6 scenarijai karštam Naujųjų metų vakarui

 (2)
Naujieji metai dažniausiai asocijuojasi su fejerverkais, šampanu ir, žinoma, bučiniais... tad kaip karštai sutikti Naujuosius?
Naujųjų metų sutikimas dviese? Verta pabandyti!
© Shutterstock nuotr.

Jei esate vieniša...
- Naujuosius švęskite klube arba bare. Pasidomėkite kainomis ir bilietų akcijomis bei visagaliu facebooku. Dabar beveik kiekviena pasilinksminimo vieta turi savo profilį, kuriame galima peržiūrėti net vakarėlio svečių sąrašą (galbūt tarp jų pastebėsite ir savąjį princą).
- Surenkite nostalgišką šventę. Pasikvieskite vienišų (arba "ant ledo" per šventes likusių draugių ir draugų), padarykite suneštinę vakarienę, kad nereiktų plūktis, ir prisiminkite senus gerus žaidimus: nuo "Butelio" iki "Tiesa arba drąsa".
- Pasiduokite nuotykiams: beskite pirštu į bet kurį barą, restoraną ar klubą. Su draugėmis susigalvokite vaidmenis, kurių turite laikytis iki išmuš dvylika: galbūt jūs prancūzės, atvykusios atostogų Lietuvon, o galbūt mergaitės iš kito miesto, nusprendusios pasisvečiuoti pas draugę, medikės - mokytojos - stiuardesės? Bent vienam vakarui tapkite tuo, kuo slapta svajojote būti. Ir galbūt tapsite kažkieno svajone...

Jei esate užimta...
- Užsakykite staliuką restorane, kuriame nesate buvę, įlįskite į ankštą suknelę ar nusiveskite jį pašokti ten, kur pirmąkart susipažinote. Galbūt visai smagu būtų atkartoti judviejų pirmojo pasimatymo scenarijų ir kai kuriuos dalykus padaryti kitaip?
- Savaitgalio išvyka į miestą, kurį norėjote aplankyti? Praha, Ryga, o gal Rusnė? Galbūt viešbutis gimtajame mieste? O gal tiesiog sėdimojo transformavimas į Senovės Persijos šeicho apartamentus (su daug pagalvėlių, smilkalų, žvakių ir pilvo šokiu)...Šiaip ar taip aplinkos pakeitimas dar niekam nepakenkė.
- Norite pataupyti? Putų pilna vonia, kur jūs jam ištrenkate galvą, o jis jums nulakuoja nagus. Romantiška vakarienė, kurios metu jūs abu mokotės gaminti... sušį arba sufle? Vakaras lovoje su geru filmu arba šachmatų partija iš... nusirenginėjimo?

Naujus metus visuomet patartina sutikti kitaip: kažko atsisakant, kažką pakeičiant, kažkam pasiryžtant - juk taip smagu į ateitį žengti nors ir šiek tiek, bet vis tiek pasikeitusiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (467)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (187)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (180)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (220)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.