneris jas myli. Ir jei vaikinas eina pavakaroti su savo draugais, po to jos teiraujasi, ar jam patiko su jais būti labiau, nei leisti laiką namuose, nes slapta tikisi išgirsti, kad namuose jam patinka labiau. Kai kurios moterys net gi baiminasi, kai vaikinas leidžia laiką su šeima. Jei norite, kad jūsų santykiai būtų sveiki, labai svarbu yra, kad dėl savo jausmų abu jaustumėtės saugiai, kad norėtumėte matyti vienas kitą laimingą, nepriklausomai nuo to, su kuo leisite laiką ir ką veiksite.  

Ar galiu atsinešti keletą savo daiktų?
Kai moteris klausia: „Ar tu nieko prieš, jei į tavo namus aš atsinešiu keletą savo daiktų? Tik keletą drabužių ir pagalvę ar panašiai… tikrai ne daug“, vyro reakcija gali būti puikus indikatorius apie tai, kaip jis įsivaizduoja, kur link krypsta jūsų santykiai arba ar savo gyvenime jis trokšta ką nors paaukoti jums. Palikdama drabužius, dantų šepetėlį ir kosmetiką jo namuose, jūs pažymite savo vietą jo gyvenime ir jo laiko prioriteto teisę. Vyrai bijo šio klausimo, jei santykiai yra nauji ir tarsi vystosi greičiau, nei jie norėtų, arba todėl, kad jūs jo gyvenime nesate prioritetas. Moterys turėtų šį klausimą užduoti tik tada, kai kyla pokalbis apie tai, kur link krypsta jūsų santykiai, jis neturėtų išlysti iš niekur. Jei jūs dar nesusitarėte, kad esate pora, ko gero, nereikėtų prašyti išskirti jums stalčių jo spintoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.