7 klausimai, kurių bijo vyrai

 (16)
"Apie ką dabar galvoji?", "Ar aš stora?"... tai tik keli klausimai, kurių tikisi neišgirsti vyrai. Kodėl?
7 klausimai, kurių bijo vyrai
© Shutterstock nuotr.

Dauguma moterų nori žinoti viską, apie ką galvoja vyras, o apie jo paslaptis galvojama kaip apie mažus priešus, kurie gali sužlugdyti jų santykius. Tačiau tai yra labai toli nuo tiesos. Iš tiesų, kiekvienam partneriui yra tiesiog būtina turėti savo asmeninį pasaulį, mintis, jausmus ir ribas, kurios priklauso tik jam ar jai ir niekam kitam. Tad ką daryti, kad būtumėte jūsų vyro gyvenimo dalis, tačiau jo nekamantinėtumėte ir galiausiai neatbaidytumėte? Pirmiausia, reikėtų vengti arba atsargiai užduoti jam šiuos 7 klausimus.  

Ar tave traukia kitos moterys?
Tai liečia kiekvieno vyro savigarbą (o todėl ir dėmesį) bei pasitikėjimą jūsų santykiais. Jei vyras nežiūri į kitas moteris arba nieko nejaučia kitoms moterims, tau jis yra labai senas, labai pavargęs arba tiesiog guli paslikas. Žiūrėjimas ir reakcija į kitas moteris visai nereiškia, kad jis jūsų nebetrokšta arba lygina jas su jumis. Žinoma, per dažnas vėpsojimas arba žiopsojimas yra nepriimtinas, bet ar jūs norite man pasakyti, kad niekada nepažvelgėte į patrauklų vaikiną? Visi mes žmonės. Jei jis pereina prie kito lygmens ir pradeda flirtuoti, bet nėra visiškai įsipareigojęs jums, tuomet tai metas iš naujo įvertinti jūsų santykius.

Apie ką tu galvoji?
Šis klausimas paprastai kyla betylint arba lovoje. Kai kurios moterys nori pativirtinimo, kad lovoje vyras galvoja tik apie jas, tačiau vaikinui tai yra labai sudėtingas klausimas. Ar jūs tikra, kad galite toleruoti tai, ką išgirsite, apie tai, kas dedasi vyro galvoje, ir jokiais būdais nepamanysite, kad jūs jam nerūpite? Jūs galite nustebti, kai jis atsakys: „Apie vakarykštes futbolo varžybas“ arba „Kodėl mašina taip sunkiai vedasi“. Vyro mintys gali klajoti po begalę dalykų, o moterys yra linkusios dėmesį sutelkti į tuo metu svarbią veiklą ir analizuoti kiekvieną smulkmeną. Atsipalaiduokite ir tiesiog priimkite vyro atsakymą tokį, koks jis yra.

Ar neatrodau stora?
Dauguma vyrų jau išmoko, kad atsakymas į šį klausimą visada turi būti „Ne“. Visada. Jokių išimčių. Moteris ir svorio ryšys yra labai artimas, be to, moteris dažnai save ir savo vertę apibrėžia pagal svarstyklių skalę. Todėl vyrai visada turi būti pasiruošę atsakyti: „ne, tu atrodai nuostabiai!“, nepriklausomai kas benutiktų. Jei moteriai tikrai svarbu, ar ji neatrodo stora, ji turėtų žiūrėti į veidrodį ir nuspręsti pati. Jei ji jaučiasi gerai, tada nereikia prašyti, kad jis tai patvirtintų. Tačiau dėmesio siekianti moteris gali beviltiškai trokšti komplimentų ir kreiptis į savo vaikiną vien dėl to. Svarbiausia yra būti sveikai, nepriklausomai nuo to, ką parodys svarstyklių skalė.

Kodėl nesusiklostė tavo buvę santykiai?
Kai kurios moterys lyg apsėstos bando viską išsiaiškinti apie savo vaikino praeitį. Joms reikia žinoti, ar jos prilygsta buvusioms merginoms ar žmonoms, ar su jomis jis buvo laimingas ir ar tikrai jam nebeskauda širdies dėl išsiskyrimo. Ypatingai jos domisi tuo, kas blogo nutiko jų vaikino ankstesniuose santykiuose. Nepamirškite, kad tada jis galėjo būti visiškai kitoks žmogus ir, ko gero, jis pasimokė iš savo klaidų. Pasistenkite nepriekaištauti jam dėl senųjų klaidų, nes yra tikimybė, kad jis nenori, jog jam apie tai būtų primenama. Jis visai nenori, kad jūs jį pamatytumėte tokį. Leiskite jam būti tokiu, koks jis yra dabar. Tegul jis jaučiasi gerai dėl to, koks jis yra su jumis, ir netraukite į šviesą prisiminimų apie tai, ką jis padarė (arba ko nepadarė) su kitomis partnerėmis. Žinoma, bendrauti yra svarbu, tačiau per didelis knaisiojimasis po praeitį parodo, kad jūsų santykiuose trūksta pasitikėjimo.

Kur veda mūsų santykiai?
Kai kurios moterys nori žinoti, kaip jų vaikinas jaučiasi dėl santykių, tad jos jį pasisodina ir išsiaiškina viską su mažiausiomis smulkmenomis. Bėda ta, kad šis pokalbis priverčia daugelį vyrų pajusti spaudimą ir nerimą. Šis klausimas yra ganėtinai miglotas ir vaikinas gali nesuprasti, ko jūs iš tiesų jo klausiate. Pavyzdžiui, ar tai yra pretekstas aptarti santuokos galimybę, ar jūs paprasčiausiai norite išsiaiškinti – pora jūs ar ne? Vyrai turi savo nuomonę, kur link šie santykiai veda, kaip ir moterys. Tačiau dauguma vyrų neatsako tinkamai, kai jaučiasi įsprausti į kampą. Tad geriau priverstinio pokalbio metu neišrėžkite savo lūkesčių, o pasistenkite, kad dažnai atvirai pasikalbėtumėte. Taip jūs abu galėsite išreikšti savo jausmus, kai tik juos patirsite, ir jie bus išgirsti bei suprasti natūraliai.

Ar tau patinka būti su tavo draugais labiau nei su manimi?
Dauguma moterų nori tapti savo vaikino dėmesio savininkėmis ir piktinasi, jei jis praleidžia laiką be jų. Tai ypatingai pasakytina apie vakarus, kuriuos vaikinai praleidžia su draugais. Moterys nori dalyvauti visose jų veiklose, tarsi tai būtų įrodymas, kad jų partneris jas myli. Ir jei vaikinas eina pavakaroti su savo draugais, po to jos teiraujasi, ar jam patiko su jais būti labiau, nei leisti laiką namuose, nes slapta tikisi išgirsti, kad namuose jam patinka labiau. Kai kurios moterys net gi baiminasi, kai vaikinas leidžia laiką su šeima. Jei norite, kad jūsų santykiai būtų sveiki, labai svarbu yra, kad dėl savo jausmų abu jaustumėtės saugiai, kad norėtumėte matyti vienas kitą laimingą, nepriklausomai nuo to, su kuo leisite laiką ir ką veiksite.  

Ar galiu atsinešti keletą savo daiktų?
Kai moteris klausia: „Ar tu nieko prieš, jei į tavo namus aš atsinešiu keletą savo daiktų? Tik keletą drabužių ir pagalvę ar panašiai… tikrai ne daug“, vyro reakcija gali būti puikus indikatorius apie tai, kaip jis įsivaizduoja, kur link krypsta jūsų santykiai arba ar savo gyvenime jis trokšta ką nors paaukoti jums. Palikdama drabužius, dantų šepetėlį ir kosmetiką jo namuose, jūs pažymite savo vietą jo gyvenime ir jo laiko prioriteto teisę. Vyrai bijo šio klausimo, jei santykiai yra nauji ir tarsi vystosi greičiau, nei jie norėtų, arba todėl, kad jūs jo gyvenime nesate prioritetas. Moterys turėtų šį klausimą užduoti tik tada, kai kyla pokalbis apie tai, kur link krypsta jūsų santykiai, jis neturėtų išlysti iš niekur. Jei jūs dar nesusitarėte, kad esate pora, ko gero, nereikėtų prašyti išskirti jums stalčių jo spintoje.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (5)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (45)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.